Stafford

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Stafford asutati AÜE-s 1993. aastal ning selle ainus eesmärk oli pakkuda Lähis-Ida ettevõtlusspetsialistidele kaugõppeabi, et saavutada kvaliteetselt rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon, mis tähistaks neid tõsiste juhtidena ja edendaks nende karjääri.

Alustades 7 õpilasega 1993. aastal, kümmekond aastat hiljem, on meil kaugõppega seotud keskmiselt 1000 õpilast aastas. Kõik on tõsiselt meelestatud hõivatud juhid, kes tõestavad maailmale, et tähendavad õnnestuda.

Stafford on täielikult keskendunud täistööajaga spetsialistide abistamisele äris kvaliteetse kaugõppe abil, et iseseisva õppe kaudu oma karjääri kiirendada.

Stafford töötab kogu Lähis-Idas ja Levandi piirkonnas, pakkudes kaugõppes Executive MBA, doktorikraadi, bakalaureusekraadi, diplomeid ja palju muud.

Oleme uhked oma pühendumuse üle oma tudengite akadeemilisele ja äriedule, meie suurepärastele suhetele Suurbritannia ülikoolidega, aususele ning meie akadeemilise ja haldusalase personali kõrgele kvaliteedile.

Aastate jooksul oleme jälginud, kuidas paljud meie õpilased ronivad ettevõtte redelil ja jõuavad oma teadmistega haripunkti kaugõppe MBA ja teiste kursuste, näiteks doktorikraadi ja magistrite kaudu. Kaugõppe MBA tulemusel on tudengid avanud edukalt oma ettevõtte või asunud rahvusvaheliste ettevõtete direktoriteks. Mõni on oma karjäärivõimalusi täielikult muutnud ja saanud rahulolu, teades, et on aastate pärast vähem tasustavas töös oma tõelises elemendis.

Ja nüüd, kui sõpradena on üle 2000 lõpetanud spetsialisti, on meie eesmärk viia oma kaugõppe missioon edasi järgmisele tudengite põlvkonnale. Meie uhkus oma õpilaste ees kahekordistub iga kord, kui osaleme nende lõputseremooniatel ülikoolis endas.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Asukohad

Northampton

Address
University Drive
NN1 5PH Northampton, Inglismaa, Suurbritannia

Leicester

Address
University Road
LE1 7RH Leicester, Inglismaa, Suurbritannia

Nottingham

Address
NG7 2RD Nottingham, Inglismaa, Suurbritannia

Northampton

Address
University Drive
NN1 5PH Northampton, Inglismaa, Suurbritannia

Dundee

Address
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Šotimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega