UCFB x GIS

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

UCFB on maailmas esimene spordialane haridus, pakkudes jalgpalli- ja sporditööstuses ülikoolikraadi. Pakume erakordset elu- ja õppimiskeskkonda koos moodsate võimalustega Londonis ja Manchesteris asuvates kahes inspireerivas ülikoolilinnakus, mille keskmes on ikoonilised Wembley ja Etihadi staadionid.

UCFB on pühendunud murranguliste kraadiõppeprogrammide pakkumisele jalgpalli ja spordi strateegilises, operatiivses ja UCFB . UCFB on välja töötanud teedrajava kvalifikatsiooni profiili, mis võimaldab valdkonnas töötavatel inimestel oma karjääri edasi viia ja pakkuda väravat neile, kes soovivad saavutada oma ambitsioonid töötada globaalsel mitme miljardi naela turusektoris. UCFB kraadi pakkumise osana on meil valida ka veebipõhiste ja UCFB , mis võimaldavad üliõpilastel oma karjäärivõimalusi oma kodu mugavusest kaugemale viia ja nende elustiilile sobivamal ajal.

UCFB l on ka mitmeid partnerlussuhteid mõnede spordis juhtivate nimedega, sealhulgas jalgpalliliidu, Liigajuhtide ühingu, Rahvusliiga ja Rugby jalgpalliliigaga, mis annab õpilastele juurdepääsu jalgpalli ja spordi suurimatele ja parimatele mõtetele.

Oleme uhked, et 92% magistrantidest töötab kuue kuu jooksul täistööajaga ja 82% töötab spordiga.

Magistrikraad

UCFB on välja töötanud teedrajava kraadiõppe profiili, et võimaldada tööstuses töötavatel oma karjääri edasi viia ning pakkuda väravat neile, kes soovivad jätkata oma ambitsioonidega töötada sellel põneval ülemaailmsel mitme miljardi naela turusektoril.

Nagu kõigi meie programmide puhul, õpetavad meie kraadiõppurid jalgpalli- ja spordiakadeemia juhtivtöötajaid. Meie õpilastel on võimalus kuulata ja töötada tööstuse juhtidega ja arendada spetsiifilisi huve läbi uurimistöö väitekirja.

Iga programm on kavandatud ülemaailmse tööstuse jaoks sobivas mõttes, et tagada iga õpilase jaoks parimad klassi äri- ja juhtimisoskused, mis on vajalikud edukaks jalgpalli, spordi ja ürituste sektoris.

Magistrikraadi programmid

 • MSc Sport Management
 • MSc rahvusvaheline spordihaldus
 • MSc International Sport Management (Online)
 • MSc jalgpalli juhendamine ja analüüs
 • MSc jalgpalli äri
 • MSc Jalgpall Business (Online)
 • MSc jalgpalli kommunikatsioon ja digitaalne turundus
 • MA jalgpalli juhendamine (segatud)

Rajatised

UCFB Wembley

Londoni UCFB Wembley ülikoolilinnaku keskmes on ikooniline Wembley staadion. Mis võiks olla sporditööstuse tulevase karjääri jaoks rohkem motiveeriv kui maailma kõige kuulsamale staadionile jalutamine?

Meie UCFB Wembley ülikoolilinnakus on suurepärased võimalused koos loenguteatrite, seminariruumide, vaiksete UCFB , raamatukogu ja meediumikomplektidega, kui nimetada vaid mõnda.

UCFB Wembley ainulaadsed võimalused on järgmised:

 • Wembley staadion - UCFB Wembley ülikoolilinnaku süda;
 • Hive, London - kodu UCFB Akadeemiale, Wembley;
 • Bridge Parki vaba aja veetmise keskus - on mitmete spordialade vaba aja keskus;
 • Drum Theatre & Conference Center - asub otse Wembley staadioni vastas, Drum on kaasaegsete sündmuste ruum, mis on Brenti taastumise keskmes. Lisaks kaasaegsetele üritusaladele pakub majutusasutus toitlustust kohapeal ja kasu on suurepärasest ligipääsust Londoni kesklinna;
 • Vale Farmi spordikeskus - vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel North Wembley metroojaamast (Bakerloo) asub Vale Farmis mitmeid rajatisi, sealhulgas 3G jalgpalliväljak, tenniseväljakud, kaasaegne võimla ja spordihall arvukate sportlike tegevuste jaoks. ;
 • UCFB - kaasaegne üliõpilasbüroo sisaldab raamatukogu, õpikeskust ja sotsiaalset ruumi, samuti pastoraalseid ja õppetoetuste väljalangemise teenuseid;
 • Purushottam Mahali spordihall - Shree Muktajeevan Swamibapa kompleksi osa Kingsburys, spordihall asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Kingsbury metroojaamast (juubel);
 • UCFB - UCFB , raamatukogu, meediumikomplekti ja kaasaegsete loenguteatrite kodu;
 • Poolkuu maja - pakub kaasaegseid õppimisruume;
 • Hendon FC - kodu erinevatele UCFB jalgpallimeeskondadele ning treeneriprogrammide praktiline ja teoreetiline õpetamisruum.

UCFB Etihadi ülikoolilinnak

UCFB Etihadi ülikoolilinnak on meie tipptasemel ülikoolilinn, mis on pühendatud jalgpallitööstusele Manchesteri südames - see on üks maailma kuulsamaid jalgpallilinnu, kus elab edukalt üliõpilasi.

Ülikooli südames asuv Etihadi staadion võimaldab üliõpilastel elada, õppida ja töötada ühe Euroopa kõige edumeelsema jalgpallivarustuse keskmes. Muljetavaldavate kohapealsete rajatistega, mis abistavad teie õpinguid, sealhulgas uimastamist loenguteatrid ja seminariruumid, üliõpilaste sotsiaalsed piirkonnad ja kohvik, raamatukogu, meediumipakett ja vaiksed õppepiirkonnad, on teie ümbruskonda väga raske inspireerida.

Etihadi ülikoolil on saadaval järgmised maailmatasemel rajatised:

 • Etihadi staadion - 55 000 mahutavusega Etihadi staadion asub Etihadi ülikoolilinnaku keskmes;
 • Manchesteri spordiküla, Belle Vue - kõigi jalgpalliväliste õpilaste UCFB Etihadi ülikoolilinnakus;
 • Curzon Ashton - UCFB kasutab Curzon Ashtonis saadaolevaid võimalusi, sealhulgas 3G pigi;
 • Riiklik korvpallikeskus - Manchesteri spordiküla kõrval asuv riiklik korvpallikeskus uhkeldab kolme korvpalli ja võrkpalli tähistamisega. See sisaldab ka vaba aja veetmise keskust, tantsustuudiot ja kogukonna spordisaali;
 • UCFB õppekeskus @ Piccadilly Place - asub otse Piccadilly jaama vastas ja Manchesteri südames, see uhiuus kaasaegne üliõpilasasutus;
 • Manchester Regional Arena - kaheksa-rada rada ja väljak arena võimsusega 6500 pealtvaatajat. Ruumi algselt kasutati soojendamispiirkonnana 2002. aasta Commonwealth'i mängude ajal;
 • National Squash Center - kodu Inglismaa Squash ja Manchester Squash Club;
 • Manchesteri tennise- ja jalgpallikeskus - segu kuuest sise- ja kolmest väliväljakust, mis on täielikult valgustatud LTA standarditele, koos kolme 5-küljelise 3G jalgpalliväljakuga;
 • Riiklik kiiruisustaadion - koduks Belle Vue Aces ja mitmetele õpperuumidele;
 • National Cycling Center - üks maailma parimatest ja kiirematest laudradadest, British Cyclingi kodu ja Suurbritannia ainus püsiv siseruumides asuv BMX-rada;
 • Ten Acres Lane spordikompleks - riikliku Taekwondo keskuse kodu. Rajatis pakub ka kaasaegset 3G jalgpalliväljakut.

Raamatukogu teenused

Mõlemas ülikoolilinnakus on raamatukogud, kus on saadaval lai valik õpikuid, mis on teie õpingute hõlbustamiseks saadaval. Saadaval on ka tipptasemel arvutikomplektid, mis võimaldavad õpilastel juurdepääsu parimatele igapäevaselt pakutavatele tehnoloogiatele ja seadmetele.

Õpilane elu

UCFB liidu roll on esindada UCFB üliõpilasi ja muuta siinviibimise aeg võimalikult põnevaks ja rahuldust pakkuvaks. SU vastutab ka üliõpilaste kaasamise eest igas ülikoolilinnakus, näiteks unustamatute ühiskondlike sündmuste kavandamiseks ning üliõpilaste hääle ja kontaktpunktina tippjuhtidega.

Iga SU liige valitakse oma ametikohale ja ta tunneb uhkust oma rolli üle UCFB . SU vastutab alati uskumatu aastase värskendajate nädala korraldamise eest iga õppeaasta alguses. Nädala pikkune pidu on uutele õpilastele suurepärane võimalus kohtuda ning sisaldab elava muusika saateid, reisi jalgpallimatšile ja lõbusaid mänge Londoni ja Manchesteri ümbruses - sõltuvalt teie ülikoolilinnast - piirkonnaga tutvumiseks.

UCFB viibimise ajal on teil võimalus osaleda paljudel lõbusatel ja ainulaadsetel reisidel, mis jäävad kauaks meelde. Varasemad reisid on hõlmanud päeva Cheltenham Races võistlustel, paadipidusid ja eksklusiivseid ööklubiüritusi.

UCFB kergejõustikuliit võimaldab õpilastel siin UCFB aja jooksul osaleda paljudel spordialadel, olgu need siis võistlus- või meelelahutuslikud spordialad.

Meeskonnad on mõlemad ülikoolilinnakud mees- ja naissoost üliõpilastele, sealhulgas jalgpall, ragbi, squash ja korvpall, kusjuures kogu aeg lisandub rohkem spordialasid.

Hulk meie võistkondi võistleb Suurbritannia ülikoolide ja kolledžite spordiliidu (BUCS) liigades ja turniiridel - ülikoolide juhtiva konkurentsitegevuse korraldajana. Meie jalgpallimeeskonnad mõlemal ülikoolilinnakul on viimastel aastatel olnud eriti edukad. Kui teie mängitaval spordialal pole UCFB ühtegi meeskonda, võib olla võimalus see luua. Meie spordikoordinaatoritel on alati hea meel aidata ja arutada uusi ideid õpilastele pakutavate tegevuste laiendamiseks.

Samuti julgustatakse õpilasi, kes soovivad osaleda individuaalses sporditegevuses, võistlema ja UCFB toetab neid kogu aeg siin võistlustele sisenemiseks.

Õpilastel, kes eelistavad pigem jälgida kui osaleda, on võimalus liituda ka UCFB vastavate poolte võistluspäeva meediumimeeskondadega. Võimalus filmida matše, intervjueerida mängijaid ja kirjutada matšiettekandeid ei aita mitte ainult õpilastel üksteise edu edendada, vaid pakub ka lootustandvatele spordimeediaspetsialistidele oskusi.

Elab Londonis

London on maailmalinnaku väljakutse. Viimastel aastatel on suured uuringud näidanud, et see on kõige soovitavam koht maa peal töötamiseks, Ühendkuningriigi lemmiklinn, „Euroopa pealinn“ ja maailma populaarseim turismisihtkoht. Pole paha minna riigi pealinna, mis on pisut üle poole väiksem kui Californias.

Kuigi Wembley asub Londoni loodeosas, tähendab mugav juurdepääs metroojaama metropoliitidele ja juubeliliinidele seda, et kesksetele vaatamisväärsustele ja mugavustele pääseb rongiga vaid 20 minutiga. Seda silmas pidades on lihtne mõista, miks nii paljud õpilased otsustavad registreeruda UCFB Wembleysse.

Elavad Manchesteris

Manchester on jalgpalli edukuse sünonüüm ja on koduks kahele Premier League hiiglased, Manchester City ja Manchester United. Peale jalgpalli on suur rütmispordi, rägbimisliidu, kriketi ja jalgrattasõidu järel ka palju teisi mänge. Selle linna südames on ka elav muusika, kus on palju kuulsaid kohtumisi, kus meeldivad Oasisi ja The Stone Roses'i ööklubid. Kauplused, muuseumid, baarid ja restoranid muudavad selle linna üheks ka Ühendkuningriigi parimaks.

UCFB globaalsed õppekeskused

UCFB ülemaailmsed õppekeskused asuvad mõnes maailma põnevas spordisihtkohas. New Yorgi Red Bulli areenil, Atlanta uhiuues Mercedes-Benzi staadionil, Toronto FC BMO väljakul ja Melbourne'i kriketiväljakul mängitakse kõik nädalatepikkusi UCFB ülemaailmseid tippkohtumisi kogu maailmas, võimaldades üliõpilastel ja lõpetajatel täiendada oma teadmisi ja teadmisi rahvusvaheline sporditööstus.

Asukohad

Manchester

Address
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF Manchester, Inglismaa, Suurbritannia

London

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS London, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega