Loe ametlikku kirjeldust

Aga Khan University on unikaalne hübriid institutsiooni akadeemilise kvaliteedi, mis on ka agent sotsiaalset arengut. Juhtiv allikas mind dical, õendusabi ja õpetaja haridus-, teadus- ja avalike teenuste arengumaades, Ülikooli valmistab meeste ja naiste tuua muutusi nende ühiskonnas ja areneda maailmamajanduses. AKU'S õppejõud, üliõpilased ja vilistlased minna sinna, kus seda kõige enam vajatakse, töötavate mitteametlike linnalistes asulates, kaugemates külades ja piirkondades, kus konflikti või hooletus on hävinud põhiteenused. Tõepoolest, paljudel juhtudel, näiteks kogukonnad on oma kodudest. Tuginedes põhimõtete mõju, kvaliteeti, asjakohasust ja juurdepääs, UNIVERSITY on ülikoolilinnakud ja programmid Afganistan, Ida-Aafrika, PakistanJa Ühendkuningriik. Selle rajatiste hulka õppehaiglaid, õenduskool, Medical Colleges, Institutes for Educational Development, Eksamikomisjon, Ja Institute for Study of Muslim Civilizations. Juures AKUÕpilased õitseda tervitades, toetavat keskkonda, mis hõlmab pluralismi, nõuab kõrge taseme ja julgustab juhtimine, meeskonnatöö, intellektuaalne uudishimu, arutelu ja otsest seotust reaalse maailma probleeme. Sissepääs Ülikooli põhineb teenete, võtmata arvesse rahalist vajadust.Institute for Study of Muslim Tsivilisatsioonide

Londonis asuv, Aga Khan Ülikooli Institute for Study of Muslim Tsivilisatsioonide eesmärk on tugevdada teadus- ja õpetades pärandi moslemi ühiskonnas, pöörates erilist tähelepanu ülesannetele need ühiskonnad seisavad silmitsi tänapäeva seaded.

ISMC mandaat on valgustamiseks ajalooliste ja kaasaegsete aspekte moslemi ühiskonnad ning luua platvormi värsket mõtlemist oma tulevikku uuringute, publikatsioonide, avalike ürituste ja interdistsiplinaarne magistrikraad et üliõpilasi üle kogu maailma oma Londoni ülikooli.

Instituudi eesmärk on pakkuda mitmekülgset lähenemist uuring Muslim rahvaste raamlepingu kaudu maailma kultuuride, humanitaaria ja sotsiaalteaduste. Selline lähenemine kajastub magistriõppes samuti erinevaid lühikursused ja teadustöö kaudu ja väljaanded.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations

Asub Kesk-Londonis, Aga Khan University Institute for Study of Muslim tsivilisatsioonide (ISMC) kaheaastase MA programm pakub eristavaid võimalus mõista islami tsivilisat ... [+]

Asub Kesk-Londonis, Aga Khan University Institute for Study of Muslim tsivilisatsioonide (ISMC) kaheaastase MA programm pakub:

Erisugusel mõista islami tsivilisatsioonide nagu nad on aja jooksul arenenud. Rõhutab paljususe ja keerukuse mineviku ja oleviku moslemi kultuuri, õpib neid osana maailma kultuurides. Töötab abivahendeid sotsiaal- ja humanitaarteaduste raamistikuna õppimist.

Jooksul erialade sotsiaal- ja humanitaarteaduste meie õpilased õpivad mitmeid teemasid, sealhulgas, arengu uuringud, majandus, politoloogia, kunst, arhitektuur, ajalugu, kirjandus, võrdlev religioon ja seadus.

MA programm koosneb mitmest südamik ja valikainete kursused, mis sisaldab valdkonna baasil keelekümblusprogrammi (araabia, pärsia või Türgi), sidepidamise ja Juhtimise Programmi samuti välitööd, mis aitab kaasa väitekirja.... [-]

Suurbritannia London
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles