Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Newcastle University Business School juhime tipptaset õpetamises ja teadustöös, et luua võimalus meie õpilastele, töötajatele ja partneritele.

Oleme osa eliitgrupist ärikoolides kogu maailmas, kus on kolmel rahvusvaheliselt tunnustatud akrediteerimisasutusel: AACSB, AMBA ja EQUIS.

Meie uuringud on maailma juhtivad ja oleme Suurbritannias teadusuuringute võimsuse jaoks 14. kohal (REF 2014). Meie eesmärk on juhtida erialast interdistsiplinaarset uurimistööd ja innovatsiooni töö tuleviku ja juhtpositsiooni vallas, näidates silmatorkavaid koostööid, pakkudes uusi globaalseid perspektiive ja lahendusi.

Oleme multidistsiplinaarne ärikool, mis arendab kõrgeima kvalifikatsiooniga õpilasi, valmistades neid muutuma homme ärijuhtideks.

Visioon ja missioon

Meie visioon, missioon ja väärtused toetavad meie maailmatasemel töötajaid ja kõrgeid lendavaid õpilasi, et laiendada teaduse ja akadeemilise tipptaseme valdkondi ning määratleda ühiskonna ja äri tulevik.

Visioon

Meie visioon on olla rahvusvaheliselt tunnustatud rahvusvaheline ärikool, mis pakub tipptaset töö tulevikus ja arendab juhte tuleviku kujundamiseks.

Missioon

Me inspireerime aktiivselt koostööd ja juhime tipptasemel uusi globaalseid perspektiive töö tulevikus ja juhtime tipptasemel teadusuuringute, innovatsiooni ja hariduse valdkonnas, et luua meie õpilastele, töötajatele ja partneritele võimalus kujundada vastutustundlik tulevik ettevõtetele ja ühiskonnale.

Väärtused

Tippkvaliteet

Meie pühendumus võimaldada kõikidel töötajatel realiseerida oma kaksikpüüdlust, et juhtida oma teadus-, praktika- ja teaduskogemusi kogu maailmas, pakkudes samas üliõpilastele suurepäraseid hariduslikke kogemusi.

Loovus

Olles loominguline ja uuenduslik, et edendada teadmisi ja suhelda ühiskonnaga globaalsete probleemide lahendamiseks.

Mõju

Koostöös valitsuste, ettevõtjate, tööstuse, loov- ja kultuurivaldkonna ning kogukonnagruppidega, et teha kindlaks ühiskonna praegused ja tulevased väljakutsed ning pakkuda uuenduslikke ideid ja lahendusi, mis muudavad selle.

Meie linn

Newcastle on Kirde-Inglismaa kosmopoliitne pealinn. Meie kesklinnas on meie üliõpilaskeskne linn maailmatasemel spordi, muusika, kaubanduskeskuste ja kunstiga. Newcastle on edukas linn ja tipptasemel sihtkoht ning igal aastal meelitab ta üle 50 000 õpilase kogu maailmast.

Taskukohase elu, ikoonilise arhitektuuriga ja suurepäraste transpordiühendustega ei ole ime, et Newcastle'i hääletati 100 üliõpilaslinnana (* QS Best Student Cities 2018).

Newcastle University Business School

Business School asub 50 miljoni naela ulatuses, pakkudes tipptasemel varustust, mis on mõeldud meie õpilaste jaoks.

Oleme keskpunktiks väärtusliku piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste mõtlemisliidrite, vilistlaste ja juhtivate spetsialistide võrgustikule.

Kool on lühikese jalutuskäigu kaugusel meie kesklinna ülikoolist, neljast ülikooli raamatukogust ja üliõpilaskorterist.

Varustatud:

  • paindlik ja pühendunud ürituste sviit, kust avaneb panoraamvaade kogu linnale
  • neli suurt loenguteatrit ja 27 seminari / õppetuba
  • personali ja üliõpilaste jaoks on saadaval mitmeid broneeritavaid koosolekuruume
  • mitmeotstarbeline ruum, kus õpilased saavad ühendada õppe sotsialiseerumisega
  • ruumi kraadiõppe ja MBA üliõpilaste jaoks, et lõõgastuda ja võrguga töötajaid ühendada
  • WiFi-ühendus kogu hoones, pluss kolm arvutiklastrit, kus on umbes 120 arvutit ja spetsiaalsed Bloombergi terminalid
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Newcastle University Business School

Meie e-äri (infosüsteemid) MSc ühendab äristrateegiaid, juhtivat tehnoloogiat, ettevõtlust ja organisatsioonilist käitumist. Te arendate arenenud äri- ja tehnilisi oskusi ... [+]

Profiil

Meie e-äri (infosüsteemid) MSc ühendab äristrateegiaid, juhtivat tehnoloogiat, ettevõtlust ja organisatsioonilist käitumist. Te arendate arenenud äri- ja tehnilisi oskusi, et eristada oma karjääri tänapäeva ärimaailmas. See hõlmab pilvandmetöötluse, infoturbe ja teiste kaasaegsete tehnoloogiate strateegilist rakendamist.

Sellel kursusel uurite Newcastle'i ülikooli kahes maailmatasemel koolis. Newcastle University Business School annab kursuse koos arvutitehnoloogia kooliga, mis on Briti valitsuse poolt loetellu kuuluva ühiskonnale avaldatava uurimistöö jaoks number üks kool.

E-äri revolutsioon ei eksisteeriks ilma uuenduslike info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate lõpmatute teadusuuringute, arendamise ja rakendamiseta. Näiteks:... [-]

Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie innovatiivne arenenud rahvusvaheline ärijuhtimise kahekordne auhind on mõeldud neile, kes soovivad saavutada rahvusvahelist karjääri ärijuhtimises. ... [+]

Profiil

Meie innovatiivne arenenud rahvusvaheline ärijuhtimise kahekordne auhind on mõeldud neile, kes soovivad saavutada rahvusvahelist karjääri ärijuhtimises.

Selle kursuse lõppedes antakse teile:

Newcastle'i ülikooli kõrgema rahvusvahelise ärijuhtimise MScGroningeni ülikooli rahvusvaheline ärijuhtimine

Kursus hõlmab ettevõtte põhilisi aspekte rahvusvahelises kontekstis, sealhulgas:

strateegiline juhtimine ja korralduskultuuride vahelfinantsjuhtimine ja finantsriskmajandus ja turundusMida sa õpid

Te keskendute riikide, institutsioonide ja kultuuride võrdlevatele analüüsidele. See on seotud ettevõtete strateegilise otsustusprotsessiga rahvusvahelises keskkonnas.... [-]

Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
17 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie innovatsioon, loovus ja ettevõtlus MSc vastab teadmistepõhise, ettevõtlus- ja innovatsioonipõhise majanduse vajadustele kogu maailmas. ... [+]

Profiil

Meie innovatsioon, loovus ja ettevõtlus MSc vastab teadmistepõhise, ettevõtlus- ja innovatsioonipõhise majanduse vajadustele kogu maailmas.

Kursus uurib strateegiaid ja äriprotsesse, mis edendavad innovatsiooni, loovust ja ettevõtlust organisatsioonides.

Tööandjad otsivad üha enam värbavaid ja loovaid inimesi. Meie kursus näeb ette valmistada lõpetajaid, kes soovivad strateegilist rolli era- ja avalikus sektoris. Õpid, kuidas neid organisatsioone uuenduslike muutuste kaudu juhtida.

Kui kavatsete otsida uuenduslikke, loovaid ja ettevõtlikke rolle, siis see kursus on teie jaoks. Need sisaldavad:

innovatsioonialane nõustaminetootearendusjuhtimineettevõtluse toetamine... [-]
Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie kvantitatiivne finants- ja riskijuhtimine MSc arendab teie arusaama üldistest finantsküsimustest. Samuti arendate praktilisi praktilisi oskusi kvantitatiivses metood ... [+]

Profiil

Meie kvantitatiivne finants- ja riskijuhtimine MSc arendab teie arusaama üldistest finantsküsimustest. Samuti arendate praktilisi praktilisi oskusi kvantitatiivses metoodikas ja riskijuhtimises.

Finantsteenuste sektori ülemaailmne kasv on toonud kaasa nõudluse lõpetajate jaoks, kes mõistavad hästi üldisi finantsküsimusi, kombineerituna kvantitatiivse metoodika ja riskijuhtimise spetsialistidega. See kursus vastab sellele nõudele. See tugineb ärikooli kehtestatud tugevustele majanduses ja rahanduses.

Kursus edendab teie arusaamist:

rahastamise rolli kaasaegses majandusesfinantsturgude ja investorite käitumine ja käitumine

See võimaldab teil arendada karjääri finantsteenuste sektoris. See sobib ka tulevastele kvantitatiivsetele analüütikutele majanduse ja rahanduse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie operatsioonide juhtimise kahekordne auhind kaasab teid operatsioonide juhtimise uuringuga. Te uurite erinevaid ärikeskkondi ja kultuurilisi kontekste. ... [+]

Profiil

Meie operatsioonide juhtimise kahekordne auhind kaasab teid operatsioonide juhtimise uuringuga. Te uurite erinevaid ärikeskkondi ja kultuurilisi kontekste.

Kursuse eduka lõpuleviimise korral antakse teile:

Newcastle'i ülikooli operatsioonid ja tarneahela juhtimineGroningeni ülikooli tehnoloogiaoperatsioonide juhtimine

Kursus sobib neile, kes soovivad arendada vajalikke erialaseid teadmisi ja oskusi karjääri jätkamiseks:

operatsioonide juhtiminetehnoloogia juhtiminetarneahela juhtimineüldjuhtiminenõustamineMida sa õpid

Õpid, kuidas:

analüüsida operatsioonifunktsioone erinevates riikidesmõista erinevaid institutsioonilisi keskkondiarendama teravat silma rahvusvaheliste ettevõtete tegevuste juhtimisele... [-]
Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
17 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie operatsioonid, logistika ja tarneahela juhtimine MSc annab põhjalikud teadmised peamistest tegevusvaldkondadest ja tarneahelast. Te saate teada, kuidas parandada äri ... [+]

Profiil

Meie operatsioonid, logistika ja tarneahela juhtimine MSc annab põhjalikud teadmised peamistest tegevusvaldkondadest ja tarneahelast. Te saate teada, kuidas parandada äritegevust integreeritud lähenemise abil operatsioonidele, logistika ja tarneahela juhtimisele.

Organisatsioonid otsivad pidevalt võimalusi kulude vähendamiseks, tootmis- ja jaotusaegade lühendamiseks ning riskide paremaks juhtimiseks. See võimaldab neil arendada ja säilitada konkurentsieelist.

Kursus sobib neile, kes soovivad karjääri kas operatsioonis või üldises juhtimises, sealhulgas:

levitamise ja tarneahela juhtiminekonsultatsioonidlogistika ja transpordi juhtimineinseneri-, ostu- või kvaliteedijuhtiminetootmise juhtiminejuhtimisarvestusMida sa õpid... [-]
Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie pangandus ja rahandus MSc pakub teile oskusi ja teadmisi, et jätkata karjääri pangandus- ja finantsturgudel. ... [+]

Profiil

Meie pangandus ja rahandus MSc pakub teile oskusi ja teadmisi, et jätkata karjääri pangandus- ja finantsturgudel.

Finantsteenuste sektori ülemaailmne kasv on suurendanud nõudlust spetsialistide järele, kellel on erialaseid oskusi ja oskusi panganduses ja rahanduses. See kursus vastab ülemaailmsete finantsteenuste sektorite suundumustele ja probleemidele.

See sisaldab teemasid, sealhulgas:

jaepangandusinvesteerimispangandusinvesteeringute haldaminekeskpankMida sa õpid

Me õpetame teile, kuidas jae- ja investeerimispangad toimivad finantsturgudel. Te mõistate ka teiste finantsvahendajate rolli.

Te uurite ja rakendate majanduse ja rahanduse teoreetilisi raamistikke. Kursus julgustab ka teid kaasama kaasaegseid arutelusid finantsturgude ja -institutsioonidega seotud küsimustes.... [-]

Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie raamatupidamine, rahandus ja strateegiline investeering MSc valmistab teid ette juhtimisarvestuse, finantsplaneerimise või ettevõtete investeeringute karjääri jaoks. ... [+]

Profiil

Meie raamatupidamine, rahandus ja strateegiline investeering MSc valmistab teid ette juhtimisarvestuse, finantsplaneerimise või ettevõtete investeeringute karjääri jaoks.

Strateegiline planeerimine on organisatsiooni protsess, mis määratleb selle strateegia või suuna ja teeb asjakohased otsused ressursside jaotamise kohta, et saavutada parimad eesmärgid.

Kursus sisaldab olulisi finants- ja juhtimisarvestuse elemente. See annab vajalikud vahendid ettevõtte tulemuslikkuse ja investeerimisvõimaluste kvantitatiivseks hindamiseks.

Kursus on mõeldud lõpetajatele, kes soovivad arendada karjääri:

juhtimineraamatupidaminefinantsplaneerimineettevõtete investeeringudMida sa õpid... [-]
Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Newcastle University Business School

Meie rahvusvaheline finantsanalüüs MSc arendab põhjaliku arusaama finantsaruandlusest ja juhtimisest rahvusvahelise finantskeskkonna kontekstis. ... [+]

Profiil

Meie rahvusvaheline finantsanalüüs MSc arendab põhjaliku arusaama finantsaruandlusest ja juhtimisest rahvusvahelise finantskeskkonna kontekstis.

Ülemaailmne majanduskriis, kõrgetasemelised pangandushäired ja suurem regulatiivne järelevalve on rõhutanud usaldusväärse finantsjuhtimise ja usaldusväärse aruandluse tähtsust. See kursus on välja töötatud just selle vajaduse rahuldamiseks.

See annab teile kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid analüüsioskusi. Samuti saate aru, kuidas raamatupidamis- ja finantsalaseid teadmisi saab edukalt ühendada, et hinnata ettevõtte tulemuslikkust ja hindamist.

Kursus on suunatud juhtimis-, äri- või majandusteaduskonna lõpetajatele, kes soovivad omandada rohkem finantsanalüüsiga seotud küsimusi. See sobib hästi ka mitteärilistele lõpetajatele, kellel on hea arvutusoskuse tase ja kes soovivad arendada finantsoskusi ja mõistmist.... [-]

Suurbritannia Newcastle upon Tyne
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Barrack Road,5
NE1 4SE Newcastle upon Tyne, England, Suurbritannia