Loe ametlikku kirjeldust

UCL Instituudi Materjalid Discovery (IMD) on suhted üle 3 teaduskonda jooksul talad Koolis: Ülikooli Matemaatika ja kehalise Sciences (kaardid), Ülikooli Engineering ScienceJa BartlettNing samuti koos NIHR Biomedical Research Centre.

UCL'S maailma juhtivate teadusuuringute uute materjalide ja sellega seotud valdkondades, mis hõlmavad laia erialade kogu asutus:

integreerida põhiõiguste keemia, füüsika, materjaliteadus, inseneri- ja bioloogiliste põhimõtete üle erialadel luua uusi võimalusi materjalide loomine, avastamine ja kasutamine, et arendada puhta energia, nanotehnoloogia, inseneri- ja biomeditsiini valdkonnas. kiirendada ja integreerivad materjalide avastus koos jätkusuutliku ja säästliku töötlemise uute toodete ja rakenduste

Teadmisi

Focus tarnimise

IMD on keskendunud pakkuda järgmise põlvkonna täiustatud materjalide eesmärk on võidelda suurte globaalsete probleemidega:

ENERGY tervishoid Telekommunikatsioon transport

Inimesed

Teostada selle uurimistöö IMD on põhimeeskonna teadlaste ja laiema kogukonna kaastöötajate ja partnerid: rohkem teada meie Inimesed lehel.

Research Partners

Kui kõik see kogemus on kombineeritud IMD võib helistada materjalide pioneerid kogemusega suur ja laiaulatuslik spekter väljad keemia, matemaatika, inseneriteaduse meditsiini!

põhistrateegiat

Mis viis põhilist strateegilist IMD tahetakse saavutada samm-muutused kaasaegsed materjalid:

Integreerimine aluspõhimõtteid keemia, füüsika, materjaliteadus, inseneri- ja bioloogia Kasutades kombinatsiooni arvutuslikke, katseteks ja inseneri teadus
Ühendades jätkusuutlikkuse majandusliku elujõulisuse arendada töötlemise tehnoloogia Töötades koos tööstuse kaaluda mõju äritegevusele ja vastata praegustele ja tulevastele vajadustele Arvestades materjalide arendamiseks teoorias intensiivistama oma demonstratsioon maksimeerida tõhusust

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

UCL Institute for Materials Discovery

See MSc programm on kohandatud valmistatud, et pakkuda teile teadusliku ja kaubandusliku teadmisi nüüdisaegsete materjalide disaini uuendusliku, probleemide lahendamine, ... [+]

See MSc programm on kohandatud valmistatud, et pakkuda teile teadusliku ja kaubandusliku teadmisi nüüdisaegsete materjalide disaini uuendusliku, probleemide lahendamine, säästev materjalide kaubandusliku maailmas.

IMD on mitmesuguste tööstuslike ühendusi erinevates sektorites: lennundusest pärit nafta ja gaasi, päikeseenergia biomeditsiini. Saad esmaallikast teadmisi nende tööstuse eksperdid läbi külalislektorid ja uurimisprojekte.

See kursus Teie jaoks?

Kas te soovite tulevikus karjääri materjalid teadlane? Või ehk insener? Kas soovite jääda ülikoolides või liikuda tööstuse See kursus annab teile oluline materjalidega teadustöö kogemus!

Mõeldud õpilastele alates erineva taustaga, kes on huvitatud karjääri avastanud kaasaegsed materjalid:... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles