Leanne Test School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Airways Aviation on ülemaailmne võrgustik pilootkoolituse akadeemiate, simulaatorite / hindamiskeskuste ja sihtkoolide kaudu.

Airways Aviation pakub erinevatele kohtadele kogu Euroopas, Lähis-Idas, Aasias ja Austraalias rahvusvahelistele lennuettevõtjatele otsest juurdepääsu kõige kõrgema kvalifikatsiooniga ja kõige paremini koolitatud kommertspilootidele. Tänu meie 30-aastastele maailmatasemel lennutreeningu kogemustele on organisatsioonil suurepärane positsioon, et toetada kodumaiseid ja rahvusvahelisi üliõpilasi ning rahuldada kogu maailmas kiiresti kasvavat nõudlust kommertspilootide järele.

Pakume ambitsioonikaid piloodid Euroopa Lennundusohutusamet (EASA) ja tsiviillennunduse ohutuse amet (CASA) heakskiidetud väljaõppe Pathways ja kasutamise partnerlus lennunduses, mis võimaldab meie kõrgelt motiveeritud lõpetanud piloodid liikuda lennufirma karjääri.

Airways Aviation on pühendunud kvaliteetsete õpetamis- ja õpitulemuste pakkumisele ning unustamatu kogemusele maal ja õhus. Pakume täielikult varustatud, sihtotstarbelisi klassiruume ja üliõpilaspiirkondi ning säilitame maailmatasemel lennukipargi, et tagada meie õpilaste ja töötajate ohutu ja kindel lendamine.

Asukohad

Oxford

Address
London Oxford Airport
Langford Lane
Kidlington
Oxfordshire

OX5 1RA Oxford, Inglismaa, Suurbritannia

Huesca

Address
Huesca-Pirineos Airport
Carretera 1217 Km. 3
Monflorite-Alcala del Obispo

22111 Huesca, Aragon, Hispaania

Bilinga

Address
Airways Aviation Academy Gold Coast
Hangar 51
Lores Bonney Circuit

4225 Bilinga, Queensland, Austraalia

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: