Staffordshire University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alates 1914 oleme pakkunud erialase inspireeritud hariduse tähtsust vanuses. Tollal meie keskenduti kaevandamine ja keraamika. Aga ajad on muutunud ja me peame ka. Nüüd me pakkuda kõike Arvutimängud Design kuni Kohtuekspertiis.

Visioon ja väärtused on sihtasutuse Staffordshire University; see, kuidas me asju. See ei muutu kunagi.

Kes me oleme

Nuputusülesandeid. Mõtlesin Ässitajateks. Meeles laiendajad.

Oleme sõbralik Ülikooli globaalse serva. Oleme koht sõna otseses mõttes keset kõike, keskmes UK.

Me ei ole lihtsalt push piirid, me murda neid.

Me ei ole lihtsalt avada raamatuid, oleme avatud meeled.

Meie Campuses

Meie põhitegevuseks on tsentreeritud kaks ülikoolilinnakud Stoke-on-Trent ja Stafford, veel kaks kohalolekust Shrewsbury ja Lichfield.

Staffordshire University

Meie visioon on luua elavat ja dünaamiline serva linna campus geniaalne õppimise ja õpetamise vahendid, hea ühistranspordiühendus ja ühiskondlikus tegevuses.

Õpetamine Teaduskonnad mis on varem jagatud üle kahe ülikoolilinnakud tulevad koos tulemuseks on kontsentreeritud investeeringuid seadmetesse. Seal on ulatuslik uuendamine õpetamise ja sotsiaalse ruumi. Me oleme juba investeerinud üle £ 40m ümberkujundamisel campus ja muutes ülikooli kvartal tõeliselt inspireeriv koht elamiseks ja õppida. See jätkub.

Tippkeskused

Meie satelliit ülikoolilinnakud at Stafford, Lichfield ja Shrewsbury muutub tippkeskuste tervishoiu, hariduse ja õe ja ämmaemanda eriala ja saavad kasu ka investeeringud hoonetesse ja rajatistesse.

Asukohad

Stoke-on-Trent

Address
Staffordshire University,
College Road

ST4 2DE Stoke-on-Trent, Inglismaa, Suurbritannia