Loe ametlikku kirjeldust

Umbes ülikooli

Meil on üks Suurbritannia uusim ülikoolides, kuid meil on ajalugu harida spetsialistid läheb tagasi üle 150 aasta. Me moodustati 2007. aastal Cumbria Institute of Arts, St Martin kolledž ja Cumbrian Campus UCLan. Mis akadeemilise tugevused haridus, tervishoid, sport, kujutav ja lavakunst, humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste, õiguse ja kriminoloogia, teaduse, õues, metsanduse ja maa uuringud on meil suur muidugi, et alustada oma karjääri.

Meie ülikoolilinnakud on Carlisle, Lancaster ja Ambleside. Need on elav, turvaline, üliõpilane sõbralik linnad keskmisest madalam elukallidus. Transport lingid on suurepärane. Oleme West Coast põhilistele raudteevõrku ja lähedal M6 maanteest. Carlisle Lancaster on umbes üks tund autoga või rongiga. Lancaster Manchester vaid 55 minutit poole tunni rongiühendus.

Ülikoolilinnakud on kompaktne ja asub jalutuskäigu kaugusel linna keskustes. Vabas õhus on meie käeulatuses kaugusel kesklinnast parkide Rahvuspargid ja ülikooli klubide ja seltside aitab ära kõik, mis meie spectacular ümbrus on pakkuda.

Väike ja sõbralik

Väike õpperühmades võimaldavad meil pakkuda personaalsemat kogemusi ja pühendunud õpetajad, kes toetavad sind läbi oma õpinguid. Meie õpilane tugirühmad, kes aitab kõike akadeemilisi oskusi annab teile toetavad oma esimesed sammud karjääriredelil, tunnevad ja lihtne juurdepääs meie õppetoetussüsteemide sõlmpunktides.

Väike ja sõbralik ülikoolilinnakud tähendab, et kui õpid meie oled osa tervikust campus kogukond, sealhulgas töötajate ja õppejõudude kui ka üliõpilaste kogu meie kursustel.

Meil on ka ülikoolilinnakud London ja Lillyhall, Workingtonis, et saaksime pakkuda kursusi lähedal, kus sa oled.

Osalemise laiendamine

Ülikoolil on kindel kohustus ja ajalugu, kättesaadava kõrghariduse piirkondlikult, riiklikult ja rahvusvaheliselt. Keskmes ülikooli missioon on pakkuda kättesaadav ja silmapaistev õpilane kogemus ja meie eesmärk on tagada nii palju inimesi kui võimalik kasu transformational pakutavaid võimalusi kõrgharidust. See hõlmab näe paljud õpilased ebasoodsama taustaga õnnestub kõrgharidus.

Pühendumust kvaliteedi

Ülikool on pühendunud pakkuma kvaliteetseid kursusi, mis toetavad tulevaste üliõpilaste tööhõivet.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

University of Cumbria - International Study