Sparsholt College Hampshire

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus Sparsholt College Hampshire on üks juhtivaid pakkujaid ülikooli tasemel kursusi maa ja keskkonda, kus ajalugu ulatub rohkem kui 100 aastat. Meie kraadi kursused on kinnitatud Ülikooli Portsmouth - järjestatud top 2% ülikoolid maailma (The Times Higher Education World University Rankings 2014) ja meie rahvusvaheliste üliõpilaste kasu ületamatu rajatised jagunenud campus, mis ulatub ligi 400 aakri ilusad Briti maal.

Tänane Student, Homne ekspert Sparsholt College on rahvusvaheline maine meelitada õpilasi üle kogu maailma. Need õpilased - 28 riigist ja lugedes - tulevad Sparsholt osaleda teadus- ja valmistada end ette globaalse karjääri sellistes valdkondades nagu loomade, zoo ja hobuse juhtimist, veterinaar- õendusteaduses, ökoloogia ja kaitse korraldamiseks, aiandus ja kalandus.

Kolleegium on väga tugev traditsioon segamine teoreetilise õppe kõik praktilised oskused, et kaasaegse tööstuse nõudmistele. Selle tulemusena Sparsholt õpilased lahkuvad College väga hästi ette valmistatud töötamiseks; 91% meie lõpetajad on läinud tööle või täiendavat uurimist (Dlhe 2013). Kolledž pakub ka toetav, avatud keskkond, kus õpilased saavad areneda ja saavutada oma maksimaalse potentsiaali. See on õppija-keskne lähenemine, et me usume, aitab oluliselt kaasa rahulolu meie õpilased - Sparsholt College oli kõrgeim üliõpilaste rahulolu määr (94%) kõigist UK maismaal Colleges 2015 (NSS andmed).

Asukohad

Sparsholt

Sparsholt College

Address
Sparsholt College,
Westley Lane

SO21 2NF Sparsholt, Inglismaa, Suurbritannia