Rose Bruford College of Theatre and Performance

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Rose Bruford College of Theatre and Performance . Meie eesmärk on inspireerida, erutada ja treenida teid loovaks kunstnikuks ja praktiseerijaks, kes suudab kasutada peegeldavat praktikat ja uurimistööd, samuti maailmatasemel õpetamist, mida pakume, kui vahendit iseseisvaks mõtlejaks ja täitunud ja edukaks töötavaks professionaaliks.

Rose Bruford College õpetamise, õppimise ja koolituse eetika toob esile kunsti, koostöö, kogukonna, avastamise, mitmekesisuse, tööalase konkurentsivõime, sõltumatuse ja professionaalsuse. Õpilased ja töötajad töötavad meie ilusas pargi ülikoolilinnas tihedas keskkonnas, kus toodetakse ja toodetakse üle 75 näituse aastas.

Mõned lavastused on näidatud mujal Londonis, mõned neist on tehtud Suurbritannias ja välismaal. Sellest elavast atmosfäärist on tulnud järgmise põlvkonna esinejad, disainerid, tehnikud ja ettevõtted, kes muudavad globaalsete teatri- ja live-sündmuste nägu.118143_rsz_118131_24742890054_cd116a1b08_o2.jpg

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda rahvusvahelist positsiooni stimuleerivat, ühist õppekeskkonda, pakkudes erialast erialast ja kutseharidust, mis edendab loovust, eksperimenteerimist, mitmekesisust ja tipptaset.

Visioon

Tuginedes meie alustavale veendumusele, et õpetamine, õppimine, loominguline praktika, kunst ja tööstus räägivad üksteisega, on meie nägemus Rose Bruford College of Theatre and Performance institutsioonile, mis on:

 • Pühendunud sotsiaalse ja kultuurilise ning kunstilise ja majandusliku väärtuse loomisele programmide kaudu, mille lõpetajad saavad uuendada ja juhtida muutusi ning vastata praegustele professionaalsetele vajadustele, uurides ja läbi praktika, mis tekitab mõju tööstusharudele ja laiemale ühiskonnale ning tööstus ja sotsiaalne kaasatus
 • Mitmekülgne, võrdne ja kaasav, mitmekesise üliõpilas- ja personaliorganisatsiooniga, pakkudes võimalust redigeerimiseks koolide, kolledžite ja teiste organisatsioonidega partnerluse kaudu ning õppekava mitmekesisusega keskuses. Usume, et etenduskunstid ja tööstused toetuvad mitmekesisuse rikkusele ja innovatsioonile
 • Iseloomulik, pakkudes erinevaid programme, mis tunnustavad, väärtustavad ja tähistavad erinevate jõudlusvormide vahelisi seoseid: teater, üritused, elav muusika ja digitaalselt vahendatud jõudlus, kus kõigil programmidel on väga eristav ja mitmekesine õppekava ning kasutades meie ainulaadset ülikoolilinnakut
 • Rahvusvaheline koostöövaldkond, mis hõlmab ülemaailmseid partnerlussuhteid programmide jagamiseks ning üliõpilaste ja töötajate vahetust, rahvusvaheliselt mitmekesist üliõpilaskonda ja rahvusvaheliselt olulist õppekava118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Meie kursused

Üle 40 erineva riigi üliõpilased õpivad koos meiega meie 15 erineva kutse- ja kutsehariduse kursusel.

Lavastused ja sündmused

Käitame aasta jooksul lavastusi ja üritusi nii ülikoolilinnakus kui ka väljaspool ülikooli.

Meie vilistlased

Meie vilistlased kujundavad jätkuvalt tööstuse tulevikku.

Meie asukoht

Kolledž asub Kagu-Londonis Lamorbey pargis, kaunis, rohelises piirkonnas vaid 30-minutilise rongiga Trafalgari väljakust ja Londoni West Endi südames. Ülikooli klastrid koonduvad II klassi kuuluva Lamorbey maja ümber, kus on kaasaegsed, spetsiaalselt ehitatud rajatised, sealhulgas 330-kohaline teater, 100-kohaline paindlik Barn teater, kaks musta kasti stuudio teatrit, avarad prooviruumid, salvestamine stuudiod, tehnilised laborid, projekteerimise ja tootmise töökojad, ainulaadne draama raamatukogu ja hästi varustatud õppimisalad. 2015. aastal avas kolleegium ülikoolilinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel asuva 168 privaatse vannitoaga Christopher Court'i.

Meie innovatsiooni kultuur

Uhke oma innovatsiooniajaloost, mis nägi Rose Brufordi esimese ülikoolitaseme bakalaureusekraadi, tegutsedes 1970. aastatel esimese valgustusdisaini bakalaureusekraadis, Rose Bruford College jätkab jõudluse ja tehnilise teatri koolituse piiride tegemist, tehes seda üks maailma juhtivatest draama konservatooriumidest ja üks Suurbritannia suurimaid üliõpilaste arvu ja professionaalsete koolitusvõimaluste poolest. Valmistudes oma näitlejad lõpetajate jaoks karjääri lava ja ekraani ja disaini juhtimise ja tehniliste lõpetajate jaoks kulisside taga laiemas meelelahutusvaldkonnas - kuue eraldi tegutsemis- ja jõudlusvõimalusega bakalaureuse- ja kraadiõppe tasemel, suurim tehnilise teatri ja juhtimise portfell bakalaureuseõppe programmid ja kaks online-bakalaureuse kraadi - me koolitame täna parimaid andeid teatris üle kogu maailma.

Kolledž ja selle õppejõud edendavad meie õpilaste kujutlusvõimet, andeid ja loovust, valmistades neid ette rahuldust pakkuvaks ja rahuldavaks karjääriks põnevate ja hästi tasuvate tööstusharude väljakutsetele. Meie ülesanne on koolitada, aga ka aidata leida tööd kõigile meie lõpetajatele.

Meie rajatised

Rose Bruford College of Theatre and Performance on asetatud Lamorbey pargis, lehtpuuparkides, mis pärinevad enne 16. sajandit koos küpsete puude ja kala ja veelindude tiigiga. Ülikooli välimus on vaevalt muutunud üle 60 aasta.

Meil on erinevaid võimalusi, et rahuldada teie vajadusi iga kord, alates vilistlaste kogunemistest pulmadeni, auhinnatseremooniatele, konverentsidele, kohtumistele, klassidele ja seminaridele. Me rendime sageli koolidele ja suvekoolidele.

2015. aasta augustis avas kolledž Christopher Court Hall of Residence'i, mis koosnes 168 privaatse vannitoast, Sidcupi rongijaama lähedal, õppurite jaoks õppeaastal (september-juuni) ja teised suvel (juulis ja augustis).

Meie renditeenuste hulka kuuluvad:

 • II klassi nimekirjas olev Lamorbey maja
 • 330-kohaline Rose teater
 • 100-kohaline Barn Theatre
 • Kaks stuudio teatrit
 • Proovitoad
 • Tantsustuudio
 • Klassiruumid
 • Salvestusstuudiod
 • Täielik tootmine / tehniline tugi
 • Baaride rentimine ja toitlustamine
 • Kasti asukoht

Asukohad

Sidcup

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park Burnt Oak Lane Sidcup
, Kent
 DA15 9DF
Sidcup, Inglismaa, Suurbritannia

London

Address
London, Inglismaa, Suurbritannia

Waterford

Address
Waterford, Connecticut, Ameerika Ühendriigid

Moskva

Address
Moskva, Moskva, Venemaa