Norwich University of the Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

NUA kohta

Norwich University of the Arts Ühing (NUA) on oma kunsti, disaini ja meediaalase hariduse omandanud üle 170 aasta. Kuid ajal, kui meie ajalugu saab jälgida 1845. aastani, on meie väljavaade tulevikku mõeldav.

Alates kesklinna ülikoolilinnakust, mis uhkeldab tipptasemel võimalustega, lähenemiseni õpetamisele, mille tulemusel pälvisime õpetamise tipptaseme raamistiku alusel kulla ja Suurbritannias edetabeli number 1 üliõpilaste säilitamise eest ajalehtedes The Times ja The Sunday Times Good University Guide 2020, meie maine tipptase on hästi teenitud.

NUA on edukaks kujunenud ülikooliks, arendades riiklikku mainet uuendusliku ja loomingulise akadeemilise kogukonnana, pühendudes igakülgselt kutseõppe, praktikal põhinevate kursuste pakkumisele, mis annavad õpilastele võimaluse oma oskuste arendamiseks ja kireks saamiseks.

Selle keskmes on meie õpilased. Kunstnikud, disainerid, tegijad. Erinevate huvide ja unikaalsete väljavaadete leidmiseks jagavad nad soovi vaidlustada ja inspireerida. Õppida minevikust ja kujundada tulevikku.

Meie missioon

NUA missiooniks on olla parim Euroopa kunsti-, disaini-, arhitektuuri- ja meediauuringute eriala ülikool, mis toodab kõrgeima kvaliteediga ja inspireerivate õpilaste ja personali lõpetajate loomingulise ja kultuurilise taseme tipptaseme saavutamiseks.

Norwich University of the Arts ajalugu

1845 Norwichi disainikooli asutasid 1845. aastal Norwichi maalikoolide kunstnikud ja järgijad, kes on ainus Briti provintsi rühmitus, kes on maastiku maalimise alal rahvusvahelise maine loonud.
1965 Heaks kiidetud pakkuma kraadi omandamist kunsti- ja disainidiplomi kaudu.
1965 aastast Erakorraliste praktikute ja õpetajate rühmas ilmnevad maalikunsti ja graafilise disaini kaks tugevust, mis annavad jälje riiklikule kunsti- ja kujundusmaastikule.
1975 Esimesed pakutavad bakalaureuseõppe kursused, mille on kinnitanud riiklike akadeemiliste auhindade nõukogu (CNAA).
1989 Kooli on lisatud Suur Yarmouthi kunstikolledž.
1993 Esimesed magistrikursused tutvustati akadeemilise lepingu kaudu Anglia Polütehnikumiga.
1994 Inkorporeeritud kõrgharidusasutusena, nimetatud ümber Norwichi kunsti- ja disainikooliks.
1995 Esimene doktorikraadile registreerunud doktorant.
2008 Neil oli õigus anda kraadi kuni magistrikraadini ja ta nimetati ümber Norwichi ülikooli kunstikolledžiks.
2012 Privy nõukogu andis ülikooli tiitli, saades sellest Norwich University of the Arts . Nimetab oma esimese kantsleri - näitleja Sir John Hurt.

Kvaliteedi tagamise agentuur kontrollib, kuidas Ühendkuningriigi ülikoolid ja kolledžid säilitavad oma kõrghariduse standardi.

1988. aasta haridusreformi seaduse § 121 kohaselt asutati ülikool sõltumatu kõrgharidusasutusena ja on tunnustatud asutus, kellele õpetatakse kraadi andmise volitusi. Ülikooli reguleerib üliõpilaste büroo (OFS). Teave ülikooli staatuse kohta leiate OfS Registerist ja Ühendkuningriigi valitsuse (GOV.UK) veebisaidil avaldatud tunnustatud asutuste loetelust. Infosüsteemide regulatiivne raamistik jõustub täielikult alates 1. augustist 2019. Ajavahemikul 1. aprillist 2018 kuni 31. juulini 2019 kohaldatakse ülikoolile OFS üleminekukorda.

Asukohad

Norwich

Norwich University of the Arts

Telefon
+44 (0)1603 610561