Loe ametlikku kirjeldust

Miks Teesside

  • TOP 200 Edetabel top 200 ülemaailmsete ülikoolide nimekirjast vanuses 50 aastat või alla. *
  • Meie avatud õppekursustel osales üle 1000 õpilase
  • Kvaliteetne, iseseisev, avatud õppeõpe üle 30 aasta

Uurige paindlikku online-kursust Suurbritannia ülikooliga.

Kas olete hõivatud professionaal, kes otsib ametlikku kvalifikatsiooni oma karjääri järgmisele tasandile viimiseks? Kas soovite oma kirge õppida, kuid arvate, et te ei saa aega säästa? Mõtle uuesti.

Teesside University pakume laia valikut paindlikke, veebipõhiseid ja avatud õppekursusi, mis on mõeldud teie ümber ja teie teiste kohustuste täitmiseks.

Oleme pakkunud kvaliteetset, iseseisvat, avatud õppepraktikat üle 30 aasta, nii et meil on edukas edu, mida võite usaldada.

Te ei pea osalema ülikoolilinnakonnas loengutes, seega ei ole majutust ega transpordikulusid ning te ei vaja õpilasviisa.

* Teesside University on järjestatud 151-200 bändis 250 ülemaailmsest ülikoolist vanuses 50 aastat või alla Times Higher Education Young University edetabelis.

Teesside University online-õpe

Online-õpe võimaldab teil saada ülikooli tasemel kvalifikatsiooni, ilma et peaksite meie ülikoolilinnas füüsiliselt osalema.

Online-õppe eelised

Õpi igal ajal ja igal pool

Puudub kindel ajakava - valite, millal ja kus te õppite. Loe ajaleheartiklid, vaata loenguid ja aitab kaasa aruteludele ajal ja kohtades, mis teile sobivad.

Suurendage oma karjääri

Teesside University veebiprogrammi uurimine võib teie karjääri järgmisele tasandile viia ja aidata teil silma paista silma paista.

Globaalne võrk

Teessides saate regulaarselt kontakti kogu maailma õpilastega ja meie akadeemilise personaliga. Meie võrgukeskkond on loodud selleks, et toetada ja julgustada ühist õppimist.

Kvaliteediprogrammid

Meie võrguprogrammid on akadeemiliselt samaväärsed meie ülikoolilõpetamise kraadidega ja kaasavad samasuguse töö taseme. Rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon, mille te omandate, on võrdväärse väärtusega.

Tulevikku suunatud õppimine

Teid inspireerib ja toetab meie õppejõud ja õppejõud, kes on oma teemade vastu kirglikud.

Juurdepääs tugiteenustele

Teil on juurdepääs samadele tugiteenustele nagu ülikooliõpilastele, kellel on juurdepääs miljonitele õppevahenditele, sealhulgas e-raamatutele ja ajakirjadele, mis on saadaval ööpäevaringselt.

Kursused

Pakume laia valikut paindlikke, veebipõhiseid ja avatud õppekursusi, mis on mõeldud teie ümber ja teie teiste kohustuste täitmiseks, viies teid tempo ja koha kontrolli alla.

Kursused hõlmavad järgmist:

Äri, raamatupidamine, turundus

  • Äri ja ettevõtlus (top-up) (online), BA (Hons)
  • Master of Business Administration (Online), MBA

Arvutustehnika

  • Küberjulgeolek (Online), MSc

Engineering

  • Inseneri avatud õppekursused

Inglise

  • Loov kirjutamine (kaugõpe), MA
  • Loov kirjutamine ja heaolu, MA

Õendus, ämmaemandus

Kraadiõppe kursused

Lühikesed kursused

* Faktid

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Teesside University

Küberjulgeolek on seotud tehnoloogiate, protsesside ja kontrollidega, mis on mõeldud küberrünnakute süsteemide, võrkude ja andmete kaitseks. Lõpetajad, kes mõistavad turv ... [+]

Ülevaade

Küberjulgeolek on seotud tehnoloogiate, protsesside ja kontrollidega, mis on mõeldud küberrünnakute süsteemide, võrkude ja andmete kaitseks. Lõpetajad, kes mõistavad turvaliste arvutisüsteemide aluseks olevaid tavasid, on suurel ja üha kasvaval nõudlusel. Meie MSc küberjulgeolek annab teile kriitilise arusaama teabe juhtimisest ja kindlusest koos tehnoloogia riskijuhtimise tavadega. Sa õpid, kuidas uurida ohuolukorda ja arendada küberjulgeoleku rünnakute vastumeetmeid. Te uurite ka asjade interneti turvalisust ning mobiilseadmetes kasutatavaid turvakontseptsioone ja tehnoloogiaid.

Kursuse üksikasjad

Te töötate tööstusstandardi võrgustuudiotes, millel on oma õppe toetamiseks kasutatav isoleeritud võrk. Stuudiokorterites on ka spetsiaalne serveriruum, mis võimaldab teil testida ehitatud võrkude turvalisuse taset. See kursus ei hõlma mitte ainult tehniliste oskuste arendamist, vaid määratleb ka probleemid, mis on seotud turvasüsteemide tihti tähelepanuta jäetud nõrgema lingiga - inimestega. Sa uurid erinevaid teemasid alates inimkonna häkkimisest, IT-eetikast ja õigusest kuni Interneti, mobiilside ja süsteemide turvalisuse poole. Te arendate oma arusaama tehnoloogiast, krüptograafiast, infrastruktuurist ja inimeste mõjust turvalisusele.... [-]

Suurbritannia Middlesbrough
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Southfield Road
Middlesbrough, England, TS1 3BX GB
Social Media