Loe ametlikku kirjeldust

Nottinghami ülikool: inseneriteaduskond

TheÜlikooli Engineering at NottinghamOn tuntud oma maailmatasemel teadustöö, inspireeriva õpetuse ja mitmekülgse akadeemilise kogukonna poolt.

Ühinege meiega Nottinghamis, saate osa üliõpilaste kogukonnast üle 150 erineva riigi kogu maailmast.

 • Suurbritannia uurimisvõimsuse 3. teema raames REF 2014, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistik
 • Üle 98% inseneriuuringutest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% on maailma juhtiv või rahvusvaheliselt suurepärane (REF 2014)
 • Suurbritannia Top 10 Engineering Faculty: Times kõrghariduse maailma ülikooli edetabel 2017
 • Nottingham on kohal Suurbritannias top 10 mehaanika ja elektrotehnika (QS maailm edetabel 2017)

Leiad õppejõud on sõbralik ja toetav töökeskkond. Sul on töötada koos loominguliste ja inspireeriv inimesed, kes on innukas jagada oma kogemusi.

Me oleme pühendunud andekate inimeste toetamisele ja partnerlussuhete arendamisele tööstuse, rahastamisasutuste ja valitsusasutustega, et luua positiivne keskkond, kus avastused, stipendiumid, innovatsioon, äritegevus ja avaliku sektori osalus edenevad. Teaduskond on kaasatud sadu elusate uurimisprojektidega ja teeb tihedat koostööd tööstusega. Meie praktiline keskendumine ja lähenemisviis aitavad teil pakkuda teadmisi ja oskusi, mida peate minema magistriõppesse või jätkama karjääri inseneritegevuses kõikjal maailmas.

Uurides Nottinghami te:

 • Arendada kõrgekvaliteedilisi turustatavaid oskusi
 • Õpetatakse erandlikel ja üsna tsiteeritud akadeemilistel töötajatel, sageli nende valdkonna maailmajuhtidel
 • Osaleda globaalse kraadiõppe kogukonnaga rahvusvaheliste ülikoolilinnakute võrgustikuga Suurbritannias, Hiinas ja Malaisias
 • Lõpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud kvalifikatsiooni

Teid õpetavad teadlased, kes on kirglikud nende erialateadmiste poolest ja on pühendunud järgmise põlvkonna tulevaste inseneride, arhitektide ja teadlaste arendamisele. Teaduskonna magistrandina on teil juurdepääs muljetavaldavatele rajatistele ja ressurssidele, et toetada tegevusi erinevatel erialadel.

Paljud meie kursused on akrediteeritud kutseorganisatsioonide poolt ning paljud meie uurimisprojektid on multidistsiplinaarsed, tuues kokku ülikoolide, teadusasutuste, tööstuspartnerite ja valitsusasutuste spetsialistid, et töötada välja uudsed lahendused globaalsete probleemide lahendamiseks.

Aastal 2012 avasime kosmosetööstuse tehnoloogiainstituudi (IAT), kus korraldatakse Marie Curie'i uuenduslik doktoriprogramm, mis keskendub tulevase õhutranspordi projekti väljatöötamisele. Meie Creative Energy Homes on seitsme maja arendus, mis pakub elukeskkonda juhtivatele ettevõtetele, kes töötavad ülikooliga, et uurida energiatõhusate tehnoloogiate integreerimist ehitistesse.

Meie teadusuuringute tugevad küljed on komposiitmaterjalid, lisaainete tootmine ja 3D trükkimine, energia, jätkusuutlikkus ja kosmosetööstus. Meil on üks suurimaid jõuelektroonika uurimisrühmi ja üks suurimaid lisaainete tootmise uurimisgruppe maailmas.

Nottinghami Ülikoolis

 • Kvalifitseerus meie suurepärase õpetuse eest Ühendkuningriigi õpetamise tipptaseme raamistikus (TEF) 2017. aastal
 • Suurbritannias üks kõige targemaid ülikoole, mille lõpetanud tööandjad on kõige arvukam ülikool (2014. aasta lõpetaja turg) ja teine ​​kõige sihtotstarbelise ülikooli (Graduate Market 2015 ja 2016) - High Fliers Research)
 • Nimega The Times ülikool lõpetatud tööhõivele ja The Sunday Times hea ülikooli juhend 2017

Nottinghami ülikooli inglise keele õpetamise keskus (CELE) pakub kõrgkvaliteedilist akadeemilist inglise keelt ja õppimisoskuste ettevalmistamist ja toetamist enne üliõpilaste õpinguid ja nende ajal.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub spetsialiseeritud arhitektuuriteadustele ja arenenud projekteerimisvõtetele ja -tehnoloogiatele. ... [+]

12-kuuline MArch Architecture Design kursus keskendub spetsialiseerunud arhitektuuriteadmiste ja täiustatud disainitehnikate ja -tehnoloogiate väljatöötamisele ja rakendamisele.

See kursus loodi algselt selleks, et reageerida kasvavale konkurentsile ehitiste professionaalsetes hangetes ning üha suurenevast erialaste teadmiste ja oskuste nõudlusest arhitektuuri tipptaseme saavutamisel. See pakub võimalust keskenduda arhitektuurilisele või linnaehituslikule, humanitaarteaduslikule, keskkonnaalasele disainile ja tehnoloogiale kõrgel tasemel keerukusega, ilma et oleks vaja töötada ühe spetsialiseeritud piirkonna sees.

Võtme faktidOma ülesannete raames arendab Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium oma tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist.Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.See interdistsiplinaarne programm jagab mooduleid teiste osakonna kraadiõppega.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub materjalide ja tehnoloogia rollile ja rakendamisele kaasaegse arhitektuuri loomisel. ... [+]

See 12-kuuline MArch Arhitektuur Disain ja Ehitamine keskendub disaini ja füüsilise kosmose loomise vahelistele suhetele. Loomulikult uuritakse loomingu ja tootmise olemust, kuna need on seotud arhitektuurilise disaini ja praktikaga.

Kursuse eesmärgiks on tagada, et õpilastel oleks võimalus õppida arhitektuuri teemadel, mõista neid materjale praktilise uurimise abil oma rakendustes ning lõpuks välja töötada kriitiline vastus projektide otsuste mõjudele inimestele ja kohtadele.

Selle kursuse märkimisväärne tunnus on disaini ideede arendamine skaalal 1: 1 ja arhitektuuriülikoolide integreerimine erineva tausta ja kogemuste tasemega.

Võtme faktidSelles kursis julgustatakse osalema asjakohastes mainekates riiklikes ja rahvusvahelistes disainivõistlustel, kus on olnud hiljutisi edusamme.Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi välismaiste institutsioonidega. Võimalik, et teil on võimalus osaleda konverentsidel, seminaridel ja koolituskursustel nii Suurbritannias kui ka välismaal.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub keskkonnaküsimuste esilekutsumisele arhitektuuri disaini esirinnas. ... [+]

Selle kursuse eesmärk on varustada disainereid vajalike oskustega, et integreerida keskkonnasõbralikke disainipõhimõtteid projekteerimisprotsessi varajases staadiumis, võimaldades neil pakkuda tõeliselt jätkusuutlikke hooneid.

Arhitektuuri ja säästva disaini 12-kuuline kursus on disainipõhine magistrikraad, mille eesmärk on pakkuda täiendõpet integreeritud keskkonnaarenduse ja arhitektuuri jätkusuutlikkuse valdkonnas. See on mõeldud peamiselt arhitektide ja ehitustööstuse praktikutele, kes soovivad laiendada oma teadmisi jätkusuutlikust ehitusprojektist ja keskkonna projekteerimise põhimõtete ja praktika rakendamisest arhitektuuriprojektides.

Kursus tõstab esile probleemide lahendamise lähenemisviisi, kus tehnilised ja teoreetilised teadmised on hästi integreeritud disainiprojektidesse, ainulaadse õppeprotsessi keskkonnasõbraliku disaini alal. Kasutades projekteerimisprojekte kui sõidukeid, tutvustatakse teile integreeritud projekteerimisviisi, kus disainiprotsessi teavitamiseks kasutatakse keskkonna disaini teooriaid ja põhimõtteid. Disainiprojekte testitakse ja täiustatakse mitmesuguste füüsiliste ja arvutipõhiste simulatsioonivahendite abil, mis on saadaval meie maailmatasemel rajatistes. Selle protsessi toetamiseks õpetatakse lisaks moodulitele ka teisi mooduleid.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub avaliku sektori, linnapiirkondade ja linnade loomingulisele kujundusele, ühendades uuendusliku disaini, jätkusuutlikkuse küsimused ja uusimad uuringu ... [+]

12-kuuline MArch Sustainable Urban Design kursus keskendub linnapiirkondade ja linnade kujundamisele ning on uurimis- ja projektidepõhine programm. Kursuse eesmärgiks on parandada meie linnade kvaliteeti, viies innovatiivse disaini uue suhte kaudu kaasaegsetele teoreetilistele uuringutele seoses linnavormi struktuuri ja linnakohtade loomisega, et vastata suurematele võimalustele ja väljakutsetele.

Programm tugineb osakonna akadeemilise personali teadustööle ja praktikale. See hõlmab rahvusvaheliselt tuntud raamatuid ja ajakirjanike autoreid linnade kujundamisel ja sellega seotud valdkondades koos märkimisväärse rahvusvahelise praktikaga, mis teavitab programmi õpetusest.

Võtme faktidOma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi kutseorganisatsioonide ja rahvusvaheliste institutsioonidega, et tagada ülemaailmne teadlikkus ja rakendatavus kogu akadeemias ja praktikas.Ülikooli endine linnaplaneerimisinstituut oli üks esimesi riigi institutsioone, kes pakkusid linnaplaneeringus teadustöö ja kraadiõppe kvalifikatsiooni.MArch Sustainable Urban Design kursus sobib arhitektuuri lõpetanutele ja nendega seotud valdkondadele nagu maastikuarhitektuur ja linnaplaneerimine.See kursus ei anna Ühendkuningriigis professionaalset akrediteerimist, kuigi jätkusuutliku Urban Design moodul võimaldab õpilastel taotleda BREEAM akrediteeritud lõpetaja staatust.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See uus kaheaastane MSc kursus koosneb kahest semestrist õpetatud moodulid, millele järgneb aastapikk projekt. Võimaluse korral toimub projekt koostöös tööstusega. ... [+]

Selle programmi eesmärk on pakkuda teile eelmiste uuringute laiendamist ja võimalust praktikas rakendada seda, mida olete õppinud laiendatud tööstuslikult asjakohasel uurimisprojektil, et saaksite selles valdkonnas professionaalsete inseneride teenistust. Paindlikkuse tagamiseks pakub kursus ka mitut valikulist moodulit.

Te omandate akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste probleemide tüübid, nii õpetatavate kursuste kui ka projekti tööde kaudu. Kirjalikud ettekanded viiakse läbi kursuse erinevatel etappidel.

Teostatakse olulist laiendatud individuaalset projekti, arendades oma võimet osaleda iseseisvas õppes ja valmistada ette kraadiõppe või karjääri tööstuses. Projekt moodustab teie kirjaliku väitekirja. Samuti arendate oma võimet mõtlema loogiliselt ja kriitiliselt, omandada probleemide lahendamise oskusi, saada asjakohaste seadmete ja tarkvara pädevateks kasutajateks ning edastada tulemusi tõhusalt.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus annab laia ja sügava arusaama insenerimaterjalide töötlemisest, olemusest ja omadustest. ... [+]

Kursuse sisu

MSc Advanced Materials pakub head paindlikkust, kombineerides põhilisi kohustuslikke mooduleid mitmete valikainete moodulitega - see tähendab, et saate luua oma huvide kajastamiseks vajaliku õppekava.

Kursus koosneb 120 ainepunkti põhiteaduslikest ja vabatahtlikest õpetatavatest moodulitest koos suveperioodil 60 krediidi suurte individuaalsete teadusuuringutega seotud projektidega. Pidage meeles, et moodulid võivad muutuda.

Tuumade ja valikuliste moodulite segu abil arendate välja järgmise:

Teadmised ja arusaamine materjalide aluspõhimõtetest ja vajalikust taustteadmisest.Teadmised ja arusaam täiustatud tootmistehnoloogiast, mis on seotud tööstusega.Materjalide mehaaniliste omaduste, nende mikrostruktuuri ja nende töötlemise ajaloo seoste mõistmine.Võimalus ideede edukaks edastamiseks kirjalikes aruannetes, suuliselt ja gruppide ettekannete abil.Võimalus kasutada algupärast mõtlemist.Võime üksikprojekti kavandada ja ellu viia.Võime mõista ja rakendada paljudes tööstusharudes toodetud materjalide teooriat, meetodit ja praktikat.Inimsuhete, kommunikatsiooni ja kutseoskused.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 nädal
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Tugev alus kaasaegse bioengustehnoloogia jaoks. ... [+]

Selle 12-kuulise kursuse eesmärk on pakkuda teaduse või tehnika lõpetajatele mitmekesisemaid taustapilte, millel on tänapäevased biotehnoloogia tehnoloogiad, ning võimalused biomechanikate ja biomaterjalide rõhutamiseks, bioloogilise mitmekesisuse ja bioloogilise mitmekesisuse tagamiseks ning mitmesuguste inimsüsteemide digitaalseks modelleerimiseks, mis valmistavad ette õpilased karjääri tööstusliku, kliinilise või teadustöö keskkonda.

See kursus on üks kahest tihedalt seotud bioengineerialisest magistrikursusest, mis koosneb ühisest tuumikust, mis suudab keskenduda bioengineerimise konkreetsetele aspektidele.

Kursusel on laiema ulatusega mõni teine ​​kursus, mis võimaldab õpilastel valida biomaterjalide, biomehaanika ja digitaalse modelleerimisega seotud mooduleid.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Tugev alus kaasaegse biotehnoloogia tehnoloogiale, keskendudes biomaterjalidele ja biomehaanikale. ... [+]

Selle 12-kuulise kursuse eesmärk on pakkuda teaduse ja tehnika lõpetajatele erinevaid taustapilte, millel on tänapäevane biotehnoloogia tehnoloogia tugeva aluse, koos biomechanika ja biomaterjalidega tugev rõhuasetus. See kursus valmistab ette õpilasi karjääri tööstusliku, kliinilise või uurimiskeskkonna, iseseisva õppimise ja kraadiõppe uurimistöö või karjääri tööstuses või haiglates.

See kursus on üks kahest tihedalt seotud bioengineerivast magistriõppest, mis koosneb ühisest tuumikust, mis suudab keskenduda bioengineerimise konkreetsetele aspektidele.

See multidistsiplinaarne magistrikraad hõlmab praktilisi ja teoreetilisi aspekte bioengineering, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus pakub terviklikku tsiviilehitustööde programmi mitmetes valdkondades. ... [+]

Tsiviilehituse probleemid nõuavad analüütiliste, otsuste tegemise ja kriitilise mõtlemise oskuste rakendamist, see kursus annab õpilastele nende oskuste arendamiseks vajalikke tehnilisi teadmisi ja kogemusi. Samuti varustab õpilasi mitmete ülekantavate oskustega; ideaalne kombinatsioon tsiviilehituse juhtivaks karjääriks.

Seda kursust õpetatakse ka Nottinghami ülikoolis Malaisia ​​ülikoolis.

Võtme faktidMe oleme hiljuti investeerinud oma rajatiste ajakohastamisse üle 3 miljoni naela.Osakonnal on laialdased sidemed tööstusponsoride ja teiste organisatsioonidega kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.Meie teadustööd toetavad Engineering and Physics Sciences Research Council (EPSRC), Ühendkuningriigi tööstus- ja kaubandusettevõtted, Ühendkuningriigi valitsusasutused, heategevusorganisatsioonid ja Euroopa Liit.See aste on akrediteeritud ICE, IStructE, CIHT ja IHE moderaatorite ühisnõukogu poolt.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub energia muundamise protsessidele ja praktilistele oskustele juhtimisküsimustes. ... [+]

MSc Building Performance Engineering eesmärk on anda teile kõrgetasemelised inseneriteadmised ja tehnilised teadmised energia muundamise protsesse koos praktiliste oskustega juhtimisega seotud küsimustes.

See kursus on kohandatud lõpetanutele inseneri-, teadus- ja sellega seotud erialadel. Tugev rõhk teadusele, tehnoloogiale ja insenerile on suunatud spetsiifilistele valdkondadele taastuvate ja säästvate energiatehnoloogiate ja keskkonnasõbralike keskkonnatehnoloogiate kontekstis ning kombineerib seda ainuüksi tõhusate juhtimisoskuste, majandusliku hindamise ja praeguse poliitika ja eeskirjade mõistmisega, mis võivad Ühendkuningriigis, ELis ja rahvusvahelisel tasandil kaasaegses tööstuses.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See täistööajaga kursus pakub spetsialiste tehnilisi teadmisi ja oskusi üliõpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda ehitusprojekteerimise valdkonnas. ... [+]

See kraadiõppe programm võimaldab teil arendada üksikasjalikke teoreetilisi arusaamu ehitusprojekteerimise ja selle kohta, kuidas rakendada seda mõistmist praktilise disaini olukorras. Need hõlmavad struktuuride vastust äärmisele koormusele, nagu tuuled ja maavärinad.

Loomulikult ühendatakse teooria, rakendus ja disain. Rakendusega kaasneb teooria koos täiustatud tarkvaraga ja arvutite modelleerimisega, ehitusprojekteerimise ja BIM-iga, et saaksite näha, kuidas see on seotud reaalmaailma probleemidega.

Struktuurne projekteerimine on kursuse põhielement, mis annab teile võimaluse laiendada oma teadmisi terase- ja betoonkonstruktsioonidest. Kõrged hooned ja sillad pakuvad teile veelgi võimalusi integreerida arenenud analüüsi disainiga praktilises kontekstis.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus on laiaulatuslik MSc, millel on palju valikuvõimalusi alates Software Engineering kuni riistvara elektroonilise süsteemi disainini. ... [+]

See 12-kuuline elektroonilise kommunikatsiooni ja arvutitehnoloogia magistrikraad võimaldab õppida erinevaid teemasid, sealhulgas elektroonilist disaini, kommunikatsiooni ja tarkvaratehnika.

Kursus pakub laiapõhjalist arusaamist elektroonikaseadmete kunstist ja elektrooniliste inseneri- ja kommunikatsioonisüsteemide kaasaegse tehnoloogia teemade põhjalikku uurimist.

Meie eesmärgiks on aidata teil areneda usaldusega töötada professionaalina, lihtsustada distsipliini konventsioone ja olla valmis tegelema mis tahes elektroonikase tehnoloogia valdkonna uurimisvaldkonnaga.

Võtme faktid

Õpilased kogevad akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste probleemeSee kursus on akrediteeritud IET (inseneri-ja tehnoloogiainstituut), et täita Chartered Engineer täiendavaid õppimisnõuded.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus pakub erinevaid mooduleid. Teemad hõlmavad elektrimasinaid, jõuelektroonika ja elektriseadmeid. ... [+]

See magistrikraadi elektrotehnika valdkonnas võimaldab uurida erinevaid teemasid elektrotehnika alal. Nende hulka kuuluvad elektrivõrgud, elektrimasinad, ajamid ja mootorite juhtimine, energia muundamine, elektrienergia elektroonilised muundurid ja nende projekteerimine ning kaasaegsed kontrollimeetodid.

Samuti on saadaval rohkem rakenduslikke fokusseeritud mooduleid, mis hõlmavad selliseid teemasid nagu transpordisüsteemid ja taastuvenergia.

Meie eesmärgiks on aidata teil arendada kindlustunnet, et töötada professionaalina, hõlbustada distsipliini konventsioonide järgimist ja olla valmis tegelema mis tahes elektrotehnika alal tehtavate teadusuuringutega.

Kui olete huvitatud kaheaastase elektrotehnika programmi, võite kaaluda jätkusuutliku transpordi ja elektrisüsteemide (Erasmus Mundus) MSc.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus on lai MSc, millel on suur valik valikut elektrienergia ja mikroelektroonika vahel. ... [+]

Magistrikraadi elektri- ja elektroonikaseadmed võimaldab uurida erinevaid teemasid, sealhulgas elektroonilist disaini, kommunikatsiooni, tarkvaratehnika, elektrienergia tootmist ja levitamist, elektrimasinate ja taastuvenergia süsteeme.

Kursus pakub laiapõhjalist arusaamist elektri- ja elektroonikaseadmete kunstist ning elektri- ja elektroonikaseadmetes kaasaegse tehnoloogia teemade põhjalikku uurimist.

Meie eesmärgiks on aidata teil areneda, et nad töötaksid professionaalina, hõlpsasti koos distsipliini konventsioonidega ja oleksid võimelised tegelema elektri- ja elektroonikaseadmetesse tehtavate teadusuuringutega.

Võtme faktidÕpilased kogevad akadeemiliste ja tööstuslike teadlaste probleeme.See kursus sobib lõpetajatele lähedalt seotud erialadel, kes soovivad pöörduda elektri- ja elektroonikaseadmedesse.See kursus on akrediteeritud IET (inseneri-ja tehnoloogiainstituut), et täita Chartered Engineer täiendavaid õppimisnõuded.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus koostöös ärikooliga keskendub uute tehnoloogiate turustamisele. ... [+]

See 12-kuuline kursus annab teile võimaluse omandada vajalikud oskused uute tehnoloogiate arendamiseks ja turustamiseks elektri- ja elektroonikaseadmetes.

See kursus ühendab tugevate ja ressursside nii Department of Electrical & Electronic Engineering ja Nottingham University Business School.

Kuna teil on hindamatu võimalus kogeda tehnilist ideed kommertsialiseerimiseks vajalikke samme, pakub see programm suurepärast alust nende inseneride jaoks, kes soovivad oma ideid turustada või lõpetada, kes soovivad uurida põnevat kommertsialiseerimise maailma.

Võtme faktidSee kursus on koostöö inseneriteaduskonna ja Nottinghami ülikoolide ärikooli vahel, mis on juhtimiskoolituse juhtiv keskus, Ühendkuningriigis uurimisvõimsuse jaoks kuues kohal.Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% on maailma juhtiv või rahvusvaheliselt hea.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus ühendab põhimõtteid ja arenguid säästva ja taastuvenergiaga koos elektrotehnika valdkonnas. ... [+]

Säästva ja taastuva energia magistriõppe magistrikraadi eesmärk on anda teavet säästva energia ja taastuvate tehnoloogiate põhimõtete kohta. Neid põhimõtteid õpetatakse koos elektrotehnikaalaste uuringute, sealhulgas jõuelektroonika, elektrimasinate ja elektrisüsteemidega.

See 12-kuuline kursus annab teile täiustatud ülevaate inseneri erialaspetsialistidest, mida elektrotehnika töötaja soovib taastuvate ja säästvate energiasüsteemide jaoks.

Meie eesmärgiks on aidata teil areneda usaldust töötada professionaalina, hõlpsalt koos distsipliini konventsioonidega.

Võtme faktidNottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise kvaliteedi raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.See kursus on akrediteeritud TheIET (Instituut of Engineering & Technology), et täita täiendavaid õpivõtteid Chartered Engineer.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See multi-university partnerluse kursus annab teile tugeva aluse tõhusate fossiilkütuste energiatehnoloogiatele. ... [+]

See MSc kursus on osa Midlands Energy Graduate School (MEGS), partnerlus Nottingham, Birmingham ja Loughborough ülikoolide vahel. Üliõpilasel on ainulaadne võimalus võtta kõikides partnerülikoolides mooduleid, õppides koos kõigi teiste kolme ülikooliga registreeritud MEGS-i üliõpilastega, kes saavad kasu parimatest uuringutest, ressurssidest ja toetusest kõigis ülikoolides. Uuritud moodulid esindavad iga ülikooli pakutavat akadeemilist eriala ning uurimisprojekt, mis võetakse ülikoolis, kus te registreerite, keskendub fossiilenergia tehnoloogiate konkreetsetele aspektidele.

Kursuse üksikasjad

Iga ülikool on spetsialiseerunud erinevates valdkondades:

Birmingham on spetsialiseerunud keemiliste reaktsioonide, taimede projekteerimise ja süsiniku kogumise tehnoloogia juhtimisele.Loughborough on spetsialiseerunud elektritootmise ja kõrge temperatuuri rakenduste materjalide tehnoloogiatele.Nottingham keskendub põlemistehnoloogiatele, elektritootmisele, keskkonnakaitsele ja süsinikdioksiidi kogumisele.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus toob kokku kõrgekvaliteedilised geodeetilised ja geomeetrilised andmed ja analüüs. ... [+]

Ehitustegevuse pidevate nõudmistega ja kommunikatsiooni, kommunikatsioonide ja transpordi toetamiseks vajaliku infrastruktuuri arendamisega on vaja inseneriinspektori teadmisi.

Inseneri inspektorite erialaseid oskusi ja teadmisi vajatakse sageli esialgsest planeerimisetapist alates ehitusetapist kuni projekti lõpuni. Inseneri inspektori roll ei lõpe siis, kuna infrastruktuuri lühi- või pikaajaliseks liikumiseks või deformeerimiseks võib hoonete või maapinna järelevalvet vajada ohutuse või muudel eesmärkidel

See kursus on välja töötatud eelnevalt edukate MSc kursuste pakutud Nottinghami ülikoolis valdkondades, geodeesia ja üldisemalt geomatics.

Võtme faktid... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus vaadeldakse teadmisi ja oskusi, mida on vaja toodete ja keskkondade kujundamiseks inimese vaatenurgast. ... [+]

See MSc inimfaktorite ja ergonoomika eesmärk on õpetada õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud, et kujundada tooteid, töökohti / ülesandeid ja keskkonda inimese seisukohast. Kui olete huvitatud inimesest, tehnoloogiast ja disainist, siis võib see teie jaoks muidugi olla.

Selles kursuses õpiksite hulga inimese näitajaid (füüsilist, kognitiivset, sotsiaalset ja emotsionaalset), kuna need on seotud meie suhtlemisega töökohtade, keskkondade, toodete, teenuste ja teiste inimestega. Lõpetate kraadiõppe kvalifikatsiooni, mis on tööstuses üha soovitavam ja pakub vajalikke teadmisi ja oskusi, et tegeleda 21. sajandi inimfaktorite küsimustega.

Võtme faktidSee kursus on akrediteeritud kui ergonoomika ja inimtegurite institutsiooni liikmeskonna haridusalane kvalifikatsioon.Paljud meie lõpetajatest on läinud tööle nõustamisteenuseid pakkuvates ettevõtetes nagu WS Atkins, Network Rail, Jaguar LandRover, BAE Systems, Rolls Royce jt.Instituudi õpingute jätkamiseks on olemas palju võimalusi inimfaktorite uurimisgrupi ulatusliku PhD programmi raames.Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% liigitatakse maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.Inimtegurite ja ergonoomika lõpetajate magistrikraad saab pärast nelja-aastase töökogemuse omandamist inimfaktorite ja ergonoomikaühingu (HFES) täisliikmeks.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See asub Wroclawis Poolas ja Nottinghamis, see kursus pakub telekommunikatsioonitehnoloogiaalast täiendõpet. ... [+]

MSc Modern Telecommunications on Ühendkuningriigis Nottinghami ülikooli elektri- ja elektroonikaseadmete osakond, mis on Wroclawi Tehnoloogiaülikoolis Poolas.

Võtme faktidKursus pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi, et varustada teid juhtiva karjääri kommunikatsiooni, elektroonika või fotonitehnika ja arvutitehnoloogia.Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.Kursuse üksikasjad

Kursus on jagatud kolme semestriks alates jaanuarist Wroclawis ja läheb üle Nottinghamis septembris teise semestri jooksul. Kolmandal semestril lähete oma uurimisprojekti läbi Wroclawisse tagasi.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See akrediteeritud kursus keskendub arenenud inseneritavadele; disain, toimingud ja praktiliste probleemide lahendamine. ... [+]

MSc Chemical Engineering kursus pakub täiendavaid koolitusettevõtteid nüüd oodata järgmise põlvkonna kemikaalide insenerid, mis toodavad väga pädevad lõpetajatele potentsiaali olla tulevikus juhid tööstusele.

Sa omandad oskusi arenenud inseneritöös, mis hõlmab disaini, toiminguid, probleemide lahendamist ja praktilisi elemente. Arenenud praktika keskendub säästva protsessi inseneri ja energia lahenduste teemadele.

Te omandate märkimisväärseid kogemusi sellistes valdkondades nagu keemiline ja nafta töötlemine, energiatõhusus, süsinikdioksiidi kogumine ja veetöötlus.

Kursus on akrediteeritud Keemiainstituutide Instituudi (IChemE) poolt ning see on mõeldud IChemE UK-SPEC nõuete täitmiseks nende õpilaste jaoks, kellel on BEng, BSc või mitteakrediteeritud keemiatehnoloogia kraad ja kes soovivad jätkata prahitud staatust .... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub keskkonnamõjude hindamisele, ressursside juhtimisele, protsesside kavandamisele ja tehnoloogiale. ... [+]

MSc Environmental Engineering kursus pakub väga tööalaseid lõpetajaid, kes tegutsevad juhid ja juhid teenindavad keskkonna vajadusi protsessi tööstusharudes. Programm uurib keskkonnaprobleeme nagu mürgiseid jäätmeid, õhusaastet, jäätmete kõrvaldamist, energiatõhusust, saastunud maad ja vett ning varustab kõrgetasemeliste pädevustega lõpetanutele protsesside kavandamise, keskkonnamõju hindamise, ressursside haldamise ja tehnoloogiliste uuenduste valdkonnas.

Kursus pakub üliõpilastele BEng, BSc või mitteakrediteeritud inseneri kraadi oskusi, mis on vajalikud Chartered Engineer staatuse saamiseks.

Võtme faktidOsakond pakub ainulaadset inseneri oskuste kombinatsiooni, mis pakub tugevat ja dünaamilist õpikeskkonda, kus on tihedad sidemed teadustöö ja õpetamise vahel.Tööstuse tähtsus on osakonna tugev tunnus, kusjuures suur osa õppejõududest on prahitud insenerid ja / või kellel on asjakohane tööstuslik kogemus ning tööstuses käimasolevad uurimisühendused.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus annab arukat arusaamist masinaehitusest, mis pakub konkreetsele spetsialiseerumisele vooge. ... [+]

See MSc kursus pakub võimalust õppida arenenud teemasid masinaehitus, mis hõlmab inseneriõpetus, disain ja tehnoloogia.

Tuginedes sellele laiale baasile pakume mitut voogu, mis võimaldavad teil spetsialiseeruda ühele konkreetsele valdkonnale, sealhulgas kosmosetööstus, autotööstus, bioengineerimine, materjalid ja tootmine. Need voolud põhinevad meie peamistel teadustööl ja akadeemilistel tugevustel koos meie tugevate tööstuslike sidemetega.

Moodulid ja projektid on kohalike rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide poolt, sealhulgas erialakonkursid tööstuse ekspertidelt.

Võtme faktidSee masinaehituse magistriõppeprogrammide komplekt pakub meie maailma juhtivate teadustegevuste ja keskustega seotud spetsialiseeritud vooge.See kursus on akrediteeritud Mehhaanikainseneride Instituudi poolt. Seda kursust õpetatakse ka Nottinghami ülikoolisMalaysia Campus.Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% liigitatakse maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus pakub spetsialiseeritud haridust jõuelektroonika valdkonnas ning juhib tehnikaid ja praeguseid tavasid. ... [+]

See koolitusprogramm on välja töötatud nii, et oleks tagatud ajakohane ja dünaamiline jõuelektroonika, draivide ja nende rakenduste kursus.

Elektrienergia juhtimine ja ümberkujundamine tahketevõtete tehnikatega on nüüd tavaline nii kodu- kui ka tööstuskeskkonnas. Hiljutine hinnang näitas, et üle 40% kogu toodetud elektrienergiast läbib räni enne lõpliku sihtpunkti jõudmist.

Elektroonikaseadmete - seadmete, muundurite, juhtimisteooriate ja mootorsõidukite juhtimissüsteemide - erinevate teadusharude teadmised ja mõistmine on seetõttu kõigi elektriinseneride jaoks oluline.

Selle kursuse eesmärk on pakkuda erialast haridust jõuelektroonika alal ja juhtida tehnikaid, mis hõlmavad võtmepõhimõtteid koos kaasaegsete rakenduste ja praeguste tavadega.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 nädal
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus näeb ette, kuidas taastuvad ja jätkusuutlikud energiatehnoloogiad võivad luua keskkonnasõbralikke ehitisi. ... [+]

MSc Säästev Ehitus Tehnoloogia on spetsiaalselt kohandatud lõpetanutele ehitusteenuste, arhitektuuri keskkonnatehnoloogia, arhitektuuri ja muude sellega seotud erialade.

Kursus on hoolikalt üles ehitatud, et kohandada nende inimeste huve ja oskusi, kes on seotud hoone projekteerimise ja tehnoloogia ning energia ja keskkonnategevuse tulemuslikkuse tõstmisega.

Tugev rõhk on suunatud taastuvate ja säästvate energiatehnoloogiate edukale integreerimisele ehitisteks, mis eeldab nii disaini kui ka tehnoloogia mõistmist ning seega arhitektuuri ja inseneride tihedat koostööd.

Võtme faktidOma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Building Services Engineers.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus võib pakkuda teile arenenud oskusi taastuvenergia, energiatõhususe ja äri. ... [+]

MSc Sustainable Energy and Entrepreneurship pakub arhitektuuri ja looduskeskkonna osakonda koos Nottinghami ülikooli ärikooliga. See kursus annab õpilastele arenenud oskusi taastuvenergia, energiatõhususe ja äritegevuse valdkonnas.

Kursus on mõeldud üliõpilastele, kellel on tehnikaalane taust (nt masinaehitus, keemiatehnoloogia, energeetika jne) või teaduse (füüsika, keemia, keskkonnateadus) või majanduse alal.

Kursus sobib ka arhitektuuri-, geograafia-, äri-, juhtimis- või muu sarnase õppeainega, millel on tõendeid oma põhiliste matemaatikaoskuste ja nende põhiteadmiste või kogemuste kohta energeetikas.

Võtme faktidOma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.Nottingham University Business School on juhtiva hariduse keskus ja selle ülesanne on olla tipptasemel rahvusvaheline ärikool, mis on suurepärane nii õpetamise kui ka teadustegevuse valdkonnas.Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Selle kursuse eesmärk on võimaldada teaduse ja inseneri lõpetajal hinnata erinevaid energiavarustuse võimalusi ja analüüsida säästva energia tehnoloogiaid. ... [+]

See 12-kuulise kursuse eesmärk on võimaldada teaduse ja inseneri lõpetajal hinnata erinevaid energiavarustuse võimalusi. Õpilased saavad ulatusliku arusaama kaasaegsetest säästvatest, taastuvatest ja traditsioonilistest tehnoloogiatest mitmesugustes rakendustes.

Tänu kasvavale oskuste puudujäägile energiasektoris, eriti tekkivate energiatehnoloogiate osas, vajab tööstusharu spetsialiste teadmisi ja multidistsiplinaarseid oskusi. Selle kursuse käigus pakutakse laiapõhjalist energiatehnoloogiat ja praktilist inseneri oskust.

Võtme faktidSee kursus on akrediteeritud Mehhaanikainseneride Instituudi pooltSee pakub projektijuhtimist osana projektijuhtimis- ja disainimoodulist ning finantssüsteemi hindamise mooduli osana.... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus pakub spetsiaalset koolitust tehnoloogia, inimfaktorite ja juhtimise valdkonnas, mis on seotud lisaainete tootmisega. ... [+]

See magistriõpe lisandite tootmisel ja 3D-trükkimine võib anda teile täiustatud oskusi ja teadmisi, mida peate selle põneva ja laieneva ala sektori professionaaliks või teadlaseks saama.

Te saate kasu Nottinghami tööstuslikest sidemetest ja teadustöö tugevast küljest edasijõudnute tootmises, näiteks Advanced Research Instituut (IfAM).

Teil on ligipääs uutele täiustatud tootmishoonetele ja Coatesi hoone L2 laboritele täiendavate tootmislaborite ja rajatiste juurde. Akadeemiline järelevalve on saadaval ülikoolilinnakus Jubilee Campus ja Engineering University.

Võtme faktid

See kursus põhineb Nottinghami EPSRC doktorikoolituse lisanditehase (CDT) programmi edul.Kursus on saadaval täistööajaga üle ühe aasta (12 kuud).Kursuse üksikasjad... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus keskendub taastuvenergia ja säästvate tehnoloogiate integreerimisele, et parandada mugavust ja kliimat. ... [+]

MSc taastuvenergia ja arhitektuur on multidistsiplinaarne kursus taastuvate energiaallikate ja säästva energia ja ehitustehnoloogiate integreerimiseks kogu saidi plaanile ning ehituse vorm, kangad ja teenused, keskendudes kliimale ja inimeste mugavusele, kasutades arhitektuuri- ja inseneritehnikat ning võimas arvuti ja labori simulatsioonid.

See rahvusvaheline kursus on hoolikalt üles ehitatud nii, et see vastaks nende hoonete ja tehnoloogiatega seotud huvidele ja oskustele ning energiatõhususe ja keskkonnategevuse tulemuslikkuse tõstmisele. See on avatud taotlejatele erineva taustaga, sealhulgas arhitektuuri, inseneriteaduse (mehaaniline, tsiviil- / ehituslik, elektri- ja ehitustehnika) ja linnaplaneerimise / linnaplaneerimisega.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

See kursus on mõeldud selleks, et varustada teid oskustega, teadmistega ja oskusega saada professionaalseks toiduprotsesside inseneriks. ... [+]

See magistrikraad toiduainete tootmistehnoloogias annab teile toiduainetööstuses vajalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis koos asjakohase tööstusliku väljaõppe ja kogemusega aitavad teil teed, kuidas saada prahitud inseneriks.

Teie koolitus annab teile üksikasjaliku ülevaate toiduainete tootmistehnoloogia teooriast, meetoditest ja praktikast ning seda pakub spetsialistide meeskond, sealhulgas toidutööstuse õppejõud või toiduainetööstuse kogemus.

Võtme faktid Doktorantidest teavitatakse teie õppimist toiduainetööstusest või toiduainetööstuse kogemusest. See kursus pakub spetsiaalset koolitust, mida teavitab tööstus ja teaduskonna teadustöö tugevus, toormaterjalide töötlemisomadused, põllumajandusettevõttest toidulauale. Nottinghami ülikoolil on tugev teadustöö maine toiduaineteaduse valdkonnas. Meie Biosciences kool on järjestatud nr. 1 Ühendkuningriigis põllumajandus-, veterinaar- ja toiduaineteaduse uuringukeskkond (2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik). ... [-]
Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Saadaval kahe Pathways , säästva maanteede või Säästev Raudtee, selle ühe aasta, täistööajaga muidugi hoiab lähedal inseneri praktikas. Selle eesmärk on koolitada insener ... [+]

See muidugi on kaks erinevat Pathways ; Jätkusuutlikud maanteed ja säästvad raudteed.

Maantee ehitus on seotud maanteede planeerimise, projekteerimise, ehitamise, hoolduse ja käitamisega, sealhulgas sõiduki-, tsükli- ja jalakäijate maanteedega ning nende tõhusa juhtimisega. Kõik see tuleb saavutada nii jätkusuutlikult kui võimalik.Raudtehnikas on seotud raudteede planeerimise, projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja käitamisega, mis hõlmavad ka kiiret transiidi (tramm) süsteeme ja nende tõhusat juhtimist. Kõik see tuleb saavutada nii jätkusuutlikult kui võimalik.

Mõlemad MSc programmi raames toimuvad Pathways võtavad radikaalse praktilisi lähenemisviise, ühendades traditsioonilised õpetused tihedalt reaalajas elavate maanteede ja raudtee inseneribüroodega. See pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi analüütiliste, otsuste tegemise ja kriitiliste volituste väljatöötamiseks, mis on vajalikud jätkusuutliku lahenduse leidmiseks tõelistele, praktilistele maanteede ja raudtee inseneri probleemidele. See aitab teil arendada ülekantavaid oskusi, mis võivad viia edukaks karjääriks maanteel või raudtee inseneri.... [-]

Suurbritannia Nottingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB