The IDM Institute Of Direct And Digital Marketing

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pühendunud aitama igal turundajal olla parimad, kui IDM eksisteerib, et toetada, julgustada ja parandada turundustegevust oma esimestest sammudest karjääri redelil, just kõige kõrgemale.
30 aasta jooksul on meie missiooniks olnud pakkuda parimat koolitust, kvalifikatsiooni, üritusi, ressursse ja liikmesusteenuseid, et rahuldada tänapäeva digitaalsete, otseste ja andmete turundajate tegelikke vajadusi. Iga IDM-programmi on välja töötanud ja tarninud praktiseerivad turundajad, kes teavad, mida ta vajab, et õnnestuks töökohal ja pühendunud sinu edu saavutamisele.
Mittetulundusorganisatsioonina lubame jätkata oma kasumi taasinvesteerimist kõrgharidusse, et leida, arendada ja anda parimat karjääri järgmise põlvkonna turundusstaaridele.
IDM on seotud DM Trustiga. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Miks seda IDMiga teha?

Turustajad, kes valivad IDMi oma koolituspartnerina, annavad tõelise muutuse nende äritegevusele, klientide elule ja oma karjäärile.

IDM juhib "tee revolutsiooni"

Tänapäeval loeb rohkem kui kunagi varem see, mida sa arvad, või isegi seda, mida sa ütled, aga mida te saate teha . IDM-i kvalifikatsioon ja lühikesed turunduskursused on mõeldud turundajatele, kes soovivad teha rohkem, kiiremini ja paremini.

Viimase 25 aasta jooksul oleme koolitanud 70 000 delegaati 28 riigis, Microsoftilt BBC-le, John Lewis Legole.

Mida te oma digitaalse, otsese või andmetel põhineva karjääri järel teete? Uuri IDM-i kvalifikatsiooni ja koolituskursusi või IDM-i liikmelisust.

Treeni oma meeskondi

Täiustage oma meeskondade turundusvõimalusi oma ettevõttele sobiva kohandatud IDM-koolituskavaga

Töötage IDM-iga

Parandage oma karjääri IDMiga

Teie koolituspartner digitaalse ja otsese turunduse oskuste lünkade täitmisel, seades teineteise kõrvale

Alustage täna

Asukohad

London

Address
70 Margaret Street
London, Inglismaa, Suurbritannia