School of Dentistry - University of Dundee

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Hambakool asub Pealinna ülikooli ülikooli keskosas ja seetõttu on hambaravi kraadiõppurid teadlaste ja uurimisvõimaluste lähedal ülikooli muudes osades, samuti raamatukogude, puhke-, kulinaarsete ja spordirajatiste jaoks.

Dundee hambaarstiteaduskonna üliõpilased saavad oma uurimisperioodi jooksul kaasaegsetele teadusuuringutele kaasaegse uurimistööga kokkupuute. Samuti on suurepärased kliinilised rajatised neile õpilastele, kes õpetavad kliinilisi programme. Paljudes maailma paikades asuvad doktorandid töötavad aktiivses uurimiskultuuris tihedas ja integreeritud keskkonnas

Lisaks meie kodustele üliõpilastele erinevatest Šotimaalt ja Ühendkuningriigist on praegu olemas Saudi Araabia, Egiptuse, Süüria, Jordaania, Iraagi, Bahreini, Nigeeria, Singapuri ja Uus-Meremaa doktorantide kraadiõppe üliõpilased ning need õpilased töötavad koos kolleegidega üle kogu maailma populaarsetel teemadel "Prosthodontics" (MDSc) ja Cancer Research (Magistrikraad) õpetatud magistriõppes.


Dundee Dental School pakub kuus õpetatud magistriprogramme, mille abil saate liituda. Nende hulka kuuluvad MDSc in prosthodontics, MRes suuõõnes, MFOdont kohtuekspertiisi odontoloogia, MSc ortodontias, MSc suu bioloogias ja MDPH hambaravi rahvatervise. MRes MFOdont, MDPH ja neid tarnitakse ühiselt kolleegidega kogu koolis. Mõlemas õpetatud ja uurimisprogrammides on hambakooli aspirantide kogukond ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased ja arstid, kes on kaasatud õppekavadesse.

Aspirantuuri ühing

Äsja moodustatud Dundee Hambaravi aspirantuuride ühing (DDPSS) on üliõpilaspõhine kraadiõppe ühing, mille eesmärgiks on pakkuda hambaarstiteaduses õppivatele doktorantidele täiendavaid akadeemilisi ja sotsiaalseid võimalusi.

DDPSSi liikmed on kõik Dundee ülikooli hambaarstide kraadiõppe üliõpilased, täistööajaga ja osalise tööajaga. Meie rühma eesmärk on:

  • toetada hambaarstiga seotud õpinguid lõpetanud üliõpilasi
  • anda kraadiõppurite esindusorgan
  • pakkuma sisemise ja välise kõneleja foorumit
  • pakkuda oskuste arendamise võimalusi; võõrandatavad ja tehnilised
  • luua mitteametlik atmosfäär, kus kraadiõppe üliõpilased saavad kohtuda, et arutada oma projekte ning jagada ideid ja lähenemisviise sageli esinevate probleemidega, võimaldada kraadiõppe üliõpilastel ametlikult anda teadustöö ajakohastusi
  • edendada teadustöö kultuuri, võimaldades post-grad üliõpilastel võimalus segada sotsiaalselt ja võrgustike teiste teadustöötajatega jooksul hambaarsti koolis

Me teeme kõiki eelpool mainitud seminare, sotsiaalseid üritusi, spordivõistlusi ja palju muud.

Loodame sind järgmisel üritusel näha!

Asukohad

Dundee

Address
Nethergate, Dundee DD1 4HN, United Kingdom
Dundee, Šotimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega