Northumbria University London Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Northumbria on teadus-rikas, äri-orienteeritud, professionaalse ülikooli rahvusvahelise mainega akadeemilist. See asub südames Newcastle upon Tyne, mis on regulaarselt hääletasid parim koht UK õpilastele.

Ülikooli sai alguse Rutherford College, asutati aastal 1880. Täna, pannes õpilased keskmes on silmapaistev kogemus ja maailma juhtiv teadusuuringute ja auhinnatud partnerlust, Northumbria on uut tüüpi suurepärane ülikoolis.

Northumbria on kümme Suurbritannias lõpetajate arvu sisestamise professionaalse töö ja üheksa kümnest meie lõpetajad töötavad või õpivad kuus kuud pärast lõpetamist. Meil on 21. kohal 111-ülikooli 2014. aasta Times Higher Education Student Satisfaction Survey.

Northumbria töötab suured tööandjad, sealhulgas Nike, IBM, Nissan, Procter & Gamble, BBC ja NHS ja enam kui 560 tööandjad ja 60 kutseühingu sponsor või akrediteerida ülikooli programmid. Uuenduslikud ja ettevõtlikkust, meil on ka neljandal kohal UK lõpetanud äri alustavatele.

Meil on ülikooli Londonis kui ka Newcastle, ja tööd koostöös teiste kõrgkoolide kogu maailmas meelitada õpilasi 136 riiki ...

Asukohad

London

Northumbria University, London Campus

Address
110 Middlesex Street
E1 7HT

London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 191 204 8890