Loe ametlikku kirjeldust

Täiendage oma karjääri rahvusvaheliselt akrediteeritud UK-10 ärikoolis, mis asub Londonist 90-minutilise kaugusel ja mida ümbritseb kaunis inglise maastik.

Loughborough kogemus

Loughborough on suurepärane koht õppimiseks. Meie atraktiivne ühekülgne ülikoolilinnak pakub stimuleerivat ja toetavat keskkonda, pakkudes nii üliõpilastele kui ka töötajatele esmaklassilisi teenuseid. Ülikoolil on tõeline uhkus, mis puudutab kõiki sellega seotud inimesi. Loughborough on tuntud Suurbritannias, kus pakutakse fantastilist üliõpilaste kogemust ja on saanud Inglismaa parimaks üliõpilaste kogemuseks ennustamatu kuue järjestikuse aasta jooksul.

Juhtiv ärikool

Järjekindlalt edetabelis on tipptasemel Suurbritannia juhtimis-, raamatupidamis- ja finantskool ning infokorraldus riiklike liigade tabelite järgi. Äri- ja majandusteaduskond on kolmekordne akrediteeritud: AACSB, EQUIS ja AMBA akrediteering.

Oleme pühendunud oma missioonile „Transforming Practice, Inspiring Winners”, mis on kõik, mida me teeme, akadeemilisest tipptasemest kuni üliõpilaste toetamiseni. See koos meie rahvusvaheliste akrediteeringutega ja 400 ülemaailmse ärikontaktiga tagavad meie tööandjate kvalifikatsiooni kogu maailmas.

Meie kraadiõppe programmid

Pakume hulgaliselt magistriõppe programme, alates õpetatavatest magistriõppest, MBA ja doktoriõppe programmidest, lühikursustest ja kommenteeritud haridusest, teemasid, mis hõlmavad juhtimist, turundust, rahandust, pangandust, majandust ja infohaldust. Kõik see aitab kaasa elava ja toetava õpikeskkonna loomisele koolis.

Meie õpetatud programmidel on rahvusvaheline „reaalse maailma” fookus, mis tegeleb globaliseerumise ja organisatsioonide, poliitikakujundajate ja üksikisikute ees seisvate probleemidega. Paljudel meie akadeemikutel on kogemused äri-, finants- ja juhtimis- või valitsusnõustajate rollis, aidates kujundada poliitikat era- ja avalikus sektoris. Sellisena varustame teid elukestva oskuse ja teadmistega, mis teenivad teid hästi oma karjääri ajal või võimaldavad teil jätkata õppimist ja uurimistööd.

Karjääri arendamine

Üle 400 ülemaailmse korporatiivse partnerluse on meie õpetust informeeritud kõige uuemast parimatest tavadest ja uuringutest, tagades, et see on nii kaubanduslikult oluline kui ka akadeemiline. Rahvusvaheliselt akrediteeritud koolina austavad tööandjad meie karjääri suurendavaid kraadiõppe programme ning aitavad teil saavutada oma karjääri püüdlusi. Kõigil meie doktorantidel on juurdepääs meie auhinnatud karjääriteenusele, nende ülemaailmsele vabade töökohtade andmebaasile maailma juhtivate värbajate ja ühe Suurbritannia suurima karjääri messiga, mis asub siin ülikoolilinnakus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Loughborough University School of Business and Economics

See on rakendusuuringute programm, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks ettevõtte rahanduse rollid. See ühendab range akadeemilise sisu praktiline rakendus ... [+]

See on rakendusuuringute programm, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks ettevõtte rahanduse rollid. See ühendab range akadeemilise sisu praktiline rakendus.

Corporate finance hõlmab erinevaid teemasid, nagu ühinemised ja ülevõtmised, andes kapitali, rahavoogude juhtimise, ettevõtte väljamakse poliitika, juhtimise valuutakurss ja täidesaatva hüvitist.

See aste on suunatud kandidaate, kes soovivad valmistuda karjääri riigikassa osakonna suurettevõte või ettevõtte rahanduse meeskond investeerimispank.

Samuti valmistab õpilasi juhtimisalane nõustamine rolli rahandus fookus või nõuandev roll koos raamatupidamise või professionaalsete teenuste firma.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

kusjuures üldine skoor 92 ja mitte sub-testi skoor alla 22 Edasine Karjäärivõimalused Lõpetajad on varustatud karjääri rahvusvahelise äri, juhtimise ja strateegia nõustam ... [+]

kusjuures üldine skoor 92 ja mitte sub-testi skoor alla 22

Edasine Karjäärivõimalused

Lõpetajad on varustatud karjääri rahvusvahelise äri, juhtimise ja strateegia nõustamine, ja tööstus. Potentsiaalne karjääri sihtkohti rahvusvahelise äri majandusteadlased hulka juhtimise rahvusvahelised korporatsioonid, rahvusvahelised organisatsioonid, ametiliidud ning äri- ja rahvusvaheliselt orienteeritud valitsusasutustes.

[-]
Suurbritannia Loughborough
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Meie Management programm on suurepärane võimalus noortele, kes soovivad arendada praktilisi, funktsionaalseid äri teadmisi ja oskusi, et parandada nende väljavaateid tööt ... [+]

Meie Management programm on suurepärane võimalus noortele, kes soovivad arendada praktilisi, funktsionaalseid äri teadmisi ja oskusi, et parandada nende väljavaateid tööturul.

Programmi eesmärk on arendada arusaamist põhilisi aspekte ärijuhtimine ja ehitada oskusi ja teadmisi asjakohaste keskastme juhtide ja vanemate rolli. See sobib eriti üliõpilased, kes on võtnud mitte-äri kraadi või kes soovivad tugevdada oma äri teadmisi.

Meie kogemused töötades erinevaid tööstusharu partneritega ja juhtimis-meeskonnad on suunata otse disain meie Management programm, mis sisaldab põhilisi mooduleid eesmärk on varustada teid peamiste äri oskuste nõuded tänapäeva organisatsioonid. Lisaks laias valikus valikmoodulid annab teile paindlikkuse, et kohandada programmi vastavalt individuaalsetele karjääri püüdlusi.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Meie spetsialist MSc Majandus-ja rahandusministeerium pakub põnevaid võimalusi teil saada aimu vajutades majanduslike küsimuste meie aja ja õppida, kuidas hinnata, kohand ... [+]

Meie spetsialist MSc Majandus-ja rahandusministeerium pakub põnevaid võimalusi teil saada aimu vajutades majanduslike küsimuste meie aja ja õppida, kuidas hinnata, kohandada ja rakendada kaasaegne makro- ja mikromajanduse mudeleid muuta organisatsiooni või valitsuse poliitika.

Lühidalt, see on mõeldud varustada teid oskusi professionaalne majandusteadlane, karjääri valitsuse, rahvusvaheliste organisatsioonide, ettevõtete või ettevalmistusena PhD uuring.

Erinevalt Masters in Finance, õpid mõistma ja mudel küsimustes, mis mõjutavad finantsturgude kaudu terviklikku objektiivi majandusteadlane; Hinnates nii mikroökonoomilist mõju ettevõtetele, samuti makromajanduslik mõju maailma majandusele. Te arendada arenenud teoreetiliste ja kvantitatiivse oskusi, kõrgelt tööandjad finantsteenuste sektorites tööstuse ja valitsusega, samuti ülekantavaid oskusi, mis on väärtus ka mitmete teiste sektoritega.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Meie MSc majandusteaduskonna strateegia programm võimaldab teil taotleda vahendeid ökonoomika ja strateegia mõjutada ettevõtte tulemuslikkust ja arendada strateegilise mõ ... [+]

Meie MSc majandusteaduskonna strateegia programmi võimaldab teil taotleda vahendeid ökonoomika ja strateegia mõjutada ettevõtte tulemuslikkust ja arendada strateegilise mõtlemise ja otsuste tegemise ettevõtluskeskkond.

Programm on varustada teid oskusi professionaalne äri majandusteadlase karjääri äris, valitsuses, reguleerimine, rahvusvaheliste organisatsioonide ja suuremad auhinnad teadus.

Õpetab kogenud teadlaste ja praktikute, õpilased kasutavad teadmisi majandusteooria tegeleda reaalse maailma probleeme. Rõhutamine teoreetiliste ja kvantitatiivse oskusi tõsielusituatsioonis - samuti keskenduda arendada kriitilise mõtlemise oskusi - võimaldab teil töötada tõhusamalt nii tööstuses kui ka valitsus.... [-]

Suurbritannia Loughborough
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad arendada karjääri töötajate ülesanded, inimressursside juhtimise rollid või äri konsultandid sellistes valdkondades n ... [+]

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad arendada karjääri töötajate ülesanded, inimressursside juhtimise rollid või äri konsultandid sellistes valdkondades nagu valik ja hindamine, organisatsiooni arengu ja muutuste ja töötajate arendamine.

Õpetab kogenud teadlaste ja praktikute, õpilastele on antud põhjalik koolitus varustada neid kohaldada psühholoogilisi teooriaid ja uuringuid, et mõjutada ja teavitada hulk olulisi äri otsuseid ja tõhusalt tegutseda kõigil tasanditel organisatsiooni.

On tugev rõhuasetus arendada kriitilist mõtlemist ja nõustamine oskused, samuti võime töötada tõhusalt koos erinevate sidusrühmade organisatsioonilt. Õpilased võivad valida, et laiendada ja kinnistaks oma praktilisi oskusi, täites uurimisprojekt, mis võimaldab neil rakendada oma teadmisi organisatsiooni teema.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Meie MSc Pangandus ja rahandus programm on varustada teid praktilisi oskusi, et mõista ja mudel panganduse ja finantsturgude, kasutades tööriistakomplekt majandust. See o ... [+]

Meie MSc Pangandus ja rahandus programm on varustada teid praktilisi oskusi, et mõista ja mudel panganduse ja finantsturgude, kasutades tööriistakomplekt majandust. Õpid kuidas Valitsuste, ettevõtete, kodumajapidamiste ja finantsvahendajate mõjutada riiklike ja ülemaailmsete finants-, side ning valuutaturgudel.

Lisaks sellele, siis tuleb kokku puutuda teooria ja praktika pangast laenu ja andmise, samuti finantsasutus riskijuhtimist. See programm on ideaalne neile, kes soovivad jätkata karjääri finantsteenuste, rahvusvaheline finantsjuhtimine, või keskpangateenuste ja finantsregulatsiooni.

Meie moodulid, mida toetab viimaste uuringute ja heade tavade, millel on välja töötatud, et pakkuda teile up-to-date ja asjakohased teadmised Pank, finants ja uurimismeetodeid. On olemas ka võimalus valida valikmoodulid, mis võimaldab teil on spetsialiseerunud valdkonnas ökonoomika, panganduse ja rahanduse, mis kõige paremini oma karjääri ambitsioone ja huve.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad arendada karjääri HRM ja sellega seotud valdkondades nagu juhtimine. ... [+]

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad arendada karjääri HRM ja sellega seotud valdkondades nagu juhtimine.

Lõpetamisel programmi, siis eeldatakse, et õpilased kohtuvad teadmised nõuded Chartered liikmeks Chartered Institute for Personnel ja Arengupank (CIPD).

Õpetab akadeemikud nii tugev kogemus personalitöötajad seotud uurimistöö ja praktiliste kogemuste kui HR juhid, programm keskendub arengumaade kriitilist mõtlemist ja analüütilisi oskusi kõrval on rohkem praktilised oskused karjääri inimeste juhtimine.

Õppimine, õpetamine ja hindamine

Õppetöö on HRM programmi, mida meie maailma tuntud spetsialiste, kasutades mitmeid meetodeid, sealhulgas loenguid, praktilisi töötubasid, seminare, rühmatöö, individuaalne õpetused ja tagasiside istungid. Moodulid on hinnanud erinevaid meetodeid, sealhulgas nii eksamite ja kursuste hindamine, mille eesmärgiks on arendada tugev praktiline ja akadeemilised oskused.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See on kohaldatud, laiapõhjaline Masters in Finance programm, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks rahastamiseks. Õpetamine põhineb nii rahvusvaheliselt tu ... [+]

See on kohaldatud, laiapõhjaline Masters in Finance programm, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks rahastamiseks.

Õpetamine põhineb nii rahvusvaheliselt tunnustatud teadus- ja ulatuslik reaalse maailma praktilisi kogemusi Loughborough õppejõud.

Saad teadmisi nii ettevõtte rahanduse ja investeeringute teemasid. See hõlmab investeeringuid teemasid nagu varade hindade ja portfelli valikut, samuti ettevõtte rahanduse teemasid nagu kapitalikulu ja dividendipoliitika.

See programm sobib kandidaadid, kes soovivad saada põhjalikku arusaamist kogu valdkonna rahastamiseks enne valides oma eelistatud erialal.

Õppimine, õpetamine ja hindamine

Õppetöö kohta Finance programm annab meie maailma tuntud spetsialiste kasutades mitmeid meetodeid, sealhulgas: loengud, seminarid, rühmatöö, individuaalne õpetused ja tagasiside foorumites, üks-ühele istungid programmi juhendajaid ja töötoad.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See on rakendusuuringute programmi, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks investeeringute rollid. Õppimine Investments tekitab mõningaid huvitavaid küsimusi ... [+]

See on rakendusuuringute programmi, mis annab õpilastele teadmisi ja oskusi töötamiseks investeeringute rollid.

Õppimine Investments tekitab mõningaid huvitavaid küsimusi, näiteks miks inimesed kaubelda nii palju, kas parim investeerimisstrateegia on lihtsalt jälgida aktsiaturu indeksi, kuidas ohu korral tuleb mõõta ja kuidas tuleks varad hinnaga.

See aste on suunatud kandidaate, kes soovivad töötada investeeringute juhtimine, investeerimispangandus ja sellega seotud karjääri. Programm keskendub nii kaubandus-ja portfelli haldamine pool rahastamiseks.

See on märkimisväärne, keskendudes investeeringuid põhilisi mooduleid, sealhulgas portfelli haldamine, Financial Trading ja Global Investment analüüs. Need toetuda tipptasemel teadusuuringute teadmisi meie teaduskonna.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Meie Finance and Management programm on mõeldud kiireks karjääri lõpetajate mitte-rahanduse taustaga, kes soovivad töötada finantsjuhtimise ärilistel ja mitteärilistel or ... [+]

Meie Finance and Management programm on mõeldud kiireks karjääri lõpetajate mitte-rahanduse taustaga, kes soovivad töötada finantsjuhtimise ärilistel ja mitteärilistel organisatsioonid.

Programm kasutab teadmisi meie tuntud teadus-aktiivsed teadlased, et arendada oma teadmisi ja analüütilisi oskusi finantsvaldkonnas vastavates valdkondades, ja tagada, et teil lõpetaja olulisi oskusi rakendada praktilises töökeskkonnas.

Te arendada arusaamist ettevõtluse ja juhtimise, uurides erinevates valdkondades, sealhulgas turunduse, HR, raamatupidamise, strateegilise juhtimise ja eelkõige finantsvaldkonnas. Teie finantsalaseid teadmisi ja oskusi saab edasi arendada raamatupidamise ja rahanduse moodulid.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

Arenenud tööstuse ja majanduslikult asjakohane, selle programmi eesmärk on toota lõpetajatele, kes on omandanud arusaama kutse-, juhtimis- ja tehniliste mõõtmed teavet ju ... [+]

Arenenud koos tööstuse kaubanduslikult asjakohane meie spetsialist programmi eesmärk on toota lõpetajatele, kes mõistavad kutse-, juhtimis- ja tehniliste mõõtmed teabekorralduse ja äri tehnoloogia.

Praegu on puudus hübriid juhid tööstuses ja see programm on välja töötatud spetsiaalselt tegeleda selle lõhe.

Kuna üliõpilane siis kasu mitte ainult meie tuntud akadeemilise õppejõud ja state-of-the-art rajatiste, vaid ka erinevaid täiendavaid võimalusi, sealhulgas tööstuse kõlarid ettevõtted nagu BT, IBM ja SAP.

Lõpetajad see muidugi on varustatud põhioskuste vaja saada esimene professionaalne post sektoris, samuti õppe-ja juhtimisoskusi vaja professionaalse arengu kaugemale.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See programm pakub põnevaid võimalusi lõpetajale huvi turunduse ja juhtimise, et arendada sügav mõistmine turustamise teooria ja praktika. ... [+]

See programm pakub põnevaid võimalusi lõpetajale huvi turunduse ja juhtimise, et arendada sügav mõistmine turustamise teooria ja praktika.

Aasta jooksul on sul avastada saladusi taga tõhusat strateegilist turundusjuhtimise maailmaturul, õppida võtteid läbiviimisel ja analüüsimisel turu-uuringud, ja uurida turunduse rahvusvahelises kontekstis.

Õpilased programm on kasulik otse ekspert õpetamise juhtivate teadlaste ja õppejõudude, kellest paljud on maailmas tuntud oma valdkonnas.

Üldiselt on programmi strateegiline eesmärk on levitada turundus teadmisi ja analüütilisi oskusi, mis valmistab teid mis tahes turundusjuhtimise rolli rahvusvahelises organisatsioonis.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See BPS akrediteeritud programm sobib eriti üliõpilastele bakalaureuse kraad psühholoogia, kes soovivad arendada karjääri Occupational psühholoog. ... [+]

See BPS akrediteeritud programm on eriti sobiv õpilastele BPS akrediteeritud bakalaureuse kraadi psühholoogias, kes soovivad arendada karjääri Occupational psühholoog.

See sobib ka neile, kes soovivad oma teadmisi rakendada psühholoogia personali funktsioone, inimressursi juhtimise rollid või äri konsultandid sellistes valdkondades nagu valik ja hindamine, organisatsiooni arengu ja muutuste ja töötajate areng.

Meie MSc Work Psychology on akrediteeritud British Psychological Society (BPS). Programmi lõpuleviimine vastab 1. etapi kvalifikatsioon neile, kes soovivad minna lõpuks saab HCPC registreeritud Occupational psühholoog.

Õpilased on antud põhjalik koolitus kogenud teadlaste ja praktikute aitavad neil mõista ja analüüsida erinevaid psühholoogilisi teooriaid, mida saab rakendada organisatsioonilist korraldust. See on integreeritud praktilist koolitust, kuidas rakendada teooriat mõjutada oluline äriotsuseid. On tugev rõhuasetus arendada kriitilist mõtlemist ja nõustamine oskused, samuti võime töötada tõhusalt koos erinevate sidusrühmade organisatsioonilt. Õpilased laiendada ja kinnistaks oma praktilisi oskusi, täites uurimisprojekt, mis võimaldab neil rakendada oma teadmisi organisatsiooni teema.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad omandada põhjalikke mõista töösuhete valdkonnas ettevalmistus karjääri Töösuhete, töösuhete või sellega seotud valdko ... [+]

See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad omandada põhjalikke mõista töösuhete valdkonnas ettevalmistus karjääri Töösuhete, töösuhete või sellega seotud valdkondades.

Lisaks sellele, et õpilastele põhjalik madalikule teooria ja praktika töösuhteid eeldatakse, et programmi lõpetamist õpilased kohtub ka teadmiste nõuded Chartered liikmeks Chartered Institute for Personnel ja Arengupank (CIPD), professionaalne keha HR, töösuhete ja sellega seotud elukutseid UK.

Õpetab teadlaste olulisi tulemusi nii töösuhete seotud uurimistöö ja praktiliste kogemuste töösuhete ja personalijuhtimine, programm keskendub arengumaade kriitilist mõtlemist ja analüütilisi oskusi kõrval on rohkem praktilised oskused karjääri töösuhete ja julgeolekupoliitika kõrge esindaja.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University School of Business and Economics

See programm on ideaalne, kui soovite kasutada oma analüütilisi oskusi, et tuletada ja saada kasulikke teadmisi suurel hulgal andmetest. Andes teile ranged modelleerimis- ... [+]

See programm on ideaalne, kui soovite kasutada oma analüütilisi oskusi, et tuletada ja saada kasulikke teadmisi suurel hulgal andmetest.

Andes teile ranged modelleerimis- ja nõustamisoskused, mida on vaja, et mõista, hallata ja edastada kasulikke teadmisi suurtest andmetest, valmistab teid ette äriotsuste või valitsuse poliitika teavitamiseks. Nii arendate tänapäeva teadmistepõhises majanduses tööandjate poolt kõrgelt hinnatud oskusi.

Programm hõlmab õpetatud ja projekti komponenti. Koolitatud mooduleid juhib ja juhib meie rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisteadlaste rühm, kes tegeleb aktiivselt äri-, valitsus- ja mittetulundusühingutega rutiinsete, strateegiliste või poliitiliste probleemide lahendamiseks sellistes valdkondades nagu tervishoid, transport, telekommunikatsioon, energeetika, kaitse, valitsus ja avalikud teenused.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Loughborough University - A Year in Review 2015/16

Nina Fozzard, MSc International Management at Loughborough University

Parmdeep Vadesha, The Loughborough MBA

Financial Trading Software at Loughborough University

Alastair Thornton, MSc Finance and Investment at Loughborough University

Zoe Anastasiou, MSc Business Analytics Consulting at Loughborough University

Erin Mcgarrachan, MSc Corporate Finance

Loughborough University
Address
School of Business and Economics Loughborough University Loughborough Leicestershire LE11 3TU United Kingdom
LE11 3TU Loughborough, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 1509 223621