Nottingham Trent University School of Social Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of Social Sciences soodustab tipptasemel kõrghariduse, teaduse ja nõustamine. Pakume erinevaid kursusi bakalaureuse, magistri ja professionaalsel tasemel.

Õpilased saavad valida kursusi, mis on välja töötatud koostöös kutseorganisatsioonide ja väljaspool organisatsiooni avalikus ja erasektoris.

Siin on School of Social SciencesSeame eesmärgiks muuta ühiskonda ja nende inimeste elu, mis see.

Meie missiooniks on:

Et olla School of Social Science kelle töötajad, üliõpilased ja vilistlased rikastada ja mõju inimeste elus, kogukondade ja ühiskondade

Meie nägemus on:

  • Et edendada kultuuri, mis väärtustab mitmekesisust kõik meie kogukondade ja publicizes ja tähistab tipptasemel kõik teeme.
  • Et luua elujõuline ja kaasav õppimise ja õpetamise keskkonna maandatud stipendiumi, teadusuuringute ja erialase praktika.
  • Et olla riiklikult tunnustatud ja rahvusvaheliselt meie teoreetiliselt informeeritud ja rakendusuuringuid.
  • Et arendada kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi partnerlusi, et kuju teadmisi, poliitika ja praktika.
  • Et maksimeerida tööalast meie õpilastele läbi meie õppekava ja engagement meie välispartneritega.

Akadeemilised osakonnad

Poliitika ja rahvusvahelised suhted

Department of poliitika ja rahvusvahelised suhted on saanud suurepärase hinnangu ja on aktiivne ja elav teadus kultuuri, tagades kõrge kvaliteediga teadus informeeritud moodulid ja kursused.

psühholoogia

Psühholoogia on tuntud oma õpetamise kvaliteedi, ent samuti tugev rahvuslik ja kasvava rahvusvahelise teadustööga.

Meie erialasid, kraadiõppe psühholoogia muundamise programmide ja meie MSc Kohtuekspertiisi Psühholoogia on kõik akrediteeritud British Psychological Society.

Sotsiaaltöö ja Tervis

Department of Social Work and Health koondab meeskond töötajad erinevaid akadeemilist ja kutsealast tausta valdkondades sotsiaaltöö, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne.

Meeskond püüab tipptasemel nii õppe-ja teadustöö, säilitades samal ajal tihedad töösuhted organisatsioonides.

sotsioloogia

Department of Sociology pakub kursusi sellistes valdkondades nagu sotsioloogia, kriminoloogia, noorte ja karjäärinõustamine.

Need valdkonnad on kõik seotud mõtlemine kriitiliselt sotsiaalset maailma, kus me elame ja toetades ja kaitstes inimesi ja keskkonda ja piires keerukaid ja erinevaid kontekste.

eetika

Aastal School of Social Sciences oleme pühendunud eetilise juhtimise uuringuid. Kõik uurimistöö projekte, mis sisaldavad töötajad peavad kaugust College Eetikakomitee (CREC) enne andmeid saab koguda ja / või analüüsimist. Lisaks on kõik doktorandid on kohustatud esitama taotluse CREC tagada eetiline kliirens teadus- seotud õpingutega.

Sest õpetas kursustel eetiline kliirens on vaja need elemendid programme, mis hõlmavad planeerimise ja täideviimise teadustöö õpilased. Juhtimise eetika võib tulla vormis selgesõnaline protokolle, et õpilased on kohustatud järgima samal ajal tegeleb andmete kogumise, või nõuda täielikku esitamist õpilase kooli Eetikakomitee. Viimasel juhul on tavaline, et viimasel aastal uurimisprojekte. Kus õpilased tegelevad õppida uurimismeetodid nad toetavad ka õppida, kuidas hakkama eetilisi küsimusi, mis võivad tekkida. See keskendub teadustöö eetika peegeldab meie pühendumust edendada sotsiaalset vastutust sotsiaalteadused.

Stipendiumid

School of Social Sciences on hea meel pakkuda mitmeid helde stipendiumi ja püsikliendisüsteemi. visiit http://www.ntu.ac.uk/s3 stipendiumid rohkem teavet.

Avatud sündmused

Tulge ühele meie avatud ürituste avastada meie laia valikut magistri ja professionaalse kursuste täita meie akadeemilise personali ja rohkem teada tasud ja rahastamisvõimalustest. visiit http://www.ntu.ac.uk/s3openevent leida rohkem ja broneerida koht.

Asukohad

Nottingham

Address
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, Inglismaa, Suurbritannia