University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Antropoloogia ja konservatooriumi kool on rahvusvaheliste teadusuuringute kogukond, mis püüab reaalmaailma mõjutamist. Meie loovad õppejõud, rahvusvaheliselt tunnustatud uuringud, kaasaegsed laborisisused ja tervitatavad üliõpilaspäevad loovad inspireeriva õpikeskkonna.

  • Kuld õpetamise tipptaseme raamistikus, kõrgeim võimalik reiting
  • 15. antropoloogia jaoks täielikus ülikooli juhendis 2019
  • 88% antropoloogiaüliõpilastest, kes vastasid 2018. aasta riiklikule üliõpilasuurusele, olid rahul oma haridusega üldiselt

Meie nägemus

Me mõistame inimühiskonna, inimarengu ja looduskeskkonna vahelise olulise seose olulisust. See on meie jõu võti: loodus- ja sotsiaalteaduste vaheliste barjääride lõhkumise kaudu saame täielikult uurida inimeste ja maailma vahelisi suhteid, kus me elame, ning otsida lahendusi meie ees seisvatele väljakutsetele. Me tahame olla muutustega maailmas ja me tahame, et meid selles seikluses liituksime.

Inspirational õpetamine

Meie kõrgelt motiveeritud akadeemilised töötajad õpetavad laia valikut mooduleid, millest teavitatakse uusimaid uuringuid. Õppejõud tagavad teoreetiliste ja fundamentaalsete teadmiste kõrval praktilise, akadeemilise, kutsealase ja rahvusvahelistumise oskuste arendamise. Me paneme kogemuste omandamise kaudu väärtusliku väärtuse, nii et enamik programme pakuvad väljasõite ja vajadusel õpetamist meie tipptasemel laboris ja ülikoolilinnakus asuvates valdkondades.

Me tahame jagada meie kirge teiega teie töö vastu. Me hindame kõrgelt meie kaasavat ja rahvusvahelist koolikogukonda, mis loob õpikeskkonna, mis on rikkalikult kultuur, mitmekesisus ja intellektuaalne väljakutse.

Toetav üliõpilaskeskkond

Kool pakub tervitatavat keskkonda. Meie õppejõud soovivad kuulata ja pakkuda nõu, töötades koos teiega, et tagada kogu potentsiaali saavutamine. Meie õpilased on motiveeritud ja ambitsioonikas grupp, kes naudib koostööd ja üksteist toetades.

Kõigil õpilastel on isiklik akadeemiline nõustaja. Teil on ka juurdepääs meie üliõpilaste pastoraalse toetuse koordinaatorile, kes pakub nii isikliku heaolu kui ka akadeemiliste küsimustega seotud lisateenuseid puudutavat tuge, juhiseid ja suunamisi.

Tipptaseme uurimine

Me usume intiimsesse seosele õpetamise ja teadustöö vahel, mis tagab, et meie moodulid on inspireerivad, olulised ja mõtlemist tekitavad. Meie õppejõud ja teadustöötajad tegelevad põnevate projektidega Inglismaal ja kogu maailmas. Me edendame uuenduslikke ja interdistsiplinaarseid teadusuuringuid, mida hõlbustavad meie uurimiskeskused.

Meie teadustöötajad tegutsevad nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil akadeemilistes ja erialastes konverentsides ning avaldavad juhtivates ajakirjades. Nende töö meelitab tihti ülemaailmset meedia tähelepanu ning mitmed meie töötajad ja üliõpilased on saanud oma teadustööde ja teaduse ja reaalmaailma küsimuste jaoks maineka auhinna. Nendeks on Whitley auhinnad, RSPB Konservatooriumi auhinnad, looduse auhindade tulevik, auväärne ausammas etnobotanist ja Richard Evans Schultesi teadustöö auhind.

Kõige uuemad rajatised

Kool pakub õpilastele ja uurimisrühmadele suurepäraseid rajatisi, mis on varustatud state-of-the-art varustuse ja vahenditega. Meil on pühendatud laborid loomade järglaste evolutsiooni, ökoloogia, etbiobioloogia, inimese osteoloogia, geneetika, virtuaalse palaeoanthropoloogia ja visuaalse antropoloogia loomiseks.

Meie õppekeskused on täielikult varustatud audio-visuaalsete funktsioonidega ning meie arvuti sviit on varustatud 32-le HD-eraldusvõimega arvutiga ja lisavarustusega riistvaraga.

Põnev väljavaated

Õppimine Antropoloogia ja Konservatooriumi kooliga pakub teile edukat karjääri. Lisaks esmaklassilise akadeemilise kogemuse pakkumisele arendame ka teie ülekantavaid oskusi, nagu suhtlemine, meeskonnatöö, probleemide lahendamine ja arvutioskused.

Teil on kasu laialdased uurimis- ja ärivõrgud, mida meie töötajad kasvatavad. Iganädalaste seminaride, iga-aastaste loengute ja tööalase konkurentsivõimega messide abil, mis meelitavad maailma tuntumaid ja valdkonnaüleseid eksperte, on teil palju võimalusi inspiratsiooni saamiseks ja oma kontaktide arendamiseks.

Viimase 25 aasta jooksul on meie õpilased võtnud osa maailma kõige innovaatilisematest ja edukatest jätkusuutlikkuse algatustest võtmerolli ning töötavad paljude organisatsioonide, sealhulgas Globaliseerumise mitmekesisuse Sihtasutuse, Harvardi Majanduskootsiumi Botaanika Muuseumi ja Porchlight Kodutute Heategevuse .

Asukoht

Antropoloogia ja konservatooriumi kool põhineb meie Canterbury ülikoolilinnakul, kus on esimese klassi akadeemilised ja vaba aja veetmise võimalused. Oleme varustatud uusimate ressurssidega ja meie ilus loodus pakub palju rahulikke ruume õppimiseks ja lõõgastumiseks.

Kõik, mida vajate ülikoolilinnakule, on jalutuskäigu kaugusel, kaasa arvatud üldkasutus, raamatupood, pank, kino, teatrid, meditsiinikeskus ja apteek. Võite minna ülikoolilinnaks, et uurida linna keskaegseid hooneid, ajaloolisi pubisid ja hulgaliselt kauplusi; London ja Prantsusmaa on rongiga vaid mõne tunni kaugusel.

Asukohad

Canterbury

Marlowe Building

Address
School of Anthropology and Conservation,
Marlowe Building, The University of Kent

CT2 7NR Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 1227 824689

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega