Loe ametlikku kirjeldust

London South Bank University on üks Londoni suurimaid ja vanimaid ülikoole


Alates 1892. aastast oleme pakkunud kutsealaselt asjakohast, akrediteeritud ja professionaalselt tunnustatud haridust.

Oleme kosmopoliitne ülikool, kus on üle 18 000 üliõpilast üle 130 riigi. Meile on õnnestunud anda Hõbe tipptaseme õpetamiseks valitsuse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) raames. Oleme Graduate Employment aasta The University (The Times ja The Sunday Times Good University Guide 2018) ja Times Higher Education "Ettevõtluse aastaülikool 2016.


Missioon ja visioon

Meie missiooniks on tunnustada ettevõtlikku kodanikuõpetust, mis tegeleb reaalmaailma probleemidega.

2020. aastaks tahame olla Londoni kaasaegse ülikooli ja meie ettevõtte strateegia 2015-2020 (PDF-fail 749 KB) näeb ette, kuidas me saavutame selle nägemuse:

Õpilase edu

Tahame olla tunnustatud personaalse ja praktilise hariduse pakkumisega, mis annaks lõpetajatele eduka karjääri ja valmistaksid nad ette maapinnale jõudmiseks.

Reaalses maailmas mõju

Meie õpetamine on akrediteeritud, rakenduslik ja professionaalne, samal ajal kui meie uurimus loob uusi teadmisi praktilise rakendusega, mis aitab leida lahendusi globaalsetele probleemidele.

Juurdepääs võimalusele

Oleme loonud tugevaid sidemeid kohalike ja rahvusvaheliste partneritega, luues uusi globaalseid võimalusi, kaasates meie kogukonnad ja suurendades osalust.

Strateegilised võimalused

Veendume, et meil oleksid õiged rajatised, süsteemid ja inimesed oma strateegia väljatöötamiseks.


Meie väärtused on EPIIC


Meie töötajad ja õpilased kehastavad ja tunnustavad meie väärtusi:


Nende väärtuste saavutamiseks ja säilitamiseks järgime mitmesuguseid algatusi:

Võrdsus ja mitmekesisus: meie võrdõiguslikkuse, mitmekesisuse ja kaasatuse poliitika (PDF-fail 251 KB) seab eesmärgiks tagada, et kõik, kes siin õpivad ja töötavad, teevad seda diskrimineerimiseta.

Klienditeenindus: Teeme koostööd klienditeeninduse Instituudiga, et parandada klientide teenuseid.

Tervis ja heaolu. Oleme tunnustatud meie töö eest, et muuta LSBU turvaliseks kohaks kõigile ja arendada heaolu kultuuri.

Relvajõud: meid tunnistati sõjalise kogukonna vajaduste toetamiseks.


Tipptasemel õpetamine

Valitsus on tunnustanud meie õpetuslikku pädevust

Valitsuse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) raames on meid saanud hõbedase hinnangu õpetamise tipptaseme saavutamiseks.

Me oleme väga uhked, et oleme tunnustanud seda, et keskendume isiklikule õppimisele, rõhutades seda, kuidas me toetame lõpetajate tööle asumist.

TEF paneel tõi eelkõige esile meie:

  • suurepärased õpitulemused
  • suurepärane õpe ja personaliseeritud õpe
  • kursused, mille eesmärk on anda õpilastele oskusi ja teadmisi, mida tööandjad hindavad

Aseesakantsleri professor David Phoenix ütles: "See auhind näitab märkimisväärset edu, mida LSBU on viimastel aastatel teinud meie üliõpilaste kogemuste täiustamiseks."

Nagu ka meie hõbe TEF-i hinnang, oleme meie The Guardiani top 100 ülikoolis, kahes rahvusvahelises ülikoolitasandil tabelis ja meil on nimeks The Times ja Sunday Times hea ülikooli juhend 2018 Aasta ülikool lõpetatud tööhõive ja aja kõrghariduse jaoks Aktiivne ettevõtlusülikool 2016.


Meie rajatised

Viimase viie aasta jooksul oleme investeerinud üle 60 miljoni krooni tänapäevastes õppeasutustes, mis toetavad ja arendavad meie õpilasi nende õpingute ajal.

Meie maailmatasemel rajatised on siin, et toetada teie professionaalset ja isiklikku arengut. Meie ulatuslikest raamatukogudest kuni mitme miljoni naelsterlingiga filmistuudioteni tagame, et teil on juurdepääs tööstusharu standardsetele seadmetele, mis rikastavad teie õpikogemust.


Kogukonnas

Noorte abistamine oskuste arendamisel, ettevõtete ja kogukondade nõustamine ja juhendamine, meie kohaliku kogukonna toetamine on meie tegevuse keskmes.


Meie pere

Oleme loonud sarnase mõtlemisega tegelevate koolitajate perekonna, pakkudes parema juurdepääsu nii täiendavale kui ka kõrgemale haridusele

125 aastat oleme pakkunud professionaalset ja tehnilist haridust Lõuna-Londoni inimestele ja ettevõtetele. Täna on haridus keerukam kui kunagi varem ja seda ülesannet ei saa kõige paremini saavutada üks organisatsioon üksi.

Nii oleme loonud uue pere mõttekaaslastega eriharidusega pakkujad, pakkudes õppuritele vahetada tehnilist, kutse- ja akadeemilise Pathways ja luua selge edasiliikumisvõimalused ja läbi keskel astme kõrgelt kvalifitseeritud tehniliste ja elukutsetest.

LSBU perekond koosneb Lõuna-Pankade Ülikooli Tehnikaülikoolist, South Bank University Engineering UTC-st, LSBU-st ja South Bank University Enterprises Ltd.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

London South Bank University

Briti Arhitektide Instituudi (RIBA) poolt akrediteeritud kraadiõppe diplom pakub professionaalset RIBA 2. osa. Kursus pakutakse täistööajaga ja osalise tööajaga. ... [+]

Arutelu ergutamine

Meie programm julgustab arutelu ja küsitlust tänapäeva kultuuri, postmodernse linna ning linnade ja maastikuolude vaheliste suhete üle. Neid kaalute erinevate arhitektuuriprojektide vastuste kaudu ning kriitilisi uuringuid, mida väljendatakse laiendatud, struktureeritud kirjalikult.

See kursus näeb sa tuginedes analüütilise disaini oskused ja ametialase pädevuse loodud bakalaureuse tasemel, keskendudes innovatsiooni disaini, ehituse ja ressursitõhus tehnoloogia. Töötades vertikaalsetes stuudiosaalides, arendavad õpilased arusaama ja meetodeid, mis on seotud kaasaegse erialase praktikaga, ning võimet toota keerulisi ja mitmekesiseid disainiettepanekuid.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See integreeritud elektri- ja elektroonikaseaduse MEng pakub kõige otsesemat marsruudi prahitud inseneri staatust. ... [+]

Elektri- ja elektroonikatehnika on elektriliste juhtimissüsteemide projekteerimine, arendamine ja hooldamine. See MEng Elektri- ja Elektroonikatehnika pakub integreeritud marsruuti, mis ühendab bakalaureuse- ja magistriõppe taseme 4 aasta jooksul.

7 põhjust siin õppidaNr 1: London kaasaegne uni üldine elektri-ja elektroonikaseadmed, Guardian League Tabel 2018.Kutsealane akrediteerimine: Inkorporeerimisnõukogu tegevusloa alusel akrediteerib inseneriteaduse ja tehnoloogiainstituut (endine IEE) ja pakub harukindlale insenerile staatuse kiiret arengut.Tööstusharu asjakohane: Meil on tööstusharu nõustajate kolleegium, et tagada, et meie kursuste ulatus on ajakohane ja asjakohane tööhõive vajadustele.Karjääriaeg: Laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat ulatust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsam haridustehniku ​​(CEng) saamine.Laiahaardeline: Paljud karjäärivõimalused, mõned meie elu osad, mis ei võta vähemalt midagi elektri- ja elektroonikaseadmete töötajatele.Euroopa uuring: Saate valida, kas veedate oma kolmanda aasta õpinguid ühe meie partnerasutusega.Töökogemus: Võimalus lõpetada oma kolmanda aasta tasuline professionaalne töökoht.See kraadiõpe hõlmab:Me soovitame omandada põhjalikumat arusaamist elektrotehnika olulistest faktidest, kontseptsioonidest, teooriatest ja põhimõtetest ning selle aluseks olevast teadusest ja matemaatika põhimõttest. See kursus hõlmab:elektrisüsteemidmikrokontrolleridkontrollisüsteemidtelekommunikatsioonanalüüsiminetarkvarainseneriteadusSaate taotleda selle kursuse üliõpilaste rahastamist, et saaksite omandada kraadiõppe taseme kvalifikatsiooni ilma täiendava uuringuga harilikult seotud finantsraskusteta.See kursus kuulub valideerimisele ja sisu võib muutuda.Põhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
48 - 66 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See integreeritud magistri kraad pakub kõige otsesemat marsruuti prahitud inseneri staatust. Uurige täistööajaga, osalise tööajaga või võtke võileiba aasta tööstuses. ... [+]

MEng (Hons) Elektrotehnika ja elektrienergia Elektroonika julgustab teid omandama sügavamat arusaamist olulistest faktidest, kontseptsioonidest, teooriatest ja põhimõtetest elektrotehnika ja selle aluseks teaduse ja matemaatika.

6 põhjust siin õppidaNr 1: London kaasaegne uni üldine elektri-ja elektroonikaseadmed, Guardian League Tabel 2018.Kutsealane akrediteerimine: Inkorporeerimisnõukogu tegevusloa alusel akrediteerib inseneriteaduse ja tehnoloogiainstituut (endine IEE) ja pakub harukindlale insenerile staatuse kiiret arengut.Karjääriaeg: Laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat ulatust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsam haridustehniku ​​(CEng) saamine.Pühendatud rajatised: Meil on elektrooniliste projektide ruum ja spetsiaalsed laborid.Euroopa uuring: Saate valida, kas veedate oma kolmanda aasta õpinguid meie partnerinstitutsioonis, Hochschule Bremenis Saksamaal.Töökogemus: Võimalus lõpetada oma kolmanda aasta tasuline professionaalne töökoht.See kraad muidugi hõlmab:Te uurite hoonete, transpordi ja energiavarustuse elektrisüsteemide projekteerimist, arendamist ja hooldamist. Loomulikult areneb ka teie arusaam standardieeskirjade järgimisest. See kursus hõlmab:matemaatikadisaindigitaalne elektroonikaahelad ja signaalidhoonete elektrisüsteemidenergia muundurid ja ajamidvalgustusVõite taotleda üliõpilaste rahastamist selle kursuse jaoks, nii et saate omandada kraadiõppe taseme kvalifikatsiooni ilma finantsraskusteta, mis tavaliselt on seotud täiendava õppega.See kursus kuulub valideerimisele ja sisu võib muutuda.Põhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See integreeritud MEng Chemical ja Process Engineering kraadi pakub kõige otsesemat marsruuti tellitud inseneri seisundile. Pakutakse täistööajaga või Sandwichi. ... [+]

Meie MEng (Hons) keemia- ja protsessitehnoloogia valik pakub võimalust kombineerida bakalaureuse- ja magistriõppe tasemeid nelja aasta jooksul. Te valmistute ette karjääri, kus te uurite ja katsetate uusi tooteid, tehes need kaubanduslikult elujõuliseks, rakendate neid tööstuslikus mastaabis ja jätkate nende täiustamist.

Siinkohal õppimise põhjusedKarjääri edenemine: laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat laiust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsaim viis saada Chartered Engineeriks (CEng).Top 10 Ühendkuningriigis keemiainseneri karjäärivõimaluste jaoks (Guardian 2019).Tulevased tõendid: Tööstus, mis keskendub kindlalt tuleviku väljakutsetele; Maa ressursside võimalikult tõhus kasutamine tulevaste põlvkondade vajaduste rahuldamiseks.Üldine tipptase: nr 1 Londonis asuv ülikool ressursside õppematerjalide, akadeemilise toetuse ja hindamise ja tagasiside saamiseks keemia-, tootmis- ja energeetikatehnoloogias, riikliku üliõpilaste uuringu (National Student Survey 2017).Tööstusharu standardne tarkvara: Juurdepääs tööstusharu tasemele 1 miljonile tarkvarapaketile, mida toetavad juhtivad tarnijad.Uued seadmed: 2016. aastal investeeriti laboriseadmetesse üle 1 miljoni naela.Töökogemus: Teil on võimalus sooritada töökoht kolmandasse aastasse.Top 10 Ühendkuningriigis keemiatööstuse teadustöö intensiivsuse jaoks (Complete University Guide 2019).See kraadiõpe hõlmab... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See integreeritud MEng Mechanical Engineering kraad pakub kõige otsesemat marsruuti prahitud inseneri staatust. ... [+]

See MEng masinaehitus pakub integreeritud marsruuti, mis ühendab bakalaureuse- ja magistriõppe taseme 4 aasta jooksul. Kursus pakub põhjalikku tehnilist koolitust, mis on vajalik mehaanikainsenerina tegutsemiseks.

8 põhjust siin õppidaNr 1: Londoni kaasaegne unikaalne mehaanika (Guardian League tabel 2018).Karjääri edenemine: laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat laiust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsaim viis saada Chartered Engineeriks (CEng).Tulevased tõendid: Mehhaanilise inseneri roll on üks kõige erinevamaid inseneriteaduste valdkondi, kus tööhõivevõimalused on paljudes sektorites kättesaadavad.Eraldusvõimalused: kasutage meie virtuaalset laboratooriumi ja 3D-printimist.Euroopa uuring: Te saate valida oma kolmanda õppeaasta õppimise Saksamaal asuva partnerasutuse Hochschule Bremeniga.Töökogemus: Võimalus kolmanda aasta lõpetamiseks tasulises töökohas.Top 3 Londonis karjäärivõimaluste kohta masinaehituses (Guardian 2019).Nr 1 Londoni kaasaegne uni kõrghariduse väljavaadete jaoks masinaehituses (täielik ülikoolijuhend 2019). Londoni konkurentide seas ei ole üldisi rahulolu ja õpivõimalusi mehaanika-, tootmis- ja tootmistehnoloogias (National Student Survey 2018).See kraadiõpe hõlmab... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
48 - 66 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Arendage oma autoekspertiisi meie ulatuslikus laborikompleksis. See integreeritud aste pakub kõige otsesemat CEng-staatust. ... [+]

See integreeritud magistrikraadi nelja-aastane kursus keskendub säästvale arengule, tulevikus madala emissiooniga tehnoloogiatele ja linnatranspordile.

8 põhjust siin õppidaTulevane tõend: Unikaalne kursus arendab teadmisi, mida vajavad autotööstuse, tulevaste sõidukite ja motospordi tööstused.Karjääriaeg: Laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat ulatust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsam haridustehniku ​​(CEng) saamine.Uuenduslik kättetoimetamine: Projektipõhine õpe, mida toetab tööstusharu juhtiv riist-ja tarkvara.Teadustöö kvaliteet: No.2 Londoni tänapäevane ülikool teaduskvaliteedi jaoks masinatööstuses (täielik ülikooli juhendaja tabel, 2018).Hästi ühendatud: LSBU-l on sidemed juhtivate sõidukiettevõtetega.Eraldatud rajatised: Kasutage meie virtuaalset inseneriteadust.Töökogemus: Teil on võimalus sooritada tööplaan oma kolmanda aasta jooksul.Nr 1 Londoni kaasaegne uni kraadiõppe perspektiividele masinaehituses (Complete University Guide 2019).See integreeritud magistriõppe kursus hõlmab... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Teadus- orienteeritud magistri kvalifikatsioon elektri- ja elektroonikaseadmetes. 80% teadusprojekti ja 20% õpetas mooduleid. Rahastavad Euroopa Liit, Teadusnõukogud, Roy ... [+]

See kursus tugineb meie maailmatasemel teadustööle elektri- ja elektroonikaseadmetes, materjalide ja seadmete, robootika, mehhatroonika, arvutivõrkude ja telekommunikatsiooni, suurte andmete ja informaatikaga. Seda rahastab Euroopa Liit, teadusnõukogud, kuninglik ühing, teadmiste ülekandmise programmid ja tööstusettevõtted.

Kursus pakub teadmisi, kogemusi ja oskusi, mis on teadus- ja arendustegevuse jaoks olulised. See on teadusuuringutele orienteeritud, kusjuures 80% uurimisprojektile kulutatud ajast ning 20% ​​õpetatavatest moodulitest. Selle eesmärk on arendada välja põhilisi teadustöö oskusi, luua põhjalikke tehnilisi teadmisi ja mõistmist, samuti projektijuhtimise oskusi, suhtlemisoskusi ja esitusoskusi.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Töötaja, valitud valdkonna ekspert on otseselt vastutav oma teadusprogrammi juhtimise ja toetamise eest. Pakutakse täistööajaga ja osalise tööajaga. ... [+]

LSBU spordi- ja harjutustealased teadusuuringud on kvaliteetsed; 73% teadusuuringutest spordi- ja haridusteadustes anti välja 2014. aasta tipptasemel raamistikus (REF) kaks kõige kõrgemat hinnangut: 4 * maailma juhtiv või 3 * rahvusvaheliselt suurepärane, 90% saanud 4 * või 3 * "mõju" (jõudlus ja olulisus) ja 75% a 3 * "keskkond" - "soodustab rahvusvaheliselt kõrge kvaliteediga uuringuid, mis on seotud selle elujõulisuse ja jätkusuutlikkusega".

Töötaja, valitud valdkonna ekspert, vastutab otseselt teie uurimisprogrammi juhtimise ja toetamise eest. Uurimisüliõpilasega saate osa meie edukast akadeemilisest kogukonnast. Enamik valdkonnas tehtavaid teadustöid toimub spordi- ja haridusalaste teadusuuringute keskuse osana. Ekspertiisid ja võimalikud uurimisvaldkonnad on järgmised:... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Töötaja, valitud valdkonna ekspert on otseselt vastutav oma teadusprogrammi juhtimise ja toetamise eest. Pakutakse täistööajaga ja osalise tööajaga. ... [+]

Peaaegu kolmveerand London South Bank University (LSBU) teadusprojektidest said viimasel ülikooliuuringute tipptasemel (Research Excellence Framework, REF) 2014. aastal kaks kõrgeimat võimalikku mõju.

Meie teadlased rakenduskõrgkoolis töötavad multidistsiplinaarsetes meeskondades, et suunata olulisi ühiskondlikke probleeme inimeste tervise, heaolu, jõudluse ja käitumise valdkonnas. Me rakendame teooriaid nendes valdkondades tänapäeva reaalse maailma probleemidele, tehes innovaatilist ja ranget teadust.

Keskendume globaalselt käsitletavatele, teoreetilistele ja rakendusuuringutele, millel on „reaalse maailma” mõju. Meie õpetamine on täielikult teadlik tänapäeva teadustööst ning meie tipptaset tugevdavad väljapaistvad uurimisvõimalused, mis võimaldavad nii töötajatel kui ka üliõpilastel viia läbi tipptasemel uuringuid kõige ajakohasema varustuse ja rajatiste abil.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Teie uurimisprojekti arendamist toetab nende valdkonna spetsialist. Pakutakse täistööajaga ja osalise tööajaga. ... [+]

Kunsti- ja loomemajanduse kool on pühendunud stipendiumile ja teadustööle. Me tunnistame selle tähtsust kursuste pakkumise toetamisel, eriti kraadiõppe tasemel, ning ettevõtlus- ja teadmussiirde arendamisel meedia, kunsti- ja loomesektoritega.

Kõik teadustöötajad on registreeritud LSBU kraadiõppe põhioskuste programmis. Lisaks võite läbi viia uurimismeetodite koolituse vastavatel magistri- ja magistriõppes ning osaleda erialastes üritustes ja tegevuses, mis tagavad kaasava ja edukat uurimistöökultuuri.

Meie rakendusuuringud tegelevad reaalsete probleemidega ja hõlmavad mitmesuguseid metoodikaid ja lähenemisviise, sealhulgas praktikapõhist uurimistööd, empiirilist tööd publiku ja tekstide kohta ning teooriapõhist analüüsi. Loe kunsti- ja loomemajandusuuringute blogi, mis sisaldab ajakohast teavet uurimistegevuse kohta.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

MRes on määratluse järgi esialgne panus teadmistesse. Õppetöö erineb õpetatavast kursusest. Uuringute õpilastelt oodatakse iseseisvat juhendamist oma õppimisvõimalustega ... [+]

Töötaja, valitud valdkonna ekspert, vastutab otseselt teie uurimisprogrammi juhtimise ja toetamise eest. Uurimisüliõpilasega saate osa meie edukast akadeemilisest kogukonnast.

MRes on määratluse järgi esialgne panus teadmistesse. Õppetöö erineb õpetatavast kursusest. Uuringute õpilastelt oodatakse iseseisvat juhendamist oma õppimisvõimalustega järelevalve meeskonna toel. MRes tasemel õpetamise ja õppimise stiil kujuneb 1: 1 järelevalve, e-õppe ja töötubade kujul.

Tipptaseme uurimine

Kõige värskemas teadusliku kompetentsi raamistiku psühholoogias hinnati:

60% meie uuringutest anti 3-le * 4-st * - "väga suur mõju nende ulatuse ja olulisuse poolest"85% esitatud väljaannetest on rahvusvaheliselt tunnustatud, rahvusvaheliselt suurepärased või maailma juhtivad.... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

London South Bank University

See kursus keskendub linnaplaneerimise osana linnaplaneerimisest ja varustab õpilasi põhjalikult linnade kujundamise, planeerimise ja arendamisega seotud küsimustega. ... [+]

Osalege keerulistes küsimustes

See kursus keskendub linnaplaneerimisele linnaplaneerimise osana, varustades teid põhjalikult linnaplaneerimise, planeerimise ja arendamisega seotud küsimustega.

See pakub interdistsiplinaarset lähenemisviisi, aidates õpilastel areneda, et tegeleda meie linnade keerukate probleemidega ja suurendada nende tööalast konkurentsivõimet laieneva linnakujunduse kutsealal ning sellega seotud planeerimise ja arendamise valdkondades.

Õpilased osalevad projektitöös kohtades, kus on praegused linnaplaneerimise ja planeerimise küsimused ning arutavad neid küsimusi personali ja väliskülastajatega; programm sisaldab ka kohustuslikku ühe nädala elukestvat Euroopa väljaõppereisi. Viimastel aastatel on üliõpilased külastanud Barcelona, Torino, Veneetsiat või Dortmundi. Õppekülastuse kulud sisalduvad õppemaksus.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See innovatiivne magistriprogramm ühendab mitmeid erinevaid tegevusi, sealhulgas füüsilist teatrit, juhtimist, sotsiaalselt tegelenud praktikat, soolotööd ja elavat kunst ... [+]

See uuenduslik MA-programm ühendab mitmesuguseid lähenemisviise tulemuslikkuse saavutamisele, tuginedes kujundamisele, füüsilisele teatrile, juhtimisele, sotsiaalsele praktikale, iseseisvale tööle ja elavale kunstile.

MA viiakse ellu koostöös Londoni suuremate kultuuriasutuste, sealhulgas Lyric Hammersmithiga, kus osalete madala residentsusega intensiivses tööprogrammis oma muljetavaldava rajatisega.

Muidugi pakutakse madala residentide mudeli abil, mis muudab selle riigi ainulaadseks ja eriti atraktiivseks, kui soovid oma õpinguid jätkata ja oma karjäärivõimalusi parandada, kuid ei saa endale lubada traditsioonilist täistööajaga pakkumist.

Kursus hõlmab:... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See kursus pakub turvalist tugipunkti redigeerimise ja postitootmise konkurentsis. ... [+]

Viimistlus

Meie kursus on välja töötatud koos eduka Londoni järeltöötlussektoriga, et veenduda, et töötate kõige asjakohasemate platvormide kallal. Me tutvustame teile mitmeid postitusi, sealhulgas liigitamist ja kompositsiooni.

Õpetamist annavad tööstuse spetsialistid ja rõhutab professionaalset koostööd digitaalse filmi tootmise kontekstis. Hõlmatud on digitaalse kino kaameraga salvestamise formaadis töötamine (nt Arri log C formaadis), värviklass, heli järeltootmise ja edastamise platvormid.

Meie eesmärk on valmistada tööle valmis lõpetajaid, kes on võimelised vabakutselises töös, ettevõtluses ja uutes majandusmudelites loometööstustele.

Miks muuta LSBU-s tootmist?Töötage tööstusharu juhtivate tarkvaradega, nagu Media Composer, Nuke ja DaVinci / Fusion. Õpilastel on võimalus omandada akrediteering Da Vinci ja Media Composer.Regulaarsed külalisloengud spetsialistidelt kõigil tööstusharu tasanditel, sealhulgas vabakutseliste toimetajate, värviliste ja kompositoritega.Mitme miljoni naelsterlingi stuudiod : Arri kaamerad, Dolby Atmos Surround Soundstuudiod ja kinod, klassifikatsiooni sviidid, uudiste ruumi ja mängude disainikeskus, digitaalse disaini sviidid ning tööstuslikult valmis filmi- ja fotostuudiod.Õpilastele pakutakse valikulisi paigutusi Londonis asuvates postimajades, et aidata luua kontaktide võrgustikku. Need paigutused võivad viia lõpetamisel püsivatele rollidele.Top 5 Londonis üliõpilaste rahulolu kohta filmitootmises ja fotograafias (Guardian 2019).Põhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Magistriõppe kursus sotsiaaltöös; esimene samm kvalifitseeritud sotsiaaltöötaja saamiseks. Heaks kiidetud tervishoiu ja hoolduskõrgkooli nõukogu (HCPC) poolt, mille on ak ... [+]

Töö selles sektoris on väga rahuldust pakkuv. Sotsiaaltöötajad aitavad ühiskonnas kõige haavatavamaid inimesi. Selles rollis antakse toetust ja abi üksikisikutele, peredele ja rühmadele, kodututele inimestele, kellel on õppimine ja füüsiline puue. Sotsiaaltöötajad veedavad tihti oma aega inimestega, olgu siis siis haiglates, hooldekodudes või inimeste kodudes, nende olukorra hindamisel ja suhete loomisel.

See on nii akadeemiline kui ka kutsekvalifikatsioon ning kõik edukad lõpetajad on registreeritud kutseliste sotsiaaltöötajatega tervishoiu ja eriala nõukogu (HCPC). Programmi eesmärk on arendada praktikud, kes suudavad rahuldada teenusekasutajate, hooldajate ja kogukondade vajadusi keeruka ja muutuva heaolukeskkonna kontekstis. Hoolimatult terviklikul, teeninduskeskkonnas töötavate teenuste mudelil põhinev loominguline, innovatiivne ja peegeldav sotsiaaltöötaja, kes on pühendunud partnerluse poole, et edendada heaolu ja teha tõelist vahet.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

London South Bank University

Magistrikraadi (MSc) kursus rahvusvahelise turismi ja külalislahkuse juhtimises; järgmised sammud rahvusvahelise turismi juhtimisse. ... [+]

Kus maailmas soovite töötada, pakub hotellindus- ja turismitööstus võimalusi, nagu mõned teised. Sektor - alates rahvusvahelistest hotellikettidest, lennuettevõtjatest ja reisikorraldajatest konverentsikohadesse, turismiametitesse ja valitsusasutustesse - on üks mitmekesisemaid ja põnevamaid tööstusharusid, pakkudes juhtimisvõimalusi kogu maailmas äritegevuses, turunduses, müügis, klienditeeninduses, HR-is. , teadusuuringud, logistika ja poliitika. Tööhõive selles sektoris peaks lähiaastatel kasvama ning nõudlus vanemate ja spetsialiseerunud rollide järele suureneb.

Selle sektori suurepärasemaks saavutamiseks peate olema hea juht, juhataja, ettevõtja ja näidata teadlikkust eetilistest, kultuurilistest, keskkonnaalastest ja sotsiaalsetest tingimustest, milles te töötate.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See integreeritud MEng Petroleum Engineering kraad pakub kõige otsesemat teed prahitud inseneri staatust. ... [+]

See MEng Petroleum Engineering pakub integreeritud marsruuti, mis ühendab bakalaureuse- ja magistriõppe taseme 4 aasta jooksul. Kursus viib teid läbi naftatehnika ja selle tööstusliku kasutuse põhialuste.

Siinkohal õppimise põhjusedKarjääri edenemine: laiendab õpinguid magistriõppe tasemele ning pakub suuremat laiust ja sügavust, mis on kiireim ja lihtsaim viis saada Chartered Engineeriks (CEng).Professionaalne akrediteerimine: energeetikainstituudi poolt akrediteeritud, annab mõned või kõik aluseks olevad teadmised ja mõistmise võimaliku registreerimise kohta kui inkorporeeritud (IEng) või Chartered Engineer (CEng).Tugev pärand: naftakursused, mida õpetatakse üle 60 aasta Londoni südames.Tööstusharu standardne tarkvara: Juurdepääs tööstusharu tasemele 1 miljonile tarkvarapaketile, mida toetavad juhtivad tarnijad.Üldine tipptase: nr 1 Londonis asuv ülikool ressursside õppematerjalide, akadeemilise toetuse ja hindamise ja tagasiside saamiseks keemia-, tootmis- ja energeetikatehnoloogias, riikliku üliõpilaste uuringu (National Student Survey 2017).Uued seadmed: 2016. aastal investeeriti laboriseadmetesse üle 1 miljoni naela.Töökogemus: Võimalus kolmanda aasta lõpetamiseks tasulises töökohas.Top 10 Ühendkuningriigis: teadustöö intensiivsus keemiatehnikas (Complete University Guide 2019).... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Masters (MSc) / PgDip Haridus jätkusuutlikkuse kursus; mõistma jätkusuutlikkust ja muutuma tõhusaks vahendiks. ... [+]

Jätkusuutlikkuse haridus (EfS) on kaugõpe kraadiõppe kursus magistriõppe tasemel, mille viib läbi ekspertide rühm. Kursus pakub isiklikku ja erialast arengut huvitatud või juba kaasatud inimestele, sillutades teed säästvama maailma mõistmise, hariduse või jätkusuutlikkuse edendamise suunas. Kaugõppe ainulaadne struktuur võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel saada Ühendkuningriigilt kogu maailmas tunnustatud kvalifikatsiooni.

Kui otsite õppima Londonis, siis pakume ka üliõpilastele täistööajaga võimalust.

Kuigi paljud meie õpilased on haridustöötajad või valitsusväliste organisatsioonide haridus-, koolitus- või kampaaniatöötajad, kutsume me ka õpilasi paljude teiste taustaga, sealhulgas tervise, meedia, äri, valitsuse, botaanika ja zooloogiaga.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Akrediteeritud toidu teadus-ja tehnoloogiainstituut. See magistriõpe on mõeldud neile, kes töötavad või kavatsevad töötada toiduainetööstuses ja kes soovivad spetsialisee ... [+]

Võrdsete vajaduste tunnustamine

See kursus käsitleb nii toiduainete tootjate kui ka toidualaste õiguskaitse seisukohast olulisi toidukontrolli küsimusi, tunnustades turustajate, jaemüüjate ja loomulikult ka tarbijate võrdseid vajadusi.

Me katame kontrollisüsteemide eduka kasutuselevõtu ja rakendamise, sealhulgas need, mis põhinevad hea tootmistava (GMP) tunnustatud põhimõtetel ja muudel rahvusvahelistel kvaliteedijuhtimise standarditel.

Miks on toiduohutus ja kontroll LSBUs?Toidu teaduse ja tehnoloogia instituudi poolt akrediteeritud.Oleme No.1 Londoni kaasaegse ülikooli teadusliku kvaliteedi jaoks toiduaineteteaduses (Complete University Guide's league tabel, 2018).Üliõpilased, kes on selle kursuse pakkumise vastu võtnud, soovitatakse taotleda LSBU Frank Brake stipendiumi.EL-i õppimisvõimalused on olemas Lorraine'i ülikoolis Nancy'is Prantsusmaal ja Universitat Politècnica de Valèncias (UPV), Valencia, Hispaanias.Kursus on hõlmanud ka jätkusuutlikkust toiduainetega kindlustatuse, toidujäätmete, säästva pakendi käsitlemisel.AkrediteeringudPõhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 31 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See kursus annab võimaluse saada põhjalikke teadmisi andmetöötluse uuest valdkonnast infotehnoloogia perspektiivist. ... [+]

See kraadiõppe magistrikursus on ainulaadne nii arvutite kui ka mittetöötavate lõpetajate jaoks, kes soovivad jätkata karjääri andmesideteaduste kogukonnas.

Andmeteadus on infotehnoloogia, statistika ja disaini valdkondade ristmik. Kiiresti arenevas maailmas arenevad uut tüüpi suured andmed mobiilseadmetest, anduritest, instrumentidest, tehingute süsteemidest, veebipäevikutest, sotsiaalmeediast, pilvest ja muudest allikatest. Ettevõtted koguvad suuremaid andmeid määraga, mis sageli ületab nende suutlikkust selle väärtust ära võtta.

MSc Data Science on ideaalne koht, et pakkuda Teile teadmisi andvate teadmistega seotud tehnilisi teadmisi ja tööandjatele orienteeritud oskusi. Loomulikult arendatakse teie erialaseid teadmisi andmete kogumisest, andmete puhastamisest, andmete analüüsist, informatsiooni eraldamisest, prognoosimisest, visualiseerimisest, lugu ja seletusest.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Magistriõppe magistrikraadi arendusõppe kursus; rahvusvaheliselt tunnustatud sotsiaalse arengu eksperdid. ... [+]

MSc Development Studies kursus on interdistsiplinaarne ja uuenduslik. See annab põhjaliku aluse arendusvaldkonnas ja selle rõhuasetus teadustööle võimaldab õpilastel spetsialiseeruda nende konkreetsetele huvitavatele valdkondadele.

MSc arengu uuringuid juhib professor Gaim Kibreab ja seda õpetavad suurepärased teadustöötajad, kes on spetsialiseerunud sotsiaalsele ja majanduslikule arengule kui sundrändele. Vaadake praegusi uurimisprojekte, mis on seotud rahvusvahelise arengu, hädaolukordade ja pagulaste uuringute uurimisrühmaga.

Juhtumiuuringute abil saate analüüsida mitmeid arengupoliitika ja -praktika jaoks olulisi küsimusi, näiteks:

Globaliseerumine: turud, kaubandus ja maailmamajandus;Kaubandus ja abi: rahvusvaheliste institutsioonide ja asutuste roll;Industrialiseerimise strateegiad: majanduskasv ja inimareng;Sotsiaalne areng: elatusvahendid, vaesus ja vaesuse vähendamine;Maapiirkondade arendamine: agraaripoliitika, ränne ja linnastumine;Keskkonnapoliitika ja säästev areng;Poliitiline mõjuvõimu suurendamine, osalemine ja inimõigused.5 peamist põhjust siin õppidaAsjakohane kursuse kujundus: mis on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri valitsuste, valitsusväliste organisatsioonide, rahvusvaheliste asutuste, avaliku ja erasektori organisatsioonide ja ettevõtetega.Rahvusvaheliselt tunnustatud töötajad õpetavad: kellel on mitmeid uuenduslikke teadusuuringute kogemusi?Teadustöö sisend: võtate kaasa hiljutisi uuringuid, mis on seotud arengu ja linnastumisega.Tugevad ressursid: Meil on laias valikus ressursse, mis võimaldavad teie raamatukogust õppimist veebiteenuste pakkumiseks.Teadustöö aktiivsed õppejõud: Teid õpivad entusiastlikud, aga ka teadustööga tegelevad töötajad, mis tähendab, et saate asjakohast ja parima praktika õpetamist.... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See uus meistrikursus ühendab telekommunikatsiooni ja traadita inseneriteaduse valdkonnad koos lairibavõrgu disaini ja nutikate transiiverite tehnikatega. ... [+]

4G traadita võrkude (LTE) käivitamisega konkureerivad tööstusharu müüjad värbajate lõpetamiseks, kellel on ainulaadne oskuste ja teadmiste kombinatsioon traadita ja lairibavõrkude valdkonnas. See kursus pakub integreeritud lähenemisviisi ülekandetööstusele, signaali töötlemise tehnikatele, lairibavõrkude projekteerimisele, traadita võrgutehnikatele ja simulatsiooni oskustele.Selle kursuse ainulaadsed omadused on viimaste traadita side ja lairibavõrkude inseneri integreerimine, mis on tänapäeva tööstuses kaasaegsete telekommunikatsioonisüsteemide esirinnas.Inseneride tööandjad on väljendanud oma vajadust inseneride järele, kellel on kindlad ärivajadused, mis toetavad tõelisi inseneriprojekte. Meie kursus sisaldab juhtimisalast moodulit, mis keskendub ettevõtlusele ja projektijuhtimisele. See juhtimismoodul arendab meie lõpetajate kaubanduslikku teadlikkust ja tagab, et nende oskused on hinnatud tööstuse tööandjate poolt.Nagu siin üliõpilane, saate kasu hästi varustatud telekommunikatsiooni laborist ja Cisco seadmetest.AkrediteeringudPõhikursuse info - režiimis tellitudRežiim MoodulidTehnilised, teaduslikud ja erialased oskusedArvutivõrgu disainTraadita side ja satelliitsüsteemidTehnoloogia hindamine ja turustamineOptiline ja mikrolaine sideUued vastuvõtjad ja ülekandemeetodidViimane projektTööalane konkurentsivõime... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Arendada tehnilisi oskusi ja uurida põhjalikult arhitektuuri uurimist. ... [+]

MSc Arhitektuur on spetsialiseerunud programm, mille eesmärk on arendada digitaalset disaini ja praktilisi tootmisoskusi. See tugineb LSBU loodud RIBA 1. ja 2. astme range ja suunatud disainistuudio õpetusele. Selles rõhutatakse ka üksikasjaliku ja analüütilise uurimistöö väärtust ning selle väljendamist struktureeritud laiendatud kirjalikult.

Te saate laiendada oma arusaama kõrgtasemelistest arhitektuurilistest projektidest ja progressiivsest kontekstuaalsest urbanismist läbi stuudio- ja seminaripõhiste projektide. Disaintuudio, analoog- ja digitaalsete töökodade õpetused, samuti kõrgtehnoloogilise disaini tarkvara juhendamine aitavad teil määratleda ja täiustada oma isiklikku vastust arhitektuuriprobleemidele.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Uurige DARLABis meie Kuka robotiga, kus uusim tehnoloogia vastab arhitektuurilisele disainile. Täistööajaga või osalise tööajaga. ... [+]

MSc digitaalarhitektuur ja robootikonstruktsioon keskenduvad arhitektuuri, inseneriteaduse ja disaini digitaalsetele disainimeetoditele ja ehitustehnoloogiale. See annab teadusliku ja praktilise aluse ning annab ülevaate viimastest arengutest täiustatud modelleerimisel, arvutuslikul disainil ja robotite ehitamisel.

Digitaaltehnoloogiad on arhitektuuri ja arhitektuuri eriala oluliselt muutnud - alates projekteerimisest kuni tootmiseni. Selles kontekstis ühendab kursus arhitektuurialase kvalifikatsiooni professionaalse kvaliteediga teooriat ja praktikat, mis toetavad viimaseid selles valdkonnas digitaalseid arenguid.

Te kasutate arvutis kasutatavaid meetodeid ehitus- ja valmistamisprotsessi põhjalikuks kujundamiseks ja uurimiseks. Ehitatud keskkonna ja arhitektuuri kooli osana töötate transdistsiplinaarses keskkonnas, kus teadmisi jagatakse. Arhitektuuriõpilased saavad töötada ka meie arhitektuurialase disaini stuudios, mis on spetsiaalne stuudiosuum, millel on vaated Londoni maastikule.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Haridusinseneri staatuse moderaatorite ühisnõukogu akrediteeritud. See arenenud kraadiõppe kursus hõlmab struktuurianalüüsi, disaini ja struktuuriga arvutustehnika. Pakut ... [+]

Nähtavad realiseerimised

Konstruktsioonid on meie keskkonnas mehaaniliste põhimõtete kõige silmapaistvamad ja nähtavamad teostused. Hõlmates kõike alates eluruumidest ja renoveerimistöödest kuni laiaulatuslike sildade ja ikooniliste pilvelõhkujateni, ühendavad ehitusinsenerid tehnilist asjatundlikkust loovuse ja käsitööga, et tagada meie ühiskonnale turvaline ja jätkusuutlik ehitatud keskkond.

See kursus hõlmab täiustatud struktuurianalüüsi ja konstruktsiooni, konstruktsiooniarvutamise simulatsiooni ning samuti terase, betooni, puidu ja muude ehitusmaterjalidega seotud üksuste pakkumist. See annab teile ka teadmised, et kujundada struktuure dünaamilistes tingimustes.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
13 - 28 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Selle akrediteeritud projektijuhi assotsiatsiooni, Chartered Institute of Building ja Royal Institute of Chartered Surveyors, see kraadiõppe ehitusprojektide juhtimise ku ... [+]

See akrediteeritud kraadiõppe on mõeldud neile, kes soovivad oma karjääri kliendiorganisatsioonides või konsultatsioonides edasi arendada. See annab püüdvatele spetsialistidele võimaluse võrgustada teiste ambitsioonikate ja edukate inimestega ehitus- ja arendustegevuses.

Sa keskendud nii praktilistele kui ka teoreetilistele juhtimise aspektidele organisatsioonilises ja projektipõhises kontekstis. Juhtimise teemasid täiendavad täiustatud finants-hindamise tehnikad ja rahandus, seadused on konkreetselt seotud ehitus- ja arendustegevusega.

See kursus vastab kõigile jätkuva kutsealase arengu nõuetele ja pakub tõendeid kutsealaste institutsioonide liikmelisuse tõstmiseks. Pärastlõunane / õhtune õppimisrežiim sobib isegi ehitusprofessionaalide kõige aktiivsemaks ja on suurepärane võimalus ühendada teiste ambitsioonikate spetsialistide ja nende organisatsioonidega.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Arendada erialaseid teadmisi ja oskusi keemiatööstuses. Õppige täistööajaga või osalise tööajaga. ... [+]

MSc Keemiatehnika ja protsessijuhtimine uurib teemasid, mis on vajalikud keemiatehniku ​​edukaks karjääriks. Õppida protsessijuhti ja kuidas see on seotud keemiatehnoloogiaga, mis on üha enam nõutav kemikaalide ja naftakeemiatööstuse ettevõtetes, koos teadmistega reaktorite väljatöötamise, protsesside simulatsiooni ja arvukate üksuste tegevuse kohta.

Kursus on välja töötatud vastuseks nende tööstusharude vajadustele ja see kajastab meie tugevust selles valdkonnas läbiviidavas uurimis- ja õppetöös. Oleme Suurbritannias esikümnesse nii üliõpilaste rahulolu kui ka teadusuuringute intensiivsuse osas keemiatehnikas (Complete University Guide 2019).

Kui teil on juba keemiatööstuse esimene aste, saate selle distsipliini kohta põhjalikumaid teadmisi ning uurida laiemaid küsimusi projektijuhtimise, keemiatööstuse ja jätkusuutlikkuse spetsialistimoodulite kaudu. Keemiatööstuse ja naftatööstuse osakonna akadeemiline personal on väga teadusuuringutega seotud sellistes valdkondades nagu rohelisem energia, mitmefaasiline vool, materjalid ja katalüütilised reaktsioonid.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Magistrikraad MSc kriminoloogia ja sotsiaalteaduslike meetodite kursus; esimesed sammud kriminaalõiguses töötamiseks. ... [+]

Selle programmi keskmes on kriminoloogia ja kriminaalõiguse ning kriminoloogiliste uurimismeetodite kaasaegsed sisulised küsimused. See on eriti sobiv neile, kes on seotud kriminaalõiguse poliitika analüüsimise ja arendamisega või sarnase tööga seotud valdkondades.

Programm arendab teoreetilist, poliitilist ja tehnilist arusaamist kriminoloogia, kriminaalõiguse ja uurimismeetodite põhiküsimustest. Täpsemalt on selle eesmärk arendada arukat arusaama kuritegevuse, kahju ja ohvristamise keerukusest ning hinnata riigi / kriminaalõigussüsteemi rolli inimkäitumise, kõrvalekaldumise ja kuritegevuse reguleerimisel. Programm võimaldab teil töötada välja ja viia ellu sotsiaalteaduslikke uuringuid, kasutades mitmesuguseid metoodikaid, uurides eetikat, analüüsides ja tutvustades selliseid uuringuid.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See uus meistrikursus ühendab mehaaniliste ja elektrooniliste inseneriteaduste erialad arvutikontrollisüsteemidega. Pakutavad täistööajaga ja osalise tööajaga. ... [+]

See on MSc kursus manussüsteemides, mille panused on seotud mehhatroonika ja robootika valdkondadega.

Manussüsteemid on suurema mehaanilise või elektrisüsteemi mikroprotsessoripõhised süsteemid, mis täidavad spetsiaalset funktsiooni või ülesannet. Need hõlmavad mitmesuguseid tooteid, alates väikestest mobiiltelefonidest kuni suurte protsessi automatiseerimisseadmeteni. Varjatud süsteemide praktiseeriv insener peab omama eriteadmisi rohkem kui ühes selle multidistsiplinaarse teema inseneriteaduses.

Meie MSc on kohandatud pakkuma teile täiustatud õppimist mikroprotsessorite süsteemides, mis on sisseehitatud süsteemide keskmes, täiendava panusega mehhatroonika ja robootika valdkondades. Selline lähenemine kajastab tööstuse vajadusi ning seda toetab hästi meie osakonnas kogetud asjatundlikkus.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Selle energeetikainstituudi akrediteeritud valmistab nafta tehnikateadlaste meistrid nafta- ja gaasitööstuse inseneride rolli lõpetanud. ... [+]

MSc Petroleum Engineering programmi eesmärk on laiendada, tugevdada ja integreerida teadmisi ja arusaama nafta ja gaasitööstuse protsessid. Õppige matemaatika, teaduse, arvutipõhiseid meetodeid, disaini ja inseneritava, et lahendada erineva keerukusega nafta tehnoloogilisi probleeme, võttes arvesse majanduslikku, sotsiaalset ja keskkondlikku konteksti.

Saate põhjaliku ülevaate õlipaakide integreeritud mudelist, et saaksite ennustada, säilitada ja parandada nafta- ja gaasitootmisprotsesse. Te saate kasu üksikasjalikust juhendist, mida saate nafta- ja gaasitööstuses kasutatavate tarkvarapakettide komplektist, et maksimeerida kulutasuvat tootmist valdkonnas, sealhulgas PETREL, HYSYS, Eclipse, Prosper ja GAP.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See magistrikraadi kursus rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses on suunatud üksikisikutele, kes võivad tulla ilma eelnevate raamatupidamisalaste teadmistega ja s ... [+]

Raamatupidamise ja rahanduse spetsialistid on keskset rolli kõigis organisatsioonide liikides ja suurustes nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal. See programm on tõenäoliselt huvi praeguste või kavandatavate rahandus- või raamatupidamisoskuste spetsialistide jaoks, kes soovivad saada akadeemilist kvalifikatsiooni nii riigisisestes kui rahvusvahelises finantstegevuses.

Loomulikult pakub spetsialist Pathway raamatupidamises (seotud ACCA Alused paberid), vaid ka annab teile võimaluse valida mooduleid sellistes valdkondades nagu rahandus ja strateegia. See programm keskendub raamatupidamise ja rahanduse küsimustele rahvusvahelises kontekstis, tegeledes praeguste väljakutsete ja probleemidega, millega ettevõtted ja ettevõtted kogu maailmas kokku puutuvad.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Selle põhjalikuma magistriõppe saamiseks muutuge efektiivsemaks ärioperaatoriks ja otsustajaks. ... [+]

Süstemaatiline uuring

Meie kursus annab süstemaatilise ja põhjaliku rahvusvahelise äriuuringu. Õpid kriitiliselt hindama ja hindama olemasolevaid teooriaid ja ideid rahvusvahelises äris. Veelgi enam, saate aru, kuidas erinevad kultuurilised hoiakud ja veendumused kujundavad äri erinevates maailma piirkondades.

Aitame teil saada tõhusamaks otsustajaks, kellel on oskusteave tegeleda iseseisva ja originaalse mõtlemisega praktiliseks rakendamiseks ettevõttes.

Miks rahvusvaheline ärijuhtimine LSBUs?No.2 Londonis, kus on rahul äri- ja juhtimiskursustegaKutsealane akrediteerimine - Koolil on IOEE-i tippkeskus, mis tunnustab meie ettevõtluskultuuri ja tipptasemel tava.Väljapaistvad vahendid ja juurdepääs tööstusele laialdaselt kasutatavale tarkvarale: Bloomberg, Thomson One Banker, SAGE, Blueprint, FAME, Nvivo ja SPSS.No.3 London Modern University for graduate väljavaateid äri-ja juhtimis-uuringud (Complete University Guide League tabel 2018).AkrediteeringudPõhikursuse info - režiimis tellitudRežiim MoodulidRahvusvaheline juhtimineRahvusvaheline turundusRahvusvaheline rahandus ja otsuste tegemineStrateegiline rahvusvaheline personalijuhtimineDissertatsioon... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

MSc International Human Resources on mõeldud lõpetajale kõigist taustadest, kes soovivad arendada karjääri inimressursside rahvusvahelisel tasandil. ... [+]

Mõjutada globaalset praktikat

See kursus on mõeldud igasuguse distsipliini lõpetajatele, kes kavatsevad arendada karjääri globaalses äris, kasutades inimeste juhtimisoskusi. Te saate teada rahvusvaheliste suundumuste peamistest aspektidest ja kriitilistest küsimustest, mis mõjutavad globaalset tööhõive tavasid.

Programmi eripära on klassi mitmekesine taust, kus osalevad üliõpilased mitmetest rahvusvahelistest riikidest (sealhulgas kahe koostööasutuse õpilased Euroopas), mis suurendab võrgustike loomist ja kultuuridevahelist õppimist.

Miks on rahvusvaheline inimressurss LSBUs?Lisaks sellele võimaldab programmi uurimisüksus spetsialiseeruda oma tulevase karjääri huvi pakkuvale või väärtuslikule valdkonda.Professionaalne akrediteerimine - Koolil on tippkeskuse staatus IOEE-ga, tunnustades meie tipptasemel praktikat.Väikesed klassid, mis keskenduvad teooria rakendamisele tegelike stsenaariumide puhul ja suurendavad teie strateegilise juhtimise võimalusi.Seda olukorda tugevdab veelgi partnerlus, milles osalevad kaks Pariisi ja Madridi olulist Euroopa institutsiooni, kelle õpilased ühinevad programmiga teisel poolaastal.Õpetajate meeskond koosneb akadeemilise ja tööstusliku taustaga kolleegidest. Külalisloengud on sagedased ja aitavad kaasa elavale õppekavale.AkrediteeriminePõhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

Akrediteeritud moderaatorite ühisnõukogu poolt, mis vastab Chartered Engineeri staatuse jaoks vajalikule täiendõppele. See on kõige laiem meie kolmest magistrikursusest. ... [+]

Rakendused üle maailma

Tsiviilehitus mõjutab peaaegu kõiki meie elukeskkonna aspekte, alates ehitusstruktuuridest kuni transpordi ja kanalisatsiooni. Sellel on rakendused üle kogu maailma, kus peamised oskused on ülekantavad teistesse tööstusharudesse.

See on laiapõhjaline tsiviilehituse kursus, mis hõlmab struktuure, geotehnikat, veetehnikat, veetransporti, arvutipõhist projekteerimist, maanteede tehnikat ja raudteehaldust.

Teil tuleb täita üksikprojekt programmi konkreetsesse valdkonda. See annab teile võimaluse teostada sõltumatut uurimist ja teha uurimistegevust, aidates kaasa eksperimentaalsele, analüütilisele, arvutipõhisele või välitööle.

Miks on ehitusinsener LSBUs?Nr 1 Londoni kaasaegsete konkurentide kulude kohta ühe õpilase kohta (Guardian 2019).Akrediteeritud Insenerinõukogu poolt. Väga tehniline kursus lihtsustab Chartershipi omandamist.Top 10 Ühendkuningriigis üliõpilaste rahulolu ja teadustöö intensiivsuse osas ehituses (Complete University Guide 2019).Praegu tegeleb ta paljude uurimis- ja arendusprojektidega tööstuskoostöötajatega, pakkudes tööstusele olulisi väitekirja teemasid.Võimaldab eriala eriala ehituses, nt struktuurid, geotehnika, maanteed, raudtee, veetransport.AkrediteeriminePõhikursuse info - režiimis tellitudRežiim Moodulid... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 28 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

CIM-i ja otseturunduse instituudi akrediteeritud MSc Marketing Management täiendab teie olemasolevat CIM-i ja IDM-i diplomi täiskohaga magistriõppe tasemele. ... [+]

MSc Marketing Management eesmärk on pakkuda õpilastele, kellel praegu on Chartered Institute of Marketing (CIM) ja otsese ja digitaalse turunduse instituut (IDM) QCA Level 7 diplom (kaalutud keskmine läbisõidumäär 50%) võimalus uuendada oma kvalifikatsioon täismahus.

Kursuse eesmärk on laiendada kutsekvalifikatsioonide kaudu omandatud arusaamist ja pädevust ning suurendada õpilaste võimet mõtlema strateegiliselt turunduse üle tänapäeva keskkonnas. Pakutakse mitut õppetundi, mis hõlmab nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga õppimist. Kohaletoimetamine toimub päevasel ülikoolilinnakus.

Täistööajaga marsruut (12 kuud)

Kõik UK / Euroopa Liidu üliõpilased võivad valida kursuse täiskoormusega või osalise tööajaga. Rahvusvahelistel üliõpilastel tuleb õppida täiskohaga ja lõpetada kogu kursus kahe semestri (viisanõuete tõttu).... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

London South Bank University Open Day