Loe ametlikku kirjeldust

Kooli tutvustus

UCFB on maailmas kõige kõrgem kehakultuur, pakkudes bakalaureusekraadi ja edasijõudnud juhtimisalast koolitust jalgpalli- ja spordisektoris. UCFB pakub suurepärast elu- ja õpikeskkonda. Kaks ülikoolilinnakest, kus on kaasaegsed rajatised, asuvad Londonis ja Manchesteris. Ikooniline Wembley staadion ja Etihadi staadion asuvad ülikoolilinnakus.

UCFB pühendunud jalgpalli äri- ja erinevate spordiürituste ja tööstusharude strateegilistele, operatiivsetele ja kaubanduslikele valdkondi pakkuvatele murrangulistele bakalaureuseõppekavadele ja kraadiõppe programmidele. UCFB oleme loonud teerajajaks kraadiõppe kvalifikatsiooni kursuse tööstuse praktikutele, et parandada nende karjääri ja pakkuda neile neid, kes soovivad midagi teha selles põnevas mitmiljardilises naelsterlingiturul. Võimalus. Need kraadiõppeprogrammid annavad igale õpilasele võimaluse õppida traditsioonilisi akadeemilisi aineid valdkondades, mida nad armastavad ja keda huvitab.

Magistrikraad

UCFB oleme loonud teerajajaks kraadiõppe kvalifikatsiooni kursuse tööstuse praktikutele, et parandada nende karjääri ja pakkuda neile neid, kes soovivad midagi teha selles põnevas mitmiljardilises naelsterlingiturul. Võimalus.

Meie kooli magistrikraadi spordihalduses, nagu kõik meie kursused, õpetavad jalgpalli- ja spordiakadeemia juhid. Meie üliõpilastel on võimalus saada nõu tööstusharu juhtidelt ja töötada koos nendega ning luua lõpueksperdi kaudu uurimisjuhised.

Iga kursus on mõeldud rakendama ülemaailmset tööstust, et tagada, et igal üliõpilasel on esmaklassilised äri- ja juhtimisoskused jalgpalli, spordi ja spordi valdkonnas.

Meie ainulaadne ja populaarne magistriprogramm on koostöös Euroopa Ülikooliga - Real Madrid Graduate School - maailma suurima jalgpalliklubi õppeasutusega, mis annab rahvusvahelise spordihalduse magistriõppe üliõpilastele enneolematu võimaluse minna üheaastasele kursusele Hispaania pealinn elab, õpib ja töötab.

Kraadiõppeprogrammid

 • Spordihaldus Magistrikraad
 • Rahvusvaheline spordihalduse magister
 • Rahvusvaheline spordihaldus (võrgukoolitus) Master
 • Jalgpalli treener ja analüüsi meister

Õppevahendid

UCFB Wembley ülikool

Londoni UCFB südames Wembley ülikoolilinnak on Wembley staadion. Mis veelgi võib motiveerida inimesi aktiivselt jalgpalli ja spordisektorites osalema, kui astuda maailma kuulsaimasse staadioni? UCFB Wembley ülikool on varustatud esimese klassi rajatistega, nagu suured klassiruumid, eriruumid, vaiksed uurimispiirkonnad, raamatukogud ja UCFB .

Stadionist lühikese jalutuskäigu kauguselt leiate Wembley raamatukogu ja Drumteatri Brent Civic Center'is asuvaid erinevaid õppimisvõimalusi, Wembley Holiday Inn, Hiltoni ja Novoteli ärikeskust. Pakkuda professionaalset atmosfääri ja parandada oma hariduskogemust. UCFB tagab alati, et need rajatised säilitavad meie üliõpilastele ühtlase ja täiusliku õpikeskkonna.

UCFB Etihadi ülikool

UCFB Etihadi ülikoolilinnak on ülikoolilinnak, mis on pühendatud jalgpalli äri ja sellega seotud tööstusharude teenindamisele. See asub Manchesteri südames, maailma kuulsamas jalgpalli linnas ja üliõpilaste arv kasvab.

Etihadi staadion asub ülikoolilinnaku südames, keskendudes Euroopa kõige kaasaegsematele jalgpallivarustustele, kus õpilased elavad, õpivad ja töötavad. Ülikoolilinnakus on palju muljetavaldavaid võimalusi, mida saab õpingute abistamiseks kasutada, sealhulgas pimestab suurt klassiruumi ja erikursusi, üliõpilaste sotsiaalvaldkondi ja kohvikuid, raamatukogusid, meediumruume ja vaikset õppesuunda. Atmosfääris on raske seda julgustada.

Adelhat ülikoolilinnakus saadaval olevad maailmatasemel võimalused on järgmised:

 • Manchesteri piirkonna staadionil on kaheksa rada ja spordipiirkond, kus saab majutada 6500 pealtvaatajat. Esmakordselt kasutati 2002. aasta Rahvaste Ühenduse mängude soojendamispaika;
 • National Skvoši Keskus, Inglismaa Squashi ja Manchesteri Squashi Klubi kodu baas;
 • Kohaliku tennisekeskuse koosseisus on kuus sisekujunduskohta ja kolme väliskohta. Valgustus vastab LTA-standardile ja seal on kolm kolmanda põlvkonna jalgpallistaadionit, kus igaüks võib paigutada kahte meeskonda, millel on viis mängijat.

Lisaks Etihadi staadionile ja Etihadi ülikoolile õpetatakse ka UCFB üliõpilasi lähedal asuvas Bellevue Sports Village'is - uhiuus GBP-klassi terviklikust spordikeskusest, mis koosneb järgmistest võimalustest:

 • Bellevue Vabaajakeskuses on kaks kaasaegset kogu aeg ilusalongi, sportimisvõimalusi, tantsustuudioid ja kaheksa sulgpalli spordisaalid;
 • National Basketball Performance Center koos kolme FIBA ​​standard kohtutega on Inglismaa riikliku korvpallimeeskonna kodumaa;
 • National Racing Stadium, Bellevue Acesi meeskonna väljak ja paljud edasijõudnud õpetamiskohad.

Raamatukogu teenused

Mõlemal ülikoolil on raamatukogu, millel on hulgaliselt õpikuid, mida saab õppida. Muuseumis on ka kõige kaasaegsem Maci arvutisüsteem, mis võimaldab õpilastel saada igapäevaseks kasutamiseks parimat tehnoloogiat ja seadmeid.

Õpilane elu

Üliõpilasliidu roll on UCFB üliõpilaste esindaja. Siin kulutatud aeg on sama rikas ja põnev kui võimalik. Üliõpilasliit vastutab ka üliõpilaste korraldamise eest ülikoolilinnakutesse mitmesugustes tegevustes, näiteks planeerides meeldejäävaid ühiskondlikke üritusi, üliõpilaste nimel rääkimist ja tippjuhtidega suhtlemist.

Iga üliõpilasnõukogu liige valitakse hoolikalt töökohustuste alusel ja nad on uhked oma rolli üle UCFB . Õppenõukogu on vastutav iga õppeaasta alguses tervitusnädala korraldamise eest. Iga aasta sisu on suurepärane. Nädalapartei on suurepärane võimalus, et uustulnukad saaksid üksteist tundma õppida, sealhulgas osaleda elava kontserdi, jalgpallivõistluste vaatamise ja mängude mängimisega (olenevalt kooli piirkonnast) kogu Londonis ja Manchesteris, et tutvuda ümbruskonnaga.

Kui osalete UCFB , saate osaleda isiklikult mitmesugustes huvitavates ja ainulaadsetes reisides, jättes meeldejäävaid mälestusi oma elust. Eelmiste reiside hulka kuulusid Londoni võidusõidurada, jahisõidud ja eraklubid.

UCFB Athletic Alliance võimaldab õpilastel osaleda koolis palju sporti, millest mõned on võistlussündmused, teised on mõeldud meelelahutuseks.

Mõlemas ülikoolilinnakus on meeste ja naiste meeskonnad erinevatest spordialadest, sealhulgas jalgpall, ragbi, squash ja korvpall. Tulevikus on jätkuvalt rohkem projekte.

Meil on mitu meeskonda, kes osalevad eri liiki liigades ja turniiridel, mida korraldab tööstuse juhtiv ülikoolide kergejõustiku korraldaja BUCS. Mõlemad ülikoolilinnakud on meie jalgpallimeeskonnad viimastel aastatel saavutanud väga häid tulemusi. Kui teie igapäevane spordialane osalemine UCFB ei ole veel välja UCFB , võib see olla hea võimalus luua oma meeskond. Meie spordi koordinaatorid on alati valmis aitama ja uurima uusi ideesid ning jätkama üliõpilastele pakutavate tegevuste laiendamist.

Samuti julgustame õpilasi, kes soovivad osaleda individuaalsetes spordiprogrammides, üksteiselt õppima ja toetama neid koolis osalemise kõigis aspektides.

Võrreldes osalevate õpilastega, kes eelistavad mängu vaadata, on neil ka võimalus ühineda osapoolte mänguaruannete meeskonnaga. Võimalus tulistada võistlusi, intervjueerida mängijaid ja kirjutada konkurentsiaruandeid mitte ainult ei aita õpilastel edastada oma klassikaaslaste suurepäraseid tulemusi, vaid pakub ka spordi meediatöötajatele võimalusi oskuste arendamiseks.

Elab Londonis

Viimastel aastatel on mitmed laiaulatuslikud uuringud näidanud, et London on maailma kõige soovitud töökoht. Suurim armastatud Briti linn, "Euroopa pealinn", on ka maailma kõige populaarsem turismisihtkoht. UCFB Wembley ülikoolilinnast UCFB kesklinna ja paljudest maailmakuulsatest vaatamisväärsustest, restoranidest, spordikohtadest ja kultuuriüritustest vaid 20-minutilise metroosõidu kaugusel.

Elavad Manchesteris

Manchester on sümboliseerinud edukust jalgpalli maailmas ja on koduks kaks Premier League hiiglased Manchester City ja Manchester United. Lisaks jalgpallile on seal ka palju jalgpalliliigasid, rugby liigasid, kriketit ja jalgrattasõitu. Elav muusika on ka üks linna põhielementidest. Paljud tuntud esituskohad toimuvad öösel kuulsate ansamblitega, nagu Oasis ja Rock Rose. Kauplused, muuseumid, baarid ja restoranid teevad Londonis ka üks parimaid linnu Suurbritannias.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

UCFB

MSc jalgpalli kommunikatsioon ... [+]

See, kuidas jalgpalli- ja spordifännid meediat tarbivad, on tähendanud, et sisu loojad ja turundajad on pidanud arenema, kohanema ja mõnel juhul ühinema. Nüüd on hädavajalik mõista digitaalse vaatamise suundumusi, sotsiaalse meedia vaatajaskondi ja seda, kuidas kavandada huvitavat ja tõhusat digitaalset meediat üha nõudlikuma fännibaasi jaoks.

Ülevaade

MSc jalgpalli kommunikatsioon

Programm kasutab kaasaegseid teemasid turundusest, nagu digitaalne turundus, avalikud suhted, fännide kaasamine ja multimeedia ajakirjandus, et võimaldada õpilastel hinnata nende alade vahelisi suhteid. Eriti sobivad need turundus- ja kommunikatsioonitööstusega seotud huvid ja kogemused.... [-]

Suurbritannia Wembley
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCFB

See programm pakub kaasavat, praegust ja mitmekülgset õppekava, mis kajastab magistriõppe üliõpilaste jalgpallitööstuse vajadusi koos võimalustega täis- või osalise tööaj ... [+]

See programm pakub kaasavat, praegust ja mitmekülgset õppekava, mis kajastab magistriõppe üliõpilaste jalgpallitööstuse vajadusi koos võimalustega täis- või osalise tööajaga õppimiseks. Loomulikult püütakse toetada jalgpalli treenerite ja jalgpallis töötavate või lähedalt seotud valdkondade jätkuvat professionaalset arengut.

Enam kui kunagi varem jalgpalli juhib statistika ja analüüs. Mänedžerid on võimelised oma in-mängu atribuutidega mängima kaasaegses mängus olulisi numbreid. See programm võtab põhjalikult läbi numbrid, mis teevad mängude kõrval teoreetilise ja praktilise juhendamise erialadel.

See kursus võimaldab õpilastel arendada süstemaatilist ja põhjalikku teadmisi ja kriitilist teadlikkust jalgpalli juhendamise ja analüüsi alaste probleemide ja / või uute arusaamade kohta.... [-]

Suurbritannia Manchester
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCFB

See põhjalik programm on mõeldud neile, kes soovivad arendada jalgpallitööstuse praegust maastikku kujundavaid võtmevaldkondi. Programm pakub võimalusi tegeleda jalgpalli ... [+]

Jalgpall on ülemaailmne, mitme miljardi naela suurune äri, mis ei näita märke aeglustumisest. Põrkeraua TV tehingud ja suured ülekandetasud tähendavad rohkem raha kui kunagi varem, mis mängib läbi mängu, tagades, et on oluline, et on olemas personal, kes on valmis hüppama otse ja kujundama oma tulevikku.

Ülevaade

See põhjalik programm on mõeldud neile, kes soovivad arendada jalgpallitööstuse praegust maastikku kujundavaid võtmevaldkondi. Programm pakub võimalusi tegeleda jalgpalliettevõtte erinevate aspektidega, sealhulgas sellistes valdkondades nagu juhtimine ja reguleerimine, tarbijate kaasamine, operatiivjuhtimine ja ettevõtluse arendamine. Alates teletehingutest kuni mängijate ülekanneteni on jalgpall nüüdseks ülemaailmne, mitme miljardi naela suurune tööstus, mis vajab rohkem tööstusharuspetsiifilisi kvalifitseeritud isikuid.... [-]

Suurbritannia London Wembley
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCFB

Meie ainulaadne MSc International Sports Management pakub enneolematuid haridus- ja kogemusteavet üritava spordi juhtidele. See teerajajaprogramm on välja töötatud ümberk ... [+]

Asukohad: UCFB Wembley.

Valmistatud ülikoolilinnakust, mis hõlmab maailmakuulsa Wembley staadioni, on selle kraadi eesmärk valmistada ette kõrgharidusega üliõpilasi, et nad võtaksid juhtrolli spordi valdkonnas. Hispaania täiendava õppematerjaliga pakutakse Hispaanias Real Madridis asuvas kõrgkoolis üliõpilasi, kellel on oma lõpliku väitekirja ja tööalase konkurentsivõime kohta hindamatu kogemus.

Ülevaade

UCFB ainulaadne MSc rahvusvaheline spordihaldus pakub enneolematut hariduslikku ja kogemuslikku võimalust pürgijatele spordijuhtidele. See teedrajav programm on välja töötatud ümberkujundava teekonnana, mis sobib kõigi erialade lõpetajatele, aga ka praegustele spetsialistidele, kes töötavad spordivaldkonna erinevates sektorites, näiteks juhtimises, turunduses või operatsioonides.... [-]

Suurbritannia Wembley
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UCFB

See ainulaadne õppekava sisaldab ettevõtte juhtimise, kõrgetasemelise juhtimise ja operatsioonide juhtimise põhifunktsioone, sealhulgas finantsjuhtimist, juhtimist, ettev ... [+]

UCFB

Kursuse asukoht: UCFB Wembley Campus

See ainulaadne õppekava sisaldab ettevõtte juhtimise, kõrgetasemelise juhtimise ja operatsioonide juhtimise põhifunktsioone, sealhulgas finantsjuhtimist, juhtimist, ettevõtte strateegiat, strateegilist turustamist ja juhtimist.

Ülevaade

Spordi eripära koos suure meediasisu ja arvukate huvirühmadega nõuab juhtidel erakordselt asjatundlikke ärioskusi ja põhjalikku arusaamist spordi juhtimise põhimõtetest. Seetõttu on meie koolil magistrikraad spordi juhtimise teaduses neile, kes soovivad astuda kõrgel tasemel või liini juhtpositsioonil spordihalduse valdkonna põhifunktsioonide osakondades. Seetõttu on magistrikraad spordihalduses mõeldud inimestele, kes on huvitatud spordihaldustööstuse põhifunktsioonide osakondade tippjuhtide või esmaste juhtivate positsioonide korraldamisest.... [-]

Suurbritannia Wembley
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UCFB

UCFB

Address
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom
Wembley, Inglismaa, Suurbritannia