Royal College of Art

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Royal College of Art

Kuues aastat järjest (2015-2020) on maailma kunsti- ja disainiülikool edetabelis *

Londoni südames asuv Royal College of Art on maailma mõjukaim, täielikult kraadiõppega tegelev kunsti- ja disainiülikool. RCA on QS World University Subject Rankingsis järjestatud kuue järjestikuse aasta jooksul (2015 - 2020) maailma parimaks kunsti- ja disainiülikooliks.

Külastage täna meie veebipõhist lõputunnistust

Esmakordselt meie ajaloos on RCA lõpetanute näitus veebis 16.-31. Juulil. Külastage RCA2020 nüüd, et näha 850 kraadiõppuri töid ning üle 250 kunstniku vestlust, etendusi, ringreise ja paneeldiskussioone.

Õppeprogrammid

RCA pakub 40 kraadiõppe programmi - sealhulgas magistri-, doktori- ja magistridiplom.

Lisaks pakub kolledž taotlejatele ja üliõpilastele inglise keelt akadeemiliste eesmärkide saavutamiseks (EAP), et toetada üliõpilasi akadeemilise kunsti ja disaini kontekstis suhtlemisel. Need hõlmavad kahe- ja neljanädalaseid sessioonieelseid kursusi enne programmide algust ning pakuvad õppeaastal istungjärgulist tuge.

Online avatud uste päevad

 • Tervishoid ja disain MRes on-line avatud uste päev - 21. juuli 2020
 • MRes Online Open Day (arhitektuur, Communciation, Fine Arts & Humanities and Design Pathways ) - 22. juuli 2020
 • Intelligentse mobiilsuse magistriõppe lahtiste uste päev - 27. juuli 2020

Lühike kursused

Royal College of Art pakub kasvavat lühikursuste portfelli, mis sisaldab kõrgema taseme juhtivtöötaja meistrikursusi, suvekursusi ja kohandatud kommenteeritud koolitusprogramme ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Juhtimiskoolitused

Täidesaatvate meistriklasside programm, mis on loodud spetsiaalselt kõrgema taseme spetsialistidele kahekümne esimese sajandi kõige olulisemate ärioskuste, näiteks loovuse, kriitilise mõtlemise ja empaatiavõime tagamiseks.

 • Kujundamine ja innovatsioon
 • Teenuste disaini meistriklass
 • Creative Leadership
 • Edukas ettevõtlus
 • Sisekujundus - jaemüügifutuurid

Külastage kursuse veebilehti tulevaste kuupäevade leidmiseks ja oma huvi registreerimiseks.

Suvekool

Suvekursused kestavad ühest päevast kolme nädalani, pakkudes osalejatele enneolematuid võimalusi tutvuda maailmatasemel teadmiste, ateljeede ja rajatistega. Need kursused on suurepärased maitsjad RCA magistrikraadidele.

 • Kaasaegse kunsti ja disaini kureerimine - teooria ja praktika:
 • Graafiline disain - intensiivne suvekujunduse kujundus:
 • Segav turuinnovatsioon disaini kaudu
 • Arhitektuuri suvekool
 • Kaasaegse kunsti suvekool
 • Graafiline disain - tüpograafia Summer Intensiivne
 • Joonis - suvine intensiivne graafiline romaan

Loomemajanduse õhutamine

RCA on oma eriline roll kraadiõppurite ettevalmistamisel kunsti-, disaini- ja loomesektori karjääriks - tõepoolest peetakse kolledžit loomemajanduse tiigliks. Kursusi õpetavad rahvusvaheliselt tuntud kunstnikud, disainerid, arhitektid, kirjanikud, teadlased ja teoreetikud ning tudengitel on ainulaadne võimalus õppida kunsti disainikeskkonnas ja disaini kunstikeskkonnas. Selle kontsentreeritud, kohandatud õppe- ja õppimisvormid - ning spetsiaalsed tehnilised vahendid ja uurimiskeskused - aitavad kaasa erakordselt loovale ja intellektuaalsele keskkonnale.

Lisaks tudengite vastuvõtmisele enam kui 80 riigist, suurendab kolledži globaalset mõõdet ka partnerlussuhe juhtivate kunsti- ja disaini-, kultuuri- ja haridusasutustega ning ulatuslike sidemete loomine nii riiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

Kõige värskemate numbrite kohaselt on kolledži lõpetanute hulgast kolledžist lahkumisel hõivatud sobival ametialasel tasemel oma valitud erialal. Need sihtkoha näitajad on märkimisväärne RCA edu näitaja.

Lõpetajate silmapaistva kvaliteedi eest tunnustatud kolledžis on selliseid tähelepanuväärseid vilistlasi nagu Sir James Dyson, Thomas Heatherwick, David Hockney, Tracey Emin, Christopher Bailey, Len Deighton, Julien McDonald, Orla Kiely, Alison Jackson, Idris Khan, David Adjaye, AOC, Suzie Templeton, Sir Ridley Scott - nimekiri jätkub. "

Asukohad

London

Address
Royal College of Art
Kensington Gore
London

SW7 2EU London, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid