The BCF Group Nottingham

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

BCF Group on arenenud 2001. aastal asutatud Business Coaching Foundationist. Oleme oma juhtimises arendanud ja juhendanud. Olles esindatud globaalsetest õppejuhtidest, kommenteeritud treeneritest ja talentide arendamise spetsialistidest, pakume akrediteeritud inimeste arendusprogramme.

Keskendume akrediteeritud õppe kavandamisele, rakendamisele ja talentide arendamisele muutuste juhtimises ja inimeste arenguruumis.

Meie hiljutised saavutused hõlmavad ülemaailmse partnerluse ja akrediteeritud online-õppeprogrammi käivitamist. Pakume kohandatud tööd, luues tugevad sidemed meie sidusrühmade ja sihtrühmadega, mis annavad suurepäraseid tulemusi.

Talentide arendamisel keskenduvad organisatsiooni juhid õppimisvõimaluste loomisele, et võimaldada töötajate kasvamist ja saavutamist. Oluline on juhtida oma organisatsioone edu tuleviku tööturul, kuid nad ei suuda seda üksi teha. Meie kui BCF grupp soovivad rahuldada üha mitmekesisema ja põlvkondadevahelise tööjõu vajadusi.

Kõik osapooled nõustuvad, et # 1 prioriteet talentide arendamisel 2018. aastal on koolitamine pehmete oskuste omandamiseks.

LinkedIn 2018 töökohal õppimise aruanne

Inimeste praeguse arengu vajaduste rahuldamiseks hõlmavad meie programmid pehmeid oskusi, talente

109252_109145_Pic1.jpg

Meie koolitajad

Meie koolitajad ja konsultandid ei ole mitte ainult paljude kvalifikatsioonidega, vaid ka nende vahel on reaalne kogemus paljudes erinevates tööstusharudes. See tagab, et koolitus on praktiline ja töökohal asjakohane, mitte ainult paljastavate faktide õpetamine.

Kaasaegne koolitus ei tähenda õpetamist, vaid õppimist. Enam ei ole PowerPointi surma. Me teame, et inimeste täieliku kaasamise, lõbutsemise ja tehes õppimise abil saab koolituse edukust saavutada. Meie kursused annavad delegaatidele tõesti mõtte, mida nad õpivad - ning usalduse ja entusiasmi, et nad praktikasse tagasi pöörduksid.

Meie pühendumus teile

Meie kliendina olete teie esimene ja peamine prioriteet ning on väga oluline, et te olete oma ettevõtte arendamisel täielikult toetatud. Meie eesmärk on teid rõõmustada! Meie meeskond on pühendunud kliendikesksusele. Te näete kiiresti, et saate hõlpsasti rääkida kellegagi neist ning nad võtavad endale omandiõiguse ja lahendavad kõik probleemid kiiresti, säästes aega ja vaeva.

Võite olla kindel, et meie meeskond säilitab oma organisatsiooni suhtes rangeima konfidentsiaalsuse. Teil on kasu kõigist meie klientidest (sageli samas tööstusharus) saadud kogemustest, ilma et see konfidentsiaalsust rikuks.

109251_109144_Pic2.jpg

Isikupärastatud teenus

Tehes teiega intensiivset faktide leidmise istungit, saame me täpselt aru saada, millist kaasamist soovite, et tagada, et teil oleks nii palju või vähe kontrolli ja juhtimist, kui soovite.

Võite valida, kas teil on korrapärased kohtumised, suhtlemise tase ja täpselt, kellega soovite osaleda, et saaksite oma organisatsioonile antavat lisaressurssi tõhusalt hallata.

Teil on oma ressursside vajadused paindlikud, sest me ei seo teid kunagi kallis lepinguteks. Leiad, et oleme eetilised, avatud

Asukohad

Nottingham

Address
5 Wheatcroft Business Park, Landmere Lane, Edwalton
Nottingham, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega