University of Strathclyde: Faculty of Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Üks Suurbritannia juhtivaid teaduskonda teaduse, Strathclyde'i ülikooli pakub elavat, dünaamiline, toetav ja sõbralik koht õppimiseks.

Teaduskonna uurib väljakutseid ja võimalusi looduslike ja tehnoloogiliste maailma, narkootikumide avastamise ja rahvatervise keskkonnaprobleemidele, küberkuritegevuse vastasele võitlusele ning mõista ruumi. Andis maailmatasemel teadlased, meie magistrikraad annab võimaluse saada hindamatuid kõrgkoolijärgne mis aitavad suurendada oma karjäärivõimalusi. Õpilased pakutakse kvaliteetne õpe, teavitas uuenduslike teadusuuringute ja tugevad sidemed tööstuse, NHS ja rahvusvaheliste partneritega. Aastal 2014 Research Excellence Framework, füüsika osakonna hinnati 1. Ühendkuningriigis teadusuuringute kvaliteet.

Teadusuuringute võimu Pharmacy & Biomedical Sciences oli 4. Suurbritannia ja 1. Šotimaal ja keemia oli 4. Suurbritannias. Valides õppida Science Strathclyde'i sinust saab osa rahvusvahelise üldsuse personali ja üliõpilasi rohkem kui 40 riigis. Rohkem kui veerand teaduskonna magistri õpilased on pärit väljaspool UK ja töötajad elanikkonnast on sarnaselt kosmopoliitne. Teenused on suurepärane, hästi varustatud kaasaegse laborid ja õppetöö toad, pluss 24-tunnise juurdepääsu arenenud arvuti teabevõrk ja kogenud virtuaalne e-õppe keskkond.

Matemaatika on jagatud järgmised osakonnad:

Puhta Keemia ja Rakenduskeemia (sh Keskus Kohtuekspertiisi)

Department of Pure & Applied Chemistry on riikliku ja rahvusvahelise tööstuse seoseid kõigis valdkondades keemia, sealhulgas auhinnatud Strathclyde'i / GlaxoSmithKline MPhil ja PhD programm. Department töötab igas suuruses ettevõtete rahvusvahelist firmat VKEdele. Koostööprojektid hõlmavad lepingud USA ja Korea narkootikumide avastamise ettevõtted, diagnostika teadusuuringute Renishaw Diagnostika Ltd ja nano keemiat teadus Briti Biocell International. Õpilaste juhitud 'keemia Clinic "teenus võimaldab juurdepääsu keemia vahendid ja nõustamisteenused, suurte või väikeste projektide, suured või väikesed ettevõtted.

Arvuti ja infoteadused

Arvuti ja Infoteaduste osakond on väga head tulemused tööstus- ja professionaalse pühendumisega sealhulgas unikaalne ja riiklikult juhtiv teadus-ja õppetöö koostöös Glasgow Life, üks suurimaid kultuurilisi konsortsiumid Euroopas ja hõlmab Glasgow City Raamatukogud, mis võimaldab meil pakkuda üliõpilastele koos juhendatud professionaalne praktika omandada praktilisi raamatukogunduse kogemus. Professional kaasamine võimaldab meil ka kinnistada praktilised projektid meie klassi, ning tagab, et meil on regulaarne külalisesinejad tööstuse illustreerimaks meie aineõppe praktikas.

Matemaatika ja statistika

Matemaatika ja statistika on tugev rahvusvaheline maine kasutamine rakenduslik matemaatika, matemaatiline analüüs ja statistika, et lahendada probleeme erinevates tööstusharudes. Me töötame koos teadlaste teiste ülikoolide ja tööstuse kogu Ühendkuningriigis, Euroopas ja USAs ja koostöösidemeid on välja töötatud teadlaste paljud institutsioonid kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad: ühisettevõte University of Glasgow luua keskus, mis vaatleb matemaatiline modelleerimine rakendada kõiki aspekte meditsiin ja bioloogia Marine Alliance for Science and Technology Scotland (mastid) arendada kasvu merekeskkonna teadusuuringutele ja pedagoogilise tegevuse nägi valdkondades vesiviljeluse, kalanduse ja keskkond.

Füüsika (sh Institute of Photonics)

Suurbritannia juhtiv teadusuuringute kvaliteeti osakond on riiklikud ja rahvusvahelised sidemed tööstuse, töötades VKEde, nagu TMD, kaasa arvatud paljud spin-out ettevõtted nagu M2 ja Cascade, kuni rahvusvahelised ettevõtted nagu ühtne ja E2V. Meie sidemed tööstuse katta uudsete uusi kiirgusallikaid läbi arengu täielik mõõtesüsteemide firmad nagu Horiba. Department oli esimene moodustada UK koostöös Fraunhofer Institute.

Strathclyde'i Institute of Pharmacy ja biomeditsiinitehnika teaduskond

Strathclyde'i Institute of Pharmacy ja biomeditsiinitehnika teaduskond on suur uurimiskeskus südames Glasgow, mis on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadus ja tööstuse seoseid. Osakonna maja EPSRC Innovaatiliste Manufacturing Pidev tootmine ja Kristalliseerimine, Ühendkuningriigi vähiuuringute formuleerimine Unit, Šoti Rahastamine nõukogu / Scottish Enterprise rahastatud Industrial Biotehnoloogia Innovatsioonikeskus ja keskuse biophotonics. Instituut on pikk ajalugu edukas koostöös tööstuse ja annab võimaluse koostöö ja konsultatsioonifirmad suurte ja väikeste ettevõtetega.

Asukohad

Glasgow

University of Strathclyde

Address
16 Richmond Street,
G1 1 XQ Glasgow, Šotimaa, Suurbritannia
Telefon
+44 141 552 4400