Loe ametlikku kirjeldust

Infirm riskijuhtimise kool (SIRM) On tuntud keskus, kes pakub programme nii Bakalaureuse ja Magistri- Tasemed erinevates valdkondades, sealhulgas küberjulgeolek, infoturbe ja kindlustunde, ärijuhtimine, tervishoiu juhtimine ja infotehnoloogia. SIRMi programmid On Erinevate ülikoolide poolt heaks kiidetud Anda oma edukatele õpilastele kraadid. SIRM On pioneer kasutamisel ISACA Näidisõppekava oma infoturbe ja -kinnituse kohta CISA-ga Ja CISM Ühendkuningriigis. Alates 2007. aastast oleme välja töötanud infoturbe ja kindlustunde pakkumisega seotud teadmised; Ja ärijuhtimise programmid koostöös erinevate Suurbritannia ülikoolide sealhulgas Greenwichi Ülikool, Ülikooli Gloucestershire, Derby Ülikool, Chesteri Ülikool ja Anglia Ruskin University.

SIRM On edukalt saavutanud partnerluse rahastamislepinguga Brooklands College (Mis on avaliku sektori poolt rahastatud kolledž) 4. taseme ja kõrgema taseme pakkumiseks. Apprenticehsib küberjulgeoleku kvalifikatsiooni.

SIRM on Kinnitatud oskuste ja rahastamise agentuuri koolitusorganisatsioon Ja see on avaldatud ROTO register (Koolitusorganisatsioonide register). SIRM On edukalt ka registreerunud RoATP (Õpipoisi koolituse pakkujate register). Me oleme ka ATHE poolt heaks kiidetud (Auhinnad koolituseks ja kõrgharidus), ASIC (Rahvusvaheliste kolledžide akrediteerimisteenused) AISABE (Infoturbe audiitorite ja ärijuhtide ühendus).

SIRM asub London, Mis on süda Ühendkuningriik. Meie ülikoolilinnak asub IlfordMis asub Londoni idaosas, 1 minuti jalutuskäigu kaugusel Ilfordi rongi (maapealsest) jaamakeskusest ja linnakeskusest. Liverpooli tänav ja Londoni kesklinn on vaid 15 minuti kaugusel meie campusest. SIRM On moodustanud a Ettevõtte osakond Kus koolitus ettevõtete tasandil antakse nii Avalik ja era-. Meie olemasolevatel üliõpilastel on võimalus ühineda meie ettevõtte osakonnaga, kellel on töötamise kogemus õppimise ajal SIRM. See tagab mitte ainult töökogemuse, vaid annab teile võimaluse täisajaga töötamiseks SIRM või mis tahes muu seotud organisatsioon (Sõltub vabade töökohtade olemasolust). Küberjulgeoleku töökohad on saadaval kogu maailmas ja kui teil on Suurbritannia kraad, mis on kogu maailmas registreeritud, võib teil olla vastava valdkonna tuleviku jaoks turvalisus.

SIRM Kasutab erinevaid õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetodeid, mis hõlmavad klassi loenguid, õpetusi ja seminare (olenevalt õpilase õppimise viisist, näiteks f / t, p / t või võrgus). Me panime märkimisväärse rõhu õpilaste iseseisva õppimise tähtsusele. Me oleme pühendunud kooliväljundite, tööalase konkurentsivõime ja õpingute oskuste arendamise tõhustamisele kogu koolis ning kaasama isikliku arengu planeerimise astme programmidesse. Meie eesmärk on seda teha, pakkudes õpetamise ja õpetamise tuge ja edasiarendamist SIRM Nii töötajatele kui ka õpilastele. Töötajad aadressil SIRM, Teeb koostööd õppejõudude, üliõpilaste ja akadeemilise juhiga koostöös õppejõudude, üliõpilaste ja akadeemilise juhiga, et arendada hariduslikku kultuuri, mis väärtustab ja austab õpetamist, austab ja toetab õppurite individuaalseid erinevusi ning julgustab õpikeskkondade loomist, kus erinevad õpilased saavad õppida ja välja paistma.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

School of Information Risk Management

Inf Riskijuhtimise Kool (SIRM) on vastu võtnud ISACA mudeli õppekavva MSc programmi väljatöötamisel ja kavandamisel, mis põhineb hea aluse ja rangete praktiliste väljaõpp ... [+]

Inf Riskijuhtimise Kool (SIRM) on vastu võtnud ISACA mudeli õppekavva MSc programmi väljatöötamisel ja kavandamisel, mis põhineb hea aluse ja rangete praktiliste väljaõppel vastavates valdkondades. Eesmärk on anda vajalikke teadmisi teooria ja praktika kombinatsiooni kaudu. MSc (CSA) on kooskõlas parimate Cyber ​​Security sertifikaatidega, sealhulgas Cyber ​​Security Nexuse (CSX) põhiõiguste ja sertifitseeritud infosüsteemide halduriga (CISM). CISM on üks peamisi maksete sertifikaate turul.

Kursus varustab õpilasi teadmistega kaasaegsete arengute kohta kiiresti arenevates valdkondades küberjulgeoleku ja kindlustunde, pakkudes sügavust ja laialdast teadmisi ja oskusi nendes valdkondades. Kursuse interdistsiplinaarse olemuse eesmärk on rahuldada üliõpilaste vajadusi, kes soovivad spetsialiseeruda ja jätkata karjääri nendes valdkondades, pakkudes neile suurepärast võimalust arendada oma akadeemilisi ja üldisi tööalast konkurentsivõimet. Loomulikult kasutatakse mitmesuguseid õpetamis- ja õppimisstrateegiaid ja -meetodeid, mida toetavad sobivad kombineeritud õppesuunad, õppetehnoloogiad ja -vahendid, et tõhustada õpilaste õppimist ja edendada kaasamist.... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles