University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Inseneriteaduskond ja digitaaltehnoloogia on suurepärase mainega, mis on tunnustatud nii meie õpetamise kvaliteedi kui ka meie teadustöö mõju.

Spetsiaalne kool, mis ühendab inseneri-, tehnoloogia- ja digitaalse meedia, on meie kombineeritud eriteadmised hästi sobivad 21. sajandi vajadustele. Tulevikus ja kultuuriliselt mitmekesine, oleme võtnud eesmärgiks arendada tööalaseid ja eetilisi lõpetajaid, kes avaldavad positiivset mõju ühiskonnale. oma hoone, oleme piisavalt väikesed, et tutvuda kõigi meie õpilastega, sest üksikisikud ja töötajad ning üliõpilased töötavad väga sõbralikus keskkonnas.

Kool loodi üle 50 aasta tagasi ja on välja töötanud tippkvaliteediga õpetamise ja uurimistöö baasi, mis on saanud suurepäraseid hindeid nii teadustöös kui ka õpetamises. Suurte riiklike ja rahvusvaheliste mõjudega side- , intelligentsete vastastikmõjude ja vahendite ja kontrolliga seotud kõrgekvaliteediliste teadusuuringutega tegelemiseks oleme pidevalt meelitanud märkimisväärset teadustöö rahastamist Ühendkuningriigi teadusuuringute nõukogust, Euroopa teadusprogrammidest, tööstus- ja kaubandusettevõtetest, valitsusasutustest ja teistest ja meie teadmiste levitamine võimaldab meil kiirelt reageerida uutele arengutele. Viimases teadusuuringute tipptaseme raamistikus (RESF) osutus 98% meie uurimusest rahvusvahelise kvaliteedi.

Me valmistame oma õpilasi ette paljudele ametikohtadele, mis võimaldavad neil jätkata dünaamilist professionaalset karjääri Ühendkuningriigis ja välismaal.

Meie 33 akadeemilist personali ja üle 130 ülikooliõppe üliõpilast ja teadustöötaja moodustavad meeskonnad, kes pakuvad ideaalset keskendumist teadustegevuse kõrge taseme toetamiseks. Õppivate üliõpilaste õpib magistrikraadi omandamisel eriti sõbralikus ja toetavas õppe- ja uurimiskeskkonnas.

Õpetatud kursused

KASUTAMINE

· Advanced Communications Engineering (RF tehnoloogia ja telekommunikatsioon) (MSc)

· Advanced Communications Engineering (traadita süsteemid ja võrgud) (MSc)

· Advanced Electronic Systems Engineering (MSc)

· Infoturbe ja biomeetria (MSc)

D MÕISTLIKUD KUNSTID

· Arvuti animatsioon (MSc)

· Digitaalsed visuaaliefektid (MSc)

TEADUSUURINGUD

· Digitaaltehnoloogia magister, PhD

· Elektroonikainsener MSc, PhD

Põnev karjäärivõimalused

Konkurentsivõimelise tööturu vajaduste rahuldamiseks peate omandama kõrgel tasemel akadeemilisi teadmisi ja arendama ülekantavaid oskusi, mida saab rakendada kõigile tööhõivega seotud aspektidele. Kenti raames pakume terviklikku oskuste arendamise koolitusprogrammi , karjäärinõustamist, vabatahtlikku tegevust ja tasustatud töövõimalusi, et parandada oma karjäärivõimalusi globaalses töökohas. Igal meie kursuse lehekülgedel on üksikasjalikum teave selle programmi jaoks vajalike oskuste ja karjääride kohta.

Kentil on suurepärane kraadiõppega seotud tööhõive: 92% meie 2017. aastal lõpetanud kraadiõppuridest, kes vastasid riiklikule küsitlusele, töötasid või täiendavalt õpetasid kuus kuud (DLHE).

Interdistsiplinaarne ühendus

Kenti kraadiõppurite kogemus läheb kaugemale teie akadeemilisest õpingust. Meie interdistsiplinaarne kraadiõppe kogukond võimaldab töötajatel ja üliõpilastel suhelda ja vahetada ideid teistega väljaspool oma erialast.

Me pakume ka tugevat toetusraamistikku meie Graduate Schooli kaudu. Kool on pühendunud kõigi õpilaste karjäärivõimaluste arendamisele, mida demonstreerivad meie täiendõppeminarid, ülemaailmsete oskuste auhind ja teadlaste arendusprogramm.

Aspirantuur

Tehnikakõrgkool ja digitaaltehnoloogia on laia valikut riist- ja tarkvara pildi saamiseks ja töötlemiseks ning rajatisid programmeeritava loogika ja kiipide tehnoloogiaga varjatud süsteemide projekteerimiseks, mida toetavad rahvusvaheliste firmade CAD-tööriistad ja arendustarkvara, sealhulgas CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® ja Mentor GraphicsTM. Saadaval on täis komplekt Matlab / Simulink® tööriistu. Meie mõõteriistade laboris on mitmefaasilised voolu- ja põlemiskatselülitused, mis võivad tekitada reaalseid, ehkki väiksema ulatusega, tööstuslikke protsesse.

Raadiosagedusliku antenni ja fotonusüsteemide (nt ADSTM, CSTTM, HFSSTM ja VPITransmissionMakerTM) tarkvarainstrumentide jaoks on tööriistad ja järgnevad katsed võrgu- ja spektri analüsaatoritega kuni 110 GHz, meelevaldne lainekuju generaator kuni 12 GSa / s, kiire proovide võtmise ostsilloskoop kuni 100 GSa / s, kiipkaardilugeja ja kvaliteetne anechoika kamber.

Tema ulatuslikud digitaalmeediaga seotud andmetöötlusvahendid hõlmavad tipptasemel PC-tööjaamu, milles töötavad AliasTM Maya ja Foundry Nuke, fotograafia stuudio ja roheliste ekraanidega tootmine.

Aktiivne kool

Magistrikraadina olete osa edukast teadusringkonnast ja saate toetust laiaulatusliku individuaalse järelevalveprogrammi, spetsialiseeritud teadustöö seminaride, üldiste oskuste väljaõppeprogrammide ja üldiste osakondade kolleegiumide kaudu, tavaliselt väliskõlalistega. Kutsume teid osalema ja esitama oma tööd suurtel konverentsidel ning osalema meie sisemiste konverentside ja seminaride programmides. Meie kooli õhkkond on mitteametlik ja sõbralik ning selle keskmes on edukas ja mitmekesine aspirantuur maailm. Meil on ka Facebook ja Twitteris meie sotsiaalse meedia kogukonnas osalevate õpilaste ja koolilõpetajate elav kogukond, keda julgustatakse osalema.

Miks mitte külastada meie YouTube'i kanalit, et tutvuda meie reklaamvideote ja õppetööga ning osaleda virtuaalsel ekskursioonil meie koolis.

Finantstoetus

Ülikoolil on stipendiumifond üle 11 miljoni naela, et toetada meie kraadiõppurite kogukonda. Õppematerjal on märkimisväärne investeering teie tulevikku, see on kasulik elu jooksul, ja oleme välja töötanud mitmeid pakette, mis tagavad, et teil on vajalikud rahalised vahendid toetus. Meil on täiemahulised auhinnad doktoranalüütiku kandidaatide toetamiseks, õppetoetused neile, kes õpivad meie vilistlaste magistri- ja lojaalsusnäitajaid õpetanud. Magistrikraadiga magistrikraadiga laenude puhul võivad abikõlblikud üliõpilased laenata kuni 10 609 £.

Taotlused

Võite taotleda veebipõhist ülikooli veebisaiti.

Kontaktandmed

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust tehnikakõrgkooli ja värbamiskunsti värbamiskorraldaja pr Tara Suttoniga:

E-post: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

Tel: 44 1227 827323

Postiaadress:
Engineering School ja Digital Arts
Jennisoni hoone
Kent Ülikool
Canterbury
Kent, CT2 7NT
Ühendkuningriik

Veebisait: http://www.eda.kent.ac.uk/

Facebook: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @ edakent

Asukohad

Canterbury

Jennison Bldg

Address
The University of Kent,
Jennison Building

CT2 7NT Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 (0)1227 823246