Loe ametlikku kirjeldust

Maailmatasemel ülikool

Swansea Ülikool on teadusuuringute juhitud ülikool, mis on alates 1920. aastast muutnud. Ülikooli kogukond laieneb uurimisele ja avastamisele ning pakub õiget tasakaalu suurepärase õpetamise ja uurimistöö jaoks, mis on ühendatud kadestusväärse elukvaliteediga.

Ülikoolil on olnud tohutu kasvu periood ja me oleme saavutanud oma eesmärgi olla kolmkümmend teadustöö ülikoolist, kes tõstsid 2008. aastal teadusuuringute tipptaseme raamistiku 2014. aasta taset kuni 26. Ühendkuningriigini alates 2008. aasta 52ndast.

Lisaks on hästi kavandatud ambitsioonikas ülikoolilinnakustamisprojekt - üks suurimaid teadmistepõhise majanduse projekte Suurbritannias ja viiest Euroopas.

See hõlmab Bay Campus'i loomist, täiesti uut 450 miljoni euro suurust arengut linna idapoolseks lähenemiseks koos meie olemasoleva Singleton Park Campus ümberkujundamisega.

Swansea mitmekultuuriline kahekesi ülikoolilinnak kogukond pakub globaalset perspektiivi ja võimalusi omandada oskusi, mis kestavad kogu elu.

Swansea Ülikooli tööstusliku asutajate nägemus 1920. aastal:

 • Anda keskkonnas tipptasemel teadusuuringud, teadus, mis on maailma juhtiv, globaalselt koostööl ja rahvusvaheliselt tunnustatud;
 • Deliver silmapaistev õpilane kogemus, teadus juhitud ja praktika juhitud õpetamise kõrgeima kvaliteediga, mis toodab globaalne lõpetajate haritud ja varustatud eristada isiklikku ja tööalast saavutus;
 • Kasutage oma teadus tugevust koostöös tööstuse ja globaalse haardega, kaasa majanduskasvule, edendada heaolu, rikastavad kogukonna ja kultuurielu Wales ja aitavad kaasa tervise, vaba aja ja kodanike heaolu.

Teejuhtme koostöö alustuseks

Swansea ülikool saavutas oma 2014. aasta tipptasemel teadusuuringute taseme raamistiku, mille eesmärk oli saada Ühendkuningriigi 30 parimaks uurimisinstituutiks.

Vastavalt Times Higher Education sõnul oli meie REF 26. järjestus suurim hüpe teadustöötavate institutsioonide hulgas. Nüüd, kui ülikool jõuab oma aastatuhandet aastasse 2020, on meil uued eesmärgid. Nad peavad:

 • Hakka saama Ühendkuningriigi 30-kohaliseks ülikooliks 2018. aastaks
 • Jätkake meie ambitsioonikad laienemisplaanid
 • Laiendage meie globaalset ulatust; ja
 • Liikuda lähemale ühele maailma top 200 ülikoolist.

REF 2014-s viidi Swansea uuringute kvaliteet läbi parema või välja töötatud kuue Russelli rühma ülikooliga. Nende teadusuuringute tagajärjel olime ka 22. kohal.

Me usume ...

Võimaluste võrdsus

Swansea ülikooli eesmärgiks on pakkuda kõikehõlmavat ja toetavat töö- ja õpikeskkonda, mis on vaba ebaõiglasest diskrimineerimisest ja võimaldab personali ja üliõpilasi oma isiklikku potentsiaali täita.

Ülikooli võrdsete võimaluste meeskond toetab aktiivselt personali ja üliõpilasi võimalike takistuste väljaselgitamiseks ja kõrvaldamiseks ning tagab, et ülikool pakub kõigile töötajatele ja üliõpilastele võrdsed võimalused, olenemata rassist, soost, vanusest, puudest, seksuaalsest sättumusest, usutunnistusest ja veendumustest, soost ümberpaigutamine, rasedus- ja sünnitusjärgne staatus või abielu ja tsiviilpartnerluse staatus.

Käimasolevad ülikooli võrdõiguslikkuse projektid hõlmavad Athena SWANi, Töökoha võrdõiguslikkuse indeksit, Race Charter märgi ja Stonewalli ülikooli juhendit (AKA Gay by Degree). Lisateavet leiate Võrdsete võimaluste veebilehtedelt.

Töökohal ja õpingute väärikust

Töö- ja õpingupoliitika väärikust edendab ülikooli kõigi üliõpilaste ja personali väärikust, kõrvaldades igasuguse solvava käitumise ja loovates ahistamise ja agressiivsusega töö- ja õppimiskeskkonna. Ülikooli liikmeid tuleb kohelda väärikust ja austust ning kaitsta ahistamise ja ähvardamise eest tööl ja õppimisel.

Walesi keele toetamine

Me oleme võtnud endale kohustuse aktiivselt toetada, propageerida ja rikastada Welshi kultuuri ja Walesi keelt.

Osana meie visioonist püüame oma üliõpilaskogemust täiendada, suurendades võimalusi õppida kõmri keelt ja parandada sätte kasutamist.

Suurendame ka võimalusi kõigile ülikooli liikmetele, kes saavad kasutada kõmri keelt ja tugevdada ülikooli kujundust Walesis kui kakskeelset institutsiooni.

Rikkades teiste elusid

Discovery on vabatahtlike juhitud heategevusorganisatsioon, mille eesmärk on rikastada Swansea elanike elusid. Organisatsioon näeb ette kogukonna, kus inimesi koheldakse võrdsena ja neid ei diskrimineerita ega ebasoodsas olukorras ühiskond.

Discovery eesmärk on:

 • Suurendage Swansea elanike elusid, et nad saaksid oma potentsiaali täita kui volitatud isikuid ja gruppide ja kogukondade liikmeid.
 • Pakkuge uusi kogemusi ja võimalusi kogukonnas õpilaste juhitud tegevuste kaudu kogukonnas, mis suurendab vastastikust mõistmist ja võrdsust.
 • Aktiivselt toetage õpilasi, et nad oleksid teadlikud oma isiklikust arengust ning mõjutaksid endid ja teiste elusid, osaledes kogukonna tegevuses.

Tervislik ülikool

Swansea on määratud Maailma Terviseorganisatsiooni tervislike linnadega, kes ühinevad linnade eliitribaga, kes töötavad koos kohalike kogukondade tervise parandamiseks. Samamoodi on Swansea ülikool nimetatud tervislikuks ülikooliks ning on loonud ülikoolilinnaku tervisliku võrgustiku, mille ülesandeks on suurendada ülikoolide tervist ja heaolu.

Välisüliõpilased

Swansea ülikool on rahvusvaheliste üliõpilaste ülikoolis ülemaailmselt tunnustatud ja me tervitame rahvusvaheliste üliõpilaste taotlusi kogu maailmast.

Soovitame rahvusvahelistel üliõpilastel esitada taotlusi meie veebirakendussüsteemi kaudu. Lisateavet Swansea ülikooli ülikooli või kraadiõppe taotluse kohta saate meie rakenduste lehtedelt.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Swansea University

Biosciences MRes annab teile eksperditeadusuuringute koolituse, mis on haaratud meie maailmatasemel uurimisrühmadesse ja mis on haaratud ühte või mitmesse meie bioteadust ... [+]

Kursuse ülevaade

Biosciences MRes annab teile eksperditeadusuuringute koolituse, mis on haaratud meie maailmatasemel uurimisrühmadesse ja mis on haaratud ühte või mitmesse meie bioteaduste uurimisteemasse. Te saate kasu meie spetsiaalsetest võimalustest tõelise eristusega teadusliku kvalifikatsiooni saavutamisel.

Meie spetsialistide hulka kuuluvad:

Eritellimusena projekteeritud 12,5 miljoni naela suurune rannikualade uurimislaev.Ainulaadne säästva veeuuringute keskus.Täiustatud andmesidevõimalused koos tipptasemel graafika tööjaamadega.Eritellimusel käitumise ja ökoloogia laboriruumid.Spetsiaalsed molekulaarökoloogia ja endokrinoloogia rajatised ning laborid.

Esimene ametiaeg koosneb kahest kohustuslikust moodulist, mis pakuvad teaduse põhioskusi, teadmisi uurimismeetoditest ja teaduslikest ülevaadetest, ning ühest moodulist, mis on valitud teaduskolledži pakutavate toodete hulgast. Teise ja kolmanda ametiaja hõivab uurimisprojekt.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Swansea University

Kommunikatsiooni, meediateaduse ja avalike suhete magistrikraad on mõeldud tudengitele, kes tahavad keskenduda oma energiale sotsiaalse meedia dünaamilises maailmas, aren ... [+]

Kommunikatsiooni, meediateaduse ja avalike suhete magistrikraad on mõeldud tudengitele, kes tahavad keskenduda oma energiale sotsiaalse meedia dünaamilises maailmas, arendada oma loomingulist praktikat ja professionaalset kirjutamisoskust või soovivad töötada ettevõtluskeskkonnas.

Põhijooned

MA pakub õppekavasid, mis põhinevad praktilistel ja kaasaegsetel meediaoskustel, mida õpetavad haridusalased spetsialistid akadeemilise taustaga. Programm sisaldab mooduleid professionaalses kirjutamises / ajakirjanduses, visuaalsetes kommunikatsioonides ja meediartiklites, video- ja dokumendikunstnike valmistamisel ning PR-, tootemargi ja müügiedenduse valdkonnas. Samuti on saadaval muud moodulid kommunikatsioonis, teoorias, filmides ja ajaloos.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Arengu- ja inimõiguste magister uurib suhteliselt uut inimõiguste ja rahvusvahelise arengu suhet. ... [+]

Arengu- ja inimõiguste magister uurib suhteliselt uut inimõiguste ja rahvusvahelise arengu suhet.

Põhijooned

See magistriprogramm on multidistsiplinaarne programm, mis ühendab arusaamu arendusteaduste, poliitika, poliitilise teooria ja rahvusvahelise õiguse valdkondadest. Selles käsitletakse mõnda põhiküsimust, millega seisavad silmitsi 21. sajandi globaalsed ühiskonnad dünaamilise programmi kaudu, mis ühendab teoreetilise ja rakendusliku perspektiivi ning mida õpetab oma valdkonna juhtivate õppejõudude meeskond.

Õpilasi julgustatakse rakendama õigusalaseid teooriaid, sotsiaalseid ja poliitilisi teooriaid ning uurimisvahendeid arengu- ja inimõiguste analüüsimisel ja mõistmisel, samuti õpetatakse olulisi ajaloolisi ja poliitilisi mõõtmeid ja kontseptsioone.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MA loovas kirjutamises on ainulaadselt inspireeriv programm, mis pakub integreeritud koolitust kirjandus- ja meediateksti kirjutamiseks. ... [+]

Kursuse ülevaade

MA loovas kirjutamises on ainulaadselt inspireeriv programm, mis pakub integreeritud koolitust kirjandus- ja meediateksti kirjutamiseks.

Kursus, mida õpetavad suurte profiilidega kogenud kirjanikud, õpetab mitmesuguseid žanre, sealhulgas ilukirjandust, novelle, luulet, draamat, stsenaristikat ja loomingulist mitteilukirjandust.

Teie õpingud seostuvad Walesi ainulaadse kirjanduskultuuriga, mis on koduks ühele vanimatele bardilistele traditsioonidele Euroopas.

Miks just loovkirjutamine Swanseas?

Osana elavast Swansea kirjanike ja kunstnike kogukonnast on teil võimalus luua isiklikke sidemeid Walesi rahvusteatri ja avatud mikrofoni üritustega sellistes kohtades nagu Dylan Thomas Center ja Howl. Samuti on siin töökogemust kohalike kirjastajatega.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MA digitaalmeedias uurib digitaalse meedia värvikat minevikku, olevikku ja tulevikku. Ideaalne hiljuti lõpetanud või praeguste spetsialistide jaoks, see kursus pakub värs ... [+]

Kursuse ülevaade

MA digitaalmeedias uurib digitaalse meedia värvikat minevikku, olevikku ja tulevikku.

Ideaalne hiljuti lõpetanud või praeguste spetsialistide jaoks, see kursus pakub värsket kaasaegset vaatenurka tänapäeva suurimate ühiskondlike probleemide kohta, tuginedes meie teadmistele meedia- ja kommunikatsiooniuuringutes.

Te uurite juhtivate teadlastega digitaalse meedia äri ja poliitikat, ühendades teoreetilised ja rakendatud vaatenurgad, et anda kindel raamistik tänapäevaste arutelude mõistmiseks.

Hõlmatud on ka digitaalse meedia ja tehnoloogia uurimise akadeemilised suundumused ning valdkonna jaoks sobivad ja tööandjate poolt soovitavad ühised uurimismetoodikad.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Hiina-inglise tõlke ja keele magistrikraad on saadaval juhul, kui olete Hiinast pärit mandariini keelt emakeelena kõneleja, kes on huvitatud rakenduskeele karjäärist, näi ... [+]

Kursuse ülevaade

Hiina-inglise tõlke ja keele magistrikraad on saadaval juhul, kui olete Hiinast pärit mandariini keelt emakeelena kõneleja, kes on huvitatud rakenduskeele karjäärist, näiteks inglise või hiina keele tõlkimine ja õpetamine võõrkeelena.

See kursus annab teile keeleoskused tõlkeõppe ja rakenduslingvistika alal. Selle eesmärk on lukustada suur osa tõlkimisest konkreetsesse konteksti, tõlkides inglise ja hiina vahel.

Te käsitlete võõrkeelt kõnelevate inimeste inglise keele õpetajana, rakenduskeeleõpet ning inglise või hiina keele kui teise keele tõlkimist ja õpetamist.

Meie kraad osutub võrdselt atraktiivseks mandariini õpetajatele, kes soovivad omandada teadmisi rakendusliku lingvistika teooriast ja praktikast.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Tõlke ja suulise tõlke magistriõpe (MATI) on spetsiaalne versioon, milles rõhutatakse erialaoskuste tõlgendamise oskusi. See on integreeritud programm, mille eesmärgiks o ... [+]

Tõlke ja suulise tõlke magistriõpe (MATI) on spetsiaalne versioon, milles rõhutatakse erialaoskuste tõlgendamise oskusi. See on integreeritud programm, mille eesmärgiks on võõrustajalt tõestatud suurepärase võõrkeeleoskuste omandamine edukatesse ja turustatavatesse erialakeeleosutajatesse.

Põhijooned

MATI põhiosas seisab arukas tõlkimine üldiste, administratiivsete ja tehniliste tekstitüüpide kohta, tõlgendamine (ühes või kahes järgmistest keskkondadest: kohalik omavalitsus, tervishoid, politsei ja kohus) ja haridus tööstuses standarditud arvutipõhise tõlke (CAT) tööriistad. Kraadiõppe 1. osa sisaldab ka võimalusi täiendavate spetsialiseeritud oskuste arendamiseks suulise tõlke, audiovisuaalse tõlke, masintõlke (MT) ja tarkvara lokaliseerimise, terminoloogia haldamise, videote tegemise või digitaalse kirjastamise valdkonnas, samas kui tõlke töökogemuse moodulis moodustavad õpilased simuleeritud tõlkefirmad, töötades kohalike tõlkefirmadega ja tegema professionaalsete standardite ja tähtaegade jooksul tõelisi vahendustasusid.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Ükskõik, kas soovite strateegilist mõistmist sotsiaalmeedias, rafineeritud loomingulisi oskusi professionaalse kirjutamise kaudu või suhtluse tundlikkust, et ettevõtlusel ... [+]

Kursuse ülevaade

Ükskõik, kas soovite strateegilist mõistmist sotsiaalmeedias, rafineeritud loomingulisi oskusi professionaalse kirjutamise kaudu või kommunikatsiooni tundlikkust, et ettevõtlusele mõju avaldada, on kommunikatsiooni, meediapraktika ja avalike suhete (PR) magistrant ideaalne.

Te viite läbi kaasaegse meediaoskuse struktureeritud praktika, mida õpetavad motiveeritud tööstusespetsialistid muljetavaldava akadeemilise mandaadiga.

Väärtuslike professionaalsete meediaoskuste omandamine parandab teie väljavaateid ajakirjanduse, avalike suhete, ringhäälingu, ettevõtluse, reklaami või turunduse edukale karjäärile.

Kui olete juba tööstuses professionaal, pakub see kursus dünaamilisi uue meedia oskusi ja kvalifikatsiooni, et edendada oma pidevat ametialast arengut.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie MA küberkuritegevus ja terrorismivastane võitlus toob endaga kaasa veebipõhiste kuritegude ja kuritegeliku käitumise pideva muutumise, et mõista terrorismi ja küberj ... [+]

Meie MA küberkuritegevus ja terrorismivastane võitlus toob endaga kaasa veebipõhiste kuritegude ja kuritegeliku käitumise pideva muutumise, et mõista terrorismi ja küberjulgeoleku ohtusid, suundumusi, probleeme ja vastuseid ning samuti olulisi eetilisi küsimusi.

Põhijooned

Meie MA Küberkuritegevuse ja Terrorism pakub õpilastele võimalust:

Vaadata küberterritooriumiga seonduvaid küsimusi interdistsiplinaarsest ja mitmemõõtmelist perspektiivist, mis pakub probleemide ainulaadset pilti.Osaleda otseselt projekti töös ja sidusrühmadega, kes saavad anda teavet ja ajakohaseid teadmisi valdkonnast.Valige Hillary Rodham Õigusteaduste Koolis asuvatest mitmesugustest moodulitest.Võimalus spetsialiseeruda teatud valdkondades küberkuritegevuse ja / või online terrorismi magistriõppe kaudu.Kirjeldus... [-]
Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MA professionaalse tõlke erialal (MAPT) arendab teid suurepärasest võõrkeeleoskajast edukaks professionaalseks lingvistiks. ... [+]

Kursuse ülevaade

MA professionaalse tõlke erialal (MAPT) arendab teid suurepärasest võõrkeeleoskajast edukaks professionaalseks lingvistiks.

MAPT (varem tõlge koos keeletehnoloogiaga) on osa Euroopa tõlkevõrgustiku magistrandist, millel on praegu 64 liiget kogu Euroopas. Swansea University on Walesi ainus liige.

Te viime läbi põhjaliku tõlketöö üldise, administratiivse ja tehnilise teksti osas ning koolitate tööstuses kasutatavaid arvutipõhiseid tõlkeriistu.

Kraadi esimene osa hõlmab võimalusi arendada spetsiifilisi oskusi suulise tõlke, audiovisuaalse tõlke, masintõlke ja tarkvara lokaliseerimise, terminoloogia haldamise, videote tegemise või digitaalse kirjastamise alal.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MA rahvusvahelise julgeoleku ja arengu tutvustab teile peamisi probleeme ja kriitilisi arutelusid sügavalt tõsises valdkonnas. Julgeolek, vägivald ja konfliktid on nüüd r ... [+]

Kursuse ülevaade

MA rahvusvahelise julgeoleku ja arengu tutvustab teile peamisi probleeme ja kriitilisi arutelusid sügavalt tõsises valdkonnas.

Julgeolek, vägivald ja konfliktid on nüüd rahvusvahelise poliitika ja arengupoliitika diskursuse keskmes. Kaasaegse maailma mõistmine nõuab konfliktide ja vägivalla täielikku mõistmist.

Sellel kursusel uurite lisaks "mittetraditsioonilistele" teemadele nagu majanduslik turvalisus, keskkonnajulgeolek, tervishoid ja ränne ka "traditsiooniliste" julgeolekuküsimuste, nagu sõda ja konfliktid, katvust.

Kasutades osakondade teadmisi turvalisuse alal, saate põhjaliku sissejuhatuse peamistesse lähenemisviisidesse turvalisuse uurimisel.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MA rahvusvahelises ajakirjanduses pakub dünaamilist ja kindlat lähenemisviisi tänapäevase ajakirjanduse õpetamiseks globaliseerumise ja digitaliseerumise kaudu. ... [+]

Kursuse ülevaade

MA rahvusvahelises ajakirjanduses pakub dünaamilist ja kindlat lähenemisviisi tänapäevase ajakirjanduse õpetamiseks globaliseerumise ja digitaliseerumise kaudu.

Meie interdistsiplinaarsed ja kultuuridevahelised meetodid põhinevad meedia- ja kommunikatsiooniuuringute kogemustel.

Täpsustate oma teadmisi ja arusaamu ajakirjandusest 21. sajandi ühiskonnas praktiliste oskuste ja ajakirjandusliku tootmistehnika abil, uurides konkreetseid tavasid teoreetilisest ja analüütilisest vaatenurgast.

Selle kursuse lõpetanud jätkavad edukat ja rahuldust pakkuvat karjääri ajakirjanduse, meedia, kommunikatsiooni ja PR, ringhäälingu ja kirjastamise alal.

Miks just rahvusvaheline ajakirjandus Swanseas?... [-]
Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Rahvusvaheliste suhete MA eesmärk on avada oma meelt ja laiendada oma oskusi. ... [+]

Rahvusvaheliste suhete MA eesmärk on avada oma meelt ja laiendada oma oskusi.

Põhijooned

See magistriõppeosakond pakub põhjalikke teadusuuringuid rahvusvaheliste suhete alal, pakkudes õpilastele üksikasjalikku arusaamist rahvusvahelisest süsteemist, võtmeküsimustest, olulisematest osalejatest ning teema analüüsi ja tõlgendamise alternatiividest.

Tänu globaalsele dünaamikale tööl on teil võimalus spetsialiseeruda ühe konkreetse maailma piirkonna - Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna - uurimisele.

Kunsti- ja humanitaarinstituudil on kõrgkoolide keskus. Graduate Center edendab ja toetab individuaalset ja koostööalast teadustegevust rahvusvahelise tipptasemega ning pakub elavat ja toetavat keskkonda üliõpilastele, kes tegelevad kraadiõppe ja magistriõppe õpingutega. Keskus korraldab kraadiõppe akadeemilise ja erialase arengu edendamiseks ning hõlbustab osalemist seminaride programmides, töötubades ja rahvusvahelistel konverentsidel.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia magister aitab teil õppida kuritegevuse põhjuseid, kriminaalõigussüsteemi ja tipptasemel valdkonna ekspertide kriminolo ... [+]

Meie rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia magister aitab teil õppida kuritegevuse põhjuseid, kriminaalõigussüsteemi ja tipptasemel valdkonna ekspertide kriminoloogiliste arutelude tipptasemel teemasid. Pakutakse põnevat valikut erinevaid mooduleid, mis keskenduvad kriminaalõiguslike teadmiste rakendamisele kriminaalõigussüsteemi töös.

Põhijooned

Rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia magister pakub:

Põhjalik arusaamine kuritegevuse kriminoloogilistest teooriatest ja kriminaalõigussüsteemi toimimisestTeadmised rahvusvahelistest arengutest kriminoloogilises ja kriminaalõiguslikus uurimisesVõimalus uurida sotsiaalsete, poliitiliste ja majanduslike tegurite mõju kuritegevuse ja kriminaalõiguse poliitikaleKriminaalasjades, akadeemilistes ringkondades või teadustöös karjääri suurendamineKirjeldus... [-]
Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Kuritegevus, selle põhjused ja kuidas peaksime sellega toime tulema, pole kunagi pealkirjadest kaugel ning selle valdkonna teadmisi hindavad üha enam valitsuse ja muude s ... [+]

Kursuse ülevaade

Kuritegevus, selle põhjused ja kuidas peaksime sellega toime tulema, pole kunagi pealkirjadest kaugel ning selle valdkonna teadmisi hindavad üha enam valitsuse ja muude sektorite tööandjad.

Uurige meie karistust rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia alal ning saate põhjalikud teadmised kuritegevuse põhjuste, kriminaalõigussüsteemi ja kriminoloogiliste arutelude praeguste teemade kohta.

Õppides ekspertidelt, kellel on rikkalik akadeemiline ja praktiline kogemus, saate teadmiste taseme, mis avab hulga põnevaid karjäärivõimalusi.

Miks peaks Swanseas kohaldama kriminaalõigust ja kriminoloogiat?

Hillary Rodham Clintoni õigusteaduskonna kraadiõppe üliõpilasena saate osa ülemaailmselt tunnustatud õigusteaduste koolist, kus õitsev akadeemiline keskkond on pühendunud õppetöö ja teadusuuringute tipptasemele ning pakub erakordse õpilaskogemuse.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Swansea University

Meie elektroonilise ja elektrotehnika magistrantuuri kursus on avatud ainult rahvusvahelistele tudengitele. ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie elektroonilise ja elektrotehnika magistrantuuri kursus on avatud ainult rahvusvahelistele tudengitele.

Selle kursuse jaoks on olemas valikuprotsess - vaadake selle lehe jaotist „Kandideerimine”.

Saage kaheaastane kogemus Suurbritannias ja võimalus töötada koostöös tööstusega reaalse elu väljakutse nimel.

See uus MSc on meie MSc elektroonika- ja elektrotehnika laiendus ning hõlmab teist aastat, mis võimaldab teil tööstuspartneriga läbi viia kas tööstusele paigutamise või tööstusele suunatud projekti.

Miks elektroonika- ja elektrotehnika koos tööstusega Swanseas?

Elektroonika- ja elektrotehnika Swanseas on ülemaailmselt tunnustatud jõuelektroonika, telekommunikatsiooni, nanotehnoloogia ja biomeetria uuringuekspertide kodu.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Geograafilise teabe ja kliimamuutuste magistrant pakub lisaks kliimamuutuste aspektidele ka valdkondadevahelist koolitust GIS-i, satelliidi kaugseire ja maapealse süsteem ... [+]

Kursuse ülevaade

Geograafilise teabe ja kliimamuutuste magistrant pakub lisaks kliimamuutuste aspektidele ka valdkondadevahelist koolitust GIS-i, satelliidi kaugseire ja maapealse süsteemi modelleerimise teaduslikul alusel.

Te keskendute GIS-i ja maapinna vaatluse tehnilistele aspektidele, aga ka mineviku, oleviku ja tuleviku globaalsetele ja piirkondlikele keskkonna- ja kliimamuutustele.

Kooli lõpetamise ajal on teil praktiline kogemus ja tehnilised teadmised GIS-ist ja kaugseirest, mida toetavad laialdased teadmised kliimamuutuste aluseks olevate teaduslike küsimuste kohta.

Teie õppimisest saavad kasu meie töötajate ühendatud geograafia ja bioteaduste teadusuuringud, mis käsitlevad geograafilist teavet, keskkonna- ja kliimadünaamikat, mere- ja ökosüsteemide bioloogiat ning säästvat arengut.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MSc matemaatika ja infotehnoloogia rahanduse eesmärk on rahuldada nõudlust spetsiaalselt koolitatud matemaatikud maailma rahanduse ja kindlustuse turgudel. ... [+]

Kursuse ülevaade

MSc matemaatika ja infotehnoloogia rahanduse eesmärk on rahuldada nõudlust spetsiaalselt koolitatud matemaatikud maailma rahanduse ja kindlustuse turgudel.

Pankadel on kiireloomuline vajadus arenenud matemaatiliste oskustega töötajate järele, kes suudavad arendada kogu ettevõtte turbulentsete finantsturgude mõistmist.

Uurite erinevaid matemaatika ja andmetöötluse elemente ning arendate teadusuuringute, projektijuhtimise ja kirjaliku suhtluse oskusi.

Meie ulatuslik ekspertide abi aitab kujundada teie väitekirja suurepäraseks aluseks teie edaspidisele karjäärile.

Pärast kooli lõpetamist olete teadlik ja spetsialiseerunud matemaatik, kellel on tõendatud oskused iseseisvalt olulise projekti elluviimiseks ja võimaluseks teha mis tahes organisatsioonis tõsiseid muudatusi.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie MSc materjalitehnika ja tööstuse kursus on avatud ainult rahvusvahelistele üliõpilastele. See uus MSc on meie MSc materjalitehnika laiendus ja hõlmab teist aastat, m ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie MSc materjalitehnika ja tööstuse kursus on avatud ainult rahvusvahelistele tudengitele.

Selle kursuse jaoks on olemas valikuprotsess - vaadake selle lehe jaotist „Kandideerimine”.

Saage kaheaastane kogemus Suurbritannias ja võimalus töötada koostöös tööstusega reaalse elu väljakutse nimel.

See uus MSc on meie MSc materjalitehnika laiendus ja hõlmab teist aastat, mis võimaldab teil tööstuspartneriga läbi viia kas tööstuse paigutuse või tööstusele suunatud projekti.

Miks Swanseas materjalitehnika koos tööstusega?

Kas sa teadsid?

Swansea on üks Ühendkuningriigi juhtivaid materjalide õpetamise ja uurimise keskusi. Swanseas läbiviidavat rahvusvaheliselt juhtivat materjaliuuringut rahastavad mainekad organisatsioonid, sealhulgas Rolls-Royce, Airbus, Euroopa Kosmoseagentuur ja Tata Steel.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Andmeteaduse magistrikraad annab teile kindla aluse andmeteaduste kontseptsioonides ja tehnoloogiates teabe ammutamiseks ja andmetest teadmiste loomiseks. ... [+]

Kursuse ülevaade

Andmeteaduse magistrikraad annab teile kindla aluse andmeteaduste kontseptsioonides ja tehnoloogiates teabe ammutamiseks ja andmetest teadmiste loomiseks.

See kursus keskendub kolmele peamisele tehnilisele teemale: andmekaevandamine, masinõpe ja visualiseerimine.

Uurite arvutuspõhimõtteid, meetodeid ja süsteeme mitmesuguste reaalainete rakenduste jaoks, mis nõuavad matemaatilisi aluseid, programmeerimisoskust, kriitilist mõtlemist ja leidlikkust.

Meie uhiuus 32,5 miljoni naela suurune arvutuskoda on selle kursuse keskmes. Keerukate õppe- ja uurimisvahendite hulka kuuluvad visiooni- ja biomeetrialabor, tegijalabor, TechHealthi labor, teoorialabor, küberturbe- ja võrgutöötluslabor, kasutajalabor ja visualiseerimiskomplekt.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie MSc Advanced Computer Science koos tööstusega on avatud ainult rahvusvahelistele üliõpilastele. Selle kursuse jaoks on olemas valikuprotsess - vaadake selle lehe jao ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie MSc Advanced Computer Science koos tööstusega on avatud ainult rahvusvahelistele üliõpilastele. Selle kursuse jaoks on olemas valikuprotsess - vaadake selle lehe jaotist „Kandideerimine”.

Saage kaheaastane kogemus Suurbritannias ja võimalus töötada koostöös tööstusega reaalse elu väljakutse nimel. See uus MSc on meie MSc Advanced Computer Science laiendus ja hõlmab teist aastat, mis võimaldab teil teha tööstuspartneriga kas tööstusele paigutamise või tööstusele suunatud projekti.

Miks peaks Swanseas olema kõrgtasemel arvutiteadus?

Infotehnoloogiat Swansea University tunnustatakse laialdaselt kui juhtivat Suurbritannia osakonda, millel on arvukalt muljetavaldavaid paremusjärjestusi, mis kajastavad õpetamise ja teaduse tipptasemel. Kolledž on reastatud:... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MSc arenenud informaatikateaduse kursusel on teil põhjalik ettevalmistus karjääri jaoks infotehnoloogia või sellega seotud tööstusharudes. Kursus on teie jaoks, kui olete ... [+]

MSc arenenud informaatikateaduse kursusel on teil põhjalik ettevalmistus karjääri jaoks infotehnoloogia või sellega seotud tööstusharudes. Kursus on teie jaoks, kui olete arvutiteaduse kraadiõpetaja või kui olete omandanud kogemused arvutite ja programmeerimise valdkonnas teises astmes. Valmisolek kõvasti tööd ja võime probleemi lahendada on sama oluline MSc.

MSc arenenud infotehnoloogia kursusel arendada oskusi ja teadmisi, mida olete omandanud oma esimese astme laiendades ja süvendades oma teadmisi Arvutiteadus kaudu erinevaid arenenud mooduleid ja materjali.

Kirjeldus

MSc arenenud informaatikateaduse kursusel on teil põhjalik ettevalmistus karjääri jaoks infotehnoloogia või sellega seotud tööstusharudes. Kursus on teie jaoks, kui olete arvutiteaduse kraadiõpetaja või kui olete omandanud kogemused arvutite ja programmeerimise valdkonnas teises astmes. Valmisolek kõvasti tööd ja võime probleemi lahendada on sama oluline MSc.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie magistrikraad ebanormaalse ja kliinilise psühholoogia alal pakub teile kõrgel tasemel teadmisi kliinilise psühholoogia teooriast ja praktikast tervishoiuasutustes, v ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie magistrikraad ebanormaalse ja kliinilise psühholoogia alal pakub teile kõrgel tasemel teadmisi kliinilise psühholoogia teooriast ja praktikast tervishoiuasutustes, valmistades teid ette professionaalseks kliiniliseks koolituseks doktoriõppe tasemel.

Te uurite põhilisi statistilisi ja uurimismeetodeid hõlmavaid põhiteemasid, sealhulgas söömishäireid, psühhopaatiat ja seksuaalset vägivalda, neuropsühholoogiat ja psühhoteraapiat.

Kogu oma õpingute vältel täpsustate kliinilise psühholoogia praktikaga seotud kriitilisi teadusuuringute ja analüüsioskusi.

Miks ebanormaalne ja kliiniline psühholoogia Swanseas?

Meie psühholoogiaosakonnal on silmapaistev maine nii Suurbritannias kui ka rahvusvaheliselt. Vastavalt 2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistikule oleme üks vaid neljast Suurbritannia psühholoogiaosakonnast, kes saavutavad oma töö ulatuse ja olulisuse jaoks 100% 4 * hinde (maksimaalne võimalik hinne).... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Üliõpilased MSc struktuuritehnoloogia kursusel antakse põhjalikud teadmised ja kokkupuude tavapäraste ja uuenduslike ideede ja tehnikatega, et võimaldada neil kujundada s ... [+]

Kursuse ülevaade

Üliõpilased MSc struktuuritehnoloogia kursusel antakse põhjalikud teadmised ja kokkupuude tavapäraste ja uuenduslike ideede ja tehnikatega, et võimaldada neil kujundada struktuursetele tehnilistele probleemidele heli lahendusi.

See katab struktuuriehituse mitmekesisust, integreerides teadmised mehaanikast, materjalidest, struktuurianalüüsist ja konstruktsioonist. Programm hõlmab ka viimaseid tehnilisi suundumusi tsiviil- ja struktuuritehnoloogias, kaasa arvatud täiustatud arvutuslik modelleerimisoskused ning hõlmab üldjoontes tehnilisi probleeme ja lahendusi suuremahuliste infrastruktuuritööde puhul.

Miks on Swansea ehitusplaneering?

Swansea University inseneriteaduskonna tsiviilehituse osakonnal on suurepärane ja kaugeleulatuv maine. Meie uus MSc in Construction Engineering eesmärk on pakkuda täiustatud koolitust tehnikate struktuuri inseneri analüüsi ja disaini.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MSc ehitustehnoloogia kursuse tudengitele antakse põhjalikud teadmised ja kokkupuude väljakujunenud ja uuenduslike ideede ning tehnikatega, mis võimaldavad neil välja töö ... [+]

Kursuse ülevaade

Ehituseinseneri roll on ühiskonna jaoks üha olulisemaks muutumas, kui rahvastik kasvab ja maailm muutub omavahel paremini seotuks. Pilvelõhkujad muutuvad kõrgemaks ja sillad pikenevad. Rohelise energia revolutsioon nõuab, et energiatootmise infrastruktuur oleks struktuurselt konstrueeritud vastupidavaks ka karmides keskkondades, nt tugev tuul või sügavad merepiirkonnad. Süsinikdioksiidi tootmise peamise panustajana (10% kogu maailmas tekkivatest heitkogustest) sõltub ehitustööstus ehitusinseneridelt energiatõhusate hoonete kavandamiseks, kasutades sektori keskkonnamõju vähendamiseks sobivaid materjale.

MSc ehitustehnoloogia kursuse tudengitele antakse põhjalikud teadmised ja kokkupuude väljakujunenud ja uuenduslike ideede ning tehnikatega, mis võimaldavad neil välja töötada usaldusväärseid lahendusi ehitustehnilistele probleemidele.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Energeetika ja säästva energia magistrant annab teile põhjalikud teadmised pooljuhtseadmete ja tehnoloogiate, täiustatud jõuelektroonika ja täiustatud toitesüsteemide koh ... [+]

Kursuse ülevaade

Energeetika ja säästva energia magistrant annab teile põhjalikud teadmised pooljuhtseadmete ja tehnoloogiate, täiustatud jõuelektroonika ja täiustatud toitesüsteemide kohta.

Samuti saate teada taastuvenergia tootmistehnoloogiate, lairiba elektroonika, energiakogumise, päikesepatareide ja biokütuste kohta.

Kasvav mure kasvuhoonegaaside heitkoguste ja globaalse soojenemise pärast tähendab, et energeetika ja säästva energia teema pole kunagi olnud nii olulised.

Miks energiatehnika ja säästev energia Swanseas?

Insenerikolledžil on väljakujunenud ülemaailmne maine teedrajavate teadusuuringute ja õpetamise alal elektri- ja elektroonikaseadmete energia ning täiustatud pooljuhtmaterjalide alal.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Teile õpetatakse seikluslikku ja põnevat arvutusteadust, mis tegeleb reaalse maailma väljakutsetega, mis muudavad ühiskonna ja majanduse. ... [+]

Kursuse ülevaade

Teile õpetatakse seikluslikku ja põnevat arvutusteadust, mis tegeleb reaalse maailma väljakutsetega, mis muudavad ühiskonna ja majanduse. Ehkki on muret selle üle, milline võib suurandmete ja tehisintellekti mõju olla üksikisikutele, kogukondadele, töökohtadele ja ühiskonnale, keskendub see programm inimpotentsiaalile, vajadustele, soovidele ja hoolimisele ning sellele, kuidas neid motivatsioone saab kasutada innovatsiooni edendamiseks.

Teete oma suurprojekti koostöös ühe meie maailmatasemel partneriga (sh Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft ja paljud teised) ning võtate osa ka paljudest täiendavatest oskusi suurendavatest tegevustest, näiteks liivakarjäärid, taandumised ja keskendunud treeningüritused. Osana tihedalt seotud kohordist õpivad õpilased inimkeskseid meetodeid, mis põhinevad laiaulatuslikul hulgal teoreetilisi, eksperimentaalseid, valdkondlikke ja metoodilisi vaatenurki, et mõista, kuidas need võivad võimendada ja suurendada inimpotentsiaali suurandmetes ja AI-s.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Inseneridel ja tehnilisel erialal lõpetanutel on potentsiaal jõuda juhtimise ja juhtimise tippu. ... [+]

Kursuse ülevaade

Inseneridel ja tehnilisel erialal lõpetanutel on potentsiaal jõuda juhtimise ja juhtimise tippu.

Läbi välise konsultatsiooni ettevõtluse ja tööstusega, see MSc inseneri juhtimine ja juhtimine on loodud selleks, et varustada teid elutähtsate kraadiõppe oskustega, mis on vajalikud inseneri juhtimise või juhtimise rolli saavutamiseks.

Selle programmi on välja töötanud juhtimiskool ja tehnikakõrgkool. Õpilased programmi saavad kasu õpetatakse nii juhtimise ja inseneri teadlased ja saavad kasutada võimalusi mõlema teaduskonna.

Miks just inseneri- ja juhtimishaldus Swanseas?

Inseneri ja juhtimisjuhtimise magistriõppe üliõpilane omandab ja tugineb peamistele oskustele ja teadmistele, mis on vajalikud masinaehituse valdkonna juhtimise ja / või juhtrolli saavutamiseks.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

See magistrikraad programm, konsulteerides äri-ja tööstusettevõtetega (nii suurte kui ka väikeste), seab eesmärgiks luua põhiteadmised oskused ja atribuudid, mis on vajal ... [+]

On tuntud tõsiasi, et inseneridel ja tehnikakõrgkoolidel on potentsiaal jõuda ettevõtte ja tööstuse juhtimise ja juhtimise väga kõrgele tasemele.

See magistrikraad programm, konsulteerides äri-ja tööstusettevõtetega (nii suurte kui ka väikeste), seab eesmärgiks luua põhiteadmised oskused ja atribuudid, mis on vajalikud masinaehituse sektori juhtimise ja / või juhtpositsiooni saavutamiseks.

Põhijooned

Selle valdkonna multidistsiplinaarse kursuse sisu saab tööstus väga hästi teada. Võtme moodulid annavad juhtimise laialdase tutvustus koos üksikasjalike inseneriteaduslike moodulitega:

Juhtkonna alusedStrateegiaJuhtimineProjekti juhtOperatsioonide juhtimineVarade juhtimineVastavusKeskkonnaanalüüsEttevõtlus, innovatsioon ja intellektuaalomandSmart ManufacturingVirtuaalsüsteemidProjekt / doktoritöö... [-]
Suurbritannia Swansea
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

See magistrikraad on loodud selleks, et ületada lõhe kognitiivse neuroteaduse, eksperimentaalse psühholoogia ja pildistamismeetodite bakalaureuseõppe ja doktoriõppe vahel ... [+]

Kursuse ülevaade

See magistrikraad on loodud selleks, et ületada lõhe kognitiivse neuroteaduse, eksperimentaalse psühholoogia ja pildistamismeetodite bakalaureuseõppe ja doktoriõppe vahel.

Saate teada, kuidas kavandada, analüüsida ja hinnata neuroimagingi katseid, mis aitavad meil paremini mõista aju mehhanisme, mis on kognitsiooni ja käitumise aspektide, näiteks mälu, tähelepanu, objekti äratundmise, neurodegeneratsiooni ja ajutrauma, aluseks.

Saate põhjaliku koolituse kognitiivse neuroteadusuuringute alal, tutvustades neuropildistamise põhimõtteid ja omandades praktilisi kogemusi struktuurilise ja funktsionaalse magnetresonantstomograafia (sMRI ja fMRI), elektroencefalograafia (EEG) ja transkraniaalse alalisvoolu stimulatsiooni (tDCS) alal.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Swansea University küberjulgeoleku kursuse magistriõppes hõlmavad teie uuringud teemasid, mis hõlmavad krüptograafiat, plokkheli, krüptokursusi, isikuandmete turvalisust ... [+]

Swansea University küberjulgeoleku kursuse magistriõppes hõlmavad teie uuringud teemasid, mis hõlmavad krüptograafiat, plokkheli, krüptokursusi, isikuandmete turvalisust ja privaatsust, küberterrorismi, küberkuritegevuse ja mobiilside turvalisust. Selles kursuses võtab Swansea Computer Science terviklikku ja interdistsiplinaarset lähenemist, ühendades mooduleid erinevatel teemadel nagu läbitungimise testimine, ametlik modelleerimine, infoturbe haldamine, krüptograafia ja AI, et varustada oma õpilasi sobiva mõtteviisiga karjääri jaoks küberjulgeoleku tagamisel .

Osakonna küberjulgeoleku labor tagab ideaalse tausta julgeoleku maastiku avastamiseks, mis võimaldab üliõpilastel ja töötajatel viia läbi eksperimente võrgu turvalisuse, mobiilside turvalisuse ja uurida ohtude ja kaitsemehhanisme asjade interneti kontekstis.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Küberjulgeoleku magistrant hõlmab kriitilisi moodsa tehnoloogiaga seotud küsimusi alates isikuandmete turvalisusest ja privaatsusest kuni küberterrorismi, küberkuritegevu ... [+]

Kursuse ülevaade

Küberjulgeoleku magistrant hõlmab kriitilisi moodsa tehnoloogiaga seotud küsimusi alates isikuandmete turvalisusest ja privaatsusest kuni küberterrorismi, küberkuritegevuse ja mobiiliturvalisuseni.

Selles Swansea arvutiteaduse haru ühendab terviklik ja interdistsiplinaarne lähenemisviis läbistamise testimise, formaalse modelleerimise, infoturbe halduse, krüptograafia ja tehisintellekti moodulid.

Meie uhiuus 32,5 miljoni naela suurune arvutuskoda on selle kursuse keskmes. Keerukate õppe- ja uurimisvahendite hulka kuuluvad visiooni- ja biomeetrialabor, tegijalabor, TechHealthi labor, teoorialabor, küberturbe- ja võrgutöötluslabor, kasutajalabor ja visualiseerimiskomplekt.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Kavandatud lõpetanute jaoks ökonoomika seotud valdkondades, kes otsivad edasijõudnud programmi, et suurendada karjääri ja / või täiendavaid uurimisvõimalusi. Arendage pro ... [+]

Kavandatud lõpetanute jaoks ökonoomika seotud valdkondades, kes otsivad edasijõudnud programmi, et suurendada karjääri ja / või täiendavaid uurimisvõimalusi. Arendage professionaalse majandusteadlase oskusi ja teadmisi, arendades samal ajal oma võimet mõista ja viia läbi uuenduslikke uuringuid nii teoreetilistes kui ka rakenduslikes olukordades.

PõhijoonedKõik meie moodulid on õpetanud meie maailmaklassi õppejõud, kellel on laialdane tööstuslike ja akadeemiliste teadmiste hulkSwansea on Walesis ühine rahvusvaheline järjestatud uurimus (REF 2014)93% Swansea üliõpilastest tööleasumisel või täiendav õpe kuue kuu jooksul pärast lõpetamistKõrge kokkupuuteaeg - iga moodul sisaldab 2-tunnilist loengut (klassi suurus umbes 150 õpilast), millele järgneb ühe tunni seminar / juhendaja (klassi suurus on piiratud 30-ga) iga nädala jooksul.Kirjeldus... [-]
Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Meie MSc masinaehituse ja tööstuse kursus on avatud ainult rahvusvahelistele üliõpilastele. See uus MSc on meie MSc mehaanikatehnika laiendus ja hõlmab teist aastat, võim ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie MSc masinaehituse ja tööstuse kursus on avatud ainult rahvusvahelistele tudengitele.

Selle kursuse jaoks on olemas valikuprotsess - vaadake selle lehe jaotist „Kandideerimine”.

Saage kaheaastane kogemus Suurbritannias ja võimalus töötada koostöös tööstusega reaalse elu väljakutse nimel.

See uus MSc on meie MSc mehaanikatehnika laiendus ja hõlmab teist aastat, võimaldades teil tööstuspartneriga läbi viia kas tööstusele paigutamise või tööstusele suunatud projekti.

Miks mehaaniline ehitus koos tööstusega Swanseas?

Kas sa teadsid?

The Times Good University Guide 2019 on Ühendkuningriigi masinaehituse edetabelis 9. kohal.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Saate selle magistrikraadiga omandada ekspertkoolituse kõrgtasemel psühholoogia uurimismeetodite alal ja viia läbi põhi- ja rakendusuuringute projekte paljudes valdkondad ... [+]

Kursuse ülevaade

Saate selle magistrikraadiga omandada ekspertkoolituse kõrgtasemel psühholoogia uurimismeetodite alal ja viia läbi põhi- ja rakendusuuringute projekte paljudes valdkondades.

Õpid kasutama mitmesuguseid uurimisvahendeid, näiteks andmebaase, statistilist tarkvara ja arvutiprogramme, ning arendate laialdasi praktilisi teadmisoskusi, mida saab kasutada igas olukorras, kus inimese käitumine on oluline.

Teil tekivad teadmised teadusliku meetodi olemuse ja piirangute ning peamiste alternatiivide kohta, lisaks teadmised psühholoogilise ja käitumisteaduse aluseks olevatest ajaloolistest, teoreetilistest ja filosoofilistest teemadest.

Miks on Swansea psühholoogia uurimismeetodid?... [-]
Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MSc in säästva inseneri juhtimise rahvusvaheliseks arenguks on kõrgelt rakendatav kursus õpetatud elementide ja olulise projekti tulemusega. Õpid mõtlema kiiresti ja pain ... [+]

Kursuse ülevaade

MSc in säästva inseneri juhtimise rahvusvaheliseks arenguks on kõrgelt rakendatav kursus õpetatud elementide ja olulise projekti tulemusega.

Õpid mõtlema kiiresti ja paindlikult, tegutsedes otsustavalt täieliku teabe puudumisel, et parandada elukvaliteeti insenerilahenduste kaudu.

Enamik maailma ehitusest asub „arengumaades, peamiselt lõunapoolkeral” (UNDP). Need keskkonnad seisavad silmitsi väljakutsetega, mis tulenevad äärmisest vaesusest ja toidupuudusest inimtegevusest tingitud kliimamuutustele ja bioloogilise mitmekesisuse pöördumatule kadumisele.

Selle kursuse eesmärk on teha teile osa uuest praktiseerijate põlvkonnast, kes suudab selliste väljakutsetega tegeleda praktiliste tehniliste lahenduste abil, luues kohalike kogukondade vastupanuvõime kiire linnastumise ees.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

MSc in säästva inseneri juhtimise rahvusvaheliseks arenguks on kõrgelt rakendatav kursus õpetatud elementide ja olulise projekti tulemusega. ... [+]

Kursuse ülevaade

MSc in säästva inseneri juhtimise rahvusvaheliseks arenguks on kõrgelt rakendatav kursus õpetatud elementide ja olulise projekti tulemusega.

Õpid mõtlema kiiresti ja paindlikult, tegutsedes otsustavalt täieliku teabe puudumisel, et parandada elukvaliteeti insenerilahenduste kaudu.

Enamik maailma ehitusest asub „arengumaades, peamiselt lõunapoolkeral” (UNDP). Need keskkonnad seisavad silmitsi väljakutsetega, mis tulenevad äärmisest vaesusest ja toidupuudusest inimtegevusest tingitud kliimamuutustele ja bioloogilise mitmekesisuse pöördumatule kadumisele.

Selle kursuse eesmärk on teha teile osa uuest praktiseerijate põlvkonnast, kes suudab selliste väljakutsetega tegeleda praktiliste tehniliste lahenduste abil, luues kohalike kogukondade vastupanuvõime kiire linnastumise ees.... [-]

Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Rahvusvahelise panganduse ja rahanduse magistrikraad on suunatud kandidaatidele, kes soovivad omandada tugeva aluse rahvusvahelises panganduses ja rahanduses, mis varusta ... [+]

Rahvusvahelise panganduse ja rahanduse magistrikraad on suunatud kandidaatidele, kes soovivad omandada tugeva aluse rahvusvahelises panganduses ja rahanduses, mis varustab neid pankade, kauplemise või finantsanalüüsi karjääriga.

PõhijoonedTäiustatud eriala programm, mis võib olla lõpetatud ühe aasta jooksulKõik meie moodulid on õpetanud meie maailmaklassi õppejõud, kellel on laialdane tööstuslike ja akadeemiliste teadmiste hulkSwansea on Walesis ühine rahvusvaheline järjestatud uurimus (REF 2014)Suur hulk professionaalseid akrediteeringuid, et kiirendada oma karjääri sõltuvalt vabatahtlikest moodulitest, mida te võtate93% Swansea üliõpilastest tööle võetud kuus kuud pärast lõpetamistKõrgelt kokku puutuv aeg - meie moodulid tulevad koos loenguga (klasside suurused on piiratud ligikaudu 150 õpilasega) ja seminar / juhendaja (klassi suurused on piiratud 30) iga nädal. Kas olete huvitatud rajatistest? Vaadake neid siia.Stipendiumid, mis on saadaval väljapaistvatel üliõpilastel - lisateabe saamiseks klõpsake siinSwansea on Walesis 1. maailma juhtiv mõju - 60% nelja tärni tasemel (REF 2014)Kirjeldus... [-]
Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Saage eduka turunduse juhiks tulevikuks. Arendage oma kõrgetasemelisi turundus- ja strateegilisi oskusi, kriitiliselt mõeldes pidevalt arenevas tööstuses tekkivatele prob ... [+]

Saage eduka turunduse juhiks tulevikuks. Arendage oma kõrgetasemelisi turundus- ja strateegilisi oskusi, kriitiliselt mõeldes pidevalt arenevas tööstuses tekkivatele probleemidele ja väljakutsetele. See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM), sealhulgas moodul erandeid CIM kutsekvalifikatsiooni (CIM Graduate Gateway skeem).

PõhijoonedKõik meie moodulid on õpetanud meie maailmaklassi õppejõud, kellel on laialdane tööstuslike ja akadeemiliste teadmiste hulkDistsipliini või 3-kuulise tööstuse paigutuse projekti valikSwansea on Walesis ühine rahvusvaheline järjestatud uurimus (REF 2014)93% Swansea üliõpilastest tööleasumisel või täiendav õpe kuue kuu jooksul pärast lõpetamistKõrge kokkupuuteaeg - iga moodul sisaldab 2-tunnilist loengut (klassi suurus umbes 150 õpilast), millele järgneb ühe tunni seminar / juhendaja (klassi suurus on piiratud 30-ga) iga nädala jooksul.Stipendiumid, mis on saadaval väljapaistvatele üliõpilasteleKirjeldus... [-]
Suurbritannia Swansea
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Kui töötate praegu tervisega seotud juhtimisrollis ja soovite oma kogemustele tugineda või soovite oma karjääri selles valdkonnas arendada, annab meie tervishoiu juhtimis ... [+]

Kursuse ülevaade

Kui töötate praegu tervisega seotud juhtimisrollis ja soovite oma kogemustele tugineda või soovite oma karjääri selles valdkonnas arendada, annab meie tervishoiu juhtimise magistrikraad teile täiusliku aluse.

Saate teada, kuidas kavandada ja pakkuda teenuse täiustusi, juhtida muudatusi, teha koostööd teistega organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks, efektiivseks suhtlemiseks ja ressursside parimaks kasutamiseks.

Kogu õpingute vältel saate juhtimisvahendeid, mida saab rakendada väga erinevates tervishoiuvaldkonnas ja sellega seotud juhtimisrollides.

Miks tervishoiu juhtimine Swanseas?

See kursus meelitab üliõpilasi väga erinevatest rahvustest, pakkudes suurepäraseid võimalusi jagada teadmisi ainulaadsetest väljakutsetest, millega seisavad silmitsi eri riikides töötavad tervishoiujuhid.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Suurbritannia