The London Institute of Banking & Finance

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Oleme ülikoolikolledž, mis eksisteerib panganduse ja rahanduse edendamiseks, pakkudes väljapaistvat haridust ja mõtlemist, mis on kohandatud üksikisikute, ettevõtte ja ühiskonna vajadustele.

Meie tähelepanu on suunatud elukestvale õppele: üksikisikute varustamine teadmiste, oskuste ja kvalifikatsiooniga, et saavutada seda, mida nad tahavad kogu oma karjääri ja elu jooksul.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

Oleme väga lihtsal põhjusel - panganduse ja rahanduse edendamiseks, pakkudes väljapaistvat haridust ja mõtlemist, mis on kohandatud ettevõtete, üksikisikute ja ühiskonna vajadustele.

Pakume tänapäeva finantsmaailmas kogemuste, arusaamade ja mõtteviiside tasakaalu, mida pakuvad tööstuse juhid, mõtlejad ja meie kogukonna liikmed.

Ja kuna oleme olnud sektori keskmes alates 1879. aastast, loome seoseid ja luuakse partnerlussuhteid inimeste ja ettevõtete vahel, mis muudavad panganduse ja rahastamise kättesaadavamaks ja mõistetavamaks ning parandavad sotsiaalset kaasatust parema finantsvõimekuse kaudu.

Oleme Londoni pangandusinstituut

Asukohad

London

Address
Lovat Lane,25
EC3R 8EB London, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid

See ülikool pakub ka: