Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Londonis pakume võimalusi maailmas

Asutatud aastal 1803, St Patrick's on kasvanud väljakujunenud haridusasutus, tervitades üliõpilasi kogu maailmast meie kolledži ülikoolilinnakud Londonis.

Kvalifikatsioon, mida vajate

Meil on partnerlussuhted mõne kõige paremini väljakujunenud ja uuendusliku nimega Suurbritannia hariduses, pakkudes teile paljudes õppeainetes HND-sid ja bakalaureuseõppe programme. Läbi meie rajatiste ja kogenud juhendajate pakuvad need programmid oskusi ja teadmisi, mis toovad kaasa eduka karjääri.

Elu muutuv kogemus

London on ideaalne koht ülemaailmse karjääri alustamiseks ja tõeliselt ainulaadse õpilaste kogemuse saamiseks. Meie ülikoolilinnakud asuvad rahvusvahelises ärikeskuses, kultuuris, kunstis, disainis, muusikas ja võimaluste maailmas. London on ideaalne koht positiivsete mõjude ja elukestvate sõprade loomiseks.

Miks valida St Patrick?

Kuna St Patrick's on asutatud 1803. aastal, on see kujunenud üheks juhtivaks alternatiivseks hariduse pakkujaks, tervitades kõiki taustaga õpilasi. Me oleme väga uhked üliõpilaste edusammude üle ning julgustame aktiivselt arendama oskusi ja värskeid perspektiive, mis on vajalikud igasuguse töökohtade loomiseks kogu maailmas.

Kvaliteet ja kvaliteet

Meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgeimat õppestandardit, nii et saavutate võrdselt kõrged karjääri eesmärgid. Meie akadeemiline meeskond valitakse käsitsi õpilasele suunatud lähenemise järgi - nagu ka meie partnerid.

Tööstuse ja õpilaste vajaduste rahuldamine

Toome teooria elule, rakendades seda „reaalses maailmas”. Te lõpetate põhjalike teadmistega ja võime neid teadmisi rakendada riiklikus ja rahvusvahelises kontekstis.

Alates esimesest päevast alustate ettevalmistusi karjääri eduks, tõstes oma CV-d, et ületada tööandja ootusi ja eristada teisi kandidaate.

Olge elava Londoni südames

Kogege elu ühes maailma kõige olulisemates, põnevates ja mitmekesistes linnades. London on ideaalne koht kultuuri, kunsti ja muusika kuulamiseks.

Teil on suur finants- ja ärikapital, mida ümbritsevad mõned tähtsamad nimed paljudes tööstusharudes. Te olete ka ülemaailmse disaini, moe- ja meediakeskuse keskmes.

Missioon ja visioon

Missiooni kirjeldus

Meie eesmärk on anda oma õpilastele võimalus hariduse kaudu ja aidata neil oma elu paremaks muuta. St Patrick on pühendunud laiendama osalemist ja pakkuma kõigile õpilastele juurdepääsu haridusele. See on suur eelis, et saaksime oma õpilasi toetada, aidata oma potentsiaali avada ja näha, et nad lõpetavad edukalt oma kursused ja lõpetavad. Pakume parimat võimalikku haridust neile, kes seda vajavad taskukohase hinnaga, andes kõigile elualadele inimestele nende karjäärivõimaluste parandamiseks vajalikud võimalused.

Meie nägemus

Meie visioon on jätkata hariduse kättesaadavuse laiendamist, aidates õpilastel parandada oma tööalast konkurentsivõimet ja soodustada kaasatust kogu sektoris. Oleme kogunud suurepärase akadeemilise meeskonna ja pühendunud üliõpilasteenused, tagades kvaliteetse hariduse. Meie eesmärk on olla riiklikult tunnustatud erialase hariduse pakkujana, aidates õpilastel saavutada oma karjäärivõimalusi.

Juurdepääs ja laienemine

Sissejuhatus

St Patricku kolledžil on uhke ajalugu hariduse kättesaadavuse edendamiseks. Alates loomisest 1803. aastal Londonis töötavate Iiri töötavate laste kooliks on kolledž seadnud esikohale täieliku juurdepääsu haridusele, eriti neile, keda ametlik süsteem tähelepanuta jätab, ja puudustkannatavatest piirkondadest või taustast.

Meie juurdepääsu ja laiendamise osalemismissioon

Me usume kindlalt teistesse võimalustesse ning meie eesmärk suurendada haridusvõimalusi kõigile läheb käsikäes meie pühendumisega innovatsioonile ja mitmekesisusele.

Meie eesmärk on anda oma üliõpilastele parim võimalik kutseharidus taskukohase hinnaga, võimaldades neil oma elu paremaks muuta. Pakume inimestele kõigil elualadel võimalusi, mida nad vajavad oma karjäärivõimaluste parandamiseks.

See on suur privileeg toetada meie õpilasi, aidata nende potentsiaali avada ja näha, et nad oma kursused edukalt lõpetavad.

Me oleme pühendunud tööalase konkurentsivõime ja üliõpilaste edukuse parimale klassile. Kolledž osales koos teiste alternatiivsete teenusepakkujatega 2016. aastal HE (DLHE) kõrgkoolide uuringute sihtpunkti. Tulemus näitab, et 54% küsitletud üliõpilastest töötas täistööajaga või osalise tööajaga 6 kuu jooksul pärast kolledži lõpetamist. See on tõeline tõend meie pühendumusest tööalase konkurentsivõime ja parima klassi lõpetajate loomisele. Oli julgustav teada, et 6% kogu üliõpilastest, kes küsitleti DLHE 2016/17 elanikkonnast, õppisid kas täis- või osalise tööajaga 6 kuu jooksul pärast kolledži lõpetamist.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Location address
St Patrick's
15-19 Great Chapel Street

London, England, W1F 8FN GB
Location address
Manchester, England, GB