Loe ametlikku kirjeldust

NUA kohta

Norwich University of the Arts Ühing (NUA) on oma kunsti, disaini ja meediaalase hariduse omandanud üle 170 aasta. Kuid ajal, kui meie ajalugu saab jälgida 1845. aastani, on meie väljavaade tulevikku mõeldav.

Kaugkülas asuvast ülikoolilinnakust, millel on kõrgtehnoloogilised õpetused, mis näitasid, et me andsime Goldi õpetamise ekstensiivsuse raamistiku alusel ja Ühendkuningriigis edetab 10. klassi kvaliteedi õpetamise eest The Times ja The Sunday Times Good University Guide 2018, meie maine tipptase on hästi teenitud.

NUA on edukaks kujunenud ülikooliks, arendades riiklikku mainet uuendusliku ja loomingulise akadeemilise kogukonnana, pühendudes igakülgselt kutseõppe, praktikal põhinevate kursuste pakkumisele, mis annavad õpilastele võimaluse oma oskuste arendamiseks ja kireks saamiseks.

Selle keskmes on meie õpilased. Kunstnikud, disainerid, tegijad. Erinevate huvide ja unikaalsete väljavaadete leidmiseks jagavad nad soovi vaidlustada ja inspireerida. Õppida minevikust ja kujundada tulevikku.

Meie missioon

NUA missiooniks on olla parim Euroopa kunsti-, disaini-, arhitektuuri- ja meediauuringute eriala ülikool, mis toodab kõrgeima kvaliteediga ja inspireerivate õpilaste ja personali lõpetajate loomingulise ja kultuurilise taseme tipptaseme saavutamiseks.

Norwich University of the Arts ajalugu

1845

Kvaliteedi tagamise agentuur kontrollib, kuidas Ühendkuningriigi ülikoolid ja kolledžid säilitavad oma kõrghariduse standardi.

1988. aasta haridusreformi seaduse § 121 kohaselt asutati ülikool sõltumatu kõrgharidusasutusena ja on tunnustatud asutus, kellele õpetatakse kraadi andmise volitusi. Ülikooli reguleerib üliõpilaste büroo (OFS). Teave ülikooli staatuse kohta leiate OfS Registerist ja Ühendkuningriigi valitsuse (GOV.UK) veebisaidil avaldatud tunnustatud asutuste loetelust. Infosüsteemide regulatiivne raamistik jõustub täielikult alates 1. augustist 2019. Ajavahemikul 1. aprillist 2018 kuni 31. juulini 2019 kohaldatakse ülikoolile OFS üleminekukorda.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Norwich University of the Arts

Käsitöökursuse kogemus ja individuaalsed praktikapõhised projektid moodustavad meie MA Curation'i magistrikraadi. ... [+]

Ülevaade

Tutvustades kaasaegse kunsti valdkonna "näitus" idee kõige laiemas tähenduses, võite tegeleda galeriipõhiste näituste ja projektidega mittetraditsioonilistes kohtades, kohaspetsiifiliste sekkumiste ja avalike kunstiprojektide jaoks.

Asjakohane, praegune ja uuenduslik

Kujundades viimast mõtteviisi kogu kuraatoriuuringutes, mõistab see praktilist ja asjakohast kraadiõppurit kunstniku-kuraatori tekkimist ning traditsioonilisemaid marsruute kuraatorite praktikale.

Saate kaaluda erinevate platvormide, traditsiooniliste muuseumikogude, museoloogia ja arhiivide pakutavaid võimalusi virtuaalseteks ja interaktiivseteks meetoditeks.

Sind aitatakse välja töötada eneses algatatud kuraatoriprojekte, mis näevad teid innovaatilisemaks ja uurivad võimalusi uute vaatajaskondade kasvatamiseks.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Teie magistriõppe magistriõppe kursuse juhtpõhimõtted on teie praktika uuendused ja kriitiliselt informeeritud perspektiivide väljatöötamine. ... [+]

Ülevaade

Kõige uuemad stuudiod ja digitaalsed tumedamad ruumid annavad teile vabaduse kujundada eristav heliriba, kasutades fotograafiapraktikat.

Teooria ja praktika

Kuigi meie kraadiõppe fotograafia kursus on tava juhitud, õpetanud osad kaaluvad konteksti ja teoreetilisi aspekte fotograafia. Koostööst, esteetilistest / anti-esteetilistest ja tehnoloogilistest determinismidest uute tehnoloogiate mõjuga saate lahendada mitmesuguseid tavasid puudutavaid teemasid.

Samuti soovitatakse teil süvendada arusaamist teie tööalastest professionaalsest ja ärikontseptsioonist ning uurida tänapäevases fotograafias liikuvat pilti.

Hankige väärtuslik kokkupuude tööstusega... [-]
Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Hakake südames, kuidas disain kujundab meie arusaamist probleemidest, meie keskkonnas ja üksteist meie praktikal juhitud MA kommunikatsiooni disaini magistriõppes. ... [+]

Ülevaade

Kui teete oma teadmisi kommunikatsioonide disaini kriitilistest aspektidest, on teil võimalus uurida valdkondi, sealhulgas graafilist disaini, graafilist kommunikatsiooni, illustratsiooni, infotöötlust, interaktiivset suhtlemist, multimeediat ja tüpograafiat.

Täpsustage oma kommunikatsiooni disaini oskusi

Liikuvast pildist ja helist kuni brändi juhtimise ja kirjastamise küsimustega saate oma oskusi ja ambitsioone NUA aspirantuurina laiendada. Kui arendate oma häält ja katsetamise kaudu praktikat, on teil ka võimalus kriitiliselt uurida olulisi disaini- ja kommunikatsiooniprobleeme, nagu jätkusuutlikkus, uus tehnoloogia, uued sihtrühmad ja turud, kaasatus ja eetika.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Oma magistritöö magistriõppes ootab teid toetav keskkond, mis julgustab kunstilist innovatsiooni, uurimist ja arutelu. ... [+]

Ülevaade

NUA kraadiõppe ülikoolina kiirendate oma kunstipraktikat, uurides kunstniku rolli ühiskonnas ja katsetades oma ideid tänapäevaste küsimuste ja kriitiliste arutelude vastu.

Õppida oma oskusi stimuleerivas keskkonnas

Võite valida spetsialiseeruda või ühendada - piirkonnad, sealhulgas värvimine, joonistamine, graafika, fotograafia, ruumiline ja ajapõhine praktika. Sa õpiksid oma kunsti huvidele vastavaid oskusi ning teile toetatakse laiemate teadmiste, näituse ja esitluse, eetika ja publiku teadlikkuse arendamist.

Töötades koos teiste NUA aspirantuuride kursuste üliõpilastega, osalete teid kunstnike, koostajate ja külalisaretajate ühenduses, mis moodustavad stimuleeriva ja aktiivse uurimiskeskkonna.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Arendage oma allkirja stiili ja uurige oma töö kontseptuaalseid kontekste meie magistrikraadi magistriõppes. ... [+]

Ülevaade

Kui olete valmis 21. sajandil proovima piiranguid, mis moodid tähendab teie personaalset ja professionaalset filosoofiat uute piirangute saavutamiseks, siis see magistriõppe moodul annab teile ideaalse platvormi.

Arendage oma ainulaadset häält

Teie huvitav loominguline hääl tekib siis, kui teete erinevaid materjale ja protsesse.

Teie praktika hõlmab digitaalset, tehnoloogilist ja kultuurilist innovatsiooni, kui arendate selget arusaama, kuidas kasutada oma töö tutvustamiseks mõeldud platvormi ja platvorme.

Spetsiaalsed stuudiotehnikud toetavad teie spetsiaalse õmbluse uurimist; eksperimentaalsed lõikamis- ja drapeerimismeetodid; haute couture'i traditsioonid ja käsitöö; käsitsi ja masina viimistlusmeetodid; ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Kombineeri loomingulist elegantsi ja tehnilist oskust MA mängude magistriõppes Ühendkuningriigi Parim õppeasutus (2017 TIGA Games Industry Awards). ... [+]

Ülevaade

NUA kraadiõppe üliõpilasega teete koostööd sarnaste mõttekaaslastega ja juhinduge teemakohaste spetsialistide hulgast. Teil on interdistsiplinaarseid seansse üliõpilastega mitmetest MA kursustest, kui teete oma tööd karjääri eesmärgil mängude tööstuses või laiemas loomesektoris.

Täpsustage oma valdkonna valmis oskused

Selle tagamine, et te lõpetate kiire arenguga seotud tööstusharu nõudmiste rahuldamise, kiirendab seda kursust teie mängude disaini oskuste arendamist.

Lisaks laiaulatuslikumatele teadusuuringutele mängude toodangu sotsiaalses, tehnilises, majanduslikus ja kultuurilises kontekstis saate spetsialiseeruda ühele kolmest valdkonnast, järgides selgelt määratletud õppimisviise Concept Art'is (ja Sequential Narrative), Asset Production või Indie Areng.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Viige oma praktika uuteks kõrgusteks, täiustage oma tehnilisi oskusi ja uurige oma töö kultuurilist ja ajaloolist konteksti meie Creative Skillset akrediteeritud MA liiku ... [+]

Ülevaade

Väljakutse oma audiovisuaalsele praktikale ja püüdlege originaalsuse järele, katsetades liikuva pildi ja / või heli disainiga seotud kontseptsioone, probleeme ja materjale.

Koostöö

NUA kraadiõppe üliõpilasena liitute erinevate praktikute ja erinevate spetsialistidega kogukondadega, pakkudes teile väärtuslikke võimalusi koostööks nii individuaalselt kui ka koos.

Intensiivse uuringu ja terviklike tehniliste õpitubade kaudu arendate välja praktilised ja kontseptuaalsed oskused, mis on vajalikud originaalse ja uuendusliku töö loomiseks professionaalsete nõudmiste järgimiseks.

Spetsialiseerige

Sõltuvalt teie erialast on teil võimalus kasutada mitmesuguseid audiovisuaalseid meetodeid. Nende hulka kuuluvad: 2D Digital; CGI ja stop-motion animatsioonfilmide ja liikuvate kujutiste tootmine; liikumisgraafika; skriptimine ja narratiiv; tootmiseelsed ja tootmisjärgsed oskused ja tehnikad; heli disain.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts

Kombineerides loovust, käsitööoskusi ja tehnoloogilisi uuendusi, meie MA Textile Designi magistrikraadi kursus arendab ja täiustab teie ekspertteadmisi tekstiilide disain ... [+]

Ülevaade

Töötate distsipliini esirinnas, võttes arvesse uusimaid digitaalseid ja tehnoloogilisi edusamme, arendades samas selget arusaama oma turust ja oma äri kommertspotentsiaalist.

Hone oma tekstiilide disaini oskusi

Teid julgustatakse oma kujutlusvõimet suruma ja distsipliini piire venitama materjalide, protsesside ja kontseptsioonide loomingulisel kasutamisel.

Kursuse juhendajad ja töökoja tehnikud, kes õpetavad seda kraadiõppurit, on ka praktikud, kellel on laialdane ja mitmekesine kogemus valdkondades, sealhulgas digitaalse tekstiilitootmise, kordus disaini, laserilõikamise, illustreerimise, värvimise ja niidi jaoks. Nende teadmiste laius ja sügavus on teile kasulikud, kui katsetate ja arendate oma tegevust näituste ja riiklike võistluste kaudu.... [-]

Suurbritannia Norwich
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwich University of the Arts
Koduleht
Telefon
+44 (0)1603 610561