Loe ametlikku kirjeldust

School of Social Sciences soodustab tipptasemel kõrghariduse, teaduse ja nõustamine. Pakume erinevaid kursusi bakalaureuse, magistri ja professionaalsel tasemel.

Õpilased saavad valida kursusi, mis on välja töötatud koostöös kutseorganisatsioonide ja väljaspool organisatsiooni avalikus ja erasektoris.

Siin on School of Social SciencesSeame eesmärgiks muuta ühiskonda ja nende inimeste elu, mis see.

Meie missiooniks on:

Et olla School of Social Science kelle töötajad, üliõpilased ja vilistlased rikastada ja mõju inimeste elus, kogukondade ja ühiskondade

Meie nägemus on:

  • Et edendada kultuuri, mis väärtustab mitmekesisust kõik meie kogukondade ja publicizes ja tähistab tipptasemel kõik teeme.
  • Et luua elujõuline ja kaasav õppimise ja õpetamise keskkonna maandatud stipendiumi, teadusuuringute ja erialase praktika.
  • Et olla riiklikult tunnustatud ja rahvusvaheliselt meie teoreetiliselt informeeritud ja rakendusuuringuid.
  • Et arendada kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi partnerlusi, et kuju teadmisi, poliitika ja praktika.
  • Et maksimeerida tööalast meie õpilastele läbi meie õppekava ja engagement meie välispartneritega.

Akadeemilised osakonnad

Poliitika ja rahvusvahelised suhted

Department of poliitika ja rahvusvahelised suhted on saanud suurepärase hinnangu ja on aktiivne ja elav teadus kultuuri, tagades kõrge kvaliteediga teadus informeeritud moodulid ja kursused.

psühholoogia

Psühholoogia on tuntud oma õpetamise kvaliteedi, ent samuti tugev rahvuslik ja kasvava rahvusvahelise teadustööga.

Meie erialasid, kraadiõppe psühholoogia muundamise programmide ja meie MSc Kohtuekspertiisi Psühholoogia on kõik akrediteeritud British Psychological Society.

Sotsiaaltöö ja Tervis

Department of Social Work and Health koondab meeskond töötajad erinevaid akadeemilist ja kutsealast tausta valdkondades sotsiaaltöö, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne.

Meeskond püüab tipptasemel nii õppe-ja teadustöö, säilitades samal ajal tihedad töösuhted organisatsioonides.

sotsioloogia

Department of Sociology pakub kursusi sellistes valdkondades nagu sotsioloogia, kriminoloogia, noorte ja karjäärinõustamine.

Need valdkonnad on kõik seotud mõtlemine kriitiliselt sotsiaalset maailma, kus me elame ja toetades ja kaitstes inimesi ja keskkonda ja piires keerukaid ja erinevaid kontekste.

eetika

Aastal School of Social Sciences oleme pühendunud eetilise juhtimise uuringuid. Kõik uurimistöö projekte, mis sisaldavad töötajad peavad kaugust College Eetikakomitee (CREC) enne andmeid saab koguda ja / või analüüsimist. Lisaks on kõik doktorandid on kohustatud esitama taotluse CREC tagada eetiline kliirens teadus- seotud õpingutega.

Sest õpetas kursustel eetiline kliirens on vaja need elemendid programme, mis hõlmavad planeerimise ja täideviimise teadustöö õpilased. Juhtimise eetika võib tulla vormis selgesõnaline protokolle, et õpilased on kohustatud järgima samal ajal tegeleb andmete kogumise, või nõuda täielikku esitamist õpilase kooli Eetikakomitee. Viimasel juhul on tavaline, et viimasel aastal uurimisprojekte. Kus õpilased tegelevad õppida uurimismeetodid nad toetavad ka õppida, kuidas hakkama eetilisi küsimusi, mis võivad tekkida. See keskendub teadustöö eetika peegeldab meie pühendumust edendada sotsiaalset vastutust sotsiaalteadused.

Stipendiumid

School of Social Sciences on hea meel pakkuda mitmeid helde stipendiumi ja püsikliendisüsteemi. visiit http://www.ntu.ac.uk/s3 stipendiumid rohkem teavet.

Avatud sündmused

Tulge ühele meie avatud ürituste avastada meie laia valikut magistri ja professionaalse kursuste täita meie akadeemilise personali ja rohkem teada tasud ja rahastamisvõimalustest. visiit http://www.ntu.ac.uk/s3openevent leida rohkem ja broneerida koht.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Nottingham Trent University School of Social Sciences

See magistrikraadi juhib ekspertabi töötajate kehtestatud maine valdkonnas. Juhendajateks on paljude teadusuuringute huvid ja nad on aktiivselt kaasatud Nottingham Crime ... [+]

See magistrikraadi juhib ekspertabi töötajate kehtestatud maine valdkonnas. Juhendajateks on paljude teadusuuringute huvid ja nad on aktiivselt kaasatud Nottingham Crime Research Unit ning uurimise keskus ja vähendamine vihakuritegude. Need eriüksused asuvad jagunemine ja läbi kõrge kvaliteediga kohaldada kriminalistika ja kriminaalõiguse teadus.

Loomulikult pakub eristavaid teoreetiline ja poliitika orienteeritust kriminoloogia. Rõhuasetus poliitika on spetsiaalselt pakkuda rohkem erialase asjakohased programmi magistrandid tasemel õpet, mis veelgi olulisem, et õpilased otsivad poliitikale orienteeritud karjääri siseministeerium, valitsuse ametisse piirkondade, kohalike omavalitsuste ja kuritegevuse ja häire vähendamist koostöö .... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

See kursus pakub võimalust õppida Poliitika on arenenud ja spetsialiseeritud tasandil, rõhutades koosmõju riiklikul, regionaalsel ja globaalsel areenil. Aluseks olevale t ... [+]

See kursus pakub võimalust õppida Poliitika on arenenud ja spetsialiseeritud tasandil, rõhutades koosmõju riiklikul, regionaalsel ja globaalsel areenil. Aluseks olevale teema MA Poliitika on osalemine - küsimus, mis on ja jääb tõenäoliselt jätkuvalt oluline arutelu poliitilise diskursuse.

Kogu kursuse siis on ainulaadne võimalus uurida selle teema läbi, ühendades akadeemilised oskused perioodiga töö-õpe - kas olemasolevad lingid, mis võivad tekkida organisatsiooni / asutuse või läbi sidemed vältel.

Ootame taotlusi UK, EL ja rahvusvahelise õpilastele.

Miks valida MA Poliitika on NTU? Gain arenenud ja kriitiline arusaam distsipliin, samas suurendades oma teadus-ja tööalast oskusi. Õppige uurimistöö töötava personali, kes on tõestanud pakkuda kvaliteetset õpilaste kogemus. Avasta võimalusi töö kõrval töötajad konkreetsete projektide, mis on seotud asekantsler on PhD stipendiumi kava. Integreerida ennast NTU teadus kultuuri osaledes poliitika ja rahvusvahelised suhted osakondade seminarid ja NTU aastasest Alternatiivsed Futures konverentsil. Karjäär ... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

MA International Relations eesmärk on arendada globaalne teadlikkus, arusaamine keerukust tänapäeva rahvusvahelisel areenil, ja tunne, kuidas poliitika on võimalik lahend ... [+]

MA rahvusvaheliste suhete eesmärk on arendada globaalne teadlikkus, arusaamine keerukust tänapäeva rahvusvahelisel areenil, ja tunne, kuidas poliitika on võimalik lahendada kiiresti keerukaid muutusi.

Õppetöö muidugi on tõeliselt rahvusvaheline meeskond ja meelitab kohordi üle maailma. See võimaldab teil arvestama paljude erinevate rahvusvaheliste seisukohti ja pakub põhjalikult tervikliku õppe kogemus. Saad arenenud ja kriitiline arusaam rahvusvaheliste suhete teooriad ja tavad.

Õpilased selle käigus on kõigil võimalus osaleda seminaridel, töötubades ja ühistöö üliõpilased teistes kraadiõpet. See annab võimaluse saate kohtuda ja suhelda meie edukas teadustöö kogukonnas.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

MA Social Work on kahe aasta täistööajaga muidugi et algab jaanuar 2018. See on mõeldud neile, kes on kraad ning töökogemus tervishoiu ja sotsiaalhoolduse erialal ning so ... [+]

MA Social Work on kahe aasta täistööajaga muidugi, et algab jaanuar 2018. See on mõeldud neile, kes on kraad ning töökogemus tervishoiu ja sotsiaalhoolduse erialal ning soovivad saada kvalifitseeritud sotsiaaltöötaja ja annab võimaluse õppimise ja töö laste ja perede Sotsiaaltöö ja Täiskasvanud Sotsiaaltöö.

MA Social Work on kahe aasta täistööajaga muidugi mõeldud neile, kes on kraad ja kogemusi tervishoiu ja sotsiaalhoolekande töö valdkonnas ja soovivad saada kvalifitseeritud sotsiaaltöötaja. See annab võimaluse õppimise ja töö laste ja perede Sotsiaaltöö ja Täiskasvanud Sotsiaaltöö andes teile vabaduse suunata oma karjääri kuidas soovite.

See kursus algab jaanuar 2018.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

MA Sotsioloogia NTU on iseloomulik ja spetsialiseerunud keskenduda Public sotsioloogia. See on muidugi, mis võimaldab teil ühendada teooria, teadus ja praktika, arendada ... [+]

Kursus pakub põnevat võimalust õppida sotsioloogia on arenenud ja spetsialiseeritud tasandil on iseloomulik keskendumine traditsiooni ja kaasaegsete vormide avaliku sotsioloogia. MA Sotsioloogia NTU on iseloomulik ja spetsialiseerunud keskenduda Public sotsioloogia. See on muidugi, mis võimaldab teil ühendada teooria, teadus ja praktika, arendada põhjalikke teadmisi ja arusaamu ning saada praktilisi kogemusi vaja ehitada oma oskusi Public Sotsioloog.

Avalik Sotsioloogia äratab ja annab oma sotsioloogiline kujutlusvõime ühendades mida õppida sotsiaalseid küsimusi ja väljakutseid tänapäeva kodanikuühiskonna. See mitte ainult annab teile võimaluse arendada nüüdisaegseid ja erialaseid teadmisi sotsioloogilise teooria ja teadus: see toetab ja väljakutsed teil kasutada neid teadmisi viisil, mis on otseselt kasu teistele. Kursus on mõeldud ja teinud akadeemilise spetsialistid, kellel on kogemusi teadusuuringute läbiviimine ja palju erinevaid kliente, rühmade ja kogukondade.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

See kursus eesmärk on õpetada Teile oskusi, omadusi ja teadmisi vaja professionaalne praktik töötab karjäärivõimalusi ja tööalast sektoris. ... [+]

MA / PG Cert Karjääriplaneerimise kursus on mõeldud, et varustada teid oskusi, omadusi ja teadmisi vaja professionaalne praktik töötab karjääri valdkonnas, mis võimaldab teil rahuldada klientide erinevaid seadeid.

Kursus sobib vajadustele üliõpilastele, kes soovivad siseneda tööhõive sektoris, samuti need juba hõivatud karjääri või seotud rollid.

Selle asemel, et pühenduda täielikult MA, saate valida õppida aspirantuur (PG Cert) karjääriplaneerimisel. Need õpib täiskoormusega MA on võimalus viia lõpule miinimumnõuete Karjäär Development (QCD) auhinna akrediteeritud Karjäär Arengu Instituudi (CDI) kutseorganisatsioon.

Miks valida MA / PG Cert karjääriplaneerimise? NTU on edukalt õpetanud karjäärinõustamise kursust alates 1973. aastast ja on loonud tugeva riigi maine selles valdkonnas. Sa kasu laia kaasaegse mõtlemise ja arutelu karjääri haridusele, teabele, nõustamine, juhendamine ja väljaõpe, ja saate arendada oskusi teha positiivne mõju sektorile ja elukutse. Õppekava pakub paindlikkust - sul on valida õppimise täistööajaga või segaõpet, ja seal on moodul võimalusi, et aidata teil arendada erialade. See kursus on ideaalne, kui otsite leida tööd või siis on juba hõivatud karjääri arengut või sellega seotud rolli ja otsida Jätkuv ametialane areng võimalusi (CPD). CDI on soovitanud käigus suurepäraseid õpetamine meeskond ja segatakse õppimine uuendusi, tunnistades neid 2015. CDI karjääriplaneerimise auhinna parimate tavade tehnoloogia kasutamist karjääriplaneerimise. Moodulid ... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
6 - 18 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences

Meie British Psychological Society (BPS) muundamise kursused on mõeldud lõpetajate teiste distsipliinide, kes soovivad jätkata karjääri ... [+]

Meie British Psychological Society (BPS) muundamise kursused on mõeldud lõpetajate teiste distsipliinide, kes soovivad jätkata karjääri psühholoogia, kuid kelle esimene aste ei ole tunnustatud BPS. Entry edasi MSc psühholoogia ei nõua teil on õppinud mõnes psühholoogia varem.

MSc psühholoogia ja PgDip Psühholoogia on British Psychological Society (BPS) heaks muundamise kursused. Need on mõeldud lõpetajate tahes distsipliini, kelle esimene (st bakalaureuse) kraadi ei ole tunnustatud BPS. Edukat lõpetamist kas kvalifikatsioon annab Graduate alus Chartered liikmeks (GBC) koos BPS. MSc psühholoogia on 180-krediidi kvalifikatsiooni, mis ei vaja eelnevat kogemust või uuringu psühholoogia. PgDip on 120-krediidi kvalifikatsiooni, mis nõuab, et oled läbinud 60 krediiti õppima psühholoogiat.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

MSc in Applied Child Psychology vaatleb detailne uuring Psühholoogilise arengu osas lastel ja noorukitel. See keskendub mõju psühholoogiline teooria ja uurimistöö poliiti ... [+]

MSc Applied Child Psychology vaadeldakse detailne uuring Psühholoogilise arengu osas lastel ja noorukitel. See keskendub mõju psühholoogiline teooria ja uurimistöö poliitika ja praktika erinevates kohaldatud seaded, näiteks haridus-, kliiniliste ja sotsiaalsete probleemidega.

Umbes MSc Applied Child Psychology kursus

MSc Applied Child Psychology ühendab põhjalik kriitilist hinnangut praeguse teooria seotud psühholoogilise arengu lastel ja noorukitel täiendõpet asjakohaseid uurimismeetodeid.

Mõju psühholoogiline teooria ja-praktika erinevates valdkondades, sealhulgas haridus-, kliiniliste ja sotsiaalne taust on ka kaaluda. See ideaalne muidugi kõigile, kes soovivad karjääri, mis hõlmab lastega töötavad või kes on huvitatud tagamisel doktoriõppe koha koolipsühholoogia. ... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

Meie MSc Cyberpsychology kraadi annab teile võimaluse arendada asjakohaseid akadeemilise ja professionaalseid oskusi alustada edukat karjääri valdkonnas cyberpsychology, ... [+]

Meie MSc Cyberpsychology kraadi annab teile võimaluse arendada asjakohaseid akadeemilise ja professionaalseid oskusi alustada edukat karjääri cyberpsychology, psühholoogiline uuring interneti ja digitaalse tehnoloogia. Eksperdid valdkondades cyberpsychology, Internet ja tehnoloogia toob muidugi.

Kursus on mõeldud nii psühholoogia lõpetajate ja lõpetanute erialade, näiteks meedia või IT. See võib olla huvitav, kui te soovivad jätkata karjääri cyberpsychology, kas iga organisatsioon, mis kasutab mis tahes vormis cyberpsychology (st on web-kohalolek) või teadus või akadeemilisi ringkondi.

Õpilased saavad hindamatu esmaallikast praktiliste kogemuste kaudu lõpetamist kaheksa nädala töö-õpe kui cyberpsychologist küberkuritegevuse tööstuse või muu erialase töökoha. Sul on ka kasu karjääri nõustamise ja juhendamise vältel. See aste on saadaval nii täistööajaga ja osalise tööajaga variant.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

Meie MSc / MRes Psychological Research Methods pakub laialdast koolitust neile, kes soovivad arendada laiaulatuslikke ... [+]

Meie MSc / MRes Psühholoogiline uurimismeetodid annab põhjaliku koolituseta neile, kes soovivad arendada laia valikut ülekantavaid oskusi asjakohane sõltumatu teadus-ja kaugemale.

Miks valida selle kursuse?

MSc ja MRes Psychological Research Methods on spetsiaalselt ette valmistada lõpetajate psühholoogia või seotud teadusharudest; - Doktorikraadi; - Teadusuuringud, mis on seotud karjääri akadeemilise või kohaldada psühholoogilisi erialadel; ja - karjääri, kus andmete käitlemise ja analüütilised oskused on olulised.

Õpilased on ka täielik kursus, mille abil parandada oma teadustöö oskusi ettevalmistamisel täiendõppe professionaalne psühholoog (sageli kliinilise või psühholoogi).... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

See British Psychological Society akrediteeritud Kohtuekspertiisi Psühholoogia Masters eesmärk on valmistada psühholoogia lõpetajate akadeemiliste teadmiste ja praktilist ... [+]

See British Psychological Society Volitatud Kohtuekspertiisi Psühholoogia Masters eesmärk on valmistada psühholoogia lõpetajate akadeemiliste teadmiste ja praktiliste oskuste vaja läbi viia praktiline töö ja teadustöö kohtuekspertiisi kontekstis.

Miks valida selle kursuse?

See on akrediteeritud British Psychological Society. See tähendab, et saada MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia sa ka lõpule esimene etapp oma erialase koolituse nõutud BPS saada kvalifitseeritud praktik valdkonnas kohtuekspertiisi psühholoogia (Chartered Kohtuekspertiisi psühholoog).

Keskendudes segamiseks teadus-ja praktilisi teadmisi kajastub programmi meeskond, mis koosneb kohtuekspertiisi praktikud või õppejõud, kes iga on märkimisväärne töökogemus kurjategijate ja ohvrite hulk kohtuekspertiisi kontekstides Ühendkuningriigis. Lisatud MSc Kohtuekspertiisi Psühholoogia on seksuaalkuritegude ja üleastumiste Research Unit (SOCAMRU), mis sisaldab rühma aktiivsed teadlased praegu tegelevad Kaasautorlus: - HM Prison Service - politseiteenistuse - National Health Service (NHS) - Kõrge Secure Haiglad.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nottingham Trent University School of Social Sciences

See kursus on mõeldud, et anda teile kriitiline arusaam teooria ja praktika kliinilise psühholoogia ja organisatsiooni ja ühiskondlikus kontekstis kliinilise psühholoogia ... [+]

See kursus on mõeldud, et anda teile kriitiline arusaam teooria ja praktika kliinilise psühholoogia ja organisatsiooni ja ühiskondlikus kontekstis kliinilise psühholoogia teenuseid.

MSc psühholoogia Clinical Practice koosneb 180 krediiti lõpule ühe õppeaasta ning iga mooduli käigus on kohustuslik. Sa kohustuvad kliinilise uurimistöö ja praktika paigutuse kõrvuti mitmete õpetanud mooduleid.

Moodulid võivad olla järgmised:

Praktika paigutus ja Kliinilise Research Project Professional kliinilise tava Täpsem Katsetamine ja statistika Kvalitatiivne Research Design and Analysis [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles