Loe ametlikku kirjeldust

Queen's University Belfast asub 200 maailma ülikoolides(QS World University Rankings 2019)

Queen's üliõpilasega liitute ülikooliga, mis on tõeliselt rahvusvaheline. Tegelikult on meie nime saanud 24. rahvusvaheline ülikool maailmas ja neil on üliõpilased üle 82 riigi, aidates luua multikultuurset ja elujõulist ülikoolilinnakut.

Oleme prestiižse Russelli rühma liige, mis ühendab teaduse ja hariduse tipptasemega üliõpilaskeskne eteos.


Queen's University

150 000 õpilast, kes teevad oma märgi üle maailma

Meie inspireerivate vilistlaste hulka kuuluvad silmapaistvad teadlased, Nobeli auhinna võitjad - nagu Seamus Heaney ja David Trimble - ja mõjukad juhid, kes avaldavad mõju Põhja-Iirimaal ja kogu maailmas.

Üle 94% Queen's lõpetanutest töötab või täiendavalt õpib kuus kuud pärast lõpetamist; meie lõpetajad domineerivad tippjuhtide ametikohtadel Põhja-Iirimaa 100 suurima ettevõtte 80-s ja teevad vahet üle 120 riigi.

Üks Suurbritannia suurimaid ülikoolilinnakudest ja 9. vanimatest, ühendame meie uhke pärandi kõige kaasaegsete rajatistega, mis pakuvad ülikoolide elukvaliteedi parimat kogemust.

Me oleme ülemaailmne ülikool

Queen's elab ja õpib üle 23 000 õpilase. Neist enam kui 1900 on üle 82 riigi; sealhulgas Malaisia, Hiina, Indias, Lähis-Idas ja Ameerika Ühendriikides. Samuti võime kasutada rohkem kui 600 rahvusvahelist töötajat, kes on pärit üle 70 rahvusest.

Eriordne ülikoolide kogemus

Pakume tugiteenuste võrgustikku, mille eesmärk on aidata teil oma kellest kõige paremini ära kasutada, hoolitsedes oma tervise, emotsionaalse heaolu, hariduse, õppimisvajaduste, finantsjulgeoleku ja karjäärivõimaluste eest.

MAAILMA KLASSIFIKATSIOONID

Maailmaklassi õpilased vajavad juhtivaid rajatisi. Viimase kümne aasta jooksul oleme investeerinud 350 miljardit krooni, kusjuures uued lisandused on alati avatud.

Üks Suurbritannia suurimaid ülikoolilinnakudest ja 9. vanimatest, ühendame meie uhke pärandi kõige kaasaegsete rajatistega, mis pakuvad ülikoolide elukvaliteedi parimat kogemust.

Queens102

BELFAST - maailma number 1 maakonnas 2018. aastal

(LONELY PLANET, 2017)

Pealinn oma kultuuriga. Nautige igapäevast elu mõne maailma kõige sõbralikuma rahva hulgas. Lase end kaasaegsete klubide, köökide, kultuuri ja kunsti parimateks.

Queen's on Belfasti kultuuri sügis, selle kunsti- ja sotsiaalsed ajad. Oleme uhked, et oleme osa elavast ühiskondlikust elust ja rikkalikust kultuuripärandist, kus on kosutav kosmopoliitne linn.

GARANTEERITUD MAJUTUS

See pakub elustiili, mis peegeldab kodus ülikoolide elu. Meie turvaline ja kaasaegne majutus pakub Belfastis üliõpilaselendisse jõudmise toetust, abi ja juhendamist, samuti kogu olulist ruumi, kus elada ja nautida üliõpilaste elu täielikult.

Meie üliõpilaste majutus ja üliõpilasliit aitavad teil kohtuda teiste õpilastega ja nendega ühineda ning tunda osa ülikoolilinnaku elust. Üle 200 klubi ja seltsid on suurepärane viis sõpradega kohtumiseks, uute talentide leidmiseks ja õppimise katkestamiseks.

Queens103a

RAVIMI FILIAAL, TERVIS

Q Meditsiiniteaduskond, tervishoiu- ja loodusteaduskond Queen's pakuvad maailmaklassi personali jaoks kõrgekvaliteedilist tipptasemel haridust, keskendudes ühiskonna vajadustele. Pakume hariduslikku kogemust, mis on teadustöö juhitud ja rikastab meie õpilasi intellektuaalselt, sotsiaalselt ja kultuuriliselt.

Meie lootus on see, et üliõpilased kogu maailmast ühinevad meiega nii õppima kui ka tuua uusi ideid ja lähenemisviise, et aidata kaasa meie ambitsioonidele elu edendamiseks ja eden damiseks. Veenete on Belfasti kultuuri keskmes, samuti selle kunst ja sotsiaalsed stseenid. Oleme uhked, et oleme osa elavast ühiskondlikust elust ja rikkalikust kultuuripärandist, kus on kosutav kosmopoliitne linn.

GLOBAALSED PROBLEEMID

Läbi hariduse ja teadustegevuse püüame lahendada mõned maailma suurimad väljakutsed, meie akadeemilised töötajad tegelevad maailma juhtivate teadusuuringutega meie koolide ja globaalsete uurimisinstituutide kaudu terviseteadustes ja ülemaailmses toiduga kindlustatuses. See on kaasa toonud uute patsientide ravi ja toitu, mida me sööme, suurema kaitse.

FAKTLUSKOOLID

Bioloogiateaduskond

Meditsiiniülikool, hambaravi ja biomeditsiiniteadus

Õendus- ja ämmaemanduskool

Apteegiülikool

FAKULTIDE RAKENDUSED

Maailma ülemise 200 teemad (QS World Rankings teemade järgi 2017)

  • Apteek ja farmakoloogia (51-100)
  • Põetamine (51-100)
  • Meditsiin (151-200)
  • Põllumajandus ja metsandus (151-200)

Ühendkuningriigi top 20 teemad (Times ja Sunday Times Good University Guide 2017)

  • Ühendkuningriigis farmakoloogia ja apteekri teise astme jaoks
  • 2. Ühendkuningriigis hambaarstide jaoks
  • Ühendkuningriigis toiduteaduse jaoks 4
  • 6. Suurbritannias põllumajandus ja metsandus
  • Anatoomia ja füsioloogia Ühendkuningriigis 10. kohal
  • 20. meditsiinis Suurbritannias

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Queen's University Belfast

MSc arenenud toiduohutust Foundations for Research in Biosciences Research Project (kolmekordne moodul) Nende hulka kuuluvad: GC, HPLC ja UPLC eraldamine platvormid ICP ... [+]

MSc arenenud toiduohutust

Foundations for Research in Biosciences

Research Project (kolmekordne moodul)

Nende hulka kuuluvad:

GC, HPLC ja UPLC eraldamine platvormid ICP, IR, qToF ja QQQ massispektromeetrites Mikrobioloogilised uurimisasutuste Antikehade tootmine ja biomolekulide sideaine areng NMR, NIR ja Raman spektromeetrid

Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad taotleda Queeni Ülikool Belfast (ja kelle jaoks inglise keel ei ole nende emakeel), peab olema võimeline tõendama oma inglise keele oskust, et saada täit kasu oma õpinguid või teadusuuringuid. Mitte-EMP kodanike vastama ka UK Viisad ja Immigratsioon (UKVI) immigratsiooninõudeid inglise keeles viisade andmiseks.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Belfasti loomaaed Farm Animal Research Facilities Queen's University Marine Laboratory Kollektsioonid kogu Ühendkuningriigis ja Iirimaal KURSILINE ANDMED Loomade käit ... [+]

Belfasti loomaaed Farm Animal Research Facilities Queen's University Marine Laboratory Kollektsioonid kogu Ühendkuningriigis ja Iirimaal KURSILINE ANDMED

Loomade käitumine on teaduslik uurimus selle kohta, mida loomad teevad, üherakulistest organismidest, selgrootutest selgrootutele. See on üks põnevamaid ja huvitavamaid teadusharusid, mis viimastel aastakümnetel kiiresti laienevad. Loomade käitumine on evolutsiooniprotsesside mõistmise võti, ja kasvava vajadus mõista käitumist kasvava elanikkonna mõju tõttu kasvab.

Lisaks on looma käitumise mõistmine loomade heaolu kaitsmise seisukohalt ülioluline. Loomade käitumise uuring annab seega aluse edukaks kaitseks ning koduloomade ja metsloomade heaolu suurendamiseks ja reguleerimiseks. Kursus hõlmab laia valikut loomi, alates putukatest kuni primaatide, kaaslase ja põllumajandusloomade võtmisega. Seega on kõigile midagi huvitavat.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

... [+]

Moodulite hindamine põhineb 100 protsenti kursuste / klassi testid / väitekirjad. Õpilased, kes läbivad kõik õpetatud moodulid, kuid kes ei saavuta väiteid vähemalt 50% ulatuses, võivad saada PG-diplomi.

Õppimine ja õpetamine

Pakume mitmesuguseid õpikogemusi, mis võimaldavad meie õpilastel osaleda ainete ekspertidega, arendada atribuute ja perspektiive, mis varustavad neid eluks ja töötavad arenenud ühiskonnas, kasutades uuenduslikke tehnoloogiaid.

"Omika" kiire areng ja kogu meditsiinis ja loodusteadustes kättesaadavate molekulaarsete andmete plahvatus on andnud märku, et selle valdkonna kogemustega isikud on kõrgelt hinnatud.

KARJÄÄRAD... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Kasutamise, elupaikade halvenemise ja kadumise, kliimamuutuse, invasiivsete liikide, reostuse ja uute haiguste tõttu on keskkonnale enneolematu surve. Võite olla osa sell ... [+]

Bioloogiline mitmekesisus Säilitamise geneetika Arenevad taime patogeenid Invasiooni bioloogia merekeskkonnaprojektiga

Saate külastada ohustatud liike, avamere saarte lindikolooniate vangistuses kasvatamise rajatisi, sissetungivate liikide juhtimiseks kasutatavaid jõekoridore, lindude kaitseprogramme, riiklikke looduskaitsealasid, sealhulgas liivaluiteid, rabasid ja liigi rikkaid rohumaid, kaubanduslikku tööstust Belfastis Loomaaed ja Morne mäed.

Kuigi te asute Meditsiinilise Bioloogiakeskuse (MBC) juures, eemaldatakse teid ülikoolilinnakust palju, kaasa arvatud Queen's Marine Laboratory (QML), mis asub portaferry lõuna pool Belfastist.

MSc: a 2.2. Auhind on kõrgem või kõrgem vastavas teadusalas, näiteks bioloogias (sealhulgas loom teaduses, bioloogilises teaduses, keskkonnateaduses, mere bioloogias ja zooloogias), põllumajanduses või veterinaaria, paleoökoloogia või geograafia kraadi. Need, kellel on kogemusi, kuid vähem asjakohaseid kraate, suunatakse koolile iga juhtumi puhul eraldi. Asjakohaste kogemuste näited hõlmavad (kuid mitte ainult); põllumajandus, loomaaed, kaitsealased heategevusorganisatsioonid, keskkonnaalased konsultatsioonid, kaitsealased valitsusvälised organisatsioonid, asjassepuutuvad valitsusasutused ja vabatahtliku tegevusega seotud välismaalased.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

... [+]

Queen's uuringute tegemiseks on saadaval mitmesuguseid rahastamis- ja stipendiumivõimalusi.

Aasta 2017/18 akadeemilisest aastast annab majanduse osakond õppemaksu laenu kuni 5 500 naela üliõpilase kohta magistriõppesse. Õppemaksu laenuandmed.

Suurbritannias asuv magistriõppeprogramm pakub valitsuse poolt tagatud üliõpilaslaene kuni 10 280 £ eest õpetatavate ja teadustöö magistriõppes kõigis valdkondades. Kriteeriumid, abikõlblikkuse, tagasimaksmise ja kasutamise teave on saadaval Ühendkuningriigi valitsuse veebisaidil.

Õppemaksu 2017/18

Kodu / ELi tasud: 5 500 naela Rahvusvahelised tasud: 15 200 £

Tavaliselt on saadaval mitmed Gibson Trust stipendiumid. Õpilasi kutsutakse üles uurima stipendiumite kättesaadavust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kooliga.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

... [+]

Kuninganna, meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset õpikeskkonda, mis manustab intellektuaalne uudishimu, innovatsiooni ja heade tavade õppimise, õpetamise ja õpilaste toetamine, et võimaldada üliõpilasel saavutada oma täieliku akadeemilise potentsiaali.

On MSc Molekulaarbioloogia ja biotehnoloogia me seda teeme, pakkudes erinevaid õppe kogemusi, mis võimaldavad meie õpilastel suhelda teema eksperdid, oskusi arendada ja perspektiive, mis annaksid neile elu ja tööd ülemaailmset ühiskonna ja kasutada innovaatilisi tehnoloogiaid ja maailmatasemel raamatukogu, mis suurendab nende arengut iseseisva, elukestev õppimine.

Õpetamine on üle kombinatsioon hommikul, õhtul ja pärastlõunal klassid. ... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Kursus viiakse läbi täielikult teadus aktiivne ja pakub õpilastele võimaluse saada kogemusi rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline laborites. MSc programm hõlmab üks terv ... [+]

Kursus viiakse läbi täielikult teadus aktiivne ja pakub õpilastele võimaluse saada kogemusi rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline laborites.

MSc programm hõlmab üks tervis lähenemisviis selliste nakkushaiguste, tugeva tunnustuse koosmõju tervise ja haiguse dünaamilise liides inimestele, loomadele ja keskkonnale.

Edasikantavast oskuste kogumi ja teadmiste baasi omandanud programmi varustab õpilaste väga soovitatav kvalifikatsioon, mis sobib neile, kes soovivad jätkata karjääri inimese tervisele / nakkushaiguse, loomade tervishoiu, veterinaaria, loomad / taimed bioloogia, Pharmaceutical Sciences ja toit turvalisust.

MSc programmi Parasitoloogia ja Patogeen bioloogia on mõeldud õpilastele otsib koolitus parasiit levivate nakkushaiguste tõsiselt kahjustada: inimeste tervisele arengumaades ja troopikas; põllumajanduslike toiduainete tootmise süsteeme kogu maailmas (sh taimetervise ja loomade tervishoiu ja heaolu). Õpilased võttes muidugi arendab teadmisi vahetult kohaldatav inimeste, taimede ja loomade tervise ja heaolu, toiduohutus ja jätkusuutlikkuse toiduainete tootmist, eeskätt kariloomade ja taimede / põllukultuuride tootmise süsteeme. ... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 785 1880522