University of Edinburgh Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Keskmes ülikooli koos 400 aasta pärand, mis on järjekindlalt hinnatud üheks maailma parimaks ja tsentraalselt asub üks Euroopa kõige uimastamist äri ja kultuuri Capitals University of Edinburgh Business School pakub kogemus, et vähesed saavad rivaali.

University of Edinburgh Business School naudib juba pikka aega õppe-ja teadustöö. Kool pakub bakalaureuse, magistri ja Executive Education programmid ettevõtluse ja juhtimise ning näeb ette platvormi uurimistöö, arutelu ja mõttevahetuse laia äri teemasid.

Triple akrediteeritud

Oleme top 1% ärikoolides maailmas omada kolmekordne akrediteerimine. Need on välja andnud:

USA assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) Euroopa kvaliteedi ja Improvement System (EQUIS) Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA)

Rahvusvaheline kool

Nagu üks juhtivaid ärikoolides Euroopas, kool koosneb rahvusvahelise üliõpilaskonna esindavad rohkem kui 88 riigis, köitev uusi ideid erinevatest kultuuridest pärit ja taustaga. Meie globaalsed vilistlaste võrgustiku ulatub üle 120 riigis võimaldades teile juurdepääsu palju kontakte üle kogu maailma.

Teadustöö

Püüame toota teooria juhitud, praktiliselt asjakohaseid teadusuuringuid, mis käsitleb väljakutseid ettevõtetele, avaliku sektori organisatsioonid, reguleerivate asutuste ja poliitikakujundajate. Kooli eesmärk on luua toetav, koostööl ja elavat teadus kultuuri, tõstes kvaliteeti meie teadus- väljund ning aidates õppejõud saavutada oma eesmärke.

Programmi ülevaade

Business School pakub akadeemiliselt täpne ja väga meisterdatud programmid bakalaureuse, magistri ja doktoriõppe üliõpilased. Õpetamine ja uurimistöö katta kuus peamist valdkonnad, mis on: raamatupidamine ja rahandus, ettevõtlus ja innovatsioon, juhtimine teaduse ja äri majandust, turundus, organisatsiooniline uuringud ja strateegia ja rahvusvaheline äri.

Teenused ja vahendid

See state-of-the-art hoone funktsioone loengu teatri, mitu sündikaat toad, täidesaatva haridus suite, kohvik ja olulise ruumi üliõpilastele ja töötajatele. Õpilased on ka juurdepääs Hub, keskus, mis annab põhjaliku uuringu vahendid ja juurdepääs teadusuuringute andmebaaside, ajakirjade ja juhtiv finantsteenuste infoteenused.

Missioon

Tõhusate ja vastutavad juhid, luues insightful teadmisi ja inspireeriv mõtted dialoogi maailma meie ümber.

Nägemine

Et pidada progressiivse ja ühendatud kommuun läbimõeldud juhtimist rahvusvahelisel äri staadiumis.

Väärtused

Business School on tuvastanud 5 põhiväärtusi, mis aitavad meil saavutada meie visioon ja seega töötajaid julgustatakse võtma neid kui vähegi võimalik.

Visionäär inspireeriv Collaborative pilkupüüdvaid Säästev

Miks Edinburgh?

Edinburgh on järjepidevalt nimeks üks parimaid kohti elada ja töötada Suurbritannias. Linn on tähelepanuväärne oma trahvi Gruusia ja Victoria arhitektuur, silmatorkav parkide ja tähelepanuväärne siluetile.

Asub kaldal Firth of Forth ja seatud seitse mäed, Edinburgh City sisaldab kuningapalee, kalju-top loss ja kustunud vulkaan. Linnas on kaasaegne dünaamikat kõrvuti ajalooliste munakivitänavate ja on koduks neli ülikooli, kurikuulus Edinburgh Fringe Festival, maailmatasemel galeriid, teatrid, kontserdisaalid ja ostutänavatega.

Kultuurilinn

Edinburgh on rahvusvaheline linn. Inimesed üle kogu maailma on siia elama asunud põhjustanud mitmesuguseid restoranid, kohvikud ja baarid tugeva rahvusliku hõnguga. Linn on kompaktne ja lihtne liikuda jalgsi kuid see on kõik eelised suure Euroopa pealinnas.

Linna äri

Edinburgh on ka linna jaoks äri. See on suuruselt teine ​​finantskeskus Suurbritannias edukas, mitmekesine majandus ja kõrgelt haritud ja motiveeritud tööjõudu. Mitmed suur ülemaailmne finantsasutused - pangad, kindlustusseltsid, investeeringute maja ja maaklerid - on nende staapide Edinburghis.

Linna innovaatorite

Linna ja tegelikult ülikoolis, on kodus mõned instrumentaalsed mõtlejad, innovaatorid, teadlased ja ärimehed. Lammas Dolly, maailma esimene kloonitud imetaja sündinud Edinburghi ülikoolis, mis on koduks ka kõige võimsam arvuti Suurbritannias. Ülikool on uhke palju tähelepanuväärne vilistlaste hulgas Charles Darwin, Sir Arthur Conan Doyle ja Robert Louis Stevenson. Business School on ise ka alma materi mõne tuntud ettevõtjad sealhulgas John Boyd Dunlop Dunlop Kummi ja Arthur Young Ernst & Young.

Šotimaa

Üle linna piire, Šotimaa on maa karm ilu, üks Euroopa viimane suur wildernesses mäed, Lochs ja seitse tuhat miili uimastamise rannajoont.

Jooksul vaid paar miili School asub jooksva maal Ida Lothiani, rannad, külades ja kuulus golfiväljakud, mis kõik on väärt päevane reis või nädalavahetusel külastada. Edinburghi naaberlinna kiidelda palju vaatamisväärsusi: St Andrew golfiväljakud, Glasgow laeva pärandi ja Aberdeen vapustavat graniidist arhitektuuri on kõik kergesti kättesaadavad sagedased bussi või rongiga teenuseid. Šotimaa on võrdselt tuntud oma paljude kaunite saarte punktiir ümber riiki, mis pakuvad oodatud, lõõgastav paus Tomera linna elu.

Maastik seda silmatorkav, mitmekesine riik sobib ideaalselt väljas spordielu. Suusatamine, surfamine, matkamine, mountain biking ja kajakisõit on vaid mõned virgutav sportimisvõimalused, kõige mõne minuti kaugusel ukselävel.

Asukohad

Edinburgh

Address
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS Edinburgh, Šotimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud