Swansea University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1920. aastal asutatud Swansea on elujõuline teadusuuringutega juhitud ülikool.

Swansea University on teadusuuringutega juhitud ülikool, mis on teinud muudatusi alates 1920. aastast. Meie mitmekesine ja külalislahke kogukond elab uurimise ja avastuse poole, pakkudes suurepärase õppe- ja uurimistöö tasakaalu ning suurepärase elukvaliteedi tasakaalu.

Meie pühendumus reaalmaailmaga seotud teadusuuringutele on viinud selleni, et oleme saavutanud oma eesmärgi olla 30 parima teadusülikooli seas, tõustes aastatel 2014–2021 läbi viidud teadusuuringute tipptaseme raamistiku edetabelis Ühendkuningriigi edetabelis 26. kohale 52. kohalt 2008. aastal.

Swansea University on teist aastat viie aasta jooksul Whatuni üliõpilaste valiku auhindadel nimetatud aasta ülikooliks . Lisaks sellele, et Swansea University krooniti aasta Swansea University oli see ka rahvusvahelises kategoorias esikohal ja asus magistriõppe ning kursuste ja lektorite kategoorias esikolmikusse. Nüüd, juba kuuendat aastat, hääletavad Whatuni Student Choice Awardsi üle täielikult õpilased. Rohkem kui 41 000 arvustust ja kommentaari on esitanud enam kui 160 Ühendkuningriigi asutust.

Mainekates ajakirjades Times and Sunday Times, Good University Guide 2019, oleme tõusnud kuue kohaga Suurbritannia edetabeli 30 parema hulka . Oleme Ühendkuningriigi aasta üldülikooli edetabelis teisel kohal ja oleme võitnud aasta Walesi ülikooli tiitli teist korda kolme aasta jooksul, kinnitades meie positsiooni Walesi juhtiva kõrgharidusasutusena.

Swansea University on Walesi edetabelis The Guardian University Guide 2020. Oma kursusega rahul olevate üliõpilaste osakaal on märkimisväärselt suurenenud - Swansea on nüüd Suurbritannias 4. kohal. Samuti on Swansea Cambridge'i ülikooli kõrval 5. kohal nende üliõpilaste osakaalu osas, kes saavutasid kraadiõppe või jätkavad õpinguid kuus kuud pärast kooli lõpetamist.

Asetame oma õpilased kõigele südamele. Selle tulemusel saavutasime riiklikus õpetamise tipptaseme ja üliõpilaste tulemuste raamistikus (TEF) kuldreitingu, mis on kõrgeim võimalik, ja oleme 2019. aasta riiklikus üliõpilaste uuringus õpilaste rahulolu osas Ühendkuningriigi edetabeli 10. kohal.

Meie uimastamisega rannaäärsed ülikoolilinnakud muudavad meid soovitavaks asukohaks kogu maailmast pärit tudengitele ja töötajatele ning meie mitmekultuuriline kogukond pakub globaalset perspektiivi, võimaldades meiega ühinevatel inimestel arendada oskusi ja teadmisi, mis seavad nad edukale ja rikastavale karjäärile.

Rahvusvahelised üliõpilased

Swansea University on tunnustatud rahvusvaheliste tudengite maailma 200 parima ülikoolina ja me võtame vastu rahvusvaheliste tudengite avaldusi kogu maailmast.

Me julgustame oma rahvusvahelisi üliõpilasi avaldusi tegema meie veebipõhise rakendussüsteemi kaudu. Swansea University õppimiseks bakalaureuse- või magistriõppe avalduse saamiseks lisateabe saamiseks külastage meie avalduse lehti.

Asukohad

Swansea

Address
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP Swansea, Wales, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc