Loe ametlikku kirjeldust

Royal Konservatooriumis on ŠotimaaRahvuslik keskus professionaalne kutseõpet etenduskunstid. Meie asukoht on südames Glasgow; meie orientatsioon on tänapäeva rahvusvahelisel areenil. Oleme teejuhiks üks Euroopa top konservatooriumide, Pakub haruldast laius kunsti erialadel. Kõik, mida me teeme, kui meie RSAMD päeva, on ajendatud meie soov tipptaseme. Õpilased areneda tänu erakordne segu intensiivse õppemaksu, range täitmise ajakava, töö erialase kolleegidega tööstuse ja ruumi luua teistega kogu erialadel, kui nad soovivad. Nii üliõpilased ja töötajad on viljakas luua tõeliselt uuenduslik uus töö.

At Royal KonservatooriumisÕppemaksu pidevalt toetavad meie partnerlust kõrgelthinnatud tulemuslikkuse ettevõtted Šotimaal ja mujal ning meie töötajate erialased teadmised.

Väga kutseõpe Pakume silmapaistva spetsialisti õppe kõrgeima professionaalse taseme ning bakalaureuse ja magistri kraadi tants, teater, muusika tootmine, ekraan ja haridus. Meie koolitus on range ja lahutamatult seotud elukutseid. Meil ka kasvatada talent kõigis etappides ja vanuses mitmesuguseid kursusi iganädalane istungid spetsialist suvekooli.

Meie Teenused - ühed parimad Euroopas
Meil on viimasel ajal investeerinud £ 8.5m arengus suurepärane uus aitavad Speirsi Lukud Studios ja renoveerimise meie Renfrew Street Campus. Usume, et meie vahendid meie praegu parim Euroopas. Nende hulka kuuluvad kuus professionaalne esinemispaigad; kõrge suhe tava tuba õpilase kohta; kolm studio; löökpillid stuudiod; professionaalne staadiumis tehnoloogia; neli eritellimusel tants stuudiod; uus stuudiod tehniline kavandamine, maalilise kunsti, maa hoone ja kostüüm projekteerimine ja ehitus. Kõik need on toetavad uusimaid IT ja digitaalseid tehnoloogiaid.

Meie asukoht Scotland kunstiline süda Šotimaal on dünaamiline kunsti pärandit ja Glasgow tuntakse kultuuripealinn. See on koduks paljudele tulemuslikkuse kutsealade - ja paljud asuvad kohe ümber. Linn on väga "üliõpilane sõbralik" suur tudengite seas 80.000. Suurepärane transpordiühendus on lihtne jõuda enamikus Euroopa pealinnades lennukiga või rongiga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Royal Conservatoire of Scotland

Kas eesmärk on teha muusikat oma elutöö? Kas te soovivad saada ooperilaulja, kontsert kunstnik või orkestri muusik; juurde, kirjutada või korraldada; töötada vabakutseli ... [+]

Master of Music (MMU)

Kas eesmärk on teha muusikat oma elutöö? Kas te soovivad saada ooperilaulja, kontsert kunstnik või orkestri muusik; juurde, kirjutada või korraldada; töötada vabakutselise instrumentalist või olla dirigent, muusika liider või animateur. Sul võib olla plaanis treenida või õpetada, kas ainus eesmärk oma tööelu või veelgi tõenäolisemalt osana portfellist karjääri. Sul võib olla oma vaatamisväärsusi seatud doktoriõppe, tegemise panuse Šotimaa elavat pärimusmuusikat kultuur või võib-olla soovite, et täita üks olulisi spetsialist muusika rollid seotud kunstivorme nagu ballett. Whatever your põhjendused kehtivad Royal Konservatooriumi MMUS, siis on siin, et täpsustada ja laiendada oma muusikute ettevalmistamisel oma edasised sammud. ... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles