The College, Swansea University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

113374_ReasonsToStudyAtSwanseaInfographics-MARCH-20191.jpg

Tere tulemast The College, Swansea University

Pakume magistri- ja magistriõppe Pathways Swansea ülikoolis, mis on prestiižses Times ja Sunday Times Good University Guide 2019-s Suurbritannia top 30-s.

Kolledž pakub kaasaegset ja dünaamilist kogemust, pakkudes akadeemilisi ja tugiteenuseid keskkonnas, mis julgustab teid oma õpingute tipptaseme saavutamisel.

Kolledž pakub akadeemilisi Pathways koostöös Swansea ülikooliga, mis viib bakalaureuse- ja kraadiõppe kraadi. Meie ainulaadne lähenemine haridusele muudab rahvusvahelised üliõpilased Swansea ülikooli lõpetajateks ja elukestvateks õppijateks.

Kolledžis eeldatakse, et te töötate kõvasti, kuid teil on ka palju võimalusi oma õpingute ja paljude sotsiaalsete tegevuste nautimiseks nii Swanseas kui ka ümbritsevas piirkonnas.

 • Väikesed klassid isikliku tähelepanu all: Pakume personaalset ja toetavat haridusfilosoofiat, mis julgustab õpilasi oma maksimaalse akadeemilise potentsiaali saavutama. Kolledži pakutavatel akadeemilistel klassidel ei ole enam kui 35 õpilast.
 • Swansea Ülikooli üliõpilane alates esimesest päevast: Alates esimesest kolledžisse registreerumise hetkest on Teil Swansea Ülikooli üliõpilane, kellel on õpilase ID.
 • Ülikoolilinnas: Teie õpinguid korraldatakse Swansea ülikooli imelistel mereäärsetel ülikoolilinnakutel, mis võimaldab teil liituda ülikoolis toimuvate põnevate sündmustega!
 • Viis tarbimist aastas: alustage oma õpinguid teile kõige sobivamal perioodil septembris, jaanuaris, mais, juunis ja isegi novembri alguskuupäeval.
 • Sihtasutuse valikud: Meie pikendatud semester Sihtasutusvalikud võimaldavad siseneda madalama inglise tasemega.
 • Spetsiaalne ülikoolilinnak: Kolledži üliõpilastel on lahe elukoht Bay Campus'il, kõikides tubades on oma vannituba, on väga lähedased õppehoonele ja majutatakse koos teiste kolleegiumi õpilastega. Elukoht avati jaanuaris 2019 ja kõik meie õpilased on majutatud.
 • Väärtus raha eest: saame pakkuda mõningaid Ühendkuningriigi kõige 30-aastase kõrgkoolide kõige odavamaid eluviise. Kolledž annab sama hea haridustaseme ilma hinnalipita.
 • 24-tunnine üliõpilaste toetus: Meie üliõpilaste tugimeeskond võib pakkuda nõu ja abi 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas. Me võime korraldada lennujaama kiirenemist, majutuse jaotamist, pakkuda orientatsiooni ja nõu, kuidas linna parimaid toite proovida!
 • Suurepärane üliõpilaste elustiil: meie üliõpilased saavad osaleda kõigis ülikooli üritustes lisaks spetsiaalsetele tegevustele, mis on mõeldud ainult teile. Võimalustest näha Premier League'i mänge reisidele läbi kuulsate ajalooliste paikade kogu Ühendkuningriigis.

girl, young, studentnastya_gepp / Pixabay

Sinu elu ülikoolilinnakus

Kolledž on pühendunud teie eesmärkide saavutamisele, pakkudes paljusid tugiteenuseid. Kolledži üliõpilasena on teil juurdepääs kõikidele Swansea ülikooli teenustele.

Kolledžis pakutavad teenused

Soovitame teil kasutada olemasolevaid tugiteenuseid ja võtta ühendust meie sõbraliku personaliga nõu ja abi saamiseks, kui seda vajate.

Pärast registreerumist saavad kõik õpilased koheselt ligipääsu üliõpilaste online-teabele, mis sisaldab kogu ajakava ja akadeemilist teavet, samuti üliõpilaste liidu ja kolledži tugiteenuste ja akadeemiliste meeskondade teavet.

Üliõpilaste tugirühm vastutab järgmise eest:

 • majutusteenused
 • lennujaama transporditeenus (nõudmisel)
 • orientatsiooniprogrammid, et tutvustada Teid Kolledžis, ülikoolis ja Swansea linnas
 • sotsiaalsed tegevused
 • üliõpilaste toetus
 • õpioskuste koolitus
 • akadeemiline tulemuslikkuse jälgimine, sealhulgas üliõpilased Jeopardy programmis
 • osalemise jälgimine
 • puude toetus
 • õppetoetust

Pange tähele: kõik ülalnimetatud tingimused sõltuvad saadavusest ja võivad põhjustada lisatasu.

Tegevused kolledžis

Kui olete huvitatud spordi ja ühiskonna kaasamisest, on Swansea ülikool teile ideaalne ülikool. Ülikoolilinnakud pakuvad laia valikut meelelahutus- ja spordirajatisi, sealhulgas jõusaal, mänguväljakud, spordisaalid ja 50-meetrine bassein.

Olles osa Swansea ülikoolist spordi- ja kultuuriseltsides, avaneb teile palju sotsiaalseid ja võrgustike loomise võimalusi. Me julgustame oma õpilasi sellises tegevuses osalema nii palju kui võimalik.

Bay Campus

Bay Campus on koduks kolledži pühendunud õpetamis- ja eluruumidele. Bay Campus pakub mõningaid parimaid õppimisvõimalusi Ühendkuningriigis ja on üks ainuke ülikooli ülikoolilinnakud maailmas, millel on otsene juurdepääs rannale.

Kolledži akadeemiline hoone

Meie uues akadeemilises hoones on 18 õpetustuba, mis on spetsiaalselt ette nähtud meie väiksema grupi õpetamise stiili jaoks, samuti arvutiklassid ja õppevaldkonnad, mis pakuvad valikuvõimalusi individuaalse ja väikese grupi õppeks. Sotsiaal- ja kultuurialase tegevuse jaoks on see Bay Campuse õppekogukonna keskus.

Suur saal

Lahe keskel asub Campus suur saal. See 32 miljoni naela suurune rajatis sisaldab loenguteatrite, väljaõppekeskuste, 700-kohalise auditooriumi ja kohvik-baari, kust avanevad suurepärased vaated Swansea lahele.

Engineering

Kolledž Engineering on rahvusvaheliselt tunnustatud oma õpetamise ja teadusuuringute maailmatasemel teadusuuringute keskused ja püsiv investeerimisprogramm, pakkudes õpilastele silmapaistvaid ressursse ja rajatisi.

Juhtimiskool

School of Management on edukas üliõpilaste kogukond tõmmatud üle kogu maailma. Koolil on dünaamiline teaduskultuur, mis keskendub mitmetele uurimisrühmadele ja meie õpilased saavad kasu meie maailma juhtivate akadeemikute teadmistest, kes osalevad õpetamisel kõigil tasanditel.

Bay Raamatukogu

Iseseisva õppe ja erialase arengu toetamiseks leiate teemapõhised õppevahendid, õppimisruumid, arvutid, laenutavad sülearvutid, USB laadimispunktid, töötajad ja ruumid.

Juurdepääs kõikidele e-raamatutele ja e-ajakirjadele ning 850 000-punktilisele prindikollektsioonile on saadaval meie teistele saitidele.

Arvutusvalu

Maailmatasemel arvutusteaduse teaduskeskus on avatud septembris 2018.

Muud võimalused:

 • Üliõpilasliit
 • Jõusaal ja spordirajatised
 • Usu ruum
 • Rahapesu
 • Coffeeopolis kohvik
 • Tesco Express

Asukohad

Swansea

Address
Bay Campus
Fabian Way

SA1 8EN Swansea, Wales, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega