Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade:

Õigusteaduse ülikool (ULaw) on üks Ühendkuningriigi kõige pikemaajalisi õigusalase hariduse spetsialiste. Tegelikult oleme Ühendkuningriigis koolitanud rohkem praktiseerivaid juriste kui keegi teine.

Niisuguste tihedate sidemete kaudu õiguse ja äri vahel on mõttekas, et õigusalase hariduse spetsialist on hästi varustatud suurepärase ärikooli arendamiseks, The University of Law Business School .

Meie kindel keskendumine praktilisele õppimisele on meie Business Schooli eesmärk muuta õpilased töökohaks ja töökohal edukaks. Oleme uhked, et loome teile sobiva õpikeskkonna, et saavutada teie ettevõtte püüdlused. Sellepärast oleme kohandanud meie juriidilistes kursustes kasutatavaid meetodeid eesmärgiga arendada huvitavat spetsialistide õppimise kogemust, mis valmistab teid ette karjääri tegemiseks ärimaailmas.

Ja 2017. aastal anti Õigusteaduse Ülikoolile valitsuse juhitud õpetamise tipptaseme raamistikus (TEF) kuldne järjestus, mis andis meie üliõpilastele järjepidevalt väljapaistva õpetamise, õppimise ja tulemuste. See auhind lõppes juunis 2019 ja asendati TEF Silveriga.

Asukohad:

Meie ärikool tegutseb õigusteaduskonna ülikoolilinnakutel Londonis Bloomsbury, Birminghamis, Leedsis ja Manchesteris. Kõik on edukas kaubanduslik keskus, mis asub ideaalselt, et anda teile hea juurdepääs muusikapaikadele, teatritele, kinodele, baaridele ja restoranidele. Paljud meie kursused on saadaval ka 100% -liselt võrgus.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Kursuse disain:

Meie kindel keskendumine praktilisele õppimisele on meie Business Schooli eesmärk muuta õpilased töökohaks ja töökohal edukaks. Oleme uhked, et loome teile sobiva õpikeskkonna, et saavutada teie ettevõtte püüdlused. Sellepärast oleme kohandanud meie juriidilistes kursustes kasutatavaid meetodeid eesmärgiga arendada huvitavat spetsialistide õppimise kogemust, mis valmistab teid ette karjääri tegemiseks ärimaailmas. Kõigil meie ärikoolide juhendajatel on tegelik ärikogemus.

Tasuta meistrite pakkumine (ainult üliõpilastele)

The University of Law Business School on pühendunud teie karjääri sihtkoha igale sammule. Püüame tagada, et olete oma karjääri otseseks astumiseks oma kvalifikatsiooni, oskuste ja tööstuskontaktide poolest täielikult varustatud. Seetõttu on meil hea meel pakkuda kõigile üliõpilastele, kes alustavad bakalaureuse kraadi Business Schoolis, koos meiega septembris 2019 või 2020 võimaluse edasi minna ärijuhtimise magistriõppesse oma bakalaureuse kraadi eduka lõpetamise eest ilma lisatasuta. Lisainformatsiooni saadaolevate kursuste ja abikõlblikkuse kriteeriumide kohta leiate veebilehelt www.law.ac.uk/business/freemasters

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime:

Töövõimekus on ärikoolis kõik, mida me teeme. Meie tööalase konkurentsivõime meeskond annab teile üks-ühele nõu, kuidas edukalt suhelda suurte UK värbajate nagu IBM, Lloyds of London ja Price Waterhouse Coopers (PwC) ärikontaktidega, kellega kohtute ürituste, seminaride ja külastuste kaudu organisatsioonidele, mis võimaldab teil näha, kuidas äri reaalses maailmas toimib. Käivitame ka ettevõtlusüritusi, kus osalevad külalisesinejad ja innovatsioonieksperdid, et toetada oma õpilasi oma ettevõtluse alustamisel ja ettevõtliku meelelaadi arendamisel. Toetust, mida saate, juhib ja teavitab tööandja praktika, maksimeerib teie võimet edukatele tööalastele taotlustele, turvalistele praktikakohtadele ja intervjuu oskuste parandamisele meie testimiskeskuses.

Rahvusvaheline juhtide suvekool (üliõpilastele):

Osana meie jätkuvast pühendumusest oma ambitsioonide toetamisele pakume 2019. aasta üliõpilastele võimalust osaleda Berliinis asuvas rahvusvahelises juhtimiskeskkoolis, kus saate arendada peamisi pehmeid oskusi ja tutvuda selle põnevaga linnaga oma ULaw õpilastega. Täiendav teave Õigusteaduskonna veebisaidilt aadressil: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Kuna Business School on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI), õpilased saavad automaatse tasuta liikmeks aja jooksul oma kursuse ja üks aasta pärast lõpetamist.

Kasu hõlmab juurdepääsu ManagementDirectile; Suurbritannia suurim juhtimisraamatukogu koos juurdepääsuga veebiressursside portaalile, sealhulgas e-ajakirjad, ettevõtte- ja tööstusaruanded, ning nõuanded karjääri arenduskeskuse kaudu üle 300 töötajast.

Saate juurdepääsu praegustele töökohtade loeteludele tööotsingute andmebaasi ja rohkete videote, õpetuste ja artiklite kaudu, et arendada oma karjääri ja ärioskusi. CMI veebipõhine mentorluse kogukond koosneb enam kui 120 000 liikmest, kuhu saab sobitada vastavalt oskustele, kogemustele ja huvipakkuvale tööstusele ning leida teavet CMI võrgustikuürituste kohta, millest saate osa võtta.

Ühe meie kursuse edukal lõpuleviimisel saate lisaks oma kraadile ka kvalifikatsiooni CMI-lt.

Toetav keskkond:

Meie eesmärk on toetada karjääri ambitsioonide saavutamiseks rohkem kui kunagi varem õppinud üliõpilasi, mistõttu pakume erinevaid stipendiume ja stipendiume.

Kõikidele õpilastele antakse võimalus kasutada meie teenuseid ja teenuseid täielikult ära. Puuetega inimeste tugiteenistus on pühendunud kõigi teie õpingute ajal esinevate nõuete haldamisele, sealhulgas ajutise abi osutamisele vigastuse või haiguse tõttu.

Spordirajatised:

Kui soovite oma keha ja meelt kasutada, on palju võimalusi meie ülikoolilinnakutesse tõusta ja sobida. Populaarsed tegevused on Zumba, jalgpall, võrgupall, rugby ja tennis.

Klubid ja seltsid:

Mitmete ühiskondade, spordimeeskondade ja ühiskondlike sündmuste puhul, mis on saadaval meie ülikoolilinnakates, leiate kindlasti palju, et hoida teid hõivatud ja loengute vahel lõbus. Kursuse alguses saate liituda enda valitud ühiskonnaga, klubiga või üritusega või luua oma õpilasliidu kaudu enda.

Kursused:

The University of Law Business School pakub erinevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme kogu Ühendkuningriigis. Paljud meie kursused on saadaval ka 100% -liselt võrgus.

Kuna Business School on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI), õpilased saavad automaatse tasuta liikmeks aja jooksul oma kursuse ja üks aasta pärast lõpetamist.

Paljud meie kursused on akrediteeritud Chartered Management Institute'i (CMI) poolt, mis on Ühendkuningriigi ainus tellitud kutseorganisatsioon, mis pakub kõrgelt ihaldatud Chartered Manager (CMgr) staatust. Ühe meie kursuse edukal lõpuleviimisel saate lisaks oma kraadile ka kvalifikatsiooni CMI-lt.

Online-ärikursused:

Pakume maailmatasemel õppimist:

• Õppemeetodid kõigi õppetüüpide jaoks: on olemas teie meetodile vastav õppemeetod e-raamatute, i-juhendite, veebiseminaride, juhtumiuuringute, mälukaartide, helifailide, liikuva graafika, reaalajas õpilaste jututubade, online-hinnangute, ja veel.

• Pühendatud juhendaja tugi: Te saate oma kursuse kestel pidevalt tuge ja tagasisidet oma töö eest.

Riiki sisenemise nõuded ja tasud:

Sissepääsunõuded ja tasud erinevad loomulikult - lisateabe saamiseks sissesõidunõuete, tasude, rahastamisvõimaluste ja stipendiumide ning stipendiumide kohta külastage õigusteaduse veebilehte.

Rahvusvahelised üliõpilased:

Sa oleksid liitunud üle 120 erineva rahvuse õpilastega, kes annavad oma panuse eduka rahvusvahelise kogukonnaga kõigis ülikoolide ülikoolides.

Meil on üliõpilaste tugiteenuste meeskond, kes pakuvad siin heaoluga seotud nõuandeid ja juhiseid.

Teave viisanõuete kohta on kättesaadav Ülikooli õigusteaduse veebilehel.

Majutus:

Meie bakalaureuseõppe üliõpilastele oleme korraldanud majutuse Suurbritannia üliõpilaste spetsialistide majutusteenuste pakkujatega, et kindlustada, et teil on meie juures õppimise ajal mugav elukoht. Majutus on tavaliselt jagatud korterites või mõnel juhul iseseisvates stuudiokorterites.

Bakalaureuseõppe üliõpilastele garanteerime teile esimesel õppeaastal majutuse pakkumise, kui olete nõustunud meid oma kindla valikuga ja taotlenud majutust 30. märtsiks sisenemise aastal * (* T

Kraadiõppe üliõpilaste jaoks, kui valite kodust eemal asuva ülikooli, aitab meie majutusandmebaas elukoha leidmiseks, kus on võimalik leida eravaldusega vara või jagatud majutus teiste ULaw õpilastega.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Avatud päevad ja sündmused:

Meie avatud päevad on suurepärane võimalus teada saada meie ärikursustest, tutvuda meie rajatistega ning kohtuda meie juhendajatega ja praeguste õpilastega. Seal on läbirääkimised, degusteerimisseansid ja ekskursioonid ning teil on võimalus oma küsimusi esitada. Teeme teie päeva võimalikult huvitavaks ja interaktiivseks.

Kui te ei saa teha seda üks meie ülikoolilinnakus Open Days, siis aeg-ajalt, me ka pakkuda Online Open Days meie kursused - nii sul on veel võimalus teada saada, mida see on nagu õppida The University of Law Business School ja küsige oma küsimusi võrgus.

Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks võiksite meiega õppimise kohta rohkem teada saada, külastades meid välismaal.

The University of Law Business School asukohad:

Kättesaadavad kursused varieeruvad vastavalt asukohale. Lisateave meie asukohtade kohta on University of Law veebisaidil Asukohad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

The University of Law Business School

MSc Data Management ja Cyber Security kursus keskendub tehnoloogia, äri ja poliitika kombinatsioonile. See on ideaalne õpilastele, kes on huvitatud põhjalike erialaste te ... [+]

MSc andmehaldus ja küberjulgeolek

MSc Data Management ja Cyber Security kursus keskendub tehnoloogia, äri ja poliitika kombinatsioonile. See on ideaalne õpilastele, kes on huvitatud põhjalike erialaste teadmiste arendamisest ja kriitilisest arusaamisest andmete haldamise ja küberjulgeoleku põhiaspektidest.

See kursus varustab õpilasi oskustega hallata ja analüüsida organisatsiooni andmete varasid ja turvameetmeid ning anda aru andmehalduse põhimõtetest, tavadest ja tehnoloogiatest.

Kursuse nõuded2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasem... [-]
Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Business Intelligence Analytics kursus sobib ideaalselt õpilastele, kellel on numbriline taust, kes on huvitatud põhjalike spetsialistide arendamisest ja kriitilisest ... [+]

MSc Business Intelligence ja Analytics

MSc Business Intelligence Analytics kursus sobib ideaalselt õpilastele, kellel on numbriline taust, kes on huvitatud põhjalike spetsialistide arendamisest ja kriitilisest arusaamast andmete haldamise ja küberjulgeoleku põhiaspektidest.

Õpilased arendavad arusaamist olemasolevatest uutest vahenditest, et rakendada otsuste tegemisel õigeid statistilisi meetodeid. Te arendate vajalikke oskusi, et edastada oma järeldusi viisil, mida teadlased, kes ei ole andmed, aru saavad.

Meie partnerlus GISMA ärikooliga on see kursus ka Berliinis õppimiseks. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.gisma.com.

Kursuse nõuded2: 2 või üle s... [-]
Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

See aste on ideaalne neile, kes on huvitatud tulevastest pangandus-, isikliku rahanduse ja ettevõtte rahanduse karjäärist või raamatupidajast, pakkudes suurepäraseid alus ... [+]

MSc Corporate Finance Management

Läbi meie koostöö GISMA Business Schooliga on see kursus Berliini ülikoolilinnakus. Täpsema teabe saamiseks külastage veebilehte www.gisma.com. Neile, kes otsivad suuremat paindlikkust, on see kursus saadaval ka 100% -liseks õppimiseks. See aste on ideaalne neile, kes on huvitatud tulevastest pangandus-, isikliku rahanduse ja ettevõtte rahanduse karjäärist või raamatupidajast, pakkudes suurepäraseid aluseid oma karjääri või edasiseks õppimiseks. Lisaks ametliku kvalifikatsiooni omandamisele ehitate oskuste portfelli, mida saate tulevastele tööandjatele näidata.

Oleme keskendunud õpilaste õppimise kogemusele ja tahame tagada, et meie lõpetajad on valmis karjääri, teadmised, oskused ja atribuudid, mida tööandjad nõuavad. Programmi saate õppida võrgus või ülikoolilinnakus. Meie õppejõududel on laialdased praktilised kogemused ja õpilasi õpetatakse väikestes gruppides, mis soodustavad head suhtlemist õppejõududega.... [-]

Saksamaa Berlin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc digitaalse müügi ja juhtimise õpetab teid analüüsima digitaalsete ärimudelite rolli, mis põhinevad häirivatel tehnoloogiatel, digitaalsel ja sotsiaalsel meediaturundu ... [+]

MSc digitaalse müügi juhtimine

MSc digitaalse müügi ja juhtimise õpetab teid analüüsima digitaalsete ärimudelite rolli, mis põhinevad häirivatel tehnoloogiatel, digitaalsel ja sotsiaalsel meediaturundusel, digitaalsel muundamisel, digitaalsel juhtimisel, projektijuhtimisel ja infosüsteemidel. Õpilased omandavad erinevad digitaalse ettevõtluse oskused, andes neile võimaluse alustada oma äri või saada tööd erinevates tööstusharudes.

Edukat lõpetamist selle kursuse lõpetajad omavad väga nõutud oskusi vastata tehnoloogilistele edusammudele ja digiteerimise ärimaailmas.

Meie partnerlus GISMA ärikooliga on see kursus ka Berliinis õppimiseks. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.gisma.com.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Digital Marketing on suunatud neile, kes soovivad edendada oma digitaalse turunduse karjääri. Õpilased on täielikult varustatud tõhusate digitaalsete turundusstrateeg ... [+]

MSc digitaalturundus

MSc Digital Marketing on suunatud neile, kes soovivad edendada oma digitaalse turunduse karjääri. Õpilased on täielikult varustatud tõhusate digitaalsete turundusstrateegiate väljatöötamiseks digitaalse turundustehnika, sealhulgas sotsiaalmeedia platvormide mõistmise kaudu.

See kursus on ideaalne neile, kellel on tugevad numbrilised taustad, mis on huvitatud andmete haldamisest, andmepõhisest turundusest ja küberjulgeolekust. See kursus annab optimaalse kombinatsiooni teooriast ja teadmiste praktilisest rakendamisest tegelike juhtumiuuringute kaudu.

Edukat lõpetamist selle kursuse lõpetajad omavad väga nõutud oskusi vastata tehnoloogilistele edusammudele ja digiteerimise ärimaailmas.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Financial Compliance on suunatud neile, kes soovivad edendada oma karjääri ülemaailmses finantskontrollis. Õpilased on täielikult varustatud, et vaadata mitte ainult ... [+]

MSc Financial Compliance

MSc Financial Compliance on suunatud neile, kes soovivad edendada oma karjääri ülemaailmses finantskontrollis. Õpilased on täielikult varustatud, et vaadata mitte ainult määrusi ja vastavusfunktsioone, vaid ka muid riske, millega finantsasutused silmitsi seisavad, sealhulgas turu-, krediidi- ja likviidsus.

See kursus annab põhjaliku arusaama finantsturgudest ja finantseerimisasutuste muutuvast kohast maailmamajanduses. Peamine eesmärk on uurida finantseerimisasutuste erinevaid ohte ja riske ning vastavuse funktsiooni rolli nende tuvastamisel ja nende vastu võitlemisel. See kursus annab optimaalse kombinatsiooni teooriast ja teadmiste praktilisest rakendamisest tegelike juhtumiuuringute kaudu.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Financial Risk Compliance pakub ulatuslikku ja ülemaailmselt suunatud arusaamist riskijuhtimisvahenditest, mis ulatuvad kogu ettevõtte riskijuhtimisest kuni konkreets ... [+]

MSc finantsriskide juhtimine

MSc Financial Risk Compliance pakub ulatuslikku ja ülemaailmselt suunatud arusaamist riskijuhtimisvahenditest, mis ulatuvad kogu ettevõtte riskijuhtimisest kuni konkreetsete tehnikate ja finantssektori nõudmisteni.

Programm pakub terviklikku tutvustust finantsteenuste sektorisse, uurides laiemat majanduskeskkonda ja seda, kuidas see mõjutab finantsturge. See annab põhjalikud teadmised finantstoodete kohta, sealhulgas aktsiad, võlakirjad, tuletisinstrumendid ja investeerimisfondid. Samuti uuritakse ettevõtjate riske ja finantseerimisasutuste riskijuhtimise tavasid, nimelt turu-, krediidi- ja vastaspoole riske.

Õpilased süvendavad veelgi oma teadmisi riskijuhtimisest, valides ühe valikainete hulgast, alates ostu-poolsest riskijuhtimisest kuni fintechi ja regtechi arenguni.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Global Accounting pakub kraadiõppe auhinda, keskendudes tööalase konkurentsivõime tõstmisele. See on ideaalne numbrilise taustaga õpilastele, kellel on huvi põhjaliku ... [+]

MSc Global Accounting

MSc Global Raamatupidamine annab kraadiõppe auhinna, mis keskendub suuresti tööhõivele. See sobib ideaalselt õpilastele, kellel on numbriline taust ja kes on huvitatud põhjalike erialaste teadmiste arendamisest ja kriitilisest arusaamast ülemaailmse raamatupidamise peamistest aspektidest, eriti kes soovivad jätkata, edasi minna või minna üle globaalse raamatupidamise karjäärile .

Magistriõppekava on loodud nii, et saaksite oma kursuse 12 kuu jooksul täiendada. Te arendate ülemaailmses raamatupidamisarvestuses kõige olulisemate kontseptsioonide laialdast mõistmist globaalses kontekstis strateegilises perspektiivis. Ärikool uhkeldab praktiliste kogemuste omandanud teadlaste teadmiste sügavust ja praktilist tähtsust, et tagada teadusuuringute läbiviimine asjakohase reaalajalise rakendusega. Saate kasutada veebikeskkonnas tegelike juhtumiuuringute teoreetilisi kontseptsioone ja raamatupidamis- ja finantsmudeleid. Programm pakub intellektuaalset baasi, mis on vajalikud karjääri jaoks kiiresti muutuvas töökeskkonnas, range lähenemisviisi eneseteadvus ja isiklik areng ning märkimisväärne kokkupuude töömaailma ja selle praeguste nõudmistega.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc Projektijuhtimine on suunatud lõpetajatele, kes on huvitatud arendada põhjalikke erialaseid teadmisi ja kriitiline arusaam projektijuhtimise peamistest aspektidest. ... [+]

MSc projektijuhtimine

MSc Projektijuhtimine on suunatud lõpetajatele, kes on huvitatud arendada põhjalikke erialaseid teadmisi ja kriitiline arusaam projektijuhtimise peamistest aspektidest. Projektijuhtimise magistrikraadi taotleb paljud organisatsioonid avalikus, era- ja mittetulundussektoris.

Õpilased arendavad laialdast arusaama projektijuhtimise olulisematest kontseptsioonidest, rakendades teoreetilisi kontseptsioone ja projektijuhtimise mudeleid reaalsete juhtumiuuringute jaoks.

Meie partnerlus GISMA ärikooliga on see kursus ka Berliinis õppimiseks. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.gisma.com.

Kursuse nõuded2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakal... [-]
Saksamaa Berlin Suurbritannia London
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

MSc International Marketing on mõeldud tänapäeva turunduspetsialistidele ja on vastavuses tunnustatud turunduse instituudi standarditega. Programm pakub teile põhjaliku a ... [+]

MSc rahvusvahelises turunduses

Meie partnerlus GISMA ärikooliga on see kursus Berliinis õppimiseks kättesaadav. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.gisma.com. Neile, kes otsivad suuremat paindlikkust, on see kursus saadaval ka 100% -liseks õppimiseks. MSc International Marketing on mõeldud tänapäeva turunduspetsialistidele ja on vastavuses tunnustatud turunduse instituudi standarditega.

Programm pakub teile põhjaliku aluse äritegevusele ning turunduse juhtimise spetsialistide kontseptsioone ja rakendusi. Teile avaldatakse mõju turunduse suhtelisele iseloomule ja sellele, kuidas strateegiline turunduse planeerimine ja kommunikatsioon võivad aidata kaasa rahvusvahelise organisatsiooni edule. Võite valida, kas õppida kursust võrgus või näost-näkku.... [-]

Saksamaa Berlin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Law Business School

Strateegilise ärijuhtimise magistrikraad on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) ja see on suunatud lõpetanutele, kes on huvitatud arendada põhjalikke tead ... [+]

MSc strateegilise ärijuhtimise

MSc strateegilise ärijuhtimise on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) ja on suunatud lõpetajatele, kes on huvitatud arendada põhjalikke teadmisi ja kriitiline arusaam peamisi aspekte strateegilise äri ja juhtimine. Eelkõige saavad sellest kursusest kasu need, kes soovivad jätkata, edasi minna või minna karjääri ärijuhtimisse.

Te arendate strateegilise perspektiiviga laia arusaama juhtimise olulisematest kontseptsioonidest. The University of Law Business School uhke praktiliste kogemustega akadeemikute poolt oma programmidele antavate teadmiste sügavuse ja praktilise tähtsuse üle. Te rakendate teoreetilisi kontseptsioone ja ärimudeleid tegelikele juhtumiuuringutele praktikapõhises keskkonnas. Kursust saab õppida internetis või ülikoolilinnakus. See aste on ideaalne neile, kes on huvitatud tulevastest ettevõtlus- ja juhtimisalastest karjääridest, sealhulgas rollidest, nagu juht, konsultant, analüütik või ettevõtja.... [-]

Saksamaa Berlin Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, England, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, England, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, England, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, England, GB