Manchester Metropolitan University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Manchester Metropolitan University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/139598_McrMetProfileImage.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" alt="139598_McrMetProfileImage.jpg" />

Pilt: MMU

Manchester Metropolitan University on koduks mitmekesisele rahvusvahelisele tudengitele enam kui 130 riigist.

Ülikool kuulub maailma 200 parima alla 50-aastase ülikooli hulka , mis näitab tema pühendumust kvaliteetse teadustöö ja õppetöö läbiviimisele ja toetamisele.

Manchester Metropolitan pakub oma õpilastele regulaarseid tööhõivealaseid üritusi, sealhulgas nõustamisseminare, tööstuse võrgustikke, külalisesinejaid ja karjäärimessid. Samuti on ülikoolil tööstussidemed paljude globaalsete ettevõtetega, sealhulgas IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City jalgpalliklubi ja Walt Disney.

Saadaval on ka stipendiumide valik, mis on mõeldud eranditult rahvusvahelistele tudengitele, väärtusega 5000 kr ^ .

† Times Higher Education Young University Rankings 2019
^ Esitatud summad on seotud õppeaastaga 2020–21 ja võivad muutuda 2021–22 õppeaasta osas.

Rajatised

Manchester Metropolitanil on suurepärased võimalused, sealhulgas ülikoolilinnaku raamatukogu, mis on avatud 24 tundi ööpäevas, PrintCity, 3D-printimise innovatsioonikeskus ja palju muud. Samuti on ülikoolil kavandatud 400 miljoni naelsterlingi suurune investeerimisprogramm õppe- ja uurimisvõimaluste, hoonete ja avalike ruumide parendamiseks.

Teadusuuringud

85% Manchester Metropolitani uuringutest on 'maailmas juhtiv' või 'rahvusvaheliselt suurepärane' mõju *. Nende sotsioloogia, inglise keele ja ajaloo uuringud on ka Suurbritannias 20 parima mõju osas * ja nad on Ühendkuningriigis populaarseimad "uued" ülikoolid terviseuuringute osas *.

* REF 2014

Üliõpilaste tugi

Neil on väga kogenud töötajad, kes pakuvad karjäärinõustamist ja tasuta inglise keele tunde. Neil on ka spetsiaalne rahvusvaheline büroo, mis tagab, et rahvusvahelised üliõpilased saavad edu saavutamiseks kogu vajaliku toetuse.

Lisateavet Manchester Met'i kohta vaadake seda lühikest videot.

Asukohad

Manchester

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Manchester, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc