Loughborough University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Loughboroughi ülikooli teaduskooli, kus on keemia-, infotehnoloogia-, matemaatika-, füüsika- ja matemaatikahariduse keskus.

Tänapäeval on Loughborough ülikool üks Ühendkuningriigi juhtivaid STEM-i õpetamise ja teaduse tippkeskusi, mille tõestatud kogemus on tööstusharudes varustatud kõrgekvaliteediliste, kõrgelt motiveeritud lõpetajate ja elujõulise rahvusvahelise teadustöö kultuuri.

Loughboroughi Teaduste Akadeemia keemiateoste, arvutiteaduse, matemaatika, füüsika ja matemaatikahariduse osakondade ühendamiseks on uhke kaasaegsed rajatised, aktiivne uurimiskogukond ja mitmesugused võimalused bakalaureuseõppe, magistriõppe ja teadusuuringud - kõik põhineb ülikooli ekspansiivsel rohelisel ülikoolilinnakul.

Teadusuuringute üliõpilasena õpetavad teile rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kellest paljud tegelevad multidistsiplinaarsete teadusuuringute ja tööstuse koostööga ning nende valdkondade esirinnas.

Te saate ka osa teadusuuringute intensiivsest ülikoolist, millel on innovatsiooni maine ja teaduse ja tehnoloogiaga seotud püüdlused.

Kõigi akadeemiliste osakondade viimases uuringute hindamise harjutuses on vähemalt 85% oma teadustööst, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud. Lisaks teadustegevuse läbiviimisele oma vastavates valdkondades tegelevad teaduskooli töötajad multidistsiplinaarsete uuringutega koostöös teiste akadeemiliste koolide ja ülikoolilinnakutega - alates tehnikast kuni kunstide, inglise ja draama - luua põnevaid ja tõeliselt stimuleerivaid uuringuid keskkond.

Peale iga osakonna pakutava kõrgekvaliteedilise õpetuse on koolis ka Matemaatika õppimise tugikeskus, mis pakub õpilastele mitmeid teenuseid ja rajatisi, mis on mõeldud õpilaste toetamiseks matemaatika ja statistika õppimisel.

Kool on pühendunud Athena SWAN-i põhimõtetele, aktiivselt püüdes naisi STEM-is meelitada, toetada ja edendada, olenemata nende positsioonist.

Asukohad

Loughborough

Address
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU Loughborough, Inglismaa, Suurbritannia