Sheffield Hallam University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sheffield Hallam University on tervitatav kogukond üliõpilastest ja töötajatest rohkem kui 120 riigist. Pakume erakordset õpetust üle 700 programmi sihtasutus, bakalaureuse-, magistri-ja teaduskraadi tasemel. Rohkem kui 31 000 õpilasega oleme Suurbritannias üks suurimaid ülikoole.

Meie kursused arendavad oskusi, mis on vajalikud teie karjäärile. Me paneme töökogemuse ja reaalmaailma juhtumiuuringud meie õpetamisse, nii et teil on palju võimalusi, kuidas õppida praktikasse. Meie tudengitel on meie praktikantidele tugevalt edukad kogemused, mis täidavad igal aastal peaaegu 19 000 töökohta. Meie pühendunud karjääride teenus pakub individuaalset toetust tööpakkumistele ja intervjuudele. Samuti korraldame regulaarselt tööstusharu ekspertide loenguid ja mitmesuguseid konkreetseid karjäärimõtteid. Paljud meie kursused on akrediteeritud organisatsioonide, sealhulgas CIMA, RIBA ja CIM. Oleme uhked, et 93% meie lõpetajatest töötab või täiendavalt õpib kuue kuu jooksul (DLHE, 2013-14).

Sheffield Hallam University pakub erakordset õpetamise ja õpetamise kogemust ning uurimisprogrammi, mis on järjestatud Ühendkuningriigis asuvate Ühendkuningriigi kaasaegsete ülikoolide viiest (Research Excellence Framework, 2014).


Sheffield Hallami TESOL Center pakub Briti Nõukogu akrediteeritud inglise keele kursusi, et parandada oma lugemis-, kirjutamis-, kuulamis- ja rääkimisoskusi enne kui alustate oma bakalaureuse- või magistriõppe kursust. Vaba inglise keele kursused on saadaval ka teie õpingute ajal.

Ülikool asub Sheffieldis, tervitatavas mitmekultuurilises linnas, kus on rikkalik ja uhke ajalugu. See on ohutu, sõbralik ja odav elukoht, mistõttu on see õppekohtade valik rohkem kui 60 000 õpilase jaoks. Sheffield pakub parimaid mõlemaid maailmasid, kus on kõik mugavused, suur kultuur ja meelelahutus suurest linnast ja maalide rahulikud ja rohelised ruumid.

Asukohad

Sheffield

Address
Howard St, Sheffield S1 1WB, UK
S1 1WB Sheffield, Inglismaa, Suurbritannia