Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida NCH juures?

2011. aastal asutatud Londoni Bloomsbury's asuv New College of the Humanities ( New College of the Humanities ), mis on asutatud 2011. aastal, on teeninud maailmaklassi akadeemilise asutuse maine, mis on Ühendkuningriigi kõrghariduses eeskujuks.

Aastal 2015 kirjeldas The Times NCH ​​valikuklassi kõrgharidust pakkuvat teenust ja leidis, et see on "uus ajastu, kosmose reisimise akadeemiline samm" esirinnas, meie üks-ühele õpetussüsteemiga, mis annab NCH-le isegi Oxbridge'i üks-kaks juhendamissüsteemi ühel olulisel viisil ".

Liberaalide kunstide inspireeritud bakalaureuse kraadid

NCH ​​pakub ainulaadset liberaalse kunstiga inspireeritud bakalaureuse õppekava, mida õpetatakse väikestesse rühmadesse ja üksteise õpetussüsteemi kaudu, mis on humanitaarhariduse kullastandard.

Bakalaureuseõpetaja valib kombineeritud diplomite, mis koosneb "peamistest" teemadest ja tasuta "väikestest" teemadest mis tahes kahest kunstiajaloost, majandusest, inglise keelt, ajaloost, ainulaadsest autasuõigusest LLB, kombineeritud autasud õiguse LLB, filosoofia ja poliitika

Kõik NCH üliõpilased ühendavad oma kraadiõppe kolledži rikastava diplomiga, mille eesmärk on anda teadmisi, mis on vajalikud rahuldava ja täidetava elu juhtimiseks ning pakub erakordseid professionaalse arengu võimalusi. NCH ​​diplom sõlmitakse lõpetanutele lisaks nende kraadile ja eraldab nad oma eakaaslaste seast, märkides nende hariduse suuremat sügavust.

Erakorraline õpe

NCH ​​üliõpilased saavad kasu Ühendkuningriigi kõrghariduse üks parimatest töötajatest ja õpilastest ning kogevad meie akadeemiliste ringkondadega vähemalt 13 kontakttundi nädalas. Võrdluseks saavad Russell Groupi ülikoolide humanitaar- ja sotsiaalteadlased keskmiselt 9,85 tundi nädalas nädalas HEPI, 2014).

NCH ​​õpetamine toimub läbi ühe-ühele õpetused, väikerühma seminarid ja 10 kuni 60 õpilase interaktiivsed loengud, mis tähendab, et kõik hääled on ära kuulatud ja kõik küsimused arutletud. Meie õpetamise teaduskond koosneb inspireerivatest ja kogenud õppejõududest, kellel on kirg õppimisele ja kes tegelevad teadusuuringutega.

NCH ​​maailmaklassi professorid hõlmavad selliseid valgustajaid nagu Simon Blackburn, Sir Partha Dasgupta, Richard Dawkins, Daniel C Dennett, AC Grayling, Bettany Hughes, Lawrence Krauss, Steven Pinker, Sir Christopher Ricks ja Adrian Zuckerman, kes kõik õpetavad ja aitavad kaasa kolledži õppekava loomine ja arendamine. Nende vahel on NCH igal õppeaastal ligikaudu 100 loengut, mis annab meie õpilastele võimaluse saada osa maailma suurimatest mõtlejatest, kes on üliõpilaste tasemel võrratu.

Meie seisame

Aastal 2015 ületasid meie esimese lõpetanute kraadid meie riigis keskmiselt üle 30 protsendi, tagades esimese astme kraadi humanitaarteaduste valdkonnas ja üle 83 protsendi kõrgema teise klassi kraadi või kõrgema taseme saavutamiseks. * Sihtkohad hõlmasid Clifford Chancei, Lambert Smithi Hampton, Valgevene vabade teater, Deloitte, Porsche, Diageo ja Briti Nõukogu. Teised hakkasid kraadiõppesse tippkoolides, sealhulgas Oxfordi ülikoolis, UCL-s ja LSE-s.

Alates kolledži loomisest on NCH välja töötanud maine ülikooli kogemuste saavutamiseks. NCH ​​sai 2015. aastal parima kursuse

* 2014. aastal kindlustas 20 protsenti Ühendkuningriigis asuvatest üliõpilastest esimese klassi kraadi, 72 protsenti saavutasid kõrgema teise taseme kraadi või kõrgema astme (HESA).

Magistriõpe

NCH ​​on teeninud maailmaklassi akadeemilise asutuse maine, mis on juhtiv Ühendkuningriigi kõrghariduses. Meie üliõpilased on mõned maailma kõige küsitavamad vaimud ja neil on kirg õppimiseks. NCH ​​õpetamine on nii isiklikult kui ka professionaalselt rikastav jälitamine, ja me peame kraadiõppe üliõpilasi mängima lahutamatu osa meie elujõulise kollegiaalse kogukonna pidevas arengus.

Meie magistriõppeprogrammid toetavad täiustatud oskusi kriitilises küsitlemises, teabe kogumisel, sünteesil ja analüüsimisel ning suulist ja kirjalikku suhtlemist. Lõpetajad tõenäoliselt jätkavad teadustöö taset ja akadeemilist karjääri või suuremaid töövõimalusi mitmesugustes tööstusharudes.

Meie lõpetajad

NCH ​​pakub intensiivset õppimiskogemust ja tohutuid võimalusi üksikkasvuks. Õpilased, kes otsustavad kolledžis õppida, saavad areneda kindlateks, ümarateks kõnelejateks, kes oskavad sõltumatut kriitilist mõtlemist ja intellektuaalset arutelu, muljetavaldavaid teadustöö oskusi, erinevaid huve ja kirge ning mõista, kuidas oma õpinguid rakendama kogu maailm.

Kolledži esimese õppeaasta lõpetajate kaliibratsioon ja mitmekesisus näitavad kolledži tipptasemel lähenemisviisi akadeemilist ja reaalmaailma väärtust laiemale, sügavamale ja rangemale kõrgharidusele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


New College of the Humanities

Meie MA ajaloolised uuringud ... [+]

Programmi ülevaade

Alates 2018. aastast meie

Iga programmi seitset kursust on välja töötanud auhinnatud akadeemiline, ajaloolane ja ringhäälinguorganisatsioon Dr Suzannah Lipscomb ning selle annab välja NCH ajaloo teaduskond.

1. kursus: ajaloolase käsitööKursus 2: sügavusuuring I *Kursus 3: Avalik ajalugu4. kursus: sügavusuuring II *Kursus 5: doktoritöö IKursus 6: rakenduslik avaliku ajalugu7. kursus: doktoritöö II

* Põhjalikumad uuringud valitakse:

The Royal Court: Ritual, CultureKultuuridevahelised kohtumised varajases kaasaegses maailmasHiljem Victoriani vanus: ühiskondAafrika ameeriklased

Laadige ja vaadake MA ajaloolisi uuringuid

Kes peaks kohaldama:Õpilased, kes õppisid varasemat ajaluguVabade kunstide, humanitaarteaduste kraadiõpilased, kes otsivad ajaloo ümberõppekursustTäiskasvanud õpilased, kes on kirglikud ajaloostTeie kvalifikatsioon:... [-]
Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New College of the Humanities

Meie MA Filosoofia MA Filosoofia pakub ranget ja laiahaardelist programmi, mis on oluline nii formaalse filosoofilise õpingu sõlmijatele kui teiste erialade lõpetanute ... [+]

Meie MA Filosoofia

MA Filosoofia pakub ranget ja laiahaardelist programmi, mis on oluline nii formaalse filosoofilise õpingu sõlmijatele kui teiste erialade lõpetanutele ja filosoofia lõpetanutele, kes soovivad oma õpinguid konsolideerida ja laiendada.

See magistriõppekava saab lõpetada ühe aasta jooksul (täistööajaga) või venitada üle kahe aasta (osalise tööajaga).

Tagasiside 10 000-15 000 sõna väitekirja kohta esitatakse kuue nädala jooksul alates avaldamisest.

Teie kvalifikatsioon

Kolledži maailmaklassi professorid ja õppejõud on kavandanud ja loonud humanitaarteaduste uue kolledži. ... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New College of the Humanities

Hindamine MSc globaalse poliitika kokkuvõtlik hindamine toimub peamiselt esseede abil, mis kogu õppeaasta jooksul jaotuvad ühtlaselt õpilaste ülekoo ... [+]

Hindamine

MSc globaalse poliitika kokkuvõtlik hindamine toimub peamiselt esseede abil, mis kogu õppeaasta jooksul jaotuvad ühtlaselt õpilaste ülekoormuse vältimiseks. Üliõpilasi hinnatakse ka ühe pikema uurimisettepaneku ja 15 000 sõna väitekirjaga. Kirjalikud ülesanded esitatakse meie VLE, ​​Moodle'i ja Turnitini kaudu, et minimeerida plagiaadi võimalusi.

Kuigi peamiselt kirjutatud, on see hindamisstiilide hulk kavandatud nii, et maksimeerida kaasamist ja parandada õpilaste võõrandatavaid oskusi.

Üliõpilased püüavad ka aasta jooksul luua kujundavaid esseesid, mis saavad kirjaliku juhendaja tagasisidet.... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New College of the Humanities

Kas olete lugenud Freakonomics (Levitt ... [+]

Majanduspoliitika ja majandusteadmiste kommunikatsiooni kaasahaarav kombinatsioon aitab teil õppida mõistma, kuidas majanduslikke teadmisi tänapäeva maailmas kasutatakse.

Lõpetajad oskavad tegelema majandusteadlaste ja avalikkuse vahel.

The

Kes peaks kohaldama

See programm võib teile sobida, kui olete huvitatud karjääri kujundamisest poliitikakujundajana, ajakirjanikuna, töös valitsusvälistes organisatsioonides või rahvusvahelistes organisatsioonides.

Struktuur

MA-kommunikatsioonipõhine majanduspoliitika koosneb kümnest põhitegevusest, mis on täisajaga õppinud ühe õppeaasta jooksul või osalise tööajaga kahe õppeaasta jooksul.

Kursused sisaldavad: mikroökonoomika põhimõtteid, avalikkust... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

An Open Day at New College of the Humanities

Professional development at NCH

Student Life at NCH - Your Accommodation Choices

2015 Graduation | NCH London

Why Study Philosophy?