Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Miks Nottinghami ärikool?

Nottingham Business School (NBS) on edukas osa Nottingham Trenti ülikoolist (NTU); oleme rahvusvaheliselt tuntud kui üks parimaid ärikoolides Suurbritannias, pakkudes suurepärast haridust ja teadustööd, millel on võimas positiivne mõju karjääride, ettevõtete ja globaalse kogukonna jaoks. Meil on üks suurimaid ja kõige mitmekülgsemaid äriõppekoolitusi, mis toob teid innovatsiooniteooriaid, suurt ärikogemust ja inspireerivat toetavat õpetust.

Akrediteeringud

Me teame, et NTU on suurepärane koht õpilasena, kuid on suurepärane näha, kuidas ülikool on viimastel aastatel tähistanud kogu välist tunnustust. Siin on mõned meie hiljutised akrediteeringud ja pingeread:

 • NTU nimetus "Aasta ülikool" 2017. a kõrgkoolide auhindadel.
 • NTU-s on 16. koht Guardiani ülikooli juhendis 2019. aastal.
 • NTU on 37. kohaks The Times'is ja Sunday Times Good University Guide'is 2019. aastal.
 • NBS on välja pakutud 2018. aasta kõrgkoolide auhindadele "Aasta ärikoolis".
 • NBS on saavutanud nii EQUIS kui ka AACSB akrediteeringud
 • NBS on Financial Times'i top 95 Euroopa ärikoolides
 • NBS "Masters in Management" kursused on järjestatud top 100 Financial Times.

Parem aeg ei liitu meiega oma kraadiga!

Ühendused tööstusega

Meil on 600 ühendust kogu ettevõtte ja tööstusega kogu maailmas, pakkudes teile suurt rahvusvahelist professionaalide võrgustikku.

 • Kõik meie kursused on kontrollitud rühmade nõustajatega, mis hõlmavad rahvusvahelisi tööandjaid ja vilistlasi, tagades kursuste sisu on ajakohane ja asjakohane ettevõtte vajadustele.
 • Me käime koolilõpetajate värbamise aus ja igal aastal tööstuses keskendunud karjäärivõistlused, mis annavad üliõpilastele võimaluse kohtuda lõpetanud tööandjatega ja saada teada tulevaste töövõimaluste ja praktikakohtade kohta.

Meie Business Leader loengusarjas näeme õpilasi suurte organisatsioonide juhtivatelt juhtidelt, sealhulgas IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota ja Chartered Institute of Marketing.

Tõeliselt rahvusvaheline kogemus

Me oleme pühendunud pakkuma igale õpilasele haridust ja kogemusi rahvusvahelisel vaatevinkil, olenemata sellest, millist kursust te õppite.

 • Töötame üle 80 partnerorganisatsiooni kogu maailmas, mis pakub välismaal õppimise ja suvise kooli võimalusi.
 • Meil on suurepärane rahvusvaheline maine ja meelitatakse üle 80 riigi üliõpilaste ja töötajate kogu ühendust.
 • Õpilastel on võimalus osaleda meie partnerite kogu maailmas korraldatud suvekoolides.

Meie õpilased

Ärge võtke meie sõna - kuule mida

Karjäärivõimalused

Nottinghami ärikoolis oleme keskendunud oma tööalase konkurentsivõime saavutamisele alates magistrikraadi algusest. Pakume teile õppimiskogemust, mis ühendab teooria ja praktika. 98% meie kraadiõppuritest töötab või täiendavalt õpitakse kuue kuu jooksul pärast nende kraadi lõpetamist (viimane lõputööte sihtkoht 2016.-2017. Aastal kõrghariduse küsitluses).

 • Meie täistööajaga magistriõppe üliõpilased saavad valida ühe aasta tööplaani . *
 • Me teenime igal aastal rohkem kui 70 ettevõtet, et pakkuda meie õpilastele konsultatsioonivõimalusi.
 • Meie õpilastel on valik suurprojekti. Võimalused on elus konsultatsiooniprojekt, kolmekuuline internatuur, rahvusvaheline suvekool või äriuuringute projekt.
 • Võite osaleda globaalse vastutuse nädala ja ülemaailmse äri nädala jooksul.

* Välja arvatud MSc Entrepreneurship, MSc Rahvusvaheline äri (Single Award) ja MSc International Business (Dual Award). Meil on ka spetsiaalne tööalase konkurentsivõime meeskond , kes pakub individuaalset nõustamist, et inspireerida ja parandada oma karjääriplaneerimise kõiki etappe.

Stipendiumid

Mõistame, et ülikooli taotlemine võib olla kulukas, võite õpingute rahastamiseks stipendiumi saada. Pakume stipendiume neile õpilastele, kes suudavad tõestada oma õpingute suurepäraseid saavutusi, kirge ja pühendumust.

Kui olete kodus või ELi üliõpilane, palun külastage meie tasusid ja rahastamislehte, mis annab teile üksikasju saadaolevate stipendiumide ja Ühendkuningriigi valitsuse kraadiõppe kohta.

Kui olete rahvusvahelise üliõpilane, kellel on pakkumine meiega õppima, võite taotleda ühte meie rahvusvahelistest stipendiumidest. Täpsema info saamiseks külastage meie rahvusvahelisi stipendiumide lehte.

Pathway kursused

Mõned rahvusvahelised üliõpilased võivad saada kraadi omandamiseks täiendavat haridust. Koos oma partner organisatsiooni Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University pakub mitmeid sisenemisteed võimalusi üliõpilastele, sealhulgas bakalaureuse ja kraadiõppe Pathway kursused.

Pathway kursus pakub täielikku ettevalmistust ülikooliõppeks ning võetakse Nottingham Trent International College'is. Kursuse edukal lõpetamisel nõutaval tasemel on üliõpilasel, kes kavatsevad edu saavutada, tagada valitud kraad.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie uuenduslik ja ainulaadne MSc Ettevõtluse kraad on suunatud üliõpilastele mis tahes akadeemilise eriala, kes soovivad saada tulevikus ettevõtjad või need, kes sooviva ... [+]

Meie uuenduslik ja ainulaadne MSc Ettevõtluse kraad on suunatud üliõpilastele mis tahes akadeemilise eriala, kes soovivad saada tulevikus ettevõtjad või need, kes soovivad üle oma perefirma. See kursus ühendab range akadeemilise teooria praktiliste oskuste, praktilise kogemuse ja väärtuslike võrkudega, mis on vajalikud teie ettevõtte edukaks saavutamiseks.

Kursuse eesmärk on edendada innovatsiooni ja väärtuste loomist, andes teile teadmisi, oskusi ja võimeid, et luua ja juhtida edukat käivitamist. Te arendate tugeva aluse uue ettevõtmise põhifunktsioonide loomiseks ja haldamiseks. Pakume teid võrkudele ja investeerimisvõimalustele, mida peate teie ideede leidmiseks maa peal, ja on isegi võimalus saada seemne rahastamist otse Business Schoolist.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie magistrikraadi ökonoomika kraadi eesmärk on anda teile põhjalik arusaam majanduslikest mõistedest, põhimõtetest ja tehnikatest, keskendudes majanduse rakendamisele t ... [+]

Meie magistrikraadi ökonoomika kraadi eesmärk on anda teile põhjalik arusaam majanduslikest mõistedest, põhimõtetest ja tehnikatest, keskendudes majanduse rakendamisele tänapäeva reaalmaailma probleemidele.

Teid julgustatakse "mõtlema nagu majandusteadlane", kasutades majanduslikke ideid ja meetodeid, mis põhinevad mitmel alternatiivsel perspektiivil. Õppides majandusteadust siin rõhutatakse mitmekesiste tööriistade, meetodite ja mõtteviiside rakendamist, mis on erialaselt seotud majandusteadlastega.

Teil on võimalus töötada praktiliste vahenditega ja tehnikaid kasutades, kaasa arvatud meie uusimat kauplemisruumi kasutamine. Õppige, kuidas pääseda majanduslikele nähtustele, kasutades teooriat ja tõendeid, et juhtida teadmisi nende põhjuste kohta ja tähtsamalt nende mõju inimestele, ettevõtetele ja laiemale ühiskonnale.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Kas soovite töötada suurte rahvusvaheliste brändide või uuenduslike loominguliste asutuste jaoks, aitab meie populaarne MSc Branding ja Reklaami kraad tõhusa turunduse ko ... [+]

Kas soovite töötada suurte rahvusvaheliste brändide või uuenduslike loominguliste asutuste jaoks, aitab meie populaarne MSc Branding ja Reklaami kraad tõhusa turunduse kommunikatsiooni professionaaliks. Kursus on suunatud paljude taustaga õpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda brändingu- ja turunduskommunikatsioonidele. Te arendate oskusi ja õppige juhtivatelt teooriatest, tööriistadelt ja tehnikadelt, mida peate globaalsel turundamisel tegutsema strateegilisel ja taktikalisel tasandil.

See kursus annab teile põneva ja stimuleeriva võimaluse mõelda, kuidas organisatsioonid saavad tõusta 21. sajandi kommunikatsiooniprobleemidele.

Loome tihedas koostöös kõrgemate turunduse spetsialistide ja Chartered Institute of Marketing (CIM), meie kursus arendada oskusi, mida soovivad tänapäeva turunduse tööandjad. Kui teete oma MSc Branding ja Reklaami kraadi edukalt, on teil võimalus saada täiendavat kvalifikatsiooni - 4. taseme sertifikaat professionaalses turunduses.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie magistrikraadi kraad pakub põhjalikumat arusaamist mitmesuguste organisatsioonide kogu maailmas peamiste finantskontseptsioonide, teooriate ja tööriistade kohta. See ... [+]

Meie magistrikraadi kraad pakub põhjalikumat arusaamist mitmesuguste organisatsioonide kogu maailmas peamiste finantskontseptsioonide, teooriate ja tööriistade kohta. See hõlmab finantsmatemaatika, mudelite loomist, riskijuhtimist, ühinemisi ja omandamisi. See on mõeldud ambitsioonikatele inimestele, kellel on kvantitatiivseid võimeid, kuid mitte tingimata finantseeritav kraad, kes otsivad karjääri rahas.

Te saate rakendada teadmisi, tööriistu ja tehnikaid probleemide lahendamiseks uutes ja erinevates finantsvaldkondades. Hindate ka avaldatud teadustöö täpsust ja kehtivust ning hindate selle asjakohasust finantseerimispraktikale.

Kolmandal semestril valite kogemusliku projekti. Võimalusel kasutada oma oskusi reaalses maailmas, saate valida konsultatsioonikogemuse projekti, internatuuri kogemusprojekti, äriuuringute projekti või globaalse kogemuse projekti.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc juhtimise kursused aitavad teil kujundada oma juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, et saada tõhusaks 21. sajandi juhiks, kes suudaks tegutseda dünaamilises ja keeru ... [+]

Meie MSc juhtimise kursused aitavad teil kujundada oma juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, et saada tõhusaks 21. sajandi juhiks, kes suudaks tegutseda dünaamilises ja keerulises organisatsioonikeskkonnas. Saate suurepärase arusaamise peamistest teemadest, mis võimaldavad teil praktikas rakendada teooriat ja kaasaegset mõtlemist.

Puhtalt juhitav marsruut arendab põhjalikumat arusaamist juhtimise kesksetest põhimõtetest. Teete asjakohaste ja esilekerkivate juhtimisprobleemidega, sealhulgas erinevate kultuuride juhtimisega. Vaadeldakse ka organisatsiooni innovatsiooni ja ettevõtliku mõtlemise ning kriitilise arusaamise juhtimise teooriat.

MSc juhtimise kraad on suunatud üliõpilastele, kellel ei ole tausta äri ja juhtimine, kes soovivad arendada karjääri selles valdkonnas või need, kellel on kvalifikatsioon äri ja juhtimine, kuid soovivad muutuda konkurentsivõimelisemaks ja edendada oma karjääri.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc juhtimise ja rahvusvahelise äri kursus uurib, kuidas tõhusalt juhtida üha enam globaalses töökeskkonnas. See tugineb võimasatele praktilistele oskustele, mida pe ... [+]

Meie MSc juhtimise ja rahvusvahelise äri kursus uurib, kuidas tõhusalt juhtida üha enam globaalses töökeskkonnas. See tugineb võimasatele praktilistele oskustele, mida peate rahvusvaheliste juhtidega toime tulla.

See kursus uurib, kuidas tõhusalt juhtida järjest globaalsemates töökeskkondades. Te arendate tugevat arusaama ülemaailmsest tarneahelast ja selle kohta, kuidas organisatsioonid üksteisega toimivad. Kogemustepõhine moodul annab teile ka võimaluse töötada välismaal, arendada oskusi ja kogemusi välismaal töötamisel.

Õppimise ajal keskendute rahvusvahelistele väärtusahelatele ja kultuuridevahelistele juhtimisküsimustele, kaaluge, kuidas organisatsioonid väärtustavad uusi tooteid ja teenuseid ning annavad väärtust läbi rahvusvaheliste operatsioonide ja tarneahelate. Lisaks uuritakse, kuidas kultuurilised, keelelised ja füüsilised tõkked mõjutavad organisatsioone ja kuidas omakorda reageerivad organisatsioonid nende takistustega kohanemiseks. Seejärel saate nelja nädala jooksul osaleda äriülikoolis "ülemaailmseks muutumiseks", kaasa arvatud üks nendest nädalatest välismaal.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc turunduse kraad on suunatud kõikidele akadeemilisele taustaga õpilastele ja aitab teil saada turule orienteeritud professionaalseks, kellel on globaalne väljavaa ... [+]

Meie MSc Turunduse kraad aitab teil saada turule orienteeritud professionaalseks, kellel on globaalne väljavaade, mis on varustatud eduka rahvusvahelise karjääri saavutamiseks turunduses, ettevõtluses või juhtimises. See on loodud tihedas koostöös turundustööstuse ja Chartered Institute of Marketing (CIM), see arendab tugevaid külgi, võimeid ja arusaamist tänapäeva turunduse tööandjad otsivad.

Enne tarbijale suunatud ostukäitumise ja seda mõjutavate tegurite tundmaõppimist uurite turundustegevuse põhiküsimusi ja kontseptsioone. Võite ka terviklikult vaadata organisatsiooni ja kuidas ta püüab välja töötada turundusstrateegia keerulises globaalses keskkonnas.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc Finance & Investment Banking kursus õpetab teile investeerimistoodete analüüsimist ja väärtustamist, tuletisinstrumentide turgude teabe kriitilist analüüsi n ... [+]

Meie MSc Finance & Investment Banking kursus õpetab teile investeerimistoodete analüüsimist ja väärtustamist, tuletisinstrumentide turgude teabe kriitilist analüüsi ning portfelli- ja investeeringute haldamist. Te uurite turgude toimimist, nende peamisi osalejaid ja regulatiivseid keskkondi, samuti kindlat arusaama ettevõtte finantseerimisest, raamatupidamisarvestusest ja finantsanalüüsist.

Töötate tööriistade ja tehnikatega rakenduses, kasutades meie uusimat Bloombergi tarkvara abil varustatud uusimat kauplemisruumi, et arendada välja selles sektoris edukaks peetavad teadmised ja oskused.

Meie rahandus- ja investeerimispanganduse kursus on loodud koostöös Chartered Institute of Finance (CFA). Moodulid on kooskõlas institutsiooni enda kvalifikatsiooniga, mida saate oma kraadi lõppedes töötada. Harta finantsanalüütiku mandaat on üle 150 000 spetsialisti kogu maailmas. Harta annab tugeva arusaama täiustatud investeeringute analüüsi ja reaalmaailma portfellihalduse oskustest.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie magistrikraadi finants-ja raamatupidamise kraadi eesmärk on võimaldada teil saada organisatsiooni juhtiv meeskonna kriitiline liige. Teie esimene semester arendab tu ... [+]

Iga eduka organisatsiooni põhinõue on suuteline oma raamatupidamis- ja finantstegevust tõhusalt ja tõhusalt juhtima. See nõue on viimastel aegadel muutunud selgeks, kuna organisatsioonid on seisnud silmitsi rahutute majandustingimustega, laenugradega, riskijuhtimisega seotud probleemidega ja valitsuse kriitikaga.

Meie magistrikraadi finants-ja raamatupidamise kraadi eesmärk on võimaldada teil saada organisatsiooni juhtiv meeskonna kriitiline liige. Teie esimene semester arendab tugevat põhiteadmisi institutsiooniliste, raamatupidamis- ja finantsmudelite raamistike kohta. Uurime turgude toimimist, nende peamisi osalejaid ja regulatiivset keskkonda ning loome kindlat arusaama ettevõtte finantseerimisest, raamatupidamisarvestusest ja finantsanalüüsist.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc Human Resource Management (HRM) kursus on ideaalne üliõpilastele mis tahes akadeemilise eriala, kes soovivad luua edukat karjääri HR. Kursus on mõeldud spetsiaal ... [+]

Meie MSc Human Resource Management (HRM) kursus on ideaalne üliõpilastele mis tahes akadeemilise eriala, kes soovivad luua edukat karjääri HR. Kursus on mõeldud spetsiaalselt selleks, et võimaldada neil, kes soovivad sellist karjääri alustada, omandada magistriõppe kvalifikatsiooni personaliarenduses läbi õppekava läbimise, mille on heaks kiitnud HRM-i praktikute kutseorganisatsioon, nimelt Personali ja Arengu Harta Instituut (CIPD).

Oma õpingute ajal uurite kõiki HRM-i lähenemisviise, tehnikaid ja metoodikaid. Need moodulid annavad teile põhjaliku aluse personaliarendusse ja selle tava tänapäeva organisatsioonidesse.

Te omandate rahvusvaheliselt asjakohaseid oskusi, mis loovad karjäärivõimalused nõustamis-, värbamis-, koolitustegevuses ja muudes HR-rollides, mis hõlbustavad ülemaailmset äri. Rõhuasetus on personaliarenduse praktikate ja -strateegiate analüüsimisel teadmiste, oskuste ja meetodite rakendamine.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie ainulaadne MSc International Business (topeltarvestuse) kraad annab teile erakorralise võimaluse omandada kaks magistrikraadi vaid 15 kuud, pakkudes teile selget kon ... [+]

Meie ainulaadne MSc International Business (topeltarvestuse) kraad annab teile erakorralise võimaluse omandada kaks magistrikraadi vaid 15 kuud, pakkudes teile selget konkurentsieelist. See on väga karjääri kujundav kraad, mis muudab maailma väärtuslikuma rahvusvahelise internatuuri, samuti võimaluse õppida nii Suurbritannias kui ka välismaal ja põhjalikku akadeemilist projekti.

See kursus on kavandatud selleks, et tegeleda globaalse konteksti konkurentsivõimega, mis kompenseeriks tõeliselt rahvusvahelise kogemuse arendamiseks vajalikku aega. Alustuseks uurige Nottinghami ärikoolis olevaid rahvusvahelisi ärivaldkondi. Seejärel saate selle edasi õppida, õppides ühes meie tunnustatud partnerasutuses:... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie magistrikraadi ökonoomika ja investeerimispanganduse kraadi eesmärk on anda teile tugev arusaam finantsmajandusest, finantsturgude käitumisest ja finantsturu osalist ... [+]

Meie magistrikraadi ökonoomika ja investeerimispanganduse kraadi eesmärk on anda teile tugev arusaam finantsmajandusest, finantsturgude käitumisest ja finantsturu osalistele, nagu investeerimispangad. Te uurite mitmesuguseid majandus-, rahandus- ja investeeringutega seotud ideid, mis lisaks asjakohaste oskuste ja meetodite väljatöötamisele võimaldavad teil paremini analüüsida ja mõista majandus- ja rahandusküsimusi.

Rõhuasetus on tarbimise ja tootmise valikuid mõjutavate tegurite mõistmine, sealhulgas need, mida finantssektori töötajad teevad igapäevaselt, mis on tänapäeva finantsiliselt tugevasti ja globaalselt sõltuvate riikidega ülioluline.

Majandusteaduse üliõpilasena saate juurdepääsu meie unikaalsele kauplemisruumi rajatisele. Tänu 12 kahekordse ekraani töökohale pakub see ruum simuleeritud töökogemust kiiresti muutuvas aktsiate ja kauplemise maailmas. Teil on juurdepääs keerukatele analüüsi tööriistadele ja andmetele kogu maailma finantsturgudel.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Meie MSc International Business (ühekordne auhind) on mõeldud õpilastele, kes soovivad laiendada oma teadmisi rahvusvahelisest ettevõtluskeskkonnast, globaalsest strateeg ... [+]

Meie MSc International Business (ühekordne auhind) on mõeldud õpilastele, kes soovivad laiendada oma teadmisi rahvusvahelisest ettevõtluskeskkonnast, globaalsest strateegiast ja kultuuridevahelisest juhtimisest. See sobib paljude haridustasemetega inimestele ja pakub võimalust koguda väärtuslikku rahvusvahelist kogemust vaid ühe aasta jooksul.

Üleilmastumine kujutab endast suurepärast võimalust neile, kes saavad omandada teadmisi ja oskusi, mis edendavad rahvusvahelist perspektiivi, võime suhelda sidusrühmadega üle kogu maailma ja võimet töötada tööturgudel, mis ületab riigipiire.

Sellel tasemel võite omandada väga väärtusliku rahvusvahelise kogemuse vaid ühe aasta jooksul. Uurige koos meiega Inglismaal, uhkeldage mõnes meie Euroopa partnerinstitutsioonis uut kultuuri ja valige põnevatest valikuvõimalustest, mis on käimasolevad lõplikud projektid.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles