Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Antropoloogia ja konservatooriumi kool on rahvusvaheliste teadusuuringute kogukond, mis püüab reaalmaailma mõjutamist. Meie loovad õppejõud, rahvusvaheliselt tunnustatud uuringud, kaasaegsed laborisisused ja tervitatavad üliõpilaspäevad loovad inspireeriva õpikeskkonna.

  • Kuld õpetamise tipptaseme raamistikus, kõrgeim võimalik reiting
  • 15. antropoloogia jaoks täielikus ülikooli juhendis 2019
  • 88% antropoloogiaüliõpilastest, kes vastasid 2018. aasta riiklikule üliõpilasuurusele, olid rahul oma haridusega üldiselt

Meie nägemus

Me mõistame inimühiskonna, inimarengu ja looduskeskkonna vahelise olulise seose olulisust. See on meie jõu võti: loodus- ja sotsiaalteaduste vaheliste barjääride lõhkumise kaudu saame täielikult uurida inimeste ja maailma vahelisi suhteid, kus me elame, ning otsida lahendusi meie ees seisvatele väljakutsetele. Me tahame olla muutustega maailmas ja me tahame, et meid selles seikluses liituksime.

Inspirational õpetamine

Meie kõrgelt motiveeritud akadeemilised töötajad õpetavad laia valikut mooduleid, millest teavitatakse uusimaid uuringuid. Õppejõud tagavad teoreetiliste ja fundamentaalsete teadmiste kõrval praktilise, akadeemilise, kutsealase ja rahvusvahelistumise oskuste arendamise. Me paneme kogemuste omandamise kaudu väärtusliku väärtuse, nii et enamik programme pakuvad väljasõite ja vajadusel õpetamist meie tipptasemel laboris ja ülikoolilinnakus asuvates valdkondades.

Me tahame jagada meie kirge teiega teie töö vastu. Me hindame kõrgelt meie kaasavat ja rahvusvahelist koolikogukonda, mis loob õpikeskkonna, mis on rikkalikult kultuur, mitmekesisus ja intellektuaalne väljakutse.

Toetav üliõpilaskeskkond

Kool pakub tervitatavat keskkonda. Meie õppejõud soovivad kuulata ja pakkuda nõu, töötades koos teiega, et tagada kogu potentsiaali saavutamine. Meie õpilased on motiveeritud ja ambitsioonikas grupp, kes naudib koostööd ja üksteist toetades.

Kõigil õpilastel on isiklik akadeemiline nõustaja. Teil on ka juurdepääs meie üliõpilaste pastoraalse toetuse koordinaatorile, kes pakub nii isikliku heaolu kui ka akadeemiliste küsimustega seotud lisateenuseid puudutavat tuge, juhiseid ja suunamisi.

Tipptaseme uurimine

Me usume intiimsesse seosele õpetamise ja teadustöö vahel, mis tagab, et meie moodulid on inspireerivad, olulised ja mõtlemist tekitavad. Meie õppejõud ja teadustöötajad tegelevad põnevate projektidega Inglismaal ja kogu maailmas. Me edendame uuenduslikke ja interdistsiplinaarseid teadusuuringuid, mida hõlbustavad meie uurimiskeskused.

Meie teadustöötajad tegutsevad nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil akadeemilistes ja erialastes konverentsides ning avaldavad juhtivates ajakirjades. Nende töö meelitab tihti ülemaailmset meedia tähelepanu ning mitmed meie töötajad ja üliõpilased on saanud oma teadustööde ja teaduse ja reaalmaailma küsimuste jaoks maineka auhinna. Nendeks on Whitley auhinnad, RSPB Konservatooriumi auhinnad, looduse auhindade tulevik, auväärne ausammas etnobotanist ja Richard Evans Schultesi teadustöö auhind.

Kõige uuemad rajatised

Kool pakub õpilastele ja uurimisrühmadele suurepäraseid rajatisi, mis on varustatud state-of-the-art varustuse ja vahenditega. Meil on pühendatud laborid loomade järglaste evolutsiooni, ökoloogia, etbiobioloogia, inimese osteoloogia, geneetika, virtuaalse palaeoanthropoloogia ja visuaalse antropoloogia loomiseks.

Meie õppekeskused on täielikult varustatud audio-visuaalsete funktsioonidega ning meie arvuti sviit on varustatud 32-le HD-eraldusvõimega arvutiga ja lisavarustusega riistvaraga.

Põnev väljavaated

Õppimine Antropoloogia ja Konservatooriumi kooliga pakub teile edukat karjääri. Lisaks esmaklassilise akadeemilise kogemuse pakkumisele arendame ka teie ülekantavaid oskusi, nagu suhtlemine, meeskonnatöö, probleemide lahendamine ja arvutioskused.

Teil on kasu laialdased uurimis- ja ärivõrgud, mida meie töötajad kasvatavad. Iganädalaste seminaride, iga-aastaste loengute ja tööalase konkurentsivõimega messide abil, mis meelitavad maailma tuntumaid ja valdkonnaüleseid eksperte, on teil palju võimalusi inspiratsiooni saamiseks ja oma kontaktide arendamiseks.

Viimase 25 aasta jooksul on meie õpilased võtnud osa maailma kõige innovaatilisematest ja edukatest jätkusuutlikkuse algatustest võtmerolli ning töötavad paljude organisatsioonide, sealhulgas Globaliseerumise mitmekesisuse Sihtasutuse, Harvardi Majanduskootsiumi Botaanika Muuseumi ja Porchlight Kodutute Heategevuse .

Asukoht

Antropoloogia ja konservatooriumi kool põhineb meie Canterbury ülikoolilinnakul, kus on esimese klassi akadeemilised ja vaba aja veetmise võimalused. Oleme varustatud uusimate ressurssidega ja meie ilus loodus pakub palju rahulikke ruume õppimiseks ja lõõgastumiseks.

Kõik, mida vajate ülikoolilinnakule, on jalutuskäigu kaugusel, kaasa arvatud üldkasutus, raamatupood, pank, kino, teatrid, meditsiinikeskus ja apteek. Võite minna ülikoolilinnaks, et uurida linna keskaegseid hooneid, ajaloolisi pubisid ja hulgaliselt kauplusi; London ja Prantsusmaa on rongiga vaid mõne tunni kaugusel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

See programm on kavandatud sotsiaalse antropoloogia arenenud kursusena ja on mõeldud üliõpilastele, kes on juba õppinud antropoloogiat kas kraadiprotsessi või osana kraad ... [+]

Antropoloogia on uhke oma kaasavas ja interdistsiplinaarses keskmes. See võtab tervikliku lähenemisviisi inimühiskonda, kombineerides bioloogilisi ja sotsiaalseid perspektiive.

Ülevaade

See programm on kavandatud sotsiaalse antropoloogia arenenud kursusena ja on mõeldud üliõpilastele, kes on juba õppinud antropoloogiat kas kraadiprotsessi või osana kraadiõppest bakalaureuse tasemel. See pakub põhjalikku antropoloogiaalast üldharidust ja on suurepärane ettevalmistus antropoloogiaalaste teadustöötajate alustamiseks või kavatsuseks astuda erialadel, kus antropoloogiline väljaõpe on kasulik.

Miks uurida koos meiega?Üheaastase magistriõppekavaAktiivsete teadlaste poolt õpetatud praktika juhitud teooria.Käsitsi valmistatud meetodid, mis valmistavad teid iseseisvaks uurimuseks.Mitmed vabatahtlikud moodulid võimaldavad spetsialiseerumissuundade edasist spetsialiseerumist.Piirkondlikud erialad hõlmavad Amazonit, Kagu-Aasiat ja Lõuna-Aasiat, Euroopat, Lähis-Idas, Kesk-Ameerikas, Uus-Guineas ja Polüneesias.Visuaalse antropoloogia oskuste arendamise võimalused fotograafia, filmi ja video antropoloogilisel kasutamisel.Spetsialiseerumine arvutite ja infotehnoloogia rakendamisel antropoloogilisteks uuringuteks ja praktikaks.Väikesed grupid ja suurepärased võimalusedVõimalus liituda meie aastase välitreeninguga Cambridge'i arheoloogia ja antropoloogia muuseumis.Riiklikud reitingud... [-]
Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Õpi praktilisi oskusi, mis on vajalikud inimpäritolu taastamiseks selles valdkonnas. Koguge teoreetilised teadmised, mis on vajalikud tahkest kudedest saadud bioloogilist ... [+]

See uus MSc programm annab teile võimaluse hõivata ja analüüsida inimeste jäänuseid.

Ülevaade

Õpi praktilisi oskusi, mis on vajalikud inimpäritolu taastamiseks selles valdkonnas. Koguge teoreetilised teadmised, mis on vajalikud tahkest kudedest saadud bioloogiliste profiilide rekonstrueerimiseks, toetades laboripõhist koolitust.

Õppige rahvusvaheliselt tunnustatud teadlaste meeskonnaga, kellel on ulatuslik töökogemus. Teil on võimalus pääseda Suurbritannias ühele suurimale inimese luustikukollektsioonile, kus on ulatuslik skeleti patoloogia ja sellega kaasnevad radiograafid. Kogumikut juhib Skeletal Biology Research Center, kooli Inimese Osteoloogia uurimislaboratooriumis.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Anthropology & Conservation

See programm paneb suurt rõhku bioloogilise antropoloogia laia valdkonna kriitilisele mõtlemisele ja mõistmisele. Programmi põhitegevuseks on uurimismeetodite väljatöötam ... [+]

Ülevaade

MSc bioloogilises antropoloogias on ideaalne alus doktoritööle: see pakub teoreetilist tausta, distsipliini-spetsiifilisi teadmisi ja täiustatud kvantitatiivseid uurimismeetodeid.

Ühe Ühendkuningriigi suurima bioloogiliste antropoloogide rühma õpetusi, millel on näidatud rekord maailma tipptasemel teadustöö inim- ja primaadikäitumise, inimarengu ja skeleti bioloogia vallas.

Inimese ja primaadi käitumise marsruut ühendab evolutsioonilise antropoloogia ja inim- ja ahviliste käitumise põhimõtted koos evolutsioonilise sotsiaalse, kognitiivse ja kohtuekspertiisi psühholoogia aspektidega (varem MSc in Evolution and Human Behavior).

Inimese evolutsiooniline anatoomia marsruut keskendub inimese ja ahviliste skeleti bioloogiale, funktsionaalsele morfoloogiale ja arengule.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Konserveerimise bioloogia magistrikraad pakub teadmistebaasi ja praktilisi kogemusi bioloogilise mitmekesisuse kaitse ja bioloogilise mitmekesisuse kaitsega seotud küsimu ... [+]

Tänu 2018/19. Aasta suurtele huvidele selle programmi jaoks saab taotlused pühapäeval, 17. juunil. Pärast seda kuupäeva saabunud taotlusi käsitletakse individuaalselt ja taotlejaid võidakse paigutada ootenimekirja, kui täiendavad kohad muutuvad kättesaadavaks.

Ülevaade

Konserveerimise bioloogia magistrikraad pakub teadmistebaasi ja praktilisi kogemusi bioloogilise mitmekesisuse kaitse ja bioloogilise mitmekesisuse kaitsega seotud küsimuste käsitlemiseks.

Kaasaegne loodusteadusteadus ületab traditsioonilisi bioloogia, ökoloogia ja keskkonnajuhtimise piire. Tänased bioloogilise mitmekesisuse juhid peavad olema kogenud mitmesugustes erivaldkondades, alates elanikkonna ökoloogiast ja inimühiskonna arengust kuni rahvusvahelise looduskaubanduse ja looduskaitselise majanduse ning ohustatud liikide taastamise uusimate tehnoloogiate abil.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Kaitse- ja maaelu arengu magistriõppes uuritakse säilitus- ja maaelu arengu arutelu aluseid ning pakutakse praktilisi ja metodoloogilisi vahendeid kaitse ja maaelu arengu ... [+]

2018/19 taotluste suur huvi tõttu selle programmi jaoks lõpeb pühapäeval, 17. juunil. Pärast seda kuupäeva saabunud taotlusi käsitletakse individuaalselt ja taotlejaid võidakse paigutada ootenimekirja, kui täiendavad kohad muutuvad kättesaadavaks.

Ülevaade

Kaitse- ja maaelu arengu magistriõppes uuritakse säilitus- ja maaelu arengu arutelu aluseid ning pakutakse praktilisi ja metodoloogilisi vahendeid kaitse ja maaelu arengu liideses töötamiseks.

Kaitse ja maaelu arengu vahelist suhet saab kõige paremini kirjeldada kui murettekitava liit: ühelt poolt on nende vahel keskkonnakahjutustamise vältimise seisukohalt oluline ühine seisukoht, kuid teisest küljest on need sageli otseses konfliktis. See Pathway uurib kaitse / maaelu arengu arutelu aluseks olevaid küsimusi ning pakub praktilisi ja metodoloogilisi vahendeid nende kahe liidese töö tegemiseks.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Haridus- ja metsloomakaubanduse magistrikraad pakub teile teadmistebaasi, et tegeleda kaubanduse reguleerimise ja juhtimisega nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandi ... [+]

2018/19 taotluste suur huvi tõttu selle programmi jaoks lõpeb pühapäeval, 17. juunil. Pärast seda kuupäeva saabunud taotlusi käsitletakse individuaalselt ja taotlejaid võidakse paigutada ootenimekirja, kui täiendavad kohad muutuvad kättesaadavaks.

Ülevaade

Haridus- ja metsloomakaubanduse magistrikraad pakub teile teadmistebaasi, et tegeleda kaubanduse reguleerimise ja juhtimisega nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Rahvusvaheline eluslooduse kaubandus on suur äri ja ulatub suurtest puidust ja kalandustoodetest traditsioonilisemate elusloodusega toodete ohustatud liikide kasuks aiandus-, lemmikloomade, naha ja ravimite kaubanduse. Rahvusvaheline kaubandus ja ülekasutamine on seotud ohustatud liikide ligikaudu kolmandiku vähenemisega.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Etnobotaan on fundamentaalselt interdistsiplinaarne, hõlmates teadmisi ja taimi ning nende ökoloogiat nende kultuurilise, sotsiaalse ja majandusliku tähenduse kontekstis. ... [+]

Etnobotaan on fundamentaalselt interdistsiplinaarne, hõlmates teadmisi ja taimi ning nende ökoloogiat nende kultuurilise, sotsiaalse ja majandusliku tähenduse kontekstis.

Ülevaade

Etnobotaan on uurimine inimeste ja taimede omavahelisest seosest ajalooliselt ja kultuuridevaheliselt, eriti taimede rolli inimkultuuris ja tavades, kuidas inimesed on taimi kasutanud ja muutnud ning kuidas nad neid teadmiste süsteemides esindavad.

See programm ühendab antropoloogilised uuringud inimeste ja keskkonna vastastikmõjudest ning taimede sotsiokultuurilisest teadmisest erinevates maailma osades ökoloogia, looduskaitse, bioloogilise mitmekesisuse ja kliimamuutuste alase teadusega. See hõlmab ka ravimtaimede kasutamist ja etnofarmakoloogiat, taimekaitset ja säästva majandamise tavasid, taksonoomia ja majanduslikku botaanikat. Õpilased saavad praktilisi väljaõppeid segatud meetodite ja õppida läbi interdistsiplinaarseid uuringuid etnobotany, ettevalmistamisel doktoriõpe või karjääri seotud valdkondades.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc Conservation field trip to Scotland

What is Anthropology?

Should oil palm be banned?

Marlowe Building
Address
School of Anthropology and Conservation, Marlowe Building, The University of Kent
CT2 7NR Canterbury, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 1227 824689