Queen's University Belfast

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Queen's University Belfast on üks juhtivaid Suurbritannia ja Iirimaa ülikoole, millel on silmapaistev pärand ja ajalugu.

Asutatud 1845. aastal Belfasti kuninganna kolledžina, sai meist 1908. aastal iseseisev ülikool. Tänaseks on meid lõpetanute väljavaadete poolest (QS Graduate Employability Rankings) maailmas maailma 173 paremas ülikoolis (QS World Rankings 2020) 140 paremas maailmas. 2020) ja Ühendkuningriigi teadusmahukate ülikoolide Russelli grupi liige, ühendades teaduse ja hariduse tipptaseme õpilaskeskse eetikaga.

Maailmatasemel haridus- ja õpilaskogemus

Queen's pakume maailmatasemel haridust, mis valmistab meie õpilased ette juhtimiseks ja kodakondsuseks globaalses ühiskonnas.

Meie inspireerivate vilistlaste hulka kuuluvad silmapaistvad teadlased, Nobeli auhinna võitjad - nagu Seamus Heaney ja David Trimble - ja mõjukad juhid, kes avaldavad mõju Põhja-Iirimaal ja kogu maailmas.

Meie üliõpilased naudivad maailma juhtivate akadeemikute koolitust, kes töötavad oma erialade esirinnas, ning märkimisväärne investeering üliõpilaste kogemustesse on toonud kaasa üliõpilaste rahulolu kõrge taseme.

Üle 96% kuninganna lõpetajatest töötab kuus kuud pärast kooli lõpetamist tööl või õpib edasi; meie lõpetajad domineerivad Põhja-Iirimaa saja parima ettevõtte 80 juhtivas positsioonis ja teevad vahet enam kui 120 riigis.

136043_pexels-photo-3184407.jpeg

Innovatsiooni ja mõju juhtid

Queen's on tipptasemel innovatsiooni ja talentide mootor. Oleme ülemaailmselt ühendatud ja võrgustatud strateegiliste partnerlustega kogu maailmas, aidates meil laiendada oma mõju laiemale ühiskonnale kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil.

Oleme kaubandusliku mõju liidrid ja oleme Ühendkuningriigi ülikoolide esiviisikus viie hulgas, mille tulu saadakse teadusuuringute kommertsialiseerimisest - 71 miljonit naela. Meie kaubandusettevõtte QUBIS Ltd kaudu oleme loonud üle 80 spin-out ettevõtte. Neist kolm ettevõtet (Kainos, Andor Technology ja Fusion Antikehad) on Londoni börsil avalikult noteeritud.

Oleme Ühendkuningriigis number üks osalemise eest teadmussiirde partnerlustes (KTP). London Economics'i hiljutises aruandes leiti, et Queen panustab Suurbritannia majandusse 1,9 miljardit naela, andes tööd 3700 töötajale ja toetades täiendavalt 2750 töökohta kogu Ühendkuningriigis.

Globaalne ja kaasav ülikool

Queen's on rahvusvaheliste väljavaadete poolest maailmas 22. kohal ja meelitab Belfasti ülemaailmseid talente. *

Praegu on meil üle 80 riigi töötajad ja üliõpilased, aidates luua mitmekultuurilist ja elavat ülikooli. Nad ühinevad ülikooliga, mis on pühendunud parima maailma talendi meelitamisele, säilitamisele ja arendamisele sellises keskkonnas, mis võimaldab neil oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

Innovatiivne, sõbralik ja kaasav koht tööle ja õppimisele, Queen's on liider soolise võrdõiguslikkuse ja mitmekesisuse alal. Oleme üks Ühendkuningriigi edukaimaid ülikoole Athena SWANi algatuses, mis edendab soolist võrdõiguslikkust ja karjääri. Praegu on meil kaks kuld-, kaheksat hõbeda- ja viit pronksist, samuti institutsionaalset hõbedat.

* Times Higher Education World University Rankings 2019

Team work, work colleagues, working together

Investeerimine tulevikku

Suurbritannia üheksanda vanim ülikool Queen's ühendab oma uhke pärandi tipptasemel võimalustega, et saada ülikoolielu parim kogemus.

Meie 700 miljoni naela investeeringud rajatistesse muudavad ülikooli ülikooli, laiendades keskkonda, mis stimuleerib, võimaldab ja toetab maailmatasemel haridust ja teadustööd.

See hõlmab kaasaegse kõrgkooli arendamist, kus elab edukas kraadiõppe kogukond; auhinnatud McClay raamatukogu; uus arvutiteaduse hoone; õigusteaduskond; ja Wellcome-Wolfsoni eksperimentaalse meditsiini instituut.

Ülikool on investeerinud ka spordirajatistesse, uutesse sihtotstarbelistesse üliõpilaskorteritesse Belfasti kesklinnas ning on välja kuulutanud maailmatasemel üliõpilaskeskuse, sealhulgas uue üliõpilaste liidu rajatise arendamise kavad.

Ülemaailmsete väljakutsetega toimetulemise eesrindel

Meie päästetavate lõpetajate hulka kuulub 430 õde, 50 hambaarsti, 130 proviisorit, 250 arsti, 90 sotsiaaltöötajat.

Üheskoos muudame elusid kogu Põhja-Iirimaal ja kaugemal: meie uue molekuli avastamine võib pikendada tsüstilise fibroosiga inimeste elu. me oleme peamise läbimurde esirinnas soolevähi vastu võitlemisel ning me püüame aidata inimestel, kes põevad MS-d, närvide funktsiooni.

Oleme uue mõtte ja tehnoloogia arendamise esirinnas võtmevaldkondades, nagu tervishoid, rahu ja õigus, infotehnoloogia, toiduga kindlustatus ja energeetika.

8. kohal Ühendkuningriigis teadusuuringute intensiivsuse suurendamiseks

Meie teadlased on avastuste ja uuendustegevuse esirinnas ning neil on ambitsioonikad projektid globaalsete probleemidega tegelemiseks ja ühiskonna muutmiseks kogu maailmas.

Queen's'ile aastatel 2016-17 sõlmitud uute stipendiumide ja lepingute koguväärtus oli 101,6 miljonit naela, esimene kord, kui aastane arv on ületanud 100 miljonit naela. Queen's oli ka Suurbritannias AHRC rahastatud ülikool.

Oleme Ühendkuningriigis teadusuuringute intensiivsuse jaoks 8. kohal ning rohkem kui 75% meie uuringutest hinnati maailma juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks (REF 2014).

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.

Põhja-Iirimaa legendaarne ilu

Queen's University asub Põhja-Iirimaa pealinnas Belfastis.

Uuendusega linn, mille tehnoloogilised edusammud tungivad kõikidesse sektoritesse, aidates kaasa meie konkurentsivõime suurendamisele globaalsel tasandil. Põhja-Iirimaal on ligi 900 rahvusvahelist ettevõtet, mis teeb Belfasti teiseks edukaimaks linnaks Suurbritannias (pärast Londonit) USA kaubanduse meelitamiseks.

Seal on palju juhtumeid väljaspool linna, sealhulgas kuulsad filmimispaigad HBO-seeria mängule Thrones, aukartustav Giant's Causeway, hääletasid Suurbritannia parimate vaatamisväärsuste ja Morne'i mägede, silmapaistva loodusliku ilu alana, mis kanoneeriti CS Lewisena Narnia.

* Lonely Planet, 2017

Asukohad

Belfast

Address
University Road
BT7 1NN Belfast, Põhja-Iirimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc