Loe ametlikku kirjeldust

Londoni ülikooli kõrgkool (SAS) koondab 9 rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisinstituudi, et moodustada Suurbritannia riiklik keskus humanitaarteaduste uurimise toetamiseks ja edendamiseks.

Asub Bloomsbury intellektuaalse Londoni südames - seda ümbritsevad Londoni ülikoolide kolledžid, sealhulgas UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Londoni hügieeni- ja troopilise meditsiini kool, Haridusasutus ning Briti muuseum ja Briti raamatukogu - SAS pakub ainulaadne teadusringkond humanitaarteaduste magistriõppe üliõpilastele. Meie õpilased saavad hõlpsasti ligipääsu uskumatult rikkalikele uurimisressurssidele, sealhulgas Senati maja raamatukogu, Londoni ülikooli keskraamatukogu ja üks Suurbritannia suurimaid humanitaarteaduste uurimiskogusid.

Seitsme kooli instituudid pakuvad mitmesuguseid õpetatud magistriõppe programme ja doktoriõpet oma erialal: ajalugu, kunstiajalugu, prantsuse / saksa keel / hispaania / itaalia / portugali kultuur ja kirjandus, inglise õpe, õigus, poliitika ja rahvusvaheline areng, Inimõigused, Rahvaste Ühenduse uuringud, Ladina-Ameerika uuringud, pagulaste uuringud, rahvusvaheline korporatiivne juhtimine ja finantsregulatsioon ning maksustamine.


Rahastamine

Täiendava õppe kooli juhib igal aastal mitmeid stipendiume ja rahastamisvõimalusi. Lisaks pakuvad kooli instituudid ka mitmeid oma rahastamisvõimalusi, sealhulgas stipendiume ja üliõpilaskohustusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of London, School of Advanced Study

MA Kommunaaltehnika Ajaloo Instituut Historical Research annab akadeemiliselt täpne keskkond, kus õpilased arendada oma akadeemilise uurimistöö ja kirjutamise oskusi ning ... [+]

MA Kommunaaltehnika ajalugu kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu annab akadeemiliselt täpne keskkond, kus õpilased arendada oma akadeemilise uurimistöö ja kirjutamise oskusi ning saada sügav mõistmine aiad ja maastike toestavad maailmas ja sajandeid.

See kursus on eriti kasulik lõpetajatele, kes on läbinud esimese astme seotud teema, aga ka arhitektide ja aednike soovivad süvendada oma teema teadmisi või lisada serva oma elulookirjeldus.

Õppetöö toimub kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu, kus suurt rõhku juhendaja-õpilase suhtlemist klassis. Toimub ka rõhku praktiline koolitus, mille istungeid muuseumid ja raamatukogud ning külastuste aiad Londonis. ... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of London, School of Advanced Study

Warburgi Instituudi kraadi eesmärk on õpetada õpilasi interdistsiplinaarseks uurimiseks keskaja ja renessanssiuuringutes ning klassikalise traditsiooni vastuvõtmisel. ... [+]

Kraadi kohta

Warburgi Instituudi kultuuri-, intellektuaal- ja visuaalse ajaloo magistrikraadi eesmärk on anda üliõpilastele interdistsiplinaarne uurimine keskaegsetes ja renessanssiuuringutes ning klassikalise traditsiooni vastuvõtmisel. Õpilased saavad osa rahvusvahelisest teadlaste kogukonnast, kes töötavad maailmakuulsas raamatukogus. Nad laiendavad oma teadmiste hulka, et hõlmata ajalooliselt informeeritud kujutiste ja tekstide tõlgendust, kunsti ajalugu, filosoofiat, teaduse ajalugu, kirjandust ja religiooni mõju ühiskonnale. Õpilased parandavad oma teadmisi ladina, prantsuse ja itaalia keeltest ning omandavad raamatukogu ja arhiivioskused, mis on olulised esmatekstide uurimiseks.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of London, School of Advanced Study
Address
London, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 20 7862 8000