Loe ametlikku kirjeldust

School of Advanced Study (SAS), University of London koondab 10 rahvusvaheliselt tuntud uurimisinstituudid, moodustades Ühendkuningriigi riikliku keskuse toetamine ja edendamine Teadusuuringud humanitaarteadustes. School võõrustab ka multidistsiplinaarne keskus, inimõiguste Consortium.

Located in the südames intellektuaalse London Bloomsbury - ümbritsevad Londoni ülikooli kolledžid, sealhulgas UCL, LSE, SOAS, Birkbeck Londoni hügieeni ja troopilise meditsiini instituudi Haridus samuti Briti Muuseumi ja Briti Raamatukogu - SAS pakkumised ainulaadne akadeemiline kogukond Magistrante humanitaarteadustes. Meie õpilased saavad ka lihtne juurdepääs uskumatult rikas teadusuuringute vahendid, sealhulgas Senati House Library, University of London keskraamatukogu ja üks Ühendkuningriigi suurim humanitaarteaduste uuringute kogudest.

Kuus kooli instituudid pakuvad erinevaid õpetas magistriõppe ja doktoriõppe järelevalve nende valdkondade teadmisi: ajalugu, kunstiajalugu, Prantsuse / Saksa / hispaanlased / Itaalia / Portugali kultuuri ja kirjandust, inglise Studies, Law, poliitika ja rahvusvahelise arengu, Inimõigused, Commonwealth Studies, Ladina-Ameerika uuringute, Refugee Studies, International ühingujuhtimise ja finantsregulatsiooni ja maksustamine.

SAS saab suurem kui riigi keskmine rahulolu määr. Aastal 2013 riiklikud kraadiõppur uuringud, 85% magistrantidele teatas, et nende õpetamise ja õppimise kogemus ületas nende ootusi ja 88% teadus-kraadiõppurite teatasid, et nende üldine kogemus ületas nende ootusi.

Rahastamine: SAS Studentships

Doktor Support Scheme (2015-16 ainult)

Seal on viis auhinnad kuni £ 10.000 katta õppemaksu ja panuse hoolduskulud (vajaduse korral), mis on saadaval 2015-16 ainult läbi HEFCE rahastatud Doktor toetuskava. Ühe aasta kava eesmärk on toetada üliõpilaste alaesindatud rühmade hulgast kooli õpetas Masters elanikkonnast, kes soovivad asutada kraadiõppe õpetas programmi.

Sobivus: Auhinnad on piiratud üliõpilasi, kes on:

Areneva alates bakalaureuseõppe käigus, milleks need laetud kõrgem õppemaks rakendades alates 2012-13 ja kes ei ole ekvivalentne madalama kvalifikatsiooniga (ELQ) st juba magistri- või suurem; Ettevõtja meistrid kursused tahes valdkonnas, välja arvatud MRes, kaugõpe, PgDip ja PgCert; Õppimine täistööajaga või osalise tööajaga maksimaalselt kaks aastat; Kelle alaline elukoht on Ühendkuningriigis või Euroopa Liidus; Self rahastatud; Siit grupp, mis on evidentially alaesindatud hulgast kooli õpetas Masters elanikkonnast.

NB: Kandidaadid peavad vastama kõikidele eespool esitatud tingimustele. See on kooli otsustada, millised õpilased on alaesindatud rühmade hulgast kooli õpetas Masters elanikkonnast. Ega näidete kaudu antakse paneelile.

Kasutamine: Et taotleda Doktor Support Scheme studentship School, peate uurimiseks rakendatud siin. Palun vaadake meie magistriõppes veebilehe või instituudi veebilehed ja seejärel teavet, kuidas taotleda. Doktor Support Scheme studentship konkursi 2015-16 sulgeb esmaspäeval 1. juuni 2015.

SAS Studentships (Coffin Fondi Paljutõotav Õpilased)

Kool on võimalik pakkuda kaks SAS Studentships kaudu Coffin Fondi Paljutõotav õpilased. Aastal 2015-16, auhinnad on £ 12,500 katta õppemaksu ja panuse hoolduskulud (vajaduse korral) ning antakse kaks üliõpilast, kes on silmnähtavalt silma paistnud oma bakalaureuse kraadi.

Sobivus: peamine kriteerium, mille taotlused on hinnatud on akadeemiline väärtus. Edukas kandidaat erakordne kvaliteet tõendab eelmise akadeemilise saavutus üliõpilaste tasemel, kus tasumata märk saavutatud viimase aasta projekti / väitekirjade. Edukad taotlejad on reaalne ja tõendatav huvi ettevõtja magistrikraadi School of Advanced Study. Lisaks auhinnad on avatud üliõpilastele, kes on:

Self rahastatud ja asukohta Ühendkuningriigis, Euroopa Liidu (EL) või välismaal; Õpib täiskoormusega või osalise tööajaga kuni kaks aastat; Ettevõtja meistrikursused, mis tahes teemal (välja arvatud MRes, kaugus
Õppimine, PgDip ja PgCert).

Kasutamine: Et taotleda Doktor Support Scheme studentship School, peate uurimiseks rakendatud siin. Palun vaadake meie magistriõppes veebilehe või instituudi veebilehed ja seejärel teavet, kuidas taotleda. Doktor Support Scheme studentship konkursi 2015-16 sulgeb esmaspäeval 1. juuni 2015.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of London, School of Advanced Study

MA Kommunaaltehnika Ajaloo Instituut Historical Research annab akadeemiliselt täpne keskkond, kus õpilased arendada oma akadeemilise uurimistöö ja kirjutamise oskusi ning ... [+]

MA Kommunaaltehnika ajalugu kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu annab akadeemiliselt täpne keskkond, kus õpilased arendada oma akadeemilise uurimistöö ja kirjutamise oskusi ning saada sügav mõistmine aiad ja maastike toestavad maailmas ja sajandeid.

See kursus on eriti kasulik lõpetajatele, kes on läbinud esimese astme seotud teema, aga ka arhitektide ja aednike soovivad süvendada oma teema teadmisi või lisada serva oma elulookirjeldus.

Õppetöö toimub kell TÜ Füüsika Instituudi raamatukogu, kus suurt rõhku juhendaja-õpilase suhtlemist klassis. Toimub ka rõhku praktiline koolitus, mille istungeid muuseumid ja raamatukogud ning külastuste aiad Londonis. ... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of London, School of Advanced Study

See aste on Warburg Institute eesmärk on õpetada õpilasi interdistsiplinaarse teadustöö Keskaja ja renessansi uuringute ja vastuvõtu klassikalise traditsiooni. ... [+]

Umbes kraadi

Warburg Instituut MA kultuurilise ja intellektuaalse ajalugu eesmärk on õpetada õpilasi interdistsiplinaarsed uuringud Keskaja ja renessansi uuringud ja vastuvõtu klassikalise traditsiooni. Õpilased saavad osa rahvusvahelise kogukonna teadlased, kes töötavad maailmakuulus raamatukogu. Nad laiendada oma valikut teadmisi lisada ajalooliselt informeeritud tõlgendamist pilte ja tekste, kunstiajalugu, filosoofia, teaduse ajalugu, kirjandust, ja religiooni mõju ühiskonnale. Õpilased õpivad tundma Ladina, Prantsuse ja Itaalia ning omandavad raamatukogu ja arhiivinduse oluliste oskuste uuringuid esmane tekste.

See kaheteistkümne kuu täisajaga kursus on mõeldud sissejuhatusena põhielemendid klassikalise traditsiooni ja interdistsiplinaarsed uuringud kultuuri- ja intellektuaalse ajalugu keskajast kuni varase uusaja perioodil. Kuigi see on kvalifikatsiooni omaette, MA on mõeldud ka koolitust edasise teadustöö doktoriõppe tasemel. Ta on õpetanud läbi klasside ja järelevalve akadeemilise personali Instituut ja väljaspool õpetajatele. Õppejõudude toovad professorid ja teadlased oma valdkonnas, kes on avaldanud hulgaliselt. Research tugevused: edastamist araabia teaduse ja filosoofia Lääne-Euroopasse; Hiljem mõjutas klassikalise filosoofia (Aristotelianism, platonismi, Epicureanism ja Stoicism); ja usuliste nonconformism in sixteenth- ja XVII sajandi Euroopas. Üksikasjalikumat teadusuuringute huvides õppejõud vaata moodul tabelis selles infolehes või külastada www.warburg.sas.ac.uk/home/staff-contacts/academic-staff.... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of London, School of Advanced Study

MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Uuringud pakub range teoreetiline ja praktiline arusaam valdkonna rahvusvahelise põgenike õiguse ja sunniviisiline rä ... [+]

MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Uuringud läbi kaugõppe (DL) (pagulaste seadus Initiative)

Rakenda nüüd esimest kaugõppe MA Refugee Protection ja sunniviisilise migratsiooni Studies. Kui sul on juba tööle või vabatahtlikuna tegutsevad organisatsioonid selles valdkonnas või tahaks liikuda valdkonnas, see Masters annab teile:

prestii kvalifikatsioon avada uksed oma karjääri vahendeid tööd valdkonnas ning võtma kihutustöö ja propageerimine töö arusaam põhiküsimuste ja arutelude ja võti õigusmõistete. Kasu toetab e-õppe

Nagu te õppida, mida e-õppe mahub õpinguid ümber oma muid kohustusi. Sul on ka võimalus jagada oma mõtteid teistega, kes õpivad selle programmi ja saada õppemaksu juhtivad eksperdid kogu maailmast. ... [-]

Suurbritannia London
Märts 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
University of London, School of Advanced Study
Address
London, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 20 7862 8000