Loe ametlikku kirjeldust

Queen's University Belfast on üks juhtivaid ülikoole Suurbritannias ja Iirimaal, millel on eriline pärand ja ajalugu.

Aastal 1845 asutati kuninganna kolledžina Belfast, saime 1908. aastal iseseisvaks ülikooliks. Täna on meil maailmas esikohal 180 ülikooli (QS World Ranking 2019) ja UK teadusuuringute intensiivsete ülikoolide Russelli rühma liige. teaduse ja hariduse tipptaseme ühendamine üliõpilaskeskse eetosega.

Inseneri- ja füüsikateaduskond

Meie tänapäeva maailma mugavust ja turvalisust pakuvad hämmastavad teaduse ja tehnoloogia edusammud, mis keskenduvad meie elu parandamisele.

Inseneri- ja füüsikateaduskond läbib tänapäeva elu mõjutavaid erialasid ning kujundab meie tulevikku. Meie rahvusvaheline personali- ja üliõpilaste kombinatsioon moodustavad elujõulise kogukonna, mis on koduks mõnele kõige uuenduslikumale ja globaalselt olulisele uurimis- ja õppetööle. See toimib seal, kus tööstus ja teadusuuringud kohtuvad, pakkudes platvormi kaubanduslike võimaluste uurimiseks ja tegelevad tööstusega tipptasemel teadusuuringutega reaalsetes projektides, nagu näiteks töö Wrightbusiga, et toota puhtamat hübriidbussitehnoloogiat, mis volitab London Routemaster või teedrajav töö Elektroonika, kommunikatsiooni ja infotehnoloogia instituudis, mis tagab meie digitaalse tuleviku turvalise infotehnoloogia keskuse kaudu.

Tugevusega traditsioonilistes inseneriteadustes ühendab teaduskond erinevaid teemasid, nagu süsinikdioksiidi tutvumine ja astrofüüsika, et luua dünaamiline multidistsiplinaarne seade õpilastele ja akadeemikutele õitsemiseks. Meie uurimistöö aluseks on ühiskonna ees seisvate suurte väljakutsete lahendamine, olgu see siis arusaam inimese aju ettekujutusest Parkinsoni tõvrite abistamiseks või puhta energia tootmine CenTACati kaudu. Meie uuringud viivad maailma Athena ideaalidest tulenevas keskkonnas SWAN, kus me aktiivselt edendame naisi teaduses ja inseneris.

Meie akadeemikute juhtkond loob võimalused kõigile õpilastele oma ambitsioonide rahuldamiseks õpetatud ja uurimisprogrammide kaudu. Tule ja liitu meiega ning aita muuta maailma!

Professor Mark Price

Teaduskonna prorektor

Inseneri- ja füüsikateaduskond

Maailmatasemel haridus ja õpilaste kogemus

Meie inspireerivate vilistlaste hulka kuuluvad silmapaistvad teadlased, Nobeli auhinna võitjad - nagu Seamus Heaney ja David Trimble - ja mõjukad juhid, kes avaldavad mõju Põhja-Iirimaal ja kogu maailmas.

Meie üliõpilased naudivad maailma juhtivate akadeemikute koolitust, kes töötavad oma erialade esirinnas, ning märkimisväärne investeering üliõpilaste kogemustesse on toonud kaasa üliõpilaste rahulolu kõrge taseme.

Üle 94% Queen's lõpetanutest töötab või täiendavalt õpib kuus kuud pärast lõpetamist; meie lõpetajad domineerivad tippjuhtide ametikohtadel Põhja-Iirimaa 100 suurima ettevõtte 80-s ja teevad vahet üle 120 riigi.

Innovatsiooni ja mõju juhtid

Oleme kaubandusliku mõju liidrid ja oleme viies Ühendkuningriigi ülikoolis teadusuuringute turustamisest saadava tulu eest - £ 71 miljonit. QUBIS Ltd, meie kaubanduskeskkonna kaudu oleme loonud üle 70 spin-out'i ettevõtte, mille tulemuseks on umbes 1880 teadmistepõhist erasektori töökohta. Nendest kolmest äriühingust (Kainos, Andori tehnoloogia ja termotuumasünteesi antikehad) on Londoni börsil noteeritud.

Me oleme Ühendkuningriigis teadmiste edasiandmise partnerluses (KTP) osalemise number üks. Alates 1993. aastast oleme toetanud 100 ettevõtet kogu Põhja-Iirimaal, aidates neil suurendada 65 miljoni naela suurust aastakasumit.

Globaalne ja kaasav ülikool

Praegu on meil üle 80 riigi töötajad ja üliõpilased, aidates luua mitmekultuurilist ja elavat ülikooli. Nad ühinevad ülikooliga, mis on pühendunud parima maailma talendi meelitamisele, säilitamisele ja arendamisele sellises keskkonnas, mis võimaldab neil oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

Innovatiivne, sõbralik ja kaasav koht tööle ja õppimisele, Queen's on liider soolise võrdõiguslikkuse ja mitmekesisuse alal. Oleme üks Ühendkuningriigi edukaimaid ülikoole Athena SWANi algatuses, mis edendab soolist võrdõiguslikkust ja karjääri. Praegu on meil kaks kuld-, kaheksat hõbeda- ja viit pronksist, samuti institutsionaalset hõbedat.

Investeerimine tulevikku

Meie 700 miljoni naela investeeringud rajatistesse muudavad ülikooli ülikooli, laiendades keskkonda, mis stimuleerib, võimaldab ja toetab maailmatasemel haridust ja teadustööd.

See hõlmab kaasaegse kõrgkooli arendamist, kus elab edukas kraadiõppe kogukond; auhinnatud McClay raamatukogu; uus arvutiteaduse hoone; õigusteaduskond; ja Wellcome-Wolfsoni eksperimentaalse meditsiini instituut.

Ülikool on investeerinud ka spordirajatistesse, uutesse sihtotstarbelistesse üliõpilaskorteritesse Belfasti kesklinnas ning on välja kuulutanud maailmatasemel üliõpilaskeskuse, sealhulgas uue üliõpilaste liidu rajatise arendamise kavad.

Ülemaailmsete väljakutsetega toimetulemise eesrindel

Üheskoos muudame elusid kogu Põhja-Iirimaal ja kaugemal: meie uue molekuli avastamine võib pikendada tsüstilise fibroosiga inimeste elu. me oleme peamise läbimurde esirinnas soolevähi vastu võitlemisel ning me püüame aidata inimestel, kes põevad MS-d, närvide funktsiooni.

Oleme esirinnas uue mõtlemise ja tehnoloogiate arendamisel sellistes võtmevaldkondades nagu tervishoid, leppimine, rahu ja õiglus, infotehnoloogia, toiduga kindlustatus ja energeetika.

8. kohal Ühendkuningriigis teadusuuringute intensiivsuse suurendamiseks

Queen's'ile aastatel 2016-17 sõlmitud uute stipendiumide ja lepingute koguväärtus oli 101,6 miljonit naela, esimene kord, kui aastane arv on ületanud 100 miljonit naela. Queen's oli ka Suurbritannias AHRC rahastatud ülikool.

Oleme Ühendkuningriigis teadusuuringute intensiivsuse jaoks 8. kohal ning rohkem kui 75% meie uuringutest hinnati maailma juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks (REF 2014).

Põhja-Iirimaa legendaarne ilu

Uuendusega linn, mille tehnoloogilised edusammud tungivad kõikidesse sektoritesse, aidates kaasa meie konkurentsivõime suurendamisele globaalsel tasandil. Põhja-Iirimaal on ligi 900 rahvusvahelist ettevõtet, mis teeb Belfasti teiseks edukaimaks linnaks Suurbritannias (pärast Londonit) USA kaubanduse meelitamiseks.

Seal on palju juhtumeid väljaspool linna, sealhulgas kuulsad filmimispaigad HBO-seeria mängule Thrones, aukartustav Giant's Causeway, hääletasid Suurbritannia parimate vaatamisväärsuste ja Morne'i mägede, silmapaistva loodusliku ilu alana, mis kanoneeriti CS Lewisena Narnia.

* Lonely Planet, 2017

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

ARB ja RIBA akrediteerimisega põneva, loova magistrikraadi üliõpilastele, kellel on esimene arhitektuurikraad, kes soovivad jätkata õpinguid praktiseeriva arhitektina. ... [+]

Ülevaade

ARB ja RIBA akrediteerimisega põneva, loova magistrikraadi üliõpilastele, kellel on esimene arhitektuurikraad, kes soovivad jätkata õpinguid praktiseeriva arhitektina.

Kursuse sisu

Teie tähelepanu keskmes on uurida kriitilise praktika, disaini ja uurimistöö vahelisi seoseid arhitektuuriliste ettepanekute tegemisel. Selle kaheaastase magistriõppe käigus tehtud töö on teie, meie akadeemikute ja praktiseerivate arhitektide koostööprojekt.

Meie stuudio on jagatud viieks temaatiliseks stuudio rühmaks, millest igaüks on juhitud paari juhendajaga. Igal rühmal on ka väline „konsultant”, kes panustab õpetamisse aastaringselt.

See kursus soodustab külgsuunalist mõtlemist, probleemide lahendamist, loovust ja kaasamist küsimustega enesekriitilises protsessis. Kuid see on ka oma kaasamises lai. See käsitleb nii mitmekesiseid küsimusi nagu meie ellujäämine planeedil ja kohalik seotus kultuuri ja käsitööga - midagi, mis on tehtud kogu linnast uksekäepidemele.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Kursuse põhirõhk on projektijuhtimisel, kasutades ehitusinfot modelleerides. See annab sulle võimaluse oma karjääri edasi juhtida - mitte ainult ehituses, vaid ka teistes ... [+]

Ülevaade

Seda kursust õpetavad tööstuse praktikud, tuues reaalajas kogemusi klassiruumi.

Kursuse sisu

Kursuse põhirõhk on projektijuhtimisel, kasutades ehitusinfot modelleerides. See annab sulle võimaluse oma karjääri edasi juhtida - mitte ainult ehituses, vaid ka teistes sektorites. Me õpetame projektijuhtimise põhimõtteid hooneinfot modelleerides.

Keskkond

Kui oled täistööajaga üliõpilane, siis viibib see umbes 50-aastases klassis, näiteks Indias, Hiinas, Vietnamis ja Egiptuses. Meie õpetus algab pärastlõunal, nagu me teame, et mõned teist vajavad klassiruumis osalemiseks aega. Sul on teie käsutuses kaunis uus kõrgkool, samuti koolis asuvad ruumid.

Mida sa saad... [-]
Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Kursuse esmane ülesanne on arendada tugevat tehnilist arusaama materjaliteadusest ja inseneriteadusest, valmistades teid ette materjalide tööstuses või akadeemilises uuri ... [+]

Ülevaade

Kursuse esmane ülesanne on arendada tugevat tehnilist arusaama materjaliteadusest ja inseneriteadusest, valmistades teid ette materjalide tööstuses või akadeemilises uurimistöös. Tehnilist loenguteavet konsolideeritakse, kasutades andmeanalüüsi ja probleemide lahendamise klasse, et luua kriitiline uurimisvõime, mis on töökohal hädavajalik. Projektijuhtimise oskusi ka vajadusel õpitakse materjali, uurimisprojektide ja tööstuslike paigutuste kaudu.

Materjaliteadus ja inseneriteadusedProfessionaalsed akrediteeringud

Kursus taotleb asjakohast erialast akrediteeringut, kui kursus on esimesel aastal välja antud.

Maailmatasemel rajatised

Programmi toetavad hästi varustatud laborid, digitaalsed võrgu- ja andmetöötlusseadmed, raamatukogu juurdepääs ja loenguruumid. Aine interdistsiplinaarne olemus tähendab, et te kogete materjaliga seotud tegevust mitmetes erinevates keskkondades kogu tehnika- ja füüsikateaduskonnas, kus toimub nii fundamentaalne kui ka rakendusuuring.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Õpid rakendama juhtimismeetodeid projekteerimis-, inseneri- ja ehitusprobleemidele ning olema võimeline kavandama, jälgima ja kontrollima ehitusprojekte, integreerides te ... [+]

Ülevaade

Õpid rakendama juhtimismeetodeid projekteerimis-, inseneri- ja ehitusprobleemidele ning olema võimeline kavandama, jälgima ja kontrollima ehitusprojekte, integreerides tehnilisi teadmisi juhtimis-, äri- ja juhtimisoskustega.

Sinust

Võite olla ehitusinsener, arhitekt, planeerija, juhataja, jurist või arheoloog.

Sa oleksid võinud juba mõnda aega töötada: mõned meie eelmised õpilased on meiega liitumisel olnud palju aastaid oma karjääri.

Või võite olla hiljuti lõpetanud, näiteks BEng. See magistriõpe annab sulle võimaluse omandada oma insenerikraadi pealt juhtimine.

Mida sa õpid?

Kursuse põhitähelepanu on projektijuhtimises, mis annab teile võimaluse oma karjääri edastada mis tahes tööstusharus, mitte ainult ehituses.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

See programm on mõeldud erialaseks laiendamiseks elektroonikaõppele bakalaureuseõppe tasemel. Programm annab õpilastele võimaluse süvendada oma arusaamist ja arendada spe ... [+]

Ülevaade

See programm on mõeldud erialaseks laiendamiseks elektroonikaõppele bakalaureuseõppe tasemel. Programm annab õpilastele võimaluse süvendada oma arusaamist ja arendada spetsialiseeritud teadmisi mitmesugustes arenenud elektroonika õppeainetes, sealhulgas mikroelektroonika, andurid, signaalitöötlus, riist- ja tarkvara projekteerimine, side ja digitaalsüsteemid.

Elektroonika esiletõstmine

Pange tähele: selle kursuse taotlusi, mis on saadud pärast 30. juunit, ei pruugi aktsepteerida. Koha tagamiseks on vaja tagatisraha.

Maailmatasemel rajatised

Meie rajatised on hiljuti läbinud £ 10 miljoni suuruse renoveerimise ja sisaldavad laboratooriume, mis on ette nähtud mikro-, elektroonika-, kommunikatsiooni-, vooluringi-, mõõteriistade, virtuaalse reaalsuse, tarkvaratehnika, taastuvenergia, energia ja masinate jaoks. Queen's Advanced Micro-Engineering Center (QAMEC) on tipptasemel teadus- ja arendustegevus, mis kasutab räni- ja MEMS-tehnoloogiat.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Data Analytics on kiire arengute põnev valdkond. Andmed on kõikjal ja jätkavad massiivset kasvu, mis suurendab nõudlust kvalifitseeritud ekspertide järele, et oleks võima ... [+]

Ülevaade

Data Analytics on kiire arengute põnev valdkond. Andmed on kõikjal ja jätkavad massiivset kasvu, mis suurendab nõudlust kvalifitseeritud ekspertide järele, et oleks võimalik saada tegelik kasu andmetest.

Andmeteadlase roll on väga mitmekülgne, kattudes paljudest valdkondadest arvutiteadusest, matemaatika, statistika, modelleerimise ja analüüsi alustest, nõudes samas ka vajalike oskuste olemasolu detailide vaatamiseks, probleemi lahendamiseks (probleemi täpsustades! ) ja tõhusalt teavitada kolleegidele tehtud järeldusi, et anda neile otsuseid.

Andmete analüüsi mitmekesisus avab palju töövõimalusi alates töötamisest tarkvarafirmades, tervishoius, panganduses, kindlustuses, politseitööstuses, tech-ettevõtetes, et rakendada oma teadmisi intelligentsete hoonete ja klientide käitumise analüüsi jaoks.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Programmi eesmärk on arendada üliõpilaste intellektuaalset, praktilist ja professionaalset oskust keskkonnatehnika põhimõtete ja küsimuste kriitilisel omandamisel, analüü ... [+]

Ülevaade

Programmi eesmärk on arendada õpilaste intellektuaalset, praktilist ja professionaalset oskust keskkonnatehnika põhimõtete ja küsimuste kriitilisel omandamisel, analüüsimisel, tõlgendamisel ja mõistmisel:

karjäär keskkonna-, nõustamis-, regulatiiv-, juhtimis- ja masinatööstuses,juhtpositsioon selle karjääri alguses,täiendav uuring,elukestev õpe ja keskkonnatehnika väärtuse hindamine jätkusuutliku ühiskonna jaoks.

Keskkonnatehnoloogia tipphetked

Pange tähele: koha tagamiseks on vaja tagatisraha.

Professionaalsed akrediteeringud

See aste on akrediteeritud, et täita täiendava õppe nõudeid Chartered Engineerile (CEng) kandidaatidele, kes on juba omandanud akrediteeritud CEng (osalise) BEng (Hons) bakalaureuseõppe esimese astme.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Praktikas on ühine pinge ühelt poolt planeerimispoliitika arendajate ja tõlgendajate ning teiselt poolt linnade disainerite vahel. See programm toob need rühmad kokku, et ... [+]

Ülevaade

Praktikas on ühine pinge ühelt poolt planeerimispoliitika arendajate ja tõlgendajate ning teiselt poolt linnade disainerite vahel. See programm toob need rühmad kokku, et osaleda projektipõhises õppes. Enne linnaplaneerimise väitekirja või väitekirja lõpuleviimist otsustate arendada planeerimisuuringuid, linnade analüüsi ja disainioskusi. Mõlemat võimalust saab lõpetada tööpõhiste uuringutena, mis võimaldavad suvel paigutada.

Linnaplaneerimise ja disaini esiletõstmine

See kursus on ainulaadne, kuna seda ajendas pigem harjutamine praktikaga, mitte traditsiooniliste akadeemiliste valdkondade järgimine. Peamised oskused, mida linnaplaneerijad ja planeerijad vajavad, on selgelt määratletud ja moodustavad selle aluseks.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

See kursus on välja töötatud tihedas koostöös tööandjatega, keskendudes oskuste arendamisele, mida tööandjad konkreetselt nõuavad. ... [+]

Ülevaade

See kursus on välja töötatud tihedas koostöös tööandjatega, keskendudes oskuste arendamisele, mida tööandjad konkreetselt nõuavad.

Miks sa tahad seda kursust teha?

Sa armastad insenerit! Te otsite oma tehniliste oskuste kõrval oma juhtimisoskusi.

Kuid rohkem kui te tahate teada, kuidas seda tööstusmaailmas rakendada.

Kursuse sisu

Te arendate pädevust ja oskusi, mis hõlmavad uusimaid edusamme energeetika ja energia, tootmise ja disaini valdkonnas. Lisaks uusimatele insenertehnoloogiatele on teil olemas ka loomingulised, äri-, äri- ja juhtimisoskused, mis on vajalikud uuendaja, ettevõtja ja tööstuse juhtimiseks.

Masinaehitus juhtimismärkidega... [-]
Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Uuring oma magistriõppeks planeerimisel ja arendamisel kuningliku ülikooli Belfasti Loodusliku ja Ehitatud Keskkonna Koolist ning tegeleb kraadiga, mis on täielikult akre ... [+]

Ülevaade

Hakka akrediteeritud planeerijaks ühe aasta jooksul igast bakalaureuse kraadist

Kursuse sisu

Kursuse põhirõhk on kutsekvalifikatsiooni saavutamine.

See on mõeldud teie laiapõhjaliste teadmiste omandamiseks planeerimisel ja detailide esitamisel, mis annavad teile professionaalsed oskused ja kogemused, mis vajavad karjääri selles valdkonnas.

Teie väitekiri võib olla tööpõhine projekt, mis töötab kliendiorganisatsiooni heaks lühikese tellimuse alusel.

Õpid tehnikate kasutamist (GIS, disainitarkvara, statistiline analüüs), kuid mis veelgi tähtsam, kuidas neid rakendada probleemide lahendamiseks, luua uusi lahendusi ehitatud keskkonnale ja mõista keskkonnajuhtimise keerukust.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Lapsepõlve ebaõnnestumine tähendab lapse jaoks väliseid tegureid, nagu kasvamine vanemliku psühhopatoloogia, majandusliku puuduse ja kogukonna konflikti kontekstis. Uurit ... [+]

Ülevaade

Programm pakub arenenud psühholoogia teemade täiustatud uurimist, pöörates erilist tähelepanu arengule õnnetuste kontekstis.

Lapsepõlve ebaõnnestumine tähendab lapse jaoks väliseid tegureid, nagu kasvamine vanemliku psühhopatoloogia, majandusliku puuduse ja kogukonna konflikti kontekstis. Uuritakse õnnetuste psühholoogilisi, hariduslikke ja käitumuslikke tulemusi ning tulemuste ennustajaid, vahendajaid ja moderaatoreid.

Me käsitleme selliseid küsimusi nagu:

Millised on lapse ja noorukite arengu lapse ebaõnnestumise mõjud?Kuidas mõjutavad sisemised (nt lapse isiksus) ja välised (nt lastekasvatus) tegurid vastuolude mõõdukat tulemust?Millised programmid ja sekkumised võivad aidata lapsi kasvada õnnetuses ja kuidas neid kõige paremini kujundada ja rakendada?Lapsepõlve psühholoogia Põnevused... [-]
Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Intensiivne üheaastane magistrikursus, millel on Briti psühholoogilise ühiskonna akrediteering, mis võimaldab teil jätkata karjääri selles valdkonnas, isegi kui teie taus ... [+]

Ülevaade

Intensiivne üheaastane magistrikursus akrediteerimisega Briti Psühholoogia Seltsi poolt, mis võimaldab teil jätkata karjääri selles valdkonnas, isegi kui teie taust on teises distsipliinis.

Miks see kursus?

See konversioonikursus annab teile märku, kui teil ei ole juba psühholoogiat.

See on heaks kiidetud ja akrediteeritud Briti Psühholoogilise Seltsi poolt (see annab Graduate Basis for Chartered Membership), mis tähendab, et teil on professionaalseks koolituseks vajalikud olulised teadmised.

Kui olete välismaalt, on see teie pass Ühendkuningriigis.

See intensiivne programm tähendab sihipärast tööd ja ettevalmistust, sa saad täielikult akrediteeritud kursuse 12 tasulise kuu jooksul.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Maailma võrguturvalisus sõltub sinust. Astuge plaadile selle põneva magistrikursusega, mida õpetavad ühe maailma juhtiva küberjulgeoleku keskuse eksperdid. ... [+]

Ülevaade

Maailma võrguturvalisus sõltub sinust. Astuge plaadile selle põneva magistrikursusega, mida õpetavad ühe maailma juhtiva küberjulgeoleku keskuse eksperdid.

Sinust

Te olete analüütiline, tehniline ja tänapäeva koduturul. Küberjulgeolek on väljakutse, mis ei kao, mõjutades ettevõtteid, üksikisikuid ja isegi valitsusi. Sa võiksid olla:

Hiljutine lõpetaja - võib-olla matemaatika või insenerikraad, kellel on head programmeerimisoskused, või võite olla hea arendaja, kuid neil on vähe teadmisi küberjulgeolekust.Juba töötavad tööstuses - kogenud tehnilise tarkvara arendamise alal ning soovivad täiustada ja täiustada oma professionaalset arengut.Rahvusvaheline üliõpilane, kes soovib õppida Suurbritannia magistrikraadi, et rahuldada küberjulgeoleku oskuste ülemaailmset vajadust.Kursusest... [-]
Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Uuring oma magistrikraadile tarkvaratehnoloogias alates Queensi ülikooli elektroonika-, elektrotehnika- ja arvutiteaduskonnast Belfastis ning arendage tehnilisi, analüüti ... [+]

Ülevaade

See MSc annab aasta intensiivse hariduse tarkvara inseneri ja on spetsiaalselt mõeldud lõpetajate mitte-arvuti erialadel.

Kursuse sisu

Õpid, kuidas kujundada ja luua veebirakendusi, mobiilirakendusi ja suuri andmepõhiseid arvutisüsteeme. Selle kursuse tegemiseks ei pea te üldse arvuti taustal töötama, kuid lahkudes on teil tehnilised, analüütilised ja professionaalsed oskused, mis on vajalikud IT-valdkonnas mitmesuguste rollide täitmiseks.

Õppekava koostati koostöös oluliste tööstuspartneritega, kes aitasid tagada kõige asjakohasema mooduli sisu. See on aidanud tagada, et tööandjad on kõrgkoolilõpetajad kõrgelt koolitatud ja püüdnud.

Kes õpetab sind... [-]
Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
University Road, Belfast, BT7 1NN, Northern Ireland
Belfast, Northern Ireland, Suurbritannia