Loe ametlikku kirjeldust

Kõrgema kalibri haridus

Richmond on Ameerika Ühendriikide rahvusvaheline ülikool, mis asutati 1972. aastal ja asub Lääne-Londonis, kus on kaks ülikoolilinnakud Richmond Hillis ja Kensington High Street läheduses. Alates 1981. aastast on ülikool välja andnud Ameerika Ühendriikide kõrgkoolide akrediteeritud kõrghariduskomisjoni. Üks uusimaid saavutusi, mida Richmond on uhke avaldada, antakse võime anda üliõpilastele oma Ühendkuningriigi kraadid alates 2018. aasta augustist, kuna Privyn Council on hiljuti saanud õpetatud kraadiõppe volitusi (TDAP).

Ülikool on esimene ja ainus Ühendkuningriigis asuv ülikool, kellele on antud õigus anda kahekordne õpetatud kraad, mis tähendab, et õpilased saavad Ühendkuningriigi ja Ameerika Ühendriikide kraadi, mis mõjutab suuresti meie lõpetajat, otsides töövõimalusi ja muudavad need silmapaistvaks rahvahulgast.

Alates selle avamisest 1978. aastal mahutavad Kensingtoni ülikoolihooned St Albans Grove'is ja Ansdelli tänaval kolmanda ja neljanda aasta üliõpilased ning kõik doktorandid. 1988. aasta märtsis nägi Kensingtoni ülikool veelgi laienemist Young Streetile ja viimati Kensington High Streetile.

Ülikool on ainulaadne oma eraõiguslike asutuste akadeemiliste standardite, oma õpetamise lähenemisviisi, mis ühendab Ameerika liberal Arts süsteemi ja Ühendkuningriigi kõrghariduse standardeid, mis annab meie lõpetajate konkurentsieelise ja avab rohkem võimalusi leida tööd kas Ühendkuningriigis või USA

Bakalaureusekraadides pakume laias valikus erinevaid aineid ja programme, mis võimaldavad laiapõhjalist haridust, samas kui kraadiõppe programmid hõlmavad võimalust võtta konkreetseid valikaineid, mis määratlevad kraadi alaealine / major. Peamine kasu, mida see privaatõppeasutus pakub muu hulgas, on rohkem akadeemilist mentorlust ja õpetamisaega (keskmiselt 15 tundi nädalas) kui mõnes teises Ühendkuningriigi ülikoolis, keskendudes rahvusvaheliste võimaluste edendamisele laia krediidi baasil ja integreeritud praktikakohad ning välismaal õppimise programmid Itaalias (Rooma ja Firenze) meie õppekeskustes.

Pakume õpetlikku tippsaavutust ja pakume rahalist toetust meie USA ja Ühendkuningriigi stipendiumide alusel, mis põhinevad saavutustel ja saavutustel, ning on hiljuti kasutusele võtnud uue kantsleri pluss stipendiumi, mis lõpeb 2018. aasta sügisel, mis aitab oluliselt vähendada õpilaste õppemaksu võla pärast nende kraadi lõpetamist. Meie stipendiume saab kombineerida teiste Ühendkuningriigi ja USA rahaliste vahenditega ning pakkuda olemasolevaid võimalusi, mida soovitame meie üliõpilastel taotleda sisenemise nõuete täitmisel.

Brooke Cagle / Unsplash

Top 5 põhjust valida Richmond

  1. Kahepoolselt akrediteeritud UK
  2. Stipendiumid, mis võivad vähendada õppelaenu
  3. Paindlik Ameerika Liberaalkunsti süsteem, ulatuslikud kontakttundide ja mentorluse (keskmiselt 15 tundi nädalas)
  4. Integreeritud praktika (Ühendkuningriigis ja välismaal)
  5. Kaks Londoni ülikoolilinnaku kogemust (Richmondis

Rahvusvaheline vaatenurk

Elades ja õppides koos meie üliõpilased üle 100 riigi on valmis maailmale, kus võime tõhusalt suhelda riiklikul ja kultuuripärandil on sama väärtuslik kui traditsiooniline akadeemiline saavutus. Richmondi haridus pakub globaalset perspektiivi ja interaktiivset õpikeskkonda, mis edendab mitmekesisust, meeskonnatööd ja juhtimist. Olles liberaalne, Ameerika rahvusvaheline ülikool, keskendub see üliõpilaste õppekogemuse rikastamisele rahvusvahelises keskkonnas, võttes arvesse mitmeid kultuuridevahelisi aspekte. See julgustab üliõpilasi oma arvamusi kujundama ja suhtlema teiste seas, otsuste tegemisel või kursuste projektidega töötamisel, samuti nende individuaalsete tugevuste ja oskuste arendamisel tulevaste rahvusvaheliste meeskonnajuhtidega.

Becca Tapert / Unsplash

Kaks ülikoolilinnakogemust Londonis

Londonis on ilmselt suurepärased ressursid ja võimalused õppimiseks väljaspool klassiruumi, nagu ka põnevus elada ühes maailma kõige elavamas ja kosmopoliitlikus linnas. Kuid Richmondi kursused toovad ka linna - oma rahva, institutsioonide, poliitika, probleemide ja ajaloo - loengudesse ja kursusteprojektidesse. Lisage sellele kõigile toetav rahvusvaheline õppejõud, paindlik õppekava, mis võimaldab teil uurida teemasid väljaspool oma peamist eriala, väikseid klasse ja ülikoole kahel Londoni kõige ilusamal linnaosas, ja leiate Richmondi suurepärase koha teenimiseks kaheaastase bakalaureuse või magistrikraadi Ühendkuningriigis ja USAs tunnustatud

Richmond Hill Campus

I ja II kursuse üliõpilased osalevad meie Richmond Hilli ülikoolilinnakus. Ülikoolilinnas on üks suurepärane kuue akriga ala, mis asub Londoni kõige nõudlikumate alade Richmond Hilli tipus. 1843. aastal ehitatud muljetavaldav neogooti hoone ja kaasaegne viieastmeline raamatukogu, koduklassid, arvuti- ja teaduslaborid, kunsti- ja fotograafia stuudiod ja auditoorium.

Ülikoolilinnas mahuvad ka üliõpilaselamud, söögisaal, üliõpilaselamute tuba, õppejõud ja haldusasutused. Samuti on tennise, võrkpalli, korvpalli ja mini-jalgpalli (jalgpall) mitmeotstarbeline spordirajatis. Pärast kahe aasta pikkust lõpetamist meie Richmond Hilli ülikoolilinnas lähevad üliõpilased oma Kensingtoni linnaosa Londoni ülikoolilinnaks kahe viimase õppeaasta jooksul.

Kensingtoni ülikool

Kolmanda kursuse, neljandal ja magistriõppes osalevad üliõpilased osalevad Londonis asuvas Londoni ülikoolis Kensingtonis, mis on üks Londoni kõige ilusamaid elamupiirkondi. Mitmed hooned, mis asuvad St Albansi tänava peamise Atlandi maja 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel, on kõik vajalikud majaklasside, pc-laborite, raamatukogu, söögisaalide ja ülikoolide kontorid.

Kensingtoni ülikoolilinnakus on ka mitu külalisõppurit Ameerika Ühendriikidest ja teistest riikidest, kes veedavad semestrit või aasta Londonis. Õpilased võivad valida, kas nad elavad ülikoolihoones või väljaspool õppeasutuse asukohta. Kerge jalutuskäigu kaugusel on kuninglik Albert Hall, mis on kuulus oma kontsertide, kuningate muusika- ja kunstikolledži, Imperiaalse teaduse ja tehnoloogiakolledži, Victoria ja Alberti muuseumi, loodusloomuuseumide, geoloogiamuuseumi ja paljude kinode, Hyde Park ja buzzling kõrgetänavat, kus on palju kohvikuid, restorane, klubisid ja kaubamajad.

Ringkonna ja Piccadilly maa-alused lingid Richmond või Kensington koos ülejäänud linnaga. Sagedased raudteeteenused Victoria, Paddingtoni ja Waterloo jaamadesse ühendavad teid ülejäänud Ühendkuningriigist ja Euroopast. Nii Heathrow kui ka Gatwicki lennujaamad on kergesti ligipääsetavad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Richmond The American International University in London

Kunstiajaloo ja visuaalse kultuurimagistri programm valmistab ette õpilasi kunstimaailma arenenumate teadustööde ja põneva loomingulise karjääri jaoks. See programm keske ... [+]

Kunstiajaloo ja visuaalse kultuurimagistri programm valmistab ette õpilasi kunstimaailma arenenumate teadustööde ja põneva loomingulise karjääri jaoks. See programm keskendub kunstiajaloo ja visuaalse kultuuri vahelistele kultuuridevahelistele küsimustele ja visuaalsete kunstide praktilisele praktikale, mis valmistab ette kraadiõppe üliõpilasi edasiseks harimiseks ja karjääriks kunsti- ja loomemajanduse kultuurivaldkonnas.

Programmi õpetatakse meie Kesk-Londonis asuvas Kensingtoni ülikoolis, kus meie õpilased saavad õppida Victoria ja Alberti muuseumi, disainimuuseumi, Saatchi galeriis ja paljudes teistes Londoni südames asuvates kunstigaleriides ja -asutustes. Londoni maailmatasemel kunstigaleriide, muuseumide, raamatukogude ja kunstiasutuste institutsioonide ligipääsu lähedus ja hõlpsus on selle kursuse aluseks.... [-]

Suurbritannia Kensington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Richmond The American International University in London

Condé Nasti kolledžis pakutav Luksemburgi kaubamärgi juhtimise magister on üheaastane täistööajaga või kaks aastat osalise tööajaga intensiivne programm, mida õpetatakse ... [+]

Condé Nasti kolledžis pakutav Luksemburgi kaubamärgi juhtimise magister on üheaastane täistööajaga või kaks aastat osalise tööajaga intensiivne programm, mida õpetatakse meie Kensingtoni ülikoolilinnakus. Kapten on kujundatud nii, et õpilased töötavad välja juhtimise, turunduse ja ettevõtlusoskuste, et uurida põnevat karjääri luksuskaupade, teenuste ja moekaubanduse juhtimise alal.

Richmondi MA Luxury Brand Management keskendub tööstuse ekspertide reaalajas arusaamadele koostöös Condé Nasti kolledžiga luksuskaupade, turundusstrateegia ja juhtumianalüüside väljakujunenud suundumuste kohta interaktiivses klassiruumis keskkonnas. See pakub inspireerivaid loenguid märkimisväärsetele vilistlastele ja luksusmärgi tööstuse spetsialistidele ning võimalust külastada luksusautode peakortereid ja moemaju Londonis.... [-]

Suurbritannia Kensington
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Richmond The American International University in London

Meie Richmondi Ülikooli rahvusvaheliste suhete MA eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikke teadmisi rahvusvaheliste suhete, analüüsi ja teadustöö põhioskuste distsipliini ... [+]

Meie Richmondi Ülikooli rahvusvaheliste suhete MA eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikke teadmisi rahvusvaheliste suhete, analüüsi ja teadustöö põhioskuste distsipliini kohta koos võimalusega omandada praktilisi kogemusi valikulise internatuuri kaudu.

Programm uurib mitmesuguseid teooriaid ja lähenemisviise rahvusvahelistele suhetele, sealhulgas globaalsele poliitilisele majandusele, diplomaatilisele praktikale, ülemaailmse meedia rollile, konfliktijärgsetele ja konfliktijärgsetele olukordadele ning paljudele teistele.

Rahvusvaheliste suhete magistriõpe valmistab ette üliõpilasi edaspidiseks kraadiõppeks kohaliku, riikliku, regionaalse ja rahvusvahelise poliitika põnevas maailmas, riiklikes ja valitsusvälises organisatsioonis.... [-]

Suurbritannia Kensington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Richmond The American International University in London

Reklaami- ja suhtekorralduse magister valmistab õpilasi ette reklaami- ja PR-tööstuses põnevat loomingulist karjääri. Programmi õpetatakse Kensingtonis - Londoni kesklinn ... [+]

Reklaami- ja avalike suhete magister valmistab ette õpilasi, kes soovivad reklaami- ja PR-tööstuses põnevat loomingulist karjääri. Programmi õpetatakse Kensingtonis - Londoni kesklinnas elavas ja prestiižses maakonnas. Linn on hub, mis on digitaalse innovatsiooni esirinnas, häiriv tehnoloogia ja kodu mõnede suurte reklaamiettevõtete, näiteks WPP grupi, Ogilvy

See USA akrediteeritud magistriõppe programm ühendab praktilisi oskusi ja ulatuslikke teoreetilisi teadmisi, et õpetada üliõpilasel vajalikke oskusi, mis on nende esimesel töökohal hästi läbimata ja karjääriredelil tööstuses. MA õpetatakse Londoni kesklinnas Kensingtoni ülikoolis, mis võimaldab paremaid võrguvõimalusi ja mugavat lähedust Soho, Holborni ja Fitzroviaga, kus enamus neist asutustest põhinevad.... [-]

Suurbritannia Kensington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Richmond The American International University in London

Richmond University's Visual Arts Management MA ... [+]

Richmond University's Visual Arts Management MA

Richmondi Ülikooli Visual Arts Management ja Curating MA valmistab ette õpilasi kutsealaste teadmiste, oskuste ja kogemuste jaoks, mis on vajalikud karjääri kujundamiseks visuaalsete kunstiasutuste ja loomingulise kultuuritööstuse jaoks. Programm on unikaalne selle poolest, et see hõlmab avalikult rahastatavat (mitte kasumit teeniva) ja kommertsmaastikueksporti, kusjuures rõhuasetus on haridusel ja haridusel. Õpilased õpivad, kuidas tänapäeva üha enam globaalses kunstimajas toimivad muuseumid, galeriid, oksjonimajad, loomeettevõtted, kollektsionäärid ja rahastajad.

Selles programmis osalevaid õpilasi peetakse nooremate teadlaste kolleegideks ja arenevate kunstide spetsialistideks ning julgustatakse osalema mitmesugustes näituste avaudes, võrgustikeüritustel, kunstnike kõnelustel, festivalidel ja konverentsidel. Paljud klassid õpetatakse väliselt muuseumides ja galeriides ning õpilased lahkuvad ulatuslike kontaktidega, millest nad saavad arendada ja laiendada oma professionaalset võrku.... [-]

Suurbritannia Kensington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kensington Campus
Richmond Hill Campus