Loe ametlikku kirjeldust

Inseneriteaduskond ja digitaaltehnoloogia on suurepärase mainega, mis on tunnustatud nii meie õpetamise kvaliteedi kui ka meie teadustöö mõju.

Spetsiaalne kool, mis ühendab inseneri-, tehnoloogia- ja digitaalse meedia, on meie kombineeritud eriteadmised hästi sobivad 21. sajandi vajadustele. Tulevikus ja kultuuriliselt mitmekesine, oleme võtnud eesmärgiks arendada tööalaseid ja eetilisi lõpetajaid, kes avaldavad positiivset mõju ühiskonnale. oma hoone, oleme piisavalt väikesed, et tutvuda kõigi meie õpilastega, sest üksikisikud ja töötajad ning üliõpilased töötavad väga sõbralikus keskkonnas.

Kool loodi üle 50 aasta tagasi ja on välja töötanud tippkvaliteediga õpetamise ja uurimistöö baasi, mis on saanud suurepäraseid hindeid nii teadustöös kui ka õpetamises. Suurte riiklike ja rahvusvaheliste mõjudega side- , intelligentsete vastastikmõjude ja vahendite ja kontrolliga seotud kõrgekvaliteediliste teadusuuringutega tegelemiseks oleme pidevalt meelitanud märkimisväärset teadustöö rahastamist Ühendkuningriigi teadusuuringute nõukogust, Euroopa teadusprogrammidest, tööstus- ja kaubandusettevõtetest, valitsusasutustest ja teistest ja meie teadmiste levitamine võimaldab meil kiirelt reageerida uutele arengutele. Viimases teadusuuringute tipptaseme raamistikus (RESF) osutus 98% meie uurimusest rahvusvahelise kvaliteedi.

Me valmistame oma õpilasi ette paljudele ametikohtadele, mis võimaldavad neil jätkata dünaamilist professionaalset karjääri Ühendkuningriigis ja välismaal.

Meie 33 akadeemilist personali ja üle 130 ülikooliõppe üliõpilast ja teadustöötaja moodustavad meeskonnad, kes pakuvad ideaalset keskendumist teadustegevuse kõrge taseme toetamiseks. Õppivate üliõpilaste õpib magistrikraadi omandamisel eriti sõbralikus ja toetavas õppe- ja uurimiskeskkonnas.

Õpetatud kursused

KASUTAMINE

· Advanced Communications Engineering (RF tehnoloogia ja telekommunikatsioon) (MSc)

· Advanced Communications Engineering (traadita süsteemid ja võrgud) (MSc)

· Advanced Electronic Systems Engineering (MSc)

· Infoturbe ja biomeetria (MSc)

D MÕISTLIKUD KUNSTID

· Arvuti animatsioon (MSc)

· Digitaalsed visuaaliefektid (MSc)

TEADUSUURINGUD

· Digitaaltehnoloogia magister, PhD

· Elektroonikainsener MSc, PhD

Põnev karjäärivõimalused

Konkurentsivõimelise tööturu vajaduste rahuldamiseks peate omandama kõrgel tasemel akadeemilisi teadmisi ja arendama ülekantavaid oskusi, mida saab rakendada kõigile tööhõivega seotud aspektidele. Kenti raames pakume terviklikku oskuste arendamise koolitusprogrammi , karjäärinõustamist, vabatahtlikku tegevust ja tasustatud töövõimalusi, et parandada oma karjäärivõimalusi globaalses töökohas. Igal meie kursuse lehekülgedel on üksikasjalikum teave selle programmi jaoks vajalike oskuste ja karjääride kohta.

Kentil on suurepärane kraadiõppega seotud tööhõive: 92% meie 2017. aastal lõpetanud kraadiõppuridest, kes vastasid riiklikule küsitlusele, töötasid või täiendavalt õpetasid kuus kuud (DLHE).

Interdistsiplinaarne ühendus

Kenti kraadiõppurite kogemus läheb kaugemale teie akadeemilisest õpingust. Meie interdistsiplinaarne kraadiõppe kogukond võimaldab töötajatel ja üliõpilastel suhelda ja vahetada ideid teistega väljaspool oma erialast.

Me pakume ka tugevat toetusraamistikku meie Graduate Schooli kaudu. Kool on pühendunud kõigi õpilaste karjäärivõimaluste arendamisele, mida demonstreerivad meie täiendõppeminarid, ülemaailmsete oskuste auhind ja teadlaste arendusprogramm.

Aspirantuur

Tehnikakõrgkool ja digitaaltehnoloogia on laia valikut riist- ja tarkvara pildi saamiseks ja töötlemiseks ning rajatisid programmeeritava loogika ja kiipide tehnoloogiaga varjatud süsteemide projekteerimiseks, mida toetavad rahvusvaheliste firmade CAD-tööriistad ja arendustarkvara, sealhulgas CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® ja Mentor GraphicsTM. Saadaval on täis komplekt Matlab / Simulink® tööriistu. Meie mõõteriistade laboris on mitmefaasilised voolu- ja põlemiskatselülitused, mis võivad tekitada reaalseid, ehkki väiksema ulatusega, tööstuslikke protsesse.

Raadiosagedusliku antenni ja fotonusüsteemide (nt ADSTM, CSTTM, HFSSTM ja VPITransmissionMakerTM) tarkvarainstrumentide jaoks on tööriistad ja järgnevad katsed võrgu- ja spektri analüsaatoritega kuni 110 GHz, meelevaldne lainekuju generaator kuni 12 GSa / s, kiire proovide võtmise ostsilloskoop kuni 100 GSa / s, kiipkaardilugeja ja kvaliteetne anechoika kamber.

Tema ulatuslikud digitaalmeediaga seotud andmetöötlusvahendid hõlmavad tipptasemel PC-tööjaamu, milles töötavad AliasTM Maya ja Foundry Nuke, fotograafia stuudio ja roheliste ekraanidega tootmine.

Aktiivne kool

Magistrikraadina olete osa edukast teadusringkonnast ja saate toetust laiaulatusliku individuaalse järelevalveprogrammi, spetsialiseeritud teadustöö seminaride, üldiste oskuste väljaõppeprogrammide ja üldiste osakondade kolleegiumide kaudu, tavaliselt väliskõlalistega. Kutsume teid osalema ja esitama oma tööd suurtel konverentsidel ning osalema meie sisemiste konverentside ja seminaride programmides. Meie kooli õhkkond on mitteametlik ja sõbralik ning selle keskmes on edukas ja mitmekesine aspirantuur maailm. Meil on ka Facebook ja Twitteris meie sotsiaalse meedia kogukonnas osalevate õpilaste ja koolilõpetajate elav kogukond, keda julgustatakse osalema.

Miks mitte külastada meie YouTube'i kanalit, et tutvuda meie reklaamvideote ja õppetööga ning osaleda virtuaalsel ekskursioonil meie koolis.

Finantstoetus

Ülikoolil on stipendiumifond üle 11 miljoni naela, et toetada meie kraadiõppurite kogukonda. Õppematerjal on märkimisväärne investeering teie tulevikku, see on kasulik elu jooksul, ja oleme välja töötanud mitmeid pakette, mis tagavad, et teil on vajalikud rahalised vahendid toetus. Meil on täiemahulised auhinnad doktoranalüütiku kandidaatide toetamiseks, õppetoetused neile, kes õpivad meie vilistlaste magistri- ja lojaalsusnäitajaid õpetanud. Magistrikraadiga magistrikraadiga laenude puhul võivad abikõlblikud üliõpilased laenata kuni 10 609 £.

Taotlused

Võite taotleda veebipõhist ülikooli veebisaiti.

Kontaktandmed

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust tehnikakõrgkooli ja värbamiskunsti värbamiskorraldaja pr Tara Suttoniga:

E-post: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

Tel: 44 1227 827323

Postiaadress:
Engineering School ja Digital Arts
Jennisoni hoone
Kent Ülikool
Canterbury
Kent, CT2 7NT
Ühendkuningriik

Veebisait: http://www.eda.kent.ac.uk/

Facebook: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @ edakent

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Kool korraldab kõrgekvaliteedilisi olulisi riiklikke ja rahvusvahelisi uuringuid ning pakub suurepäraseid võimalusi kraadiõppeks, mis ühendab kaasaegse inseneri ja tehnol ... [+]

Veebidisaini ja arenduse, sealhulgas e-kaubanduse, e-õppe ja e-tervise valdkonnas on eriti tugev jõudlus; ja grupil on märkimisväärne kogemus koostoimete kujundamisel (nt kasutatavus ja ligipääsetavus), sotsiaalsed arvutusviisid (nt suhtlusvõrgud, arvuti vahendatud suhtlus), mobiilsed tehnoloogiad (nt iPhone), virtuaalsed maailmad (nt Second Life) ja videomängud . Ajapõhise meedia valdkonnas on grupil oluline huvi digitaalsete filmide võtmise ja redigeerimise vastu ning mängude ja mängufilmide täiel määral animeeritud 3D-mudelitehnikatega manipuleerimine.

Uuringute toetusAspirantuurDigital Media teadustöö üliõpilased töötavad spetsiaalses, state-of-the-art stuudios, mis on varustatud tipptasemel MAC-de ja arvuti töökohtadega, mis töötab tööstusharu standardtarkvara. Samuti on fotograafia stuudio ja tootmisstuudio koos rohelise ekraani ja liikumisvõimalusega. Kool on varustatud ka 3D keha skanneriga - üks kahest on Ühendkuningriigis.ToetusMagistrikraadina olete osa edukast teadusringkonnast ja saate toetust laiaulatusliku individuaalse järelevalveprogrammi, spetsialiseeritud teadustöö seminaride, üldiste oskuste väljaõppeprogrammide ja üldiste osakondade kolleegiumide kaudu, tavaliselt väliskõlalistega. Kutsume teid osalema ja esitama oma tööd suurematel konverentsidel ning osalema meie sisekonverentside ja seminaride programmides.Karjäär... [-]
Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Advanced Communications Engineering (traadita süsteemid ja võrgud) MSc on üks Kenti uusimaid programme. See on suunatud teadlaste ja tööstuse vajadustele kiirete ja tehni ... [+]

Programm peegeldab traadita side kõige uuemaid arenguid, kusjuures erilist tähelepanu pööratakse digitaalse signaali töötlemisele sisseehitatud süsteemide abil. See on loodud kõrgekvaliteediliste inseneride tootmiseks, mis võivad spetsialiseeruda traadita side valdkonnas kasutatavatele keerukatele süsteemidele ja mõista neid.

Kent'i tehnika ja digitaalse kunstikool pakub tõelist teadustegevusega seotud õpetust, mis võimaldab projektidel omandada head teadmised ja vahendid. Te saate kasu ka projektipaikade nõustamisest, kasutades meie tööstuse ja uurimisasutuse kontakte.

Kursuse ülesehitus

Programmi pakuvad rahvusvaheliselt juhtivad teadurid meie kommunikatsiooni ja instrumentaarkontrolli ja manussüsteemide rühmadelt. Need pakuvad esmakordset kogemust tipptasemel teadusuuringutest järgmise põlvkonna traadita side, ühtlustatud juurdepääsuvõrkude ja manussüsteemide jaoks.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

See magistriõppe programm on suunatud kiiresti areneva kommunikatsiooniseadmete sektori vajadustele ning pakub tööstuslikult asjakohast ja põnevat kvalifikatsiooni viimas ... [+]

Uurige tehnoloogiaid ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad täiustatud sideteenuste pakkumist fikseeritud ja traadita / mobiilsidevõrkude kaudu ning moderniseerida põhivõrke, et pakkuda ülikõrge bitikiirust ja mitut teenust toetada. Kenti Advanced Communications Engineering (RF tehnoloogia ja telekommunikatsiooni) magistrikraad on Ühendkuningriigi ja välismaal asuvate ettevõtete ja uurimisasutuste heaks toetatud.

Programm peegeldab telekommunikatsioonitööstuse uusimaid probleeme ja arenguid, mis pakuvad kvaliteetseid süsteemse taseme haridust ja koolitust. Saage sügavaid teadmisi järgmise põlvkonna traadita side süsteemide, sealhulgas antennitehnoloogia, komponentide ja süsteemide ning kiudoptilise ja konvergentsiga juurdepääsuvõrkude kohta.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Advanced Electronic Systems Engineering MSc on laiendatud programm arenenud elektroonika, mis peegeldab viimaseid arenguid telekommunikatsiooni, manussüsteemide, instrume ... [+]

Sellest hoolimata on lai valik erinevaid võimalusi, mis võimaldavad õpilastel kohandada kursust vastavalt nende individuaalsetele vajadustele. Programm võimaldab õpilastel arendada täiustatud oskusi mitmesuguste aspektide kaasaegse riistvara, tarkvara ja püsivara inseneri.

Programm peegeldab elektroonilise süsteemi disaini viimaseid arenguid ja illustreerib elektrooniliste süsteemitehnoloogiate kasutamist seadmetes, mõõtmises ja juhtimises. Te arendate keerukate elektrooniliste süsteemide kavandamise ja ehitamise oskusi paljudes rakendustes, kasutades sobivaid tehnoloogiaid ja tehnikaid.

Oleme välja töötanud programmi mitmete tööstusorganisatsioonidega, mis tähendab, et edukad õpilased saavad sellel olulisel erialal pikaajalise karjääri luua tugeva positsiooni.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Kenti arvutianimatsiooni magistriõpe on suunatud praegustele tööstusvajadustele, tehnoloogiale ja praktikale. See on kavandatud otseseks marsruudiks sellesse kõrgetasemel ... [+]

Arendage oma teadmisi ja mõistmist animatsiooniprotsessi, tarkvaratoetuste, tehnikate ja pakettide ning professionaalse animeerimiskeskkonna töö tehniliste aspektide kohta. MSc programm pakub hindamatu kogemust töötamiseks professionaalse põlvkonna ja professionaalse järelevalve all professionaalne animaatorid valmistada teid karjääri tööstusele.

Konkurents on intensiivne animatsiooni ja visuaalsete mõjude osas ning edu sõltub teie kontsentratsioonitasemetest, pidevast praktikast ja võimest mõista animatsiooni olemust ja kaasaegseid tehnikaid. Edukad endised üliõpilased töötavad nüüd animatsiooni- ja animafilmide kujundamisel sellistes ettevõtetes nagu Sony Mängud ja Framestore CFC suurte mängude, televisiooni ja filmi pealkirjade juures.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Digitaalsete visuaalsete efektide magistrikraad pakub teile täiustatud oskusi, teadmisi ja mõistmist kõrglahutusega digitaalsete efektide kohta, mis aitavad teil saada vi ... [+]

See programm on täielikult orienteeritud praegustele tööstusvajadustele, tehnoloogiale ja praktikale ning pakub otsest teed väga soovitavale loomemajandusele. Meie edukad endised üliõpilased töötavad Londonis ja rahvusvahelistes ettevõtetes valdkondades, alates telesgraafist kuni arhitektuuri visualiseerimiseni.

See hõlmab 3D-mudelite ehitamist, tekstureerimist, valgustamist, visualiseerimist, protseduurilist animatsiooni (riie, juuksed, karusnahk, dünaamika), täiustatud kompositsiooni ja kõrglahutusega digitaalseid efekte. Kuigi programmi tõukejõulisus on suunatud kõrglahutusega filmide eriefektidele ja animatsioonile, õpivad standardid ja tehnikad võimaldavad teil töötada paljudes teistes digitaalse efektide valdkondades.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Tehnikakõrgkool ja digitaaltehnoloogia pakub kõrgelt stimuleerivas akadeemilises keskkonnas teaduse juhtivaid kraadi paljudes uurimisvaldkondades, sealhulgas telekommunik ... [+]

Meie üks aasta MSc teadusuuringute elektroonilise inseneri on rahvusvaheliselt tunnustatud arenenud kraadiõppe kraadi, pakkudes ideaalne alus arenenud oskusi ja teadmisi. Traditsioonilised magistrikraad sisaldavad enamasti õpetatavaid mooduleid, samal ajal kui teadustöö magistrikraad on tugevalt teadustöö või praktikapõhine ja õpid läbi praktiliste projektide.

Kui õpetatud magistrid arendavad olemasolevate teadmiste asjatundlikkust, siis annab teadustöö magistrikraad suurema rõhu teadustööle ja praktilistele teadmistele ning on projektipõhine, mitte moodulipõhine. Teadustöö magister võib keskenduda individuaalsetele teadustöö oskustele, pakkudes tugevat alust doktorikraadiga doktorantidele tuginedes. Teise võimalusena saate meie magistrikraadi teadustöö abil teha praktilise lähenemisviisi kaudu, mis on tööstusele orienteeritud. See on hästi struktureeritud ja selgelt määratletud ülesannete täitmine, mis lõpuks viib lõpliku väitekirja.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Infoturbe ja biomeetria MSc pakub kõrgtasemel õppimist ja pakub üksikasjalikku arusaamist teooriatest, kontseptsioonidest ja tehnikatest turvaliste infosüsteemide kavanda ... [+]

Turvalised infosüsteemid on tänapäeva ettevõtete ja ühiskondade jaoks kriitiliselt olulised. Pangandussüsteemidest ja meditsiinilistest süsteemidest kuni elektrivõrkude infrastruktuuri või lihtsa kodusisiguga arvutiteni on turvalisus eluliselt tähtis, kuna need on tavaliselt kõik otseselt või kaudselt Internetis või telefonisüsteemis ühendatud.

See magistriõppe programm ühendab kaasaegse tehnika ja tehnoloogia digitaalse meediaga ja varustab õpilasi oskustega, mille eesmärk on arendada tänapäevaseid turvasüsteeme, rõhuasetusega biomeetrilisel identiteedi juhtimisel. Selle programmi lõpetajad saavad seejärel kohaneda muutustega valdkonnas ja juhtida seda innovatsiooni.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jennison Bldg
Address
The University of Kent, Jennison Building
CT2 7NT Canterbury, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 (0)1227 823246