Loe ametlikku kirjeldust

Thamesi haridusgrupp on rahvusvaheline kõrghariduse pakkuja, kes pakub äri- ja andmeanalüüsi tipptasemel õppekavasid. Viimase kolme aastakümne jooksul oleme pakkunud kvaliteetseid Briti kraadiõppe programme kogu Euroopas. Kontserni liikmed on peamiselt Kesk-Euroopas asuvad ja pakuvad akadeemiliste programmide portfelli sihtasutuse programmidest, bakalaureuse kraadiõppekavast kraadiõppesse ja doktoriõppesse. Me määratleme oma Londoni ülikoolilinnaku Liverpooli tänava vahetuse läheduses kui hüpikakka ärikooliks lahja, professionaalne ja hõlpsasti juurdepääsetav keskkond koos kõigi vahenditega ja teenustega, mis teenivad ühte eesmärki, pakkuda ainulaadseid ja individuaalseid teenuseid, meie kogemustega meie kraadiõppuritele. Buckinghami ülikooli pikaajalise partnerina kujundame, arendame ja pakume tipptasemel äri- ja juhtimisprogramme, milles on põhirõhk andmepõhistele otsustusprotsessidele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Thames Education Group Limited

Kas soovite kasutada keeruliste äriprobleemide lahendamiseks andmete analüüsi tööriistu ja võtteid? See programm aitab teil oma karjääri edendada, õpetades teile, kuidas ... [+]

Thamesi haridusgrupi andmepõhise juhtimise magistrikraad koostöös Buckinghami ülikooliga keskendub olulistele pehmetele ja rasketele oskustele, mis võimaldavad teil oma karjääri jõuda järgmisele tasemele. See MSc on ideaalne neile, kellel on bakalaureuse taseme kvalifikatsioon äri, andmeteaduse või sellega seotud valdkonnas. Programm algab veebruaris 2019 ja piiratud arv kohti on veel saadaval sissejuhatava tasu eest 8.200 £ .

Sissepääsu kriteeriumid

Bakalaureusekraad, eelistatavalt seotud valdkonnas.

Inglise keele mitte-emakeelena kõnelejad:

IELTS: 6.5TOEFL skoor 575 või rohkem paberil põhineva testi jaoks või 232 või rohkem arvutipõhise testi puhul;

Või samaväärne.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles