University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie teaduskonna of Engineering on suurim Šotimaal. Oleme ka üks suurimaid, kõige paremini varustatud insener võimed Suurbritannias.

Oleme elab üle 5000 õpilase 100 riigist. Saate valida, kas õppida mõne meie kaheksa maailma juhtiv osakondades.

Meie muljetavaldav hulk üle 40 bakalaureuse, magistri ja professionaalse arengu kursusi pakkuda inseneri hariduse sobib teie vajadustele.

Meie töötajad ja õpilased läbi viia uuringut, mis teeb tegelikku mõju, pakkudes lahendusi paljudele ülemaailmsetele väljakutsetele, mis on tänapäeva ühiskonna ees seisvaid.

Kui olete tõsiselt karjääri inseneri, Strathclyde'i on koht, kus olla.

Miks valida Strathclyde'i insener

Võite saada Chartered Engineer

Kõik meie bakalaureuse Engineering programmid on täielikult akrediteeritud vastava erialase ehitus institutsioonid. See võimaldab meie lõpetanutel saada toetust Chartered Engineer seisund. Paljud meie kraadiõppe kraadi on ka akrediteeritud.

Me oleme laia inseneri kursused

Pakume üle 40 erialasid, mis hõlmavad laia harudel. Meie kraadiõppe muidugi portfelli ka üle 40 kursust ja on üks suurimaid Suurbritannias. Saab uurida meie õpetas kursused üks meie kaheksa osakonda:

arhitektuur Biomeditsiinitehnika Chemical & Process Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil ja keskkonnatehnika & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Disain, tootmine ja ehitus juhtimine Electronic & Electrical Engineering Mehaanilised ja Aerospace Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval arhitektuuri ookeani ja Marine Engineering & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Me saame aidata teil saavutada oma töö ambitsioone

Meie tugev tööstus lingid tagada, et ligi 90% meie lõpetajad on täiskohaga töö või täiendavat uurimist kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Pakume laias valikus stipendiumid

Me oleme üks suurimaid portfellide stipendiumid pakkuda mis tahes Engineering Faculty Suurbritannias.

Sa kasu meie tipptasemel teadusuuringuid

Me oleme üks suuremaid teadus- portfellides Suurbritannias £ 85000000 - ja kasvab.

Kolm meie osakonnad esikohal Scotland teadus- võimu. Seitse meie kaheksa osakonda auastme top 10 UK teadusuuringute võimsus (REF 2014).

Heitke pilk meie teadus.

Me oleme tugevad sidemed tööstuse

Meie õpilased on sageli antud võimalus töö tegelik tööstuse probleeme. Need vormis projektide määratud välise ettevõtted.

Meie bakalaureuse üliõpilased saavad oma unikaalse aastane värbamise ja võrgustike õhtusöök, "Gala". Peaaegu 50 lõpetaja värbamine ettevõtteid osalema õhtusöök.

Oleme number üks Šoti ülikooli meie Knowledge Transfer Partnership jõudlust. Me oleme esikolmikusse UK.

Strathclyde'i on seitsmes liiga ettevõtliku ülikooli UK. Me oleme loodud rohkem kui 40 spin-out ettevõtted kuupäeva. Samuti oleme saanud rohkem kui 160 patenti ja litsentsilepingud. Need on loodud üle € 56M in autoritasu tulu.

Me oleme maailma tipptasemel rajatised

Me oleme hiljuti lõppenud £ 40000000 investeeringuid programmi rajatiste ja infrastruktuuri toetuseks. Kuna üliõpilane on teil juurdepääs state-of-the-art seadmed ja tööruumid.

Uuri lähemalt meie võimalused.

Asukohad

Glasgow

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Address
Engineering Faculty Office,
University of Strathclyde,
Room 5.25, Royal College Building,
204 George Street

G1 1XW Glasgow, Šotimaa, Suurbritannia
Telefon
+44 (0)141 548 2749

Aalborg

Address
Aalborg, Taani

Hamburg

Address
Hamburg, Hamburg, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MSc