University of London, School of Advanced Study

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Londoni ülikooli kõrgkool (SAS) koondab 9 rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisinstituudi, et moodustada Suurbritannia riiklik keskus humanitaarteaduste uurimise toetamiseks ja edendamiseks.

Asub Bloomsbury intellektuaalse Londoni südames - seda ümbritsevad Londoni ülikoolide kolledžid, sealhulgas UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Londoni hügieeni- ja troopilise meditsiini kool, Haridusasutus ning Briti muuseum ja Briti raamatukogu - SAS pakub ainulaadne teadusringkond humanitaarteaduste magistriõppe üliõpilastele. Meie õpilased saavad hõlpsasti ligipääsu uskumatult rikkalikele uurimisressurssidele, sealhulgas Senati maja raamatukogu, Londoni ülikooli keskraamatukogu ja üks Suurbritannia suurimaid humanitaarteaduste uurimiskogusid.

Seitsme kooli instituudid pakuvad mitmesuguseid õpetatud magistriõppe programme ja doktoriõpet oma erialal: ajalugu, kunstiajalugu, prantsuse / saksa keel / hispaania / itaalia / portugali kultuur ja kirjandus, inglise õpe, õigus, poliitika ja rahvusvaheline areng, Inimõigused, Rahvaste Ühenduse uuringud, Ladina-Ameerika uuringud, pagulaste uuringud, rahvusvaheline korporatiivne juhtimine ja finantsregulatsioon ning maksustamine.


Rahastamine

Täiendava õppe kooli juhib igal aastal mitmeid stipendiume ja rahastamisvõimalusi. Lisaks pakuvad kooli instituudid ka mitmeid oma rahastamisvõimalusi, sealhulgas stipendiume ja üliõpilaskohustusi.

Asukohad

London

University of London, School of Advanced Study

Address
London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 7862 8000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega