Loe ametlikku kirjeldust

Queen's University Belfast asub 200 maailma ülikoolides(QS World University Rankings 2019)

Queen's üliõpilasega liitute ülikooliga, mis on tõeliselt rahvusvaheline. Tegelikult on meie nime saanud 24. rahvusvaheline ülikool maailmas ja neil on üliõpilased üle 82 riigi, aidates luua multikultuurset ja elujõulist ülikoolilinnakut.

Oleme prestiižse Russelli rühma liige, mis ühendab teaduse ja hariduse tipptasemega üliõpilaskeskne eteos.


Queen's University

150 000 õpilast, kes teevad oma märgi üle maailma

Meie inspireerivate vilistlaste hulka kuuluvad silmapaistvad teadlased, Nobeli auhinna võitjad - nagu Seamus Heaney ja David Trimble - ja mõjukad juhid, kes avaldavad mõju Põhja-Iirimaal ja kogu maailmas.

Üle 94% Queen's lõpetanutest töötab või täiendavalt õpib kuus kuud pärast lõpetamist; meie lõpetajad domineerivad tippjuhtide ametikohtadel Põhja-Iirimaa 100 suurima ettevõtte 80-s ja teevad vahet üle 120 riigi.

Üks Suurbritannia suurimaid ülikoolilinnakudest ja 9. vanimatest, ühendame meie uhke pärandi kõige kaasaegsete rajatistega, mis pakuvad ülikoolide elukvaliteedi parimat kogemust.

Me oleme ülemaailmne ülikool

Queen's elab ja õpib üle 23 000 õpilase. Neist enam kui 1900 on üle 82 riigi; sealhulgas Malaisia, Hiina, Indias, Lähis-Idas ja Ameerika Ühendriikides. Samuti võime kasutada rohkem kui 600 rahvusvahelist töötajat, kes on pärit üle 70 rahvusest.

Eriordne ülikoolide kogemus

Pakume tugiteenuste võrgustikku, mille eesmärk on aidata teil oma kellest kõige paremini ära kasutada, hoolitsedes oma tervise, emotsionaalse heaolu, hariduse, õppimisvajaduste, finantsjulgeoleku ja karjäärivõimaluste eest.

MAAILMA KLASSIFIKATSIOONID

Maailmaklassi õpilased vajavad juhtivaid rajatisi. Viimase kümne aasta jooksul oleme investeerinud 350 miljardit krooni, kusjuures uued lisandused on alati avatud.

Üks Suurbritannia suurimaid ülikoolilinnakudest ja 9. vanimatest, ühendame meie uhke pärandi kõige kaasaegsete rajatistega, mis pakuvad ülikoolide elukvaliteedi parimat kogemust.

Queens102

BELFAST - maailma number 1 maakonnas 2018. aastal

(LONELY PLANET, 2017)

Pealinn oma kultuuriga. Nautige igapäevast elu mõne maailma kõige sõbralikuma rahva hulgas. Lase end kaasaegsete klubide, köökide, kultuuri ja kunsti parimateks.

Queen's on Belfasti kultuuri sügis, selle kunsti- ja sotsiaalsed ajad. Oleme uhked, et oleme osa elavast ühiskondlikust elust ja rikkalikust kultuuripärandist, kus on kosutav kosmopoliitne linn.

GARANTEERITUD MAJUTUS

See pakub elustiili, mis peegeldab kodus ülikoolide elu. Meie turvaline ja kaasaegne majutus pakub Belfastis üliõpilaselendisse jõudmise toetust, abi ja juhendamist, samuti kogu olulist ruumi, kus elada ja nautida üliõpilaste elu täielikult.

Meie üliõpilaste majutus ja üliõpilasliit aitavad teil kohtuda teiste õpilastega ja nendega ühineda ning tunda osa ülikoolilinnaku elust. Üle 200 klubi ja seltsid on suurepärane viis sõpradega kohtumiseks, uute talentide leidmiseks ja õppimise katkestamiseks.

Queens103a

RAVIMI FILIAAL, TERVIS

Q Meditsiiniteaduskond, tervishoiu- ja loodusteaduskond Queen's pakuvad maailmaklassi personali jaoks kõrgekvaliteedilist tipptasemel haridust, keskendudes ühiskonna vajadustele. Pakume hariduslikku kogemust, mis on teadustöö juhitud ja rikastab meie õpilasi intellektuaalselt, sotsiaalselt ja kultuuriliselt.

Meie lootus on see, et üliõpilased kogu maailmast ühinevad meiega nii õppima kui ka tuua uusi ideid ja lähenemisviise, et aidata kaasa meie ambitsioonidele elu edendamiseks ja eden damiseks. Veenete on Belfasti kultuuri keskmes, samuti selle kunst ja sotsiaalsed stseenid. Oleme uhked, et oleme osa elavast ühiskondlikust elust ja rikkalikust kultuuripärandist, kus on kosutav kosmopoliitne linn.

GLOBAALSED PROBLEEMID

Läbi hariduse ja teadustegevuse püüame lahendada mõned maailma suurimad väljakutsed, meie akadeemilised töötajad tegelevad maailma juhtivate teadusuuringutega meie koolide ja globaalsete uurimisinstituutide kaudu terviseteadustes ja ülemaailmses toiduga kindlustatuses. See on kaasa toonud uute patsientide ravi ja toitu, mida me sööme, suurema kaitse.

FAKTLUSKOOLID

Bioloogiateaduskond

Meditsiiniülikool, hambaravi ja biomeditsiiniteadus

Õendus- ja ämmaemanduskool

Apteegiülikool

FAKULTIDE RAKENDUSED

Maailma ülemise 200 teemad (QS World Rankings teemade järgi 2017)

 • Apteek ja farmakoloogia (51-100)
 • Põetamine (51-100)
 • Meditsiin (151-200)
 • Põllumajandus ja metsandus (151-200)

Ühendkuningriigi top 20 teemad (Times ja Sunday Times Good University Guide 2017)

 • Ühendkuningriigis farmakoloogia ja apteekri teise astme jaoks
 • 2. Ühendkuningriigis hambaarstide jaoks
 • Ühendkuningriigis toiduteaduse jaoks 4
 • 6. Suurbritannias põllumajandus ja metsandus
 • Anatoomia ja füsioloogia Ühendkuningriigis 10. kohal
 • 20. meditsiinis Suurbritannias

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Queen's University Belfast

See magistriõpe pakub üliõpilastele, kes soovivad töötada teadus-, haridus- ja tööstusteadustes eluteaduste sektoris, täiustatud arusaama nii loomade käitumise kui loomad ... [+]

MSc loomade käitumine ja heaolu

See magistriõpe pakub üliõpilastele, kes soovivad töötada teadus-, haridus- ja tööstusteadustes eluteaduste sektoris, täiustatud arusaama nii loomade käitumise kui loomade heaolu praegustest ja esilekerkivatest probleemidest ning pakkuda teile ulatuslikku loengute valikut. erinevatel teemadel.

MIKS KUNINGANNA?

See kursus annab ainulaadse võimaluse omandada maailmatasemel teadlaste pakutav kvalifikatsioon loomade käitumise ja loomade heaolu valdkonnas. Erinevalt enamiku teiste Suurbritannia ülikoolide magistriõppeprogrammidest anname üliõpilastele laia valikut loenguid erinevatel teemadel (üksikasju vt programmi sisust). Paljud meie lõpetajad kindlustavad unistustööde kogu maailmas.... [-]

Suurbritannia Belfast
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

MSc in Advanced Food Safety on kohandatud õpilastele, kes soovivad või praegu töötavad toiduainetööstuses ja sellega seotud sektorites, pakkudes ainulaadset kvalifikatsio ... [+]

MSc Advanced Food Safety

MSc in Advanced Food Safety on kohandatud õpilastele, kes soovivad või praegu töötavad toiduainetööstuses ja sellega seotud sektorites, pakkudes ainulaadset kvalifikatsiooni toiduohutuse ja -julgeoleku valdkonnas.

Globaalse toiduainetega kindlustatuse instituut (IGFS) on üks ülikooli neljast ülemaailmsest uurimisinstituudist, mis juhib maailma ühe suurima väljakutse lahendamisel - kuidas tagada meie toidu ohutus.

Maailma toiduainete pakkumine väheneb. Selle tootmine on üha suurema surve all ja seega tekivad tõenäolisemalt ohutusküsimused.

Programmis keskendutakse uutele ja esilekerkivatele probleemidele, keskendudes toiduohutuse, autentsuse ja turvalisuse jälgimise ja reguleerimise analüütiliste lähenemisviiside arengule.... [-]

Suurbritannia Belfast
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Bioinformaatika arendab tarkvara ja algoritme, et uurida suurandmeid, mis on nüüd meditsiiniuuringute, avastamise ja praktika keskmes. Viimase aastakümne jooksul on molek ... [+]

MSc bioinformaatika ja arvutuslik genoomika

Bioinformaatika arendab tarkvara ja algoritme, et uurida suurandmeid, mis on nüüd meditsiiniuuringute, avastamise ja praktika keskmes.

Viimase aastakümne jooksul on molekulaar- ja biomeditsiinitehnoloogias saavutatud tohutuid edusamme, mille tulemuseks on „omika“ revolutsioon.

MIS ON VÕITUD?

Sa vaatad suuri andmeid, et leida mustreid, mida teised ei näe, pääsedes ligi andmestikele, mida pole veel analüüsitud.

Avastate tulemusi, mis tõlgitakse reaalsesse maailma, kasutades kommertsialiseerimist või kliinilisi uuringuid haiguste lahendamiseks.

Te kasutate oma visiooni, et leida ainulaadseid lahendusi meditsiinilistele probleemidele ja kraadi lõpuks olete valmis töötama multidistsiplinaarses meeskonnas bioinformaatikute, bioloogide ja arstidega.... [-]

Suurbritannia Belfast
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Jätkusuutlikkuse juhtimine on üks kõige keerulisemaid ja kiiresti kasvavaid valdkondi nii avalikus kui ka erasektoris. Üha suuremal määral tunnustades selle maailma mõju, ... [+]

MSc Juhtimine Säästva Arengu jaoks

Jätkusuutlikkuse juhtimine on üks kõige keerulisemaid ja kiiresti kasvavaid valdkondi nii avalikus kui ka erasektoris. Üha suuremal määral tunnustades selle maailma mõju, mis elab kaugemale oma vahenditest, ei ole pühendumine jätkusuutlikule arengule praeguste põlvkondade vajaduste rahuldamiseks, ilma et see ohustaks tuleviku põlvkondi, kunagi olnud ilmsem.

See uuendusliku konversiooni magistriõppekava on avatud kõikidele distsiplinaarvaldkondadest pärit taotlejatele ning edendab juhtimist ja hõlmab tegevuspõhist, kogemuslikku õppimist, mida hõlbustab loengute, tööpraktika ja grupiprojektide sarja. Programm soodustab kriitilist mõtlemist ja edendab algatuste kasutamist probleemide lahendamisel ja otsuste tegemisel säästvas arengus.... [-]

Suurbritannia Belfast
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Biotehnoloogia on elusate süsteemide või molekulide ärakasutamiseks ärakasutamine. Kuigi sõna „biotehnoloogia” on vaid mõne aastakümne vana, on inimkond aastatuhandeid ka ... [+]

MSc molekulaarbioloogia

Biotehnoloogia on elusate süsteemide või molekulide ärakasutamiseks ärakasutamine. Kuigi sõna „biotehnoloogia” on vaid mõne aastakümne vana, on inimkond aastatuhandeid kasutanud biotehnoloogiat, näiteks küpsetamisel, pruulimisel ja reovee puhastamisel.

Kaasaegsed biotehnoloogiad tuginevad meie kasvavale võimele manipuleerida organismidega geneetilisel tasemel ning hõlmavad uudseid jäätmekäitlusi ja bioremediaatsioone, uusi ravimeid, ensüümide kasutamist rohelises katalüüsis, põnevaid uusi diagnostikameetodeid. 20. sajandil muutus meie elu infotehnoloogia abil; 21. sajandil võib näha võrdselt suurt muutust, kuid seekord juhib see biotehnoloogia.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

MSc programmi parasiitoloogia ja patogeeni bioloogia on mõeldud õpilastele, kes soovivad koolitust parasiitide kaudu levivate nakkushaiguste, mis oluliselt kahjustavad: i ... [+]

MSc parasiitoloogia

MSc programmi parasiitoloogia ja patogeeni bioloogia on mõeldud õpilastele, kes soovivad koolitust parasiitide kaudu levivate nakkushaiguste, mis oluliselt kahjustavad: inimeste tervist arengumaades ja troopikas; toiduainete tootmise süsteemid kogu maailmas (sealhulgas taimetervis ning loomade tervis ja heaolu).

Kursust läbivad üliõpilased arendavad otseselt inimeste, taimede ja loomade tervise ja heaolu, toiduainetega kindlustatuse ja toiduainete tootmise tulevase jätkusuutlikkuse, eriti kariloomade ja taimede / põllukultuuride tootmise süsteemides.

Kursust juhib täielikult teadustöö ja see annab õpilastele võimaluse omandada kogemusi rahvusvaheliselt konkurentsivõimelistes laborites.... [-]

Suurbritannia Belfast
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Queen's University Belfast

Kasutusest, elupaikade seisundi halvenemisest ja kadumisest, kliimamuutusest, invasiivsetest liikidest, reostusest ja esilekerkivatest haigustest tingitud keskkonnale ava ... [+]

MSc ökoloogilise juhtimise ja kaitse bioloogia

Oleme bioloogilise mitmekesisuse kriisi keskel; kuues massilise väljasuremise sündmus Maal. Üle poole maailma metsloomadest on viimase viiekümne aasta jooksul kadunud.

Kasutusest, elupaikade seisundi halvenemisest ja kadumisest, kliimamuutusest, invasiivsetest liikidest, reostusest ja esilekerkivatest haigustest tingitud keskkonnale avaldab enneolematut survet. Sa võid olla osa sellest, et aidata seda lahendada.

KURSILINE ANDMED

Programmil on selgroog õpetatud akadeemilistest loengutest, mis hõlmavad kõiki kaitseabioloogias sisalduvaid teemasid, sealhulgas:

Loomade käitumineBioloogiline mitmekesisusKaitse geneetikaArenevad taimepatogeenidKeskkonnaökonoomikaKeskkonnamõju hindamineRohumaade majandamineInvasiooni bioloogiaMerekaitseMulla bioloogiaTulekahju ökoloogiaMILLISEL ON TEHA?... [-]
Suurbritannia Belfast
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 785 1880522