The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus Kesk alates Principal.

professor Gavin


Henderson, CBE
Peamine

Kesk seisab esirinnas koolituse ja uurimistöö Lavakunstikõrgkool. Koolilõpetaja tööhõive statistika on üks suurimaid meie vallas ja teadus hiljuti hinnati kui "maailma juhtiv" - ja on ainulaadne valdkonda draama konservatooriume. Suhe bakalaureuse rakendused kohad on kõrgeim tahes Ühendkuningriigi ülikoolis.

Kuigi meie osalejad võita palju kõige kadedus auhindu kogu maailmas, ja sageli märke meedias laia tööstuse organisatsioonid auaste Kesk kullastandardina juhtivatel tehnika ja disaini tööd. Nii ka Kesk jätkub teerajaja jõu rakendamise dramaatiline oskusi paljudes sotsiaalsetes kontekstides.

Me loodame, et te soovite, et uurida erinevaid kursusi, nii bakalaureuse-ja kraadiõppe sätestatud sellel veebilehel. Ära külastada lahtiste uste päev, või tulla meie regulaarseid avaliku lavastused - keskendunud ajaloolise saatkonna Teater.

Meie võimalused on laialdaselt pidada eeskujulikuks edasiste spetsialiseerunud stuudiod ja tulemuslikkuse ruumid lisatakse osana uue dünaamilise arengu.

Lühike märkus professor Simon Shepherd, emeriitprofessor Teater.

Elsie Fogerty asutati Kesk School of Speech Koolitus ja Draamakunsti Royal Albert Hall 1906. Fogerty oli spetsialist kõnes koolitus. Ta oli ka tugev usk sotsiaalse hariduse tähtsust. Õpilased oma kooli sai kiiresti kuulsaks oma kohale salmis-kõnevõistlused, nende välimust teatrites ja nende tööd laste mahajäänud piirkondades of London. Kuigi Kesk töötatud nime näitleja koolitus, selle asutaja oli samal ajal pühendunud edendada uuring teater kui akadeemilise distsipliini.

Ammu enne avati esimesed ülikooli draama osakonna Suurbritannias, Fogerty väitis, et teater peaks õppis ülikoolis ning teatri koolitust tuleks sõlmida kraadi.

Aastal 1937 Fogerty pakuti ruumi kohapeal sel ajal eraldatud rahvusteater hoone kolleegiumi kõrval teater. Aga see süsteem, nagu paljud rahvusteater skeemid, kukkus läbi. 1957. aastal kooli lõpuks kolis Albert Hall, kes on omandanud üürileping saatkonna Theatre Swiss Cottage ja sellega seotud ehitised.

Saatkond oli maine, 1930, katseteks ja poliitiliselt vasakpoolsed teater. Autor 1957 selle maine oli tuhmunud. Kui Kesk saabus see oli nii päästmist vana teatri ja kudumine see kangas uue kolledži hooned. Vähemalt see oli kava: paratamatult vahenditest tuli tõsta. Seekord meister oli Sir John Davis. Tema töö jälitavad sihtkapitalide loodud vahendeid, et ehitada uus hoone. See avati 1961. Tema Kuninglik Kõrgus hertsoginna Kent, kes oli siis Kesk patroon.

  1. aastaks kolm erinevat osakonnad olid asuv Central. The Stage osakond töötab selle kolme aasta jooksul osalejatele, vilistlaste eristades Lord Olivier ja Dame Peggy Ashcroft juba osa oma ajaloost ja kaheaastase kursuse etapil juhid. Õpetajakoolituse osakond valmistab õpilasi oma diplom, siis tunnustatud õpetaja kvalifikatsioon ning Londoni Ülikooli diplom Dramatic Art. See kvalifikatsioon alustamisest 1912. aastal just tänu Fogerty kampaania tunnustamise draama ja draama õpetamise teemadel väärt korraliku akadeemilise. Selleks ajaks kolledži oli kuulus oma logopeediline osakonna oma töö koolitusel osalejad.

Ehitustööd jätkusid. 1972. aasta juunis uue stuudio ehitati nurgal Buckland Crescent ja ametlikult avada kooli uus patroon, Tema Kuninglik Kõrgus printsess Alexandra. Kesk sai toetust saavaid poolt Inner London haridusamet 1972. aastal. Aastal 1989 oli see "ühendatud nii kõrghariduse kolledži omaette ja finantseerib valitsus. See oli pakkunud kraadi aastast 1986, esmalt kinnitama nõukogu National Academic auhinnad. Alates 1992 oma kraadi olid kinnitanud avatud ülikoolis.

Alates 1990. aastate algusest ulatuslik ehitamine ei toimunud: uus töökoda rajatis avati 1991. aastal. Suvel 1993 pikendamist lisati saatkonna Teater - stuudio teater, disainistuudiod ja garderoob rajatised. 1997. aastal kolledži lõpetanud viie korruselise ida loengusse, pakkudes uut raamatukogu, õppevahendite keskus ja arvutustehnika vahendid, õpilase ühine ruum, üliõpilane baar ja personali kontorid. Renoveeritud saatkonna Teater avati 2002. aastal ja seejärel 2005. aasta Lääne-Block, selle mitme korruse state-of-the-art tulemuslikkuse ruumid ja peaproov tuba.

Aastal 2005 Riiginõukogu andis kolledži õigus sõlmida oma õpetas kraadi. Samal aastal õpilased Webber Douglas Academy of Dramatic Art üle Kesk-, tuues endaga akadeemia 100-aastase ajaloo märkimisväärse panuse laval ja ekraanil. Sel aastal oli kooli ainult spetsialisti teatri institutsioon võita sõlmimise tippkeskus õppimine ja õpetamine, muutudes kõrghariduse rahastamine Nõukogu Inglismaa määratud tippkeskus koolitus Teater. Selle eesmärk, nagu tippkeskus on pakkuda riigi ressurss kutsehariduse etenduskunstide koolituse ja õppimise, mis keskendub teatri teadus- ja stipendiumi ja saidi riikliku ja rahvusvahelist koostööd.

Alates september 2005 Kesk sai College of University of London ning seeläbi täidetud Elsie Fogerty esialgse ambitsioone. Ja siis 2012. aastal tuli uue tunnustamise ... Fogerty tavatses öelda, et kuigi rektor Academy of Dramatic Art oli otsib Royal pealkiri oma institutsiooni, ta oli liiga hõivatud lastega töötavate slummides teha, et selline asi. Aga sajandit hiljem saavutamist kolledži asutas ta korralikult sai tunnustuse kui 2012. aasta novembris Tema Majesteet antud Royal Pealkiri Kesk.

Asukohad

London

The Royal Central School of Speech and Drama

Address
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 7722 8183