Loe ametlikku kirjeldust

Registreeru meie ONLINE AVATUD PÄEVA. Teil on võimalik vestelda õppejõudude ja töötajatega, vaadata videoid Schumacher College , Dartingtoni ülikoolist ja õppida iga programmi kohta rohkem.

Lisateave ja registreeru siin: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

Inimesed kogu maailmast, igas vanuses ja vanuserühmades, on saanud informeeritud, inspireeritud ja julgustatud tegutsema oma säästva eluviisiga ümberkujundamise kursuste kaudu .

Schumacher College on väljapaistev maine tipptasemel õppetöö jaoks. Meie töö on inspireerida, väljakutse ja end kahtlevad maailma kaas-elanikudena, et esitada küsimusi, mida me kõik võitleme, et leida vastuseid ja leida häid teadmisi, intuitsiooni ja imestada meie lahenduste otsimisel.

Me ühendame juhtivad mõtlejad, aktivistid ja praktikud rahvusvaheliselt, et pakkuda unikaalset brändi väikeste gruppide õppimise kogemustest. See õppimine toimub klassiruumis, aedades, köögis - see on osa sellest, mida me teeme.

Siit saate teada endast, teha sügavaid sõpru üliõpilastega kogu maailmast ja, nagu paljud vilistlased, alustada kolledžiga elukestvat ühendust.

Keskendudes interaktiivsele, kogemuslikule ja osalusõppele, pakume praktilisi oskusi ja strateegilist mõtlemist, mis on vajalik 21. sajandi ökoloogiliste, majanduslike ja sotsiaalsete probleemide lahendamiseks.

Just sellel ülemaailmse murrangul ajal tahame, et te lähete kolleegiumisse, et jagada meiega selliseid viise, kuidas teid elama ja tegutsema erinevalt.

Schumacher College on väga eriline koht. Nagu me püüame välja mõelda, mis maa peal me läheme selle ihaldava planeediga, muutub see lootuse mõttekaks, positiivse nägemise aku! - 350.org asutaja Bill McKibben

Miks sa peaksid tulema?

Kui sa tuled Schumacher College magistriprogrammi, lühiajalise kursuse või kutseõppeni, osalete meie Lõuna-Devoni kaunilises ümbruses meie rahvusvahelises õpikogukonnas Dartingtoni saali maakonnas (link on väline).

Dartington Halli maja asutati 1920. aastatel kahe karismaatilise ettevõtja poolt, võttes nende mõju ida ja lääne suunas, et luua maapiirkondade taaselustamise katse. Nende nägemus põhines järk-järgulisel hariduse, kunsti ja põllumajanduse vormidel - pärandiks, mida me täna jätkame.

Kõik meie kursused on sügavalt põhjendatud ökoloogilisest ja terviklikust maailmapildist, mis kunagi kogenud, muudab täielikult teie elus ja töö maailmas.

Siin on rikkalik ja mitmekesine kogemus, mis võimaldab teil segada sarnaselt mõtlemisega õpilaste, õpetajate ja aktivistidega, kes püüavad saavutada positiivseid muutusi maailmas. Schumacher College on koht, kus te kohtute sõprade ja liitlastega kõikidest eluvaldkondadest ja kogu maailma osadest, kellel on huvi ja kirg meie planeedile, kus me elame.

Schumacher College on lihtsalt üks parimatest õpetamis- ja õppimiskeskkondadest, mida võib leida kõikjal maailmas. - David Abram, Mõistliku ja loomuse saamise jutt

19365_photoset-1.jpg

Mis see siin on?

Schumacher College kursused on kõrgeima kvaliteediga ning pakuvad õppimist ja õpetamist, mida tänapäeval ülikoolides ja kolledžides harva esineb.

Kursuste ainulaadne olemus pole mitte ainult sisu, vaid ka selles, kuidas teie kui õppija osaleb aktiivselt kaasautorina.

Te ei saa siin siin teadmiste passiivseks vastuvõtjaks, kuid eeldatakse, et see on aktiivne õppija, kes otsib lahendusi küsimustele, mida keegi pole veel vastanud.

Schumacher College on range ja nõudlik koht ning meie õpilased on lahutamatu osa õpikogemuse muutmisest unikaalseks, unustamatuks ja täiesti eluks muutuvaks.

Sul on osa rikkalikus kangas, mis moodustab Kolledži igapäevaselt koos õpilaste, vabatahtlike, praktikantide, külalispetsialistide, praktikute, kõnelejate ja esinejatega.

Mida me usume

Ühendus - elamine, töötamine ja õppimine koos

Parim õpe toimub gruppides. Püüame korraldada oma lühikesi kursusi keskmiselt 20 osalejaga ja meie magistriprogrammi 15-ga, kuigi see võib varieeruda. See võimaldab teil oma üksteise ja oma kursuse õpetajate ja juhendajatega paremini kasutada. Me kasutame mitmesuguseid õpetamismeetodeid ja hõlbustavaid protsesse, et tagada nii grupi- kui ka individuaalsete õppimisvõimaluste maksimeerimine ja tõeline ühistootmise ja kaasamise tunne tekib sõltumata kolledži viibimise kestusest.

Alustame päevast ühiskondliku hommikuse koosolekuga, mis läbib päevaüritust ja eraldab töörühmad ja ülesanded. Kõik õpilased ja töötajad osalevad toiduvalmistamise, puhastamise ja aianduse igapäevases tegevuses, mis lisaks meie õppimise lahutamisele aitab kaasa kogukonna tundmisele ja on suurepärane võimalus koondada kõik kolledži liikmed.

Võimaluse korral toetame õpilaste osalemist kolledži laiemas kogukonnas. Meil on regulaarselt avatud õhtuid üldsusele, kus meie lühikeste kursuste õpetajad annavad Maa kõnelusi. See on suurepärane võimalus õpilastele kohtuda kohalike elanikega. Samuti kasutame oma partnerlust ülemaailmse Transition Town Totnes'i (link on välimine) - rahvusvahelise ülemineku liikumise kodu -, kes on regulaarselt kutsutud meie õpilastele kõnelusi pakkuma.

Kõik elusüsteemide austamine - ökoloogiline maailmavaade

Kõik, mida me teeme, on arvestada selle mõju laiemale maailmale. Meil on õnnelik, et see asub väga ilusas maailmaosas koos Dartington Halli vara ajaloolise pärandiga, mis jääb meist kaugemale ja kolleegium ise atmosfääris loetletud hoones - The Old Postern. Kolledži hooldus ja juhtimine ei ole jätkusuutlikkusega seotud väljakutsetega, kuid meie eesmärk on kõnelda igapäevaselt.

Meie raamatukogu on tohutult väärtuslik ressurss, mis sisaldab raamatuid ja arhiivimaterjali, mis lähevad tagasi meie 20-aastase kolleegiumi eksisteerimisega. Mõned suurimad jätkusuutlikkuse ja ökoloogilise elu nimetused on meid selle aja jooksul külastanud ja meie kollektsioon seda peegeldab. Õpilased, kirjanikud ja ajakirjanikud külastavad meid tihti taganema, et seda võimalust kasutada. Õpilasena on teil piiramatu juurdepääs seitsme päeva nädalas.

Tervislik keha - terve vaim

Mõned inimesed jätkavad kolleegiumile toitu üksi tagasi! Meie peakokkide meeskond (teie toega) valmistab iga söögikorra ajal maitsvat taimetoit, mahepõllumajanduslikku ja kohalikku toitu. Toidu tase on nii hea, et meie tavalised toiduvalmistuskursused müüakse välja väga kiiresti.

Märkimisväärne osa toitu kasvatatakse College'i 3,5-akrilisel alal, mida kolledž haldab üliõpilaste ja vabatahtlike abiga. Põhjuseks on ka toiduvarud, mis hõlmavad looduslike elupaikade, mõtisklemise ja inspiratsiooni. Aiad on juhitud ökoloogiliste põhimõtete ja permakultuuri disaini lähenemisviiside järgi.

Tervisliku kehu ja vaimu kasvatamisel on meil spetsiaalselt ette nähtud ruum meditatsiooniks ja vaikseks peegelduseks, kus saate enne hommikusööki valida, kas alustada päeva lihtsustatud vahendusülesandega. (Mulle ei meeldi see, et aiandus või küpsetamine ei saa olla vaikne jälitamine, kuid ma lahutan karvu !?)

College'i kõrval on Dartingtoni saali maja talu ja kaunid põhjused. Jalutage kolledži ümbritsevate segatud metsaalade ääres, Dart'i jõe jõe ääres, mis kulgeb läbi mõisa, või läbi Dartingtoni saunade dekoratiivtaimede, mis on seotud kunstiga seotud ürituste ja festivalide ning kino-, teatri- ja kunstiruumidega.

Võttes kaugel Totnesi linnast, vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel, saate nautida linna parimat alternatiivset elamist, rohelist kogukonda ja täiendavat tervishoidu. Või võta reisi lähedal asuva Dartmoori loodusesse - meie naabermaastikus tohutu looduse ilu. Kaunis uimastamise lõunaosas Devon rannikul on metsikkad kaljud ja liivarandad.

19364_photoset-2.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Schumacher College

Ole aktiivne ja teosed organisatsioonides, koosluste ökonoomika ja haridus, kui me toime tulla üleminekul madala süsinikusisaldusega, kõrge heaolu ja vastupidavaid kohtad ... [+]

Mitte kunagi ei ole olnud tähtsam aeg uue lähenemisviisi suhtlemine keeruline olukordi meie ees kohalikust globaalse taset. Kiiresti muutuvas dünaamiline olukord, lahendusi harva jääb optimaalne väga pikk ja pidev aktiivne osalemine on vajalik koostisosa edu. Kasvav vastupidavust üksikisikud ja kogukonnad on võimalus hoida läheb vaatamata pidev muutus meie ümber.

Meie programm ökoloogilise Design Thinking haarab ja uurib selle keerulise maailma koostoimeid elav kaasamine ja optimistlik lähenemine. See pakub võimas, praktiline ja ökoloogia-keskne oskusi ja teadmisi, mida kohaldatakse erinevaid tavasid disaini, hariduse ja äri täpsem rollid juhtimine, juhtimine ja nõustamine.... [-]

Suurbritannia Totnes
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Schumacher College

Vastuseks süvenev majanduslik ja nendega seotud kriisid, alustasime meie kraadiõppe programmi Economics Transition koos New Economics Foundation, Transition Network ja Bu ... [+]

Mitte kunagi ei ole olnud tähtsam aeg uut lähenemist majandust.

Hädasti on vaja radikaalset mõtteviisi meie majandussüsteemi. Me vajame uut mõtteviisi ja uued mudelid, mis arvestavad meie ees nüüd, mitte pimesi järgmiste tee, mis on viinud meid lähedased kriisid praegu silmitsi seisame.

Need mudelid võimaldavad meil mõlemaid mõjusid leevendada ja kohaneda nende lukustuvate kriisidega - sealhulgas kliimamuutused, bioloogilise mitmekesisuse kadumine, fossiilkütuste energiavarustuse tippimine, finantsstabiilsus, toiduga kindlustatus, vaesus jne. Need põhinevad arusaam ökoloogilise kaitse ja inimeste õitsengu vastastikusest täiendamisest.

20 aastat teerajaja mõtlejad ja praktikud on arenenud alternatiivse majandusliku ideid, mudeleid ja eksperimendid, mis olid kord loetakse radikaalne ja marginaalne. Nagu me pöördume silmitsi uue majanduse koitu, nende teooriate ja tavade liigume nüüd keskpunkti.... [-]

Suurbritannia Totnes
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Schumacher College
Address
The Old Postern, Dartington,
TQ9 6EA Totnes, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 1803 865934