Manchester Metropolitan University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Manchester Metil on uhke pärand, mis pärineb aastast 1824. Oleme ka Ühendkuningriigi üks suuremaid ülikoole, kus õpib üle 38 000 õpilase.

Oleme Times Higher Education Young University Rankings 2019 järgi kuulunud maailma 200 parima, alla 50-aastase ülikooli hulka, mis näitab meie pühendumust kvaliteetse teadustöö ja õppetöö läbiviimisele ja toetamisele.

Rajatised

Meil on suurepärased võimalused, sealhulgas üle 4000 õpilasarvuti, ja ülikoolilinnaku raamatukogus, mis on semestri ajal avatud ööpäevaringselt. Samuti on meil kavandatud 400 miljoni naelsterlingi suurune investeerimisprogramm, et parendada oma õppe- ja uurimisvõimalusi, hooneid ja avalikke ruume.

Teadusuuringud

85% meie teadusuuringutest on vastavalt teaduse tipptaseme raamistikule (REF) 2014–21 vastavalt maailma juhtiv või rahvusvaheliselt suurepärane. Meie ettevõtluskoolil on mainekad AACSB ja AMBA akrediteeringud, paigutades selle kogu maailmas asuvate ärikoolide eliitrühma. .

Üliõpilaste tugi

Meil on väga kogenud töötajad, kes pakuvad karjäärinõustamist ja tasuta inglise keele tunde. Samuti on meil spetsiaalne rahvusvaheline büroo, mis tagab, et rahvusvahelised tudengid saaksid kogu vajaliku toetuse.

Võtme faktid

  • Õpilaskogemus: meil on üle 3500 rahvusvahelise tudengi enam kui 140 riigist
  • Suurepärane asukoht: Manchester on Suurbritannia parim linn, kus elada (* Global Liveability Survey 2018
  • Taskukohasus: rahvusvaheliste üliõpilaste stipendiumid on vahemikus kuni 5000 naela

Asukohad

Manchester

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Manchester, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid

Juhtimisalased kursused
MA