Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu

Rahvuslik filmikool (nagu see esmakordselt nimetati) avati 1971. aastal, kulmineerudes tööstuse ja valitsuse suurte jõupingutustega luua Briti filmitööstuse haridus- ja koolitusasutus.

1970. aastal asutas Californias Teatriteoste instituudi ülikooli juhataja Colin Young, kes asutati NFTSi ja määrati kooli esimeheks. Rankiga laenuga ostis NFS Buckinghamshire'is asuvad vanad Beaconsfield Film Studios - mis olid koduks nii mitmekesistele organisatsioonidele nagu British Lion Film Corporation, The Crown Film Unit ja North Thames Gas Board - ning seadsid selle ümber professionaalsele tööstusele standardid. Young moodustas neli alalist talitust - tootmist, kaamerat, toimetamist ja heli - ja 1971. aastal läbis stuudio väravate esimene õpilane 25 õpilast. Direktorid: Mike Radford (Veneetsia kaupmees Il Postino), Bill Forsyth (kohalik kangelane) ja Ben Lewin (Ally McBeal), juhtiv dokumentaalfilm Nick Broomfield (Aileen: Serial Killer portree) ja visuaalse efekti spetsialist Dennis Lowe (külm mägi , Inglise patsient).

Tootmisruumide

NFTS on ainus Ühendkuningriigi filmikool, millel on oma tööstusharu standardkileistu, 4k televisiooni ja prooviuudio. Hiljemalt 20 miljonit Inglise Investeeringut koolis pakume tipptasemel pühendatud tööruume kõigi kursuste jaoks, mis muudab meie üliõpilase kogemused võrreldamatuks kõigis Ühendkuningriigi loomingulistes asutustes.

NFTSi üliõpilastele antakse 24/7 juurdepääs, 364 päeva aastas Ühendkuningriigi suurima filmikooli suurimatele tootmisettevõtetele. Mitte ainult need ei sisalda meie stuudioteid, vaid ka meie heli- ja dubleerivad teatrid, üle 50 optilise fotoaparaadi ülaosa, uusim redigeerimis tarkvara spetsiaalsetes sviitides, meie Dolby Digital Surround Cinemas ja muud. Need ainulaadsed rajatised võimaldavad meie õpilastel luua BAFTA, kuningliku televisiooni ühingu, CILECT auhinnatud ja Oscari poolt välja pakutud toodangut.

Õppekava

Maailmas pole veel ühtki filmikoolit, kus pakutakse nii palju individuaalseid erialaseid praktilisi filmikursusi. 18 magistriõppetundi, 14 diplomi, 4 tunnistust ja laia valikut lühikesi kursusi.

NFTS-i kursused põhinevad õppematerjalil ja käsitööriistade oskustel. Õpilasi julgustatakse arendama kindlat arusaamist sellest, kuidas nende erialane roll sobib projekti arendamise, tootmise ja programmide koostamise üldiseks protsessiks. Kogu praktiline õpe on hoolikalt integreeritud seminaride ja muude tegevustega, mis paigutavad filmi, televisiooni ja mänge ajaloolises, kultuurilises ja äris.

Vilistlaste võrgustik

Lihtsalt sellepärast, et olete lõpetanud, see ei tähenda, et see on läbi!

NFTSil on väga aktiivne Alumni võrgustik, kusjuures paljud lõpetajad jäävad kursis ja töötavad koos kaua pärast koolist lahkumist. Samuti on üha rohkem hiljutisi koolilõpetajaid, kes töötavad paljude aastate lõpul lõpetanud projektidega.

Vilistlaste võrgustiku osana saate regulaarselt e-kirju, mis sisaldavad teavet töökohtade, sildade tööstuse projektide ja kooli uudiste kohta. Meil on ka meie iga-aastane NFTS-i vilistlaste partei, mis toimub jaanuaris Kesk-Londonis - kindlasti silma peal oma kutses!

Ärge unustage, et hoiate meid kursis kontaktandmetega ja andke meile teada mis tahes krediiti või festivali kohta, millega olete kaasatud!

Meie NFTS Alumni meeskonnaga ühendust võtmiseks palun saatke aadressil alumni@nfts.co.uk

Selleks, et aidata teil püsida ühenduses, taasühendada vanade klassikaaslastega või kohtuda teiste aastate lõpetanutega, miks me ei liitu meiega Facebookis ega lingitud.

Partnerid

NFTS on võlgu paljudele organisatsioonidele, ettevõtetele ja üksikisikutele, kes toetavad meie tööd, kellest paljud on toetanud kooli enamuse selle olemasolu jaoks.

PLATIINI PARTNERI SPONSOR

CHANNEL 4

CHANNEL 4 on avalikult kuuluv kommertsrahastatav avalik teenus, mis peab olema innovatiivne, eksperimentaalne ja eristatav.

KEY PARTNER FUNDERS

KULTUURI, MEEDIA JA SPORDI OSAKOND

DCMS töötab selleks, et tagada kommunikatsiooni-, loominguliste, meedia-, kultuuri-, turismi-, spordi- ja vabaajakeskkondade arendamine ja inimeste elule tõeline mõju.

HEFCE

KASUTATAVAD JA FONDID KÕRGHARIDUSE INSTITUTSIOONIDE ÕPETAMINE JA TEADUSTEGEVUS.

CREATIVE SKILLSET FILM SKILLS FUND

SKILLSET FILM oskuste fondi toetab rahvuslik võidukäik BFI ja filmi tootmisharu kaudu võimeid INVESTEERIMISFOND

KEY PARTNER SPONSORID

SKY

SKY on Suurbritannias ja Iirimaal suurim PAY-TV ülekandel üle 11 miljoni tellija.

BRITI RINGHÄÄLING

BRITISH Broadcasting Corporation (BBC) on suurim ülemaailmne ülemaailmne, rohkem kui 23 000 töötajat.

ITV

ITV on Ühendkuningriigis suurim kommertstelevisioonivõrk

FILMI KASUTAJATE ASSOTSIATSIOON

FILM DISTRIBUTORS 'ASSOCIATION LTD. (FDA) on Ühendkuningriigi teatrifilmi levitajad - äriühingud, mis avaldavad filme Ühendkuningriigi kinematograafiateoste jaoks.

UK KINNISÜHINGUD

Ühendkuningriigi kinokoosseis on Ühendkuningriigi kinooperaatorite huvide esindav kaubandusbüroo.

KEY PARTNER AKREDITEERIMINE

ROYAL KUNSTIIK

Meie MA Kursus on kinnitatud ROYAL KULTUURI KUNSTIGA

CREATIVE SKILLSET FILM AKADEEMIA

WE ARE CREATIVE SKILLSET FILM AKADEEMIA, MIDA IDENTIFITSEERI UK FILM TÖÖSTUSE KESKUS EXCELLENCE FILM HARIDUS JA KOOLITUS.

CENTER INTERNATIONAL DE LIAISON DES ECOLES DE CINÉMA ET DE TÉLÉVISION - CILECT

OLEME MEESKOND TUNNUSTATUD MAAILMA SUURIMAA FILMIDE JA TELEVISUKOOLIDE ÜHINGUST. ITSI EESMÄRGID ON LIIKMESRIIKIDE KODULEHTIDE EDENDAMISE VAHENDID

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE CINEMA ET DE TELEVISION - GEECT

OLEME EUROOPA FILMI JA TELEVÕRKOOLIÜHINGU LIIKMETELE

KVALITEEDIASUTUSAGENTUUR

NFTS on saavutanud kõrgema hariduskvaliteedi tagamise agentuuri õpilaste õpivõimaluste kvaliteedi kohta. VAATA ARUANNE .

Sillad tööstusele

NFTS töötab mitmes tööstusharu partneritega, et pakkuda võimalusi NFTSi üliõpilastele ja lõpetajale.

Tööstusskeemide NFTSi sild on loodud selleks, et aidata NFTSi üliõpilastel ja lõpetajal tööstuse pakutavatel võimalustel luua meie tööstuspartneri sponsoritele lühikesi pileteid, filme ja saateid, samal ajal kui NFTS seda toetab.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

National Film and Television School

Selle kursuse lõpetajad võtavad igal aastal BAFTA-d ja mitu teist auhinda. Meie õpilased on võitnud Los Angelesi Golden Reel Awardsi üliõpilasektsiooni parima heli jaoks ... [+]

Ülevaade

Selle kursuse lõpetajad võtavad igal aastal BAFTA-d ja mitu teist auhinda. Meie õpilased on võitnud Los Angelesi Golden Reel Awardsi üliõpilasektsiooni parima heli jaoks alates 1996. aastast 13 korda (võitsime sel aastal selle uuesti!) Sound Design õpilased räägivad kõikidest auditijärgsetest tootmisvaldkondadest, arendades välja tehnikaid ja loomingulist teadlikkust, mis on nõutavad toimetamise toimetajatena, heli disainerite ja dubleerimise mikseritena.

Heliartikli komponendid - dialoog, atmosfäärid, Foleys, ADR, fx ja muusika - on üksikasjalikult uuritud, kasutades rajatisi, mis konkureerivad parimate heli järeltööstuslike majaga. Tugeva rõhuasetusega storytellimisele arendavad õpilased esteetilist teadlikkust, mis on integreeritud tehniliste teadmistega, julgustades neid tegema koostööd kõigi tootmistes ja kogu tootmisprotsessi varajases staadiumis.... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

See ainulaadne kaheaastane kursus on mõeldud selleks, et varustada teid auhinnatud filmide kirjutamise, otsese ja animeerimisega. ... [+]

ÜlevaadeSee ainulaadne kaheaastane kursus on mõeldud selleks, et varustada teid auhinnatud filmide kirjutamise, otsese ja animeerimisega.Esimene aasta on täis inspireerivaid töötubasid, mida juhivad andekad filmitegijad ja tööstuse spetsialistid. Need hõlmavad teie animatsioonivõime parandamist, paremate narratiivide kirjutamist ja värskete lähenemisviiside väljatöötamist disaini ja tehnikate jaoks.Teisel aastal suunate täieliku tootmise meeskonna oma nägemust ellu viima, kasutades kooli kaasaegseid tootmisvõimalusi.Me julgustame kõiki visuaalseid jutustusvõimalusi; sealhulgas joonistatud ja stop-motion animatsioon, elulaadsus pikslit ja isegi nuku mängimine. Õpilased on inspireerinud piire suruma; leida huvitavaid uusi animeeritud tehnikaid ja värskeid lähenemisi jutustamise kohta.Õppetöö meeskonnaga on kursuse keskmes. Koostöötoimingud teiste filmiteguritega aitavad animatsiooni direktoritel mõista iga meeskonnaliikme rolli ja oskusi, mida nad toovad filmimisprotsessi.Kõik kooliga hõlmatud tootmiskulud, mis muudavad NFTS Animatsiooni üheks parimaks väärtushinnanguks riigis.Filmstudio ainus animatsioonikursus, mida me saame pakkuda suurte ideedega.Õpilastel on oma lõputöö filmi tegemiseks oma töökohad ja seadmed.Filmid on lõpetatud professionaalsetes heli etappides ja tootmisjärgses rajatises.Tootmismeeskonna liikmed saavad pärast lahkumist ja tööd tulevaste projektide jaoks hindamatuks kolleegideks.Creative Skillset-akrediteeritud juhtimise animatsioon MA kursus.... [-]
Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Digital FX on kõikjal - väikese eelarvega sõltumatute filmide ja digitaalse infosisu online-reklaamide, televisiooniprogrammide, mängude ja Hollywoodi filmitegijatena. ... [+]

Ülevaade

Digital FX on kõikjal - väikese eelarvega sõltumatute filmide ja digitaalse infosisu online-reklaamide, televisiooniprogrammide, mängude ja Hollywoodi filmitegijatena.

Selle äärmiselt praktilisel modulaarne kursusel kulutate lisaks arvuti õppimisele palju õppimise võtteid "seatud". Teete tihedat koostööd kõigi teiste NFTSi magistriõppe üliõpilastega, luues 2D / 3D VFX, CG 3D FX või värvihinnanguid ja kogu toodangu integreerimise NFTS-filmi- ja televisiooniprojektide mitmesuguses ulatuses - millest paljud saavad jätkata rahvusvahelised auhinnad.

AVATUD PÄEV

Kolmapäev, 16. mai: kell 10.30 - 13.30 Registreeruge siin

Ulatuslik, praktilise väljaõppe komplekt, VFX-i ja animatsioonitstuudios ning tipptasemel digitaalsetes post-sviitides.Töö uusimate tarkvararakenduste ja digikaameratega.Tutvustavad praegu tööstuses töötavad kunstnikud, tehnikud ja juhendajad.Jagatud moodulid 1. aasta jooksul oluliste 2D ja 3D vfx / sfx-tehnikate kaudu.Spetsialiseerige 2. aastal kas Compositing - Disain ja toota digitaalse vfx mitme projekti või Color - Online ja värvi klassi mitme projekti või CG 3D - Disain ja luua 3D CG vfx mitme projekti.Unikaalne sild postimüügi ja vfx tööstusharudele.Creative Skillset-toetatud kursus.Erinevalt teistest koolidest täidab kool kõiki tootmiskulusid.... [-]
Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Uuenduslik uus MA, mis on koostöös BFI-ga andnud õpilaste ettevalmistamiseks filmide näitamise, programmeerimise, kriitika või arhiivitöö edukaks karjääriks. ... [+]

Ülevaade

Uuenduslik uus MA, mis on koostöös BFI-ga andnud õpilaste ettevalmistamiseks filmide näitamise, programmeerimise, kriitika või arhiivitöö edukaks karjääriks.

National Film and Television School filmiuuringute programmeerimine ja kursuste magistriprogramm, mis on välja antud koostöös BFI-ga, on mõeldud õpilastele, kes soovivad karjääri teha laiemas filmi- ja meediakultuuris, olenemata sellest, kas need on kursused, näitused, kriitika, arhiivid , säilitamine või restaureerimine. Kursus annab üksikasjaliku ülevaate kontseptsioonidest, kontekstidest ja kriitilistest mõtetest, mis on kujundanud filmi tootmise ja vastuvõtmise, mis on aluseks kiirelt muutuvale kaasaegsele filmile ja liikuva pildikultuuri kaasamisele. Range akadeemiline raamistik on ühendatud reaalmaailma rakendustega, mis võimaldavad igal üliõpilasel arendada oma oskusi, teadmisi ja mõistmist, et anda filmile ja meediale karjääri tugeva aluse.... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Kas soovite suunata meie uue multikambrilise 4K telestuudioorkestri? Kas soovite luua selliseid tabelvorminguid nagu Big Brother, Strictly Come Dancing, The Apprentice ja ... [+]

Ülevaade

Kas soovite suunata meie uue multikambrilise 4K telestuudioorkestri? Kas soovite luua selliseid tabelvorminguid nagu Big Brother, Strictly Come Dancing, The Apprentice ja Gogglebox? Siis suunamine

Õpilased õpivad arendama ideid, skripte, produtseerima ja suunama üksikute kaamera- ja multikaamerate programme, kasutades kooli enda professionaalset 4K telestuudiot või laskma kohapeal välja - kõik koolikulud katavad tootmiskulusid.

Juhatamine

Viimastel aastatel on üliõpilased müünud ​​meelelahutusvorminguid Warner Brothersi televisioonile ja ITV-ile ning üliõpilaste lõpetamistulemused on võitnud New Yorgi televisiooni festivali ja kuningliku televisiooni ühingu prestiižseid auhindu. • ainus televisiooni magistriõppe kursus maailmas • otsene Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Ainulaadne kursus, ainus omalaadne Suurbritannias, on mõeldud teie tööstuse kiireks jälgimiseks. ... [+]

Ülevaade

Ainulaadne kursus, ainus omalaadne Suurbritannias, on mõeldud teie tööstuse kiireks jälgimiseks.

Uued tehnoloogiad ja mitmekesisemad formaadid aitavad kaasa teaduse ja loodusteaduste programmeerimise traditsioonilistele piiridele ja suurema vaatajate nõudluse suurendamisele. Suurbritannia tootmisettevõtted on juhtivates uuendustes formaadis ja kõrgekvaliteedilisemas sisuga, millel on kasvav võimalus töötada koos Põhja-Ameerika ja rahvusvaheliste ringhäälinguorganisatsioonidega.

Peamised põhjused:Selle kursuse jaoks on eksklusiivne stipendium RSPB ja teiste partneritega. *Kursus hõlmab juhtivate tööstusharude meistriklasse, sealhulgas maailma tuntud BBC NHU-dÕpilased omandavad oskused ja teadmised, mis on vajalikud teaduse, loodusajaloo ja eluslooduse produktide suunamiseks ning oskusteabe saamiseks kogu näidetest.Kursus annab õpilastele võimaluse genereerida teaduse ja loodusajaloo programmide ideed ja vormingud.Hankige usaldust ja oskusteavet, et viia need ideed välja toimetajale.Lõpetage tööstusharu kontaktide ja asjakohaste oskuste hiilgav nimekiri tootjana / direktorina jätkusuutliku karjääri kujundamiseks.Töökogemus Ühendkuningriigi suurimates looduslike loomakasvatusettevõtetes.... [-]
Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Meie ainulaadne MA annab teile kõik vahendid tuleviku meediaettevõtete loomiseks - kirjastamine, teater, mängud, film, televisioon, muusika ja digitaalne meelelahutus. ... [+]

ÜlevaadeMeie ainulaadne MA annab teile kõik vahendid tuleviku meediaettevõtete loomiseks - kirjastamine, teater, mängud, film, televisioon, muusika ja digitaalne meelelahutus. See on ainulaadne võimalus, mida õpetab enam kui 100 suurt tootjat üle kogu tööstusharu, ühes maailma parimatest meediakoolidest.

CBEE (Creative Business for Entrepreneurs ja Execs) on tipptasemel multimeedia MA äri kursus neile, kes soovivad edu saavutada nii äriettevõtete kui ka loomemajanduse ettevõtete juhte.

Kursus on suunatud maailma kõige heledamatele ja parimatele noortele ettevõtjatele ja juhtidele kogu maailma esimene rahvusvaheliste filmide, televisiooni- ja mängukoolide ülikoolilinnakus Beaconsfieldis ja Londoni kesklinnas.... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

Maaharimise mängude disaini ja arenduse MA. Kursus ühendab disaini-, kunsti-, tootmis- ja audiorganisatsiooni juhtivate mängude tööstuse eksperdid koos NFTS-i erialateadm ... [+]

Ülevaade

Maaharimise mängude disaini ja arenduse MA. Kursus ühendab disaini-, kunsti-, tootmis- ja audiorganisatsiooni juhtivate mängude tööstuse eksperdid koos NFTS-i erialateadmistega, sealhulgas stsenaariumide, animatsioonide, heli kujunduse ja kompositsiooniga, et esile tuua unikaalseid ja uuenduslikke mänge.

Mängude disaini ja arenduse magister on maailma juhtiv kraamängude programm, mida õpetavad juhtivad meistrid, kelle maine, akrediteerimine ja vilistlased on erinevalt teistest. Õpilased töötavad koos filmi, televisiooni ja animatsiooni praktikutega, arendades loomingulisi ja tehnilisi oskusi mängude disainis, koodis, kunstis, animatsioonis, tootmises, helides ja liideses. NFTS on ainulaadne loominguline keskkond, mis võimaldab MA-mängude õpilastel saada kasu paljudest koostöövõimalustest kogu meie tootmissuudiotel.... [-]

Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School

See ainulaadne praktiline kursus, millel on ületamatuid ühendusi tööstusega, töötab juhtivate tööstuspartneritega, et mitte ainult teile pakkuda erialaseid teadmisi, vaid ... [+]

Ülevaade

See ainulaadne praktiline kursus, millel on ületamatuid ühendusi tööstusega, töötab juhtivate tööstuspartneritega, et mitte ainult teile pakkuda erialaseid teadmisi, vaid ka väärtuslikku kätepraktikat.

See kursus võtab oma turuosalistena osa sisu (mängu, telesaate või mängufilmi) võtmise protsessist - uurides, kuidas iga tööstusharu müük, turundus, levitamine ja jaemüük (või näitamine) töötab " nina saba ". Loomulikult vaadeldakse ka uute ja uuenduslike meediavormide tekkimist, mis ühendavad traditsioonilist meediat digitaalsete turgudega (sealhulgas Youtubers, marginimega muuhulgas) ja iga kommertseesmärgiga.

Peamised põhjused:

Ainulaadne kaheaastane kursus annab teile kõik vahendid digitaalajastul eel-müümiseks, turustamiseks, levitamiseks, jaemüügiks ja filme, telesaateid ja mänge.Eksklusiivne stipendium, mis on saadaval meie kursuse partneritelt, Ühendkuningriigi kinoassotsiatsioonist.Kaks nelja nädala pikkust paigutust suurte meediumifirmade juures.Hakka uuendaja ja ekspert selles valdkonnas.Suurendada tööalast konkurentsivõimet.Osalege mainekaid ettevõtteid juhtivatel seminaridel.Osalege ühes olulises turus igas sektoris - Berliini filmifestivalil MIPCOMis ja EGXis.Juurdepääs NFTS-i meistrikursustele, mida juhivad filmide, televisiooni ja mängude suured loovisikud.... [-]
Suurbritannia Beaconsfield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Film and Television School