Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Loughboroughi ülikooli teaduskooli, kus on keemia-, infotehnoloogia-, matemaatika-, füüsika- ja matemaatikahariduse keskus.

Tänapäeval on Loughborough ülikool üks Ühendkuningriigi juhtivaid STEM-i õpetamise ja teaduse tippkeskusi, mille tõestatud kogemus on tööstusharudes varustatud kõrgekvaliteediliste, kõrgelt motiveeritud lõpetajate ja elujõulise rahvusvahelise teadustöö kultuuri.

Loughboroughi Teaduste Akadeemia keemiateoste, arvutiteaduse, matemaatika, füüsika ja matemaatikahariduse osakondade ühendamiseks on uhke kaasaegsed rajatised, aktiivne uurimiskogukond ja mitmesugused võimalused bakalaureuseõppe, magistriõppe ja teadusuuringud - kõik põhineb ülikooli ekspansiivsel rohelisel ülikoolilinnakul.

Teadusuuringute üliõpilasena õpetavad teile rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kellest paljud tegelevad multidistsiplinaarsete teadusuuringute ja tööstuse koostööga ning nende valdkondade esirinnas.

Te saate ka osa teadusuuringute intensiivsest ülikoolist, millel on innovatsiooni maine ja teaduse ja tehnoloogiaga seotud püüdlused.

Kõigi akadeemiliste osakondade viimases uuringute hindamise harjutuses on vähemalt 85% oma teadustööst, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud. Lisaks teadustegevuse läbiviimisele oma vastavates valdkondades tegelevad teaduskooli töötajad multidistsiplinaarsete uuringutega koostöös teiste akadeemiliste koolide ja ülikoolilinnakutega - alates tehnikast kuni kunstide, inglise ja draama - luua põnevaid ja tõeliselt stimuleerivaid uuringuid keskkond.

Peale iga osakonna pakutava kõrgekvaliteedilise õpetuse on koolis ka Matemaatika õppimise tugikeskus, mis pakub õpilastele mitmeid teenuseid ja rajatisi, mis on mõeldud õpilaste toetamiseks matemaatika ja statistika õppimisel.

Kool on pühendunud Athena SWAN-i põhimõtetele, aktiivselt püüdes naisi STEM-is meelitada, toetada ja edendada, olenemata nende positsioonist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Loughborough University

Meie analüütilise keemia magistrikraad programm on kavandatud pakkuma igakülgset koolitust analüütilise keemia ja selle rakendamist erinevates valdkondades, sealhulgas bi ... [+]

Meie analüütilise keemia magistrikraad programm on kavandatud pakkuma igakülgset koolitust analüütilise keemia ja selle rakendamist erinevates valdkondades, sealhulgas biomeditsiini, farmaatsia, toidu ja keskkonna analüüsi.

Analüütilised keemikud hindavad aine keemilist struktuuri ja olemust. Nende oskused on vajalikud erinevatel eesmärkidel, sealhulgas ravimite väljatöötamisel, kohtuekspertiisi analüüsil ja toksikoloogial. Analüütilised keemikud võivad spetsialiseeruda erinevates valdkondades nagu toksikoloogia, ravimid ja kohtumeditsiini.

Mida teeb analüütiline keemik?

Analüüsikemikaatorid analüüsivad proove, kasutades erinevaid meetodeid, nagu elektrokromatograafia, kõrgefektiivne vedelikkromatograafia ja spektroskoopia. Neid töötab mitmesugused avaliku ja erasektori organisatsioonid ning nad võivad spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu toksikoloogia, ravimid, kvaliteedikontroll või kohtumeditsiini.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Meie Advanced Physics MSc programmi eesmärk on varustada teid võtmeoskusi, mida vajate tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus. ... [+]

Meie Advanced Physics MSc programmi eesmärk on varustada teid võtmeoskusi, mida vajate tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus.

Peegeldades Loughboroughi Füüsika osakonna teadustöö tugevusi ja erialasid , on Advanced Physics MSc programm kombineeritud kohustuslike moodulitega ülijuhas ja nanoteaduses koos valikutega, mis hõlmavad kvantehnoloogiat ja tahkefaasi füüsikat.

Advanced Physics MSc eesmärgiks on varustada teid võtmeoskustega, mis on vajalikud tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus. Te uurite väga erinevaid mooduleid, mis võimaldavad teil rakendada ja edastada oma materjale teadmisi individuaalse projekti essee väljatöötamise kaudu, kus te kaalute füüsika eripära ja omandate originaalse rakendusuuringu teostamise kogemusi.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Loughboroughi ülikool on pikaajaline rahvusvaheliselt tunnustatud uurimistöö uute materjalide uurimisel ja arendamisel ning meie füüsikateaduste magister annab teile võim ... [+]

Loughboroughi ülikool on pikaajaline rahvusvaheliselt tunnustatud uurimistöö uute materjalide uurimisel ja arendamisel ning meie füüsikateaduste magister annab teile võimaluse töötada selle valdkonna ekspertidega. Meie materjalide füüsika MSc on teadusuuringutele keskendunud terviklik programm, mille eesmärk on varustada teid professionaalse füsiisti täiustatud teoreetiliste ja matemaatiliste oskustega.

Võimalus luua uusi materjale, mis on tugevamad, kergemad või paremad, on edusammude võti kõigis teaduse, tehnoloogia ja inseneritegevuse valdkondades. See tipptasemel kraadiõppe programm annab teile võimaluse uurida meie ekspertidega, uute materjalide füüsikat, nende ettevalmistamist ja iseloomustust ülikoolis, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud oma panuse eest füüsika ja materjalide valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Meie Advanced Computer Science MSc programm on välja töötatud koos sisendiga Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide õpetada õpilastele tipptasemel praktili ... [+]

Meie Advanced Computer Science MSc programm on välja töötatud koos sisendiga Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide õpetada õpilastele tipptasemel praktilisi oskusi, mida tööandjad otsivad.

Infotehnoloogia kiire areng - ja tööstuse ja organisatsioonide vajadused, mis on tingitud tehnoloogilisest arengust, loob nõudluse kõrge kvalifikatsiooniga inimestele, kellel on arenenud oskused ja teadmised, millega meie MSc programm on mõeldud teie varustamiseks.

Arenenud koos Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide sisendiga, mis tagab äritegevuse asjakohasuse ja tuginedes osakonna teadustöö tugevatele külgedele, on Advanced Computer Science MSc pöördumata õpilastele, kes soovivad ehitada esimese astme arvutiteaduse (või võrreldava distsipliini kaasates programmeerimine ja võrgustike loomine) .... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Meie Interneti-turvalisuse ja võrguarvutamise magistrikraad pakub põhjalikku tähelepanu kõigile aspektidele, mis on tulevaste võrguekspertide jaoks olulised, ning pakub ü ... [+]

Meie Interneti-turvalisuse ja võrguarvutamise magistrikraad pakub põhjalikku tähelepanu kõigile aspektidele, mis on tulevaste võrguekspertide jaoks olulised, ning pakub ülevaadet võrguarhitektuuri, protokollide, turvalisuse, jõudluse, modelleerimise, simulatsiooni ja programmeerimise ning traadita võrkude kohta.

Internet moodustab paradigma muutuse maailma toimimise ja suhtlemise suunas. See on tuleviku jaoks tohutult tähtis ning Interneti-tehnoloogia kindel arusaamine võib kaasa tuua üha enam erinevaid stiimuleerivaid karjäärisi.

Loughborough 'ülikoolis on meie informaatikaosakonna maine innovatiivsete teadusuuringute ja tööstuse kaasamise valdkonnas, kusjuures juhtivad Ühendkuningriigi ja rahvusvahelised ettevõtted annavad regulaarse panuse õppekavade väljatöötamisse, karjäärinõustamisse ja täiendavate õpetamisvahenditega - meie õpetamise tagamine on suunatud väljakutsetega tegelemiseks. see kiiresti arenev teadus. Osakonnal on dünaamiline, aktiivne ja rahvusvaheliselt tuntud teaduskultuur akadeemiliste töötajate ja teadlastega, kes praegu uurivad matemaatilise teooria võrgustike ja kommunikatsiooni kõiki aspekte võrgusüsteemide loomiseks ja toimimiseks.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Matemaatika sügavus, mida õpetatakse meie matemaatika rahanduse magistrikursuste programmis, peaks varustama teid vajalike oskustega finantssektoris edu saavutamiseks. Se ... [+]

Matemaatika sügavus, mida õpetatakse meie matemaatika rahanduse magistrikursuste programmis, peaks varustama teid vajalike oskustega finantssektoris edu saavutamiseks. See võimaldab teil ka jätkata teadustöö karjääri stohhastiline analüüs, finantsmatemaatika ja muudes asjakohastes valdkondades.

Meie matemaatika-rahandus MSc programmi eesmärk on anda teile tugeva matemaatikaoskuste, arvutustehnika ja rahanduse taust, mis on vajalik töötamiseks finantssektoris. Samuti võiks see avada investeerimispanganduse, riskifondide, kindlustusseltside ja suurettevõtete finantsosakondade karjääre.

Oma matemaatikaosakonna osakonna teadmiste põhjal võtavad te põhi moodulid stohhastilises analüüsis ja teooria mõõtmiseks, valides ka valikulised moodulid, mis hõlmavad laiaulatuslikke huvitavaid teemasid, sealhulgas ettevõtte finantseerimine, funktsionaalne analüüs ja varahaldus.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Loughborough University

Meie tööstuslik matemaatiline modelleerimine magistrikraadi eesmärk on aidata teil arendada matemaatilisi modelleerimise oskusi ja tehnikaid üha kõrgelt tuntud tööstuses ... [+]

Meie tööstuslik matemaatiline modelleerimine magistrikraadi eesmärk on aidata teil arendada matemaatilisi modelleerimise oskusi ja tehnikaid üha kõrgelt tuntud tööstuses ja kaubanduses.

Tööstusliku matemaatilise modelleerimise MSc võimaldab teil uurida reaalmaailma protsesside ja nende kujundamise matemaatilisi mudeleid, rõhutades seda, kuidas neid tehnikaid tööstuses rakendada.

Tööstusliku matemaatilise modelleerimise programmi peamine tunnus töötab väikestes gruppides reaalsete eluprobleemide lahendamiseks, kasutades matemaatilisi mudeleid, näiteks hinnata soojuse kadu laost. Veel üks unikaalne aspekt on meie täiustatud töökindluse moodul, mille eesmärk on näidata, kuidas saab statistikat tööstuslikele probleemidele rakendada, et toetada inseneribüroode väljavahetamist käsitlevate strateegiate väljatöötamist enne nende purunemist.... [-]

Suurbritannia Loughborough
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles