Loe ametlikku kirjeldust

Meie teaduskonna of Engineering on suurim Šotimaal. Oleme ka üks suurimaid, kõige paremini varustatud insener võimed Suurbritannias.

Oleme elab üle 5000 õpilase 100 riigist. Saate valida, kas õppida mõne meie kaheksa maailma juhtiv osakondades.

Meie muljetavaldav hulk üle 40 bakalaureuse, magistri ja professionaalse arengu kursusi pakkuda inseneri hariduse sobib teie vajadustele.

Meie töötajad ja õpilased läbi viia uuringut, mis teeb tegelikku mõju, pakkudes lahendusi paljudele ülemaailmsetele väljakutsetele, mis on tänapäeva ühiskonna ees seisvaid.

Kui olete tõsiselt karjääri inseneri, Strathclyde'i on koht, kus olla.

Miks valida Strathclyde'i insener

Võite saada Chartered Engineer

Kõik meie bakalaureuse Engineering programmid on täielikult akrediteeritud vastava erialase ehitus institutsioonid. See võimaldab meie lõpetanutel saada toetust Chartered Engineer seisund. Paljud meie kraadiõppe kraadi on ka akrediteeritud.

Me oleme laia inseneri kursused

Pakume üle 40 erialasid, mis hõlmavad laia harudel. Meie kraadiõppe muidugi portfelli ka üle 40 kursust ja on üks suurimaid Suurbritannias. Saab uurida meie õpetas kursused üks meie kaheksa osakonda:

arhitektuur Biomeditsiinitehnika Chemical & Process Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil ja keskkonnatehnika & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Disain, tootmine ja ehitus juhtimine Electronic & Electrical Engineering Mehaanilised ja Aerospace Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval arhitektuuri ookeani ja Marine Engineering & level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Me saame aidata teil saavutada oma töö ambitsioone

Meie tugev tööstus lingid tagada, et ligi 90% meie lõpetajad on täiskohaga töö või täiendavat uurimist kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Pakume laias valikus stipendiumid

Me oleme üks suurimaid portfellide stipendiumid pakkuda mis tahes Engineering Faculty Suurbritannias.

Sa kasu meie tipptasemel teadusuuringuid

Me oleme üks suuremaid teadus- portfellides Suurbritannias £ 85000000 - ja kasvab.

Kolm meie osakonnad esikohal Scotland teadus- võimu. Seitse meie kaheksa osakonda auastme top 10 UK teadusuuringute võimsus (REF 2014).

Heitke pilk meie teadus.

Me oleme tugevad sidemed tööstuse

Meie õpilased on sageli antud võimalus töö tegelik tööstuse probleeme. Need vormis projektide määratud välise ettevõtted.

Meie bakalaureuse üliõpilased saavad oma unikaalse aastane värbamise ja võrgustike õhtusöök, "Gala". Peaaegu 50 lõpetaja värbamine ettevõtteid osalema õhtusöök.

Oleme number üks Šoti ülikooli meie Knowledge Transfer Partnership jõudlust. Me oleme esikolmikusse UK.

Strathclyde'i on seitsmes liiga ettevõtliku ülikooli UK. Me oleme loodud rohkem kui 40 spin-out ettevõtted kuupäeva. Samuti oleme saanud rohkem kui 160 patenti ja litsentsilepingud. Need on loodud üle € 56M in autoritasu tulu.

Me oleme maailma tipptasemel rajatised

Me oleme hiljuti lõppenud £ 40000000 investeeringuid programmi rajatiste ja infrastruktuuri toetuseks. Kuna üliõpilane on teil juurdepääs state-of-the-art seadmed ja tööruumid.

Uuri lähemalt meie võimalused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kahe aasta jooksul on välisüliõpilased, kes otsivad keeruline õppetöö, mis vastab Royal Institute of British Architects (RIBA) 2. osa haridus kriteeriumitele. Loomuli ... [+]

Märtsil Arhitektuurne projekteerimine (International)

See kahe aasta jooksul on välisüliõpilased, kes otsivad keeruline õppetöö, mis vastab Royal Institute of British Architects (RIBA) 2. osa haridus kriteeriumitele.

Loomulikult kulgeb paralleelselt märts / Pg Diplom Täpsem arhitektuuri. Ta jagab sama õppekava nii, et sa liitud üliõpilased selle käigus on põnev ja väljakutsuv keskkond.

Sa arendada oma oskusi täiustatud disaini, analüüsi ja arhitektuuri kriitika projekteerimine keeruline hoonete erinevates olukordades ja lahendada sotsiaalseid, kultuurilisi ja keskkonnaalaseid küsimusi.

See kursus nõuab kõrget konstruktsiooni võimet ja motivatsiooni.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Insenertehniline juhtimine on tehniliste toodete ja teenuste pakkumisel kriitiline. See kursus ühendab protsesside jõudlust strateegilise ärianalüüsiga, et anda põhjalik ... [+]

Miks see kursus?

Insenertehniline juhtimine on tehniliste toodete ja teenuste pakkumisel kriitiline./>

See kursus ühendab protsesside jõudlust strateegilise ärianalüüsiga, et anda põhjalik arusaam inseneritööstusega seotud tegevusküsimustest.

Kursus on suunatud lõpetanutele, kes soovivad laiendada oma teadmisi tehnoloogilise bakalaureuse kraadi või kes soovivad töötada masinatööstuses juhtimisvõime.

Programm põhineb disaini-, tootmis- ja insenerihalduse osakonnas, mis on ainus Ühendkuningriigi osakond, mis ühendab loomingulise kujundusega lõpp-lõpu ekspertiisi kogu süsteemi inseneri projekteerimise, tootmise ja haldamise kaudu.

Mida sa õpid

Kursus keskendub selliste tehnoloogiate kasutamisele ja rakendamisele, mis võimaldavad tootmise ja tegevuse tõhusust, samuti laiemate strateegiliste ja globaalsete probleemide lahendamist./>... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See on multidistsiplinaarne kursus, mille eesmärk on arendada lõpetajate teadmisi, praktilisi ja isiklikke oskusi töötada arhitektuuri / inseneri / ehitus (AEC) tööstuses ... [+]

Miks see kursus?

Arenenud tehnoloogiate vajadus on osutunud vajalikuks jätkusuutliku projekteerimise saavutamiseks, eriti ehitustööstuse jaoks. Viimastel aastakümnetel on tekkinud mitmeid täiustatud ehitustehnoloogiaid (ACT). Ehitusteabe modelleerimise arendamise tulemusena muutub ehituse tulevik digitaalseks tööstuseks./>

Erinevad täiustatud ehitustehnoloogiad on nüüd BIM-i nõuetele vastavates etappides:

kliendi lühikirjelduse ettevalmistaminekontseptuaalne ja üksikasjalik disainehitus ja töökorras

Need arengud on pakkunud tehnilist ja juhtimisalast abi keeruliste ja multidistsiplinaarsete probleemide lahendamiseks kõigi projekti sidusrühmade jaoks.

Järgmise põlvkonna lõpetanute jaoks on ainulaadne võimalus saada selles valdkonnas kõrgelt kvalifitseeritud töötajaid ja saada rohkem eeliseid väga konkurentsilises tööturul. Ehitustööstuse sidusrühmad vajavad kõrgekvaliteedilisi ja väga konkurentsivõimelisi kandidaate, kellel on teadmised ja oskused ehitusdistsipliinides, täiustatud ehitustehnoloogiates ja ehitusteabe modelleerimises.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See äsja turule MSc kursus on esimene aasta õpetas muidugi pühendatud Biovedelike Mechanics. See hõlmab laia multidistsiplinaarse koolituse kinemaatika ja dünaamika vedel ... [+]

Miks seda muidugi?

Biovedelike Mechanics kehtib inseneri, matemaatika ja füüsilise põhimõtted vedelikud lahendada keerukas ja mitmetahuline probleeme, peamiselt bioloogia ja meditsiin, vaid ka lennundus ja robootika.

See äsja turule MSc kursus on esimene aasta õpetas muidugi pühendatud Biovedelike Mechanics. See hõlmab laia multidistsiplinaarse koolituse kinemaatika ja dünaamika vedelikud seotud bioloogiliste süsteemide arstiteaduses, südame-veresoonkonna seadmete numbriline modelleerimine ja hüdrodünaamika arvutisimulatsioonide.

Ühe aasta täistööajaga programm pakub ainulaadse võimaluse viia järgmise põlvkonna kõrge kvalifikatsiooniga magistrandi mis moodustavad uue mudeli maailma akadeemiliste - maailmatasemel teadusuuringute teadmisi, tööstus - ja kõrgelt konkurentsivõimeline oskusi nii biomeditsiini insener ja vedeliku dünaamikat ja ühiskonna - parema koolituse töötada arstid.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus sobib ideaalselt lõpetajatele, kes soovivad edukalt ja tõhusalt üle kanda digitaalse, loomingulise ja äriteenindusega töötlevas tööstuses. ... [+]

Miks see kursus?

Kaasaegsed tootmisinsenerid peavad olema mitte ainult viimaste klassikaliste tootmistehnoloogiate eksperdid - nad peavad teadma, kuidas kasutada digitaalse tootmise võimet konkurentsivõimelisemaks jääda järjest ülemaailmsel digitaalsel turul. See kursus aitab teil saada sügavamat ülevaadet vajalikest küberterasest füüsilistest tehnoloogiatest ja äsja arenevatest ärimudelitest./>

See kursus sobib ideaalselt lõpetajatele, kes soovivad edukalt ja tõhusalt üle kanda digitaalse, loomingulise ja äriteenindusega töötlevas tööstuses.

Digitaalne tootmine on tehnoloogiapõhine tootmine, mis kasutab info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) viimaseid arenguid traditsioonilise tootmise ümberkujundamiseks, suurendamiseks ja suurendamiseks uute digitaaltehnoloogiate ja mõtlemise kaudu.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Selle kursuse eesmärk on anda lõpetajatele mitte ainult täiustatud loomingulise tootearenduse oskused, vaid ka sügavamat arusaamist kasutajate kognitiivsest, kultuurilise ... [+]

Miks see kursus?

Selle kursuse eesmärk on anda lõpetajatele mitte ainult täiustatud loomingulise tootearenduse oskused, vaid ka sügavamat arusaamist kasutajate kognitiivsest, kultuurilisest ja füüsilisest vajadustest, mis teavitavad uut tooteartiklit ja arendust./>

See annab põhjalikku koolitust disaini teooriate ja meetodite, sealhulgas toote esteetika ja inimkeskse disaini ning arenenud disainitehnikate kasutamine digitaalse modelleerimise ja disainilahenduste füüsilise kiire prototüübi tegemisel.

Loomulikult meeldib tööstuse / tootearenduse või innovatsiooniga seotud kursuste lõpetanutele, kes soovivad mõjutada tulevasi mõtteid ja praktika disaini.

Kestus/>... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus annab teile kriitilise arusaama arhitektuuri ja ökoloogia vahelistest suhetest. Te vaatate mõlemat teoreetilist perspektiivi. Seda tehakse Glasgowis Strathclyd ... [+]

Miks see kursus?

See kursus annab teile kriitilise arusaama arhitektuuri ja ökoloogia vahelistest suhetest. Te vaatate mõlemat teoreetilist perspektiivi. Seda tehakse Glasgow's Strathclyde'i õppemoodulite kaudu, mis on omandatud esimese kolme õppekuu ​​jooksul. Selle suhte praktiline tutvustamine toimub Arizonas linna laboratooriumis Arcosanti tehtud projektitööde kaudu./>

1964. aastal dr Paolo Soleri asutatud Cosanti fond on hariduspõhine mittetulunduslik organisatsioon, mis asub Scottishlandis, Arizonas, USAs. 1970. aastal asutas sihtasutus maailmakuulsa Arcosanti projekti linna laborina, mis keskendus linnaarengute alternatiivide uurimisele Soleri töö ökoloogilise arhitektuuri alal ja tema ettepanekuid tulevaste linnade kujundamiseks.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
6 - 12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus annab teile laialdast kasutuselevõttu küsimusi tekkinud ja tehnikat vaja arendada arenenud mehhatrooniline toodete ja automaatika. Mehhatroonika ja automaatika ... [+]

MSc / PgDip / PgCert Mehhatroonika ja automaatika

See kursus annab teile laialdast kasutuselevõttu küsimusi tekkinud ja tehnikat vaja arendada arenenud mehhatrooniline toodete ja automaatika.

Mehhatroonika ja automaatika on muutumas üha olulisemaks distsipliini tänapäeva digitaalses ühiskonnas. Uued tooted on mõeldud kohaldamiseks mehhatrooniline põhimõtteid. Tarbijad ja ühiskond on tohutult kasu nende uute intelligentsete toodete, mis sisaldavad:

Hiljemalt mobiiltelefonid mehhatrooniline omadused intelligentne robot tolmuimejad intelligentne ratastoolid

See muidugi rongide sa:

plii mehhatrooniline ja automaatika tootearendus kaasa nii meeskonnaliikmed tulevikus mehhatrooniline tootearendus anda teadmisi mehhatrooniline "spetsialistid" ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Selle programmi eesmärgiks on arendada süsteemide inseneri juhtimise võimekust, luues lõpetajaid, kes mõistavad nende juhtimiskeskkonna keerukust, keda nad silmitsi seisa ... [+]

Miks see kursus?

Suurte komplekssüsteemide projekteerimise projektide juhtimine nõuab ainulaadset oskuste kogumit, mida tavapäraste inseneri- või ärijuhtimisprogrammide raames ei õpetata./>

Selle programmi eesmärgiks on arendada süsteemide inseneri juhtimise võimekust, luues lõpetajaid, kes mõistavad nende juhtimiskeskkonna keerukust, keda nad silmitsi seisavad, ning kes saavad rakendada süsteemide mõtlemise lähenemisviise ja tehnikaid, et lahendada keeruliste probleemide lahendamise tehnilise süsteemi vahel arenenud ja vastutavad inimesed ja organisatsioonid.

Te keskendate projekteeritud süsteemidele, kuid paljud omandatud oskused ja tehnikad on võrdselt kohaldatavad ka teiste keerukate süsteemide suhtes, nagu tootmine ja organisatsioonid.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus on mõeldud praktikud ja õpilased suurendada oma arusaamist linna kui keeruline ja dünaamiline süsteem. Kuigi oma keskendutakse füüsilise planeerimise ja projek ... [+]

MSc / PgDip / PgCert in Urban Design

Viimased andmed ja prognoose tulevase määr linnastumine linnade kõige levinum elukeskkonna tulevikus.

Millist elu see siis seitse miljardit inimest, kes elavad olemasolevate või linnade arendamisel? Linnad hoida tohutut potentsiaali, kuid samal ajal on stressi allikad, ebavõrdsuse ja reostust. Me töötame selle parandamiseks linnades paremini toetada täitmisel ja mitmekesine elustiili.

Urban disain on oluline roll määramisel nii praeguste ja tulevaste kujul linnades. Vastutust arengu ja juhtimise linnad jagatakse üha.

See kursus on mõeldud praktikud ja õpilased suurendada oma arusaamist linna kui keeruline ja dünaamiline süsteem.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kursus on platvorm koostööks nii praktikute kui ka partneritega, arhitektuurikriitika, arutelu ja arutelu. Kõik täistööajaga õpilased võtavad esimesel kahel semestril juh ... [+]

Miks see kursus?

Arhitektuurne kaitse - ehitatud pärandi säilitamise tegevus, säilitades samal ajal oma väärtused - praktiseeritakse kogu maailmas teistmoodi; mõnikord mitte kultuuriliste ja majanduslike piirangute tõttu./>

See on arenev töövaldkond, mis nõuab erialast ettevalmistust ja teadmisi, et tegeleda selle multidistsiplinaarse ja interdistsiplinaarse olemusega. Samuti nõuab see kriitilise lähenemisviisi väljatöötamist sekkumise analüüsimiseks ja kujundamiseks, mida teavitavad jagatud rahvusvahelised põhimõtted ning ajaloolise hoone eripära ja kontekst.

Peame meelitama arhitektuurilise säilimise valdkonna uusi talente. Ajalooliste hoonetega töötamine on rikastav kogemus, mis ühendab uue hoone kujundamise loomingulisi aspekte koos põhjalikuma uurimistööga, mis on vajalik hoone ja selle konteksti täielikuks mõistmiseks. Töö ajalooliste hoonetega on ka suurepärane väljaõpe uute ehitiste projekteerimise parandamiseks, sest saate palju teada disaini ideede, innovatsiooni, vastupidavuse ja hoolduse tähtsusest. See on ka väga kommunistlik töö, suhtlemine mitmesuguste erinevate taustaga inimestega, jõudude ühendamine, mis aitab praegustel põlvkondadel nautida ajaloolisi ehitisi, luua kogukondlikud identiteedid nende ümber ja edastada hooneid ja nende väärtusi tulevikku.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
5 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus sisaldab kahte voogu, MSc / PgDip Design Engineering koos jätkusuutlikkuse ja MSc / PgDip Design Engineering täiustatud tootearendusega. Selle eesmärk on käsit ... [+]

Miks see kursus?

See kursus sisaldab kahte voogu, MSc / PgDip Design Engineering koos jätkusuutlikkuse ja MSc / PgDip Design Engineering täiustatud tootearendusega ./>

Selle eesmärk on käsitleda kiirelt muutuva turuga seotud probleeme ning nõudmisi paremate, odavamate ja isikustatud toodete järele, mis on välja töötatud võimalikult lühikese aja jooksul. See annab põhjalikku koolitust disainiteooriate ja -protsesside mudelite, projekteerimismeetodite, disainitehnikate, arvutipõhise tootemudeerimise, analüüsi, hindamise ja disainilahenduse digitaalse ja füüsilise kiire prototüübi väljaarendamise alal.

Kursus suurendab erinevate tehniliste erialade, alates mehaanilisest, tsiviil- ja tööstusarhitektuurist kuni teaduse, arhitektuuri, arvuti ja elektroonika lõpetajate professionaalset ja loomingulist võimekust.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus on välja töötatud vastuseks nõudluse disain insenerid, kes suudavad kavandada ja hinnata uute laevade ja offshore struktuuride. See programm on mõeldud koolilõ ... [+]

MSc / PgDip in Laev & Offshore Structures

See kursus on välja töötatud vastuseks nõudluse disain insenerid, kes suudavad kavandada ja hinnata uute laevade ja offshore struktuuride.

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel.

Sa tutvustatakse tõmbetugevust, väsimus ja disaini kontseptsioonid ehitusdetailid laevade ja offshore ujuv süsteemid. Sul on ka saada teadmisi materjali käitumist koos mõjutavate tegurite dünaamika avamereehitiste.

Department of Naval Arhitektuur, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), juhtiv institutsioon Šotimaal, pakub suurepärast õpetamise ja uurimisasutuste Naval Arhitektuur, ookeani ja Marine Engineering, mis laiendab oma karjäärivõimalusi mereväe arhitektuur, mere, nafta ja gaasitööstus.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See programm võimaldab lõpetaja insenerid või need, mis on seotud erialadel spetsialiseeruda, või teisendada, Marine Engineering. Marine Engineering hõlmab süsteemid ja s ... [+]

MSc / PgDip in Marine Engineering

See programm võimaldab lõpetaja insenerid või need, mis on seotud erialadel spetsialiseeruda, või teisendada, Marine Engineering.

Marine Engineering hõlmab süsteemid ja seadmed pardal mere sõidukid, sealhulgas:

disain ehitus paigaldamine toetus

Seal on erilist tähelepanu jõu ja kontrollisüsteemid.

Kõrge efektiivsusega ja madala keskkonnamõju laevamootorid on peamised tegurid tagamisel ökonoomsuse ja keskkonnakaitse meretranspordi. See mõjutab oluliselt nii majandusliku edu ja mõju keskkonnale.

Department of Naval Arhitektuur, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), juhtiv institutsioon Šotimaal, pakub suurepärast õpetamise ja uurimisasutuste mereväe arhitektuur, ookeani ja Marine Engineering, mis laiendab oma karjäärivõimalusi mereväe arhitektuur, mere, nafta ja gaasitööstus.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad jätkata karjääri offshore ins ... [+]

MSc / PgDip in ujuvaid Systems

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad jätkata karjääri offshore inseneri.

See annab teile praktilisi teadmisi avamere ujuv süsteemide. Sa vaata oma arusaamadest, projekteerimise ja paigaldamise. Sul on ka saada tugeva aluse matemaatika ja tehnikateaduste põhialuste.

Mis maailma otsida nafta ja gaasi liigub üha vaenulik valdkondades ookeani ja sügav ja ultra-sügav vesi, ujuvad süsteemid on järjest rohkem levinud. Ujuvad peavad olema projekteeritud ja ehitatud taluma karmi keskkonnad uuenduslikke meetodeid ja tehnikat on vastu võetud arendada tugev samuti majanduslikult tõhus ja ohutu struktuure. In nendele nõudmistele, mure keskkonna muutub üha tähtsamaks.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See täistööajaga kursus hõlmab 5G kommunikatsioonisüsteemide praktilisi, teoreetilisi ja tehnoloogilisi aspekte, kui need arenevad lähiaastatel. Saate omandada eksperttea ... [+]

Miks see kursus?

See täistööajaga kursus hõlmab 5G kommunikatsioonisüsteemide praktilisi, teoreetilisi ja tehnoloogilisi aspekte, kui need arenevad lähiaastatel./>

Saate omandada ekspertteadmisi uusimate tehnoloogiate kohta, mis aitavad kaasa järgmise mobiil-, traadita ja siderevolutsiooni kujunemisele ning arendada meie praegust 4G-keskkonda 5G sidevõrgusüsteemidele. Rakendused hõlmavad robootikaid

5G tagab suurema võimsuse, parema usaldusväärsuse, suurema liikuvuse ja suurema geograafilise katvuse, veelgi suurema andmesidekiiruse ja läbilaskevõime ning paljude uute teenuste ja rajatiste toetamise.

Loomulikult teete koostööd ekspertide ja spetsialistidega, kelle integreeritud teadmised võimaldavad teil omandada oskused, teadmised ja eriteadmised, et need oleksid järgmise põlvkonna mobiilside ja traadita side määratluses. Need hõlmavad järgmist:... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See on Suurbritannia esimene kahe aasta täistööajaga MSc Advanced Elektroenergeetika. Et olla efektiivne energeetik pead hea tundmine aluseks olevale tehnoloogiale ja kas ... [+]

MSc Advanced Elektroenergeetika

See on Suurbritannia esimene kahe aasta täistööajaga MSc Advanced Elektroenergeetika.

Et olla efektiivne energeetik pead hea tundmine aluseks olevale tehnoloogiale ja kasutaja ja taotluse nõuetele. Sul on ka vaja kindlat arusaamist ettevõtluse ja reguleeriv maastiku et riiklikud ja rahvusvahelised jõud ja kommunaalteenuste ettevõtted peavad töötama.

See kursus ühendab arenenud teadmised kõigis aspektides elektrienergia ja elektrisüsteemid, mida täiendavad uuringud elektriturul ja elektrisüsteemide majandust.

Muidugi eesmärk on anda täiendõpet, mida vajate karjääri dünaamiline jõud ja energia valdkonnas.

Sa õppida ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

... [+]

[-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 36 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See MSc keskendub nüüdisaegsetele tehnoloogiatele, mis võimaldavad autonoomset juhtimist ja masintõlkimist rakendustega robootika, andurivõrkude, suurte andmete analüüsid ... [+]

Miks see kursus?

See MSc keskendub nüüdisaegsetele tehnoloogiatele, mis võimaldavad autonoomset juhtimist ja masintõlkimist rakendustega robootika, andurivõrkude, suurte andmete analüüside ja autonoomsete agentidega./>

Rõhutatakse teemasid, mis toetavad uut põlvkonda iseseisvate ja arukate seadmete jaoks, mis on loodud asjade Interneti, üldlevinud arvutite ja tööstuse 4.0 keskkondade jaoks.

See aste on mõeldud laia tausta tagamiseks autonoomsetes tehnoloogiatööstuses, mida saab rakendada mitmesugustel erialadel.

Lisaks robootika, varjatud süsteemide, disaini ja juhtimisega seotud traditsioonilistele tehnoloogiatele puutuvad õpilased kokku süsteemse taseme disainimeetoditega ja uusima ja lootustandva kunstintelligentsuse valdkonna tagajärgedega.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, vastavas insener, tehnoloogia või teaduse distsipliini. ... [+]

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, vastavas insener, tehnoloogia või teaduse distsipliini.

[-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus tunnistab vajadust kvalifitseeritud lõpetajatele tegelema maailma suuremaid probleeme elektri energia ja elektrisüsteemidega. See pakub integreeritud programm ... [+]

MSc Elektroenergeetika Business

See kursus tunnistab vajadust kvalifitseeritud lõpetajatele tegelema maailma suuremaid probleeme elektri energia ja elektrisüsteemidega. See pakub integreeritud programm keskendub:

projekteerimise, käitamise ja analüüsi toitesüsteemi elektrijaam taastuvenergia ja tööstus elektriseadmeid käsitlevate liberaliseeritud elektrienergia tarne tööstuses globaliseerunud turud ja keskkonna draiverid

Muidugi annab kõrgtasemel teadmisi ja mõistmist vaja väljakutseid, hästi tasustatud ja põnev karjääri dünaamiline ja suure kasvupotentsiaaliga elektri ja taastuvenergia sektoris.

Sa õppida

Seal on kaks semestrit kohustuslik ja vabatahtlik klasside, millele järgneb kolme kuu suvel uurimisprojektist valitud alal. Seal on võimalus teha seda läbi osakonna konkurentsivõimeline MSc tööstus internatuuri.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See MSc on spetsiaalselt mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata arenenud uuringud üle laia teemade tähtsust elektroonika ja elektrotehnika. Saate valida klasside lai ... [+]

MSc in Electronic & Electrical Engineering

See MSc on spetsiaalselt mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata arenenud uuringud üle laia teemade tähtsust elektroonika ja elektrotehnika.

Saate valida klasside laia valikut kraadiõppe õpetas kursustel tarnitud meie Department of elektroonika ja elektrotehnika. See ainulaadne paindlik struktuur võimaldab teil luua personaliseeritud MSc programmi, mis vastab teie akadeemilised huvid ja karjääri püüdlusi.

Muidugi võib kaasa tuua mitmesuguseid karjäärivõimalused. Viimased lõpetajad on omandanud hästi tasustatud kohtadel:

elektritoite tööstusharudes telekommunikatsiooni- ja IT nõustamine ja disain ettevõtted tervishoiu ja kosmosetööstus Sa õppida ... [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Programm on jaotatud neli semestrit üle kahe aasta. Sa veedad oma esimese aasta Strathclyde'i. Sul saada praktilisi kogemusi töötavad globaalselt hajutatud meeskonnad ja ... [+]

MSc Global Innovation Management

MSc Global Innovation Management on ainulaadne kaheaastase programmi. See on üheskoos pakkusid:

University of Strathclyde Aalborg University (Taani) Hamburg University of Technology (Saksamaa)

Sul on võimalus õppida kaks ülikoolid. Kursus keskendub uusi väljakutseid uuenduslike ülemaailmne ettevõte ja pakub:

praktiline ja üleilmset perspektiivi innovatsiooni juhtimise oskused, mida kohaldatakse suuremate rahvusvaheliste organisatsioonide ja väiksemate ettevõtete

laiemat vaadet Innovation Management sealhulgas:

tehnoloogia juhtimine teadus-ja arendustegevus toote / teenuse arendamine intensiivuuringud võime Sa õppida ... [-]
Suurbritannia Glasgow Taani Aalborg Saksamaa Hamburg  + 2 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kogu kursuse, saate arendada oma oskusi, et tulen võimaldab teil käivitada uusi ettevõtmisi, strateegiaid, tooteid ja tehnoloogiaid, mis on suunatud ühiskonna keskkonna j ... [+]

MSc Environmental Ettevõtlus

See ainulaadne kursus - esimene omataoline Euroopas - vastab vajadustele kraadiõppurid, kes tahavad anda oma panuse keskkonna parandamise ja õppida, kuidas teha kindlaks ja hinnata ärivõimalusi. See koostöö:

Department of Civil & Environmental Engineering Hunter Keskus Ettevõtluse

Muidugi on ka panuseid kaheksa teisi tehnilisi osakonnad, Business School ja Law School.

Kogu kursuse, saate arendada oma oskusi, et tulen võimaldab teil käivitada uusi ettevõtmisi, strateegiaid, tooteid ja tehnoloogiaid, mis on suunatud ühiskonna keskkonna ja loodusvarade probleemid.

Kursus sobib kõigile, kes tahaks suunata oma karjääri kohta keskkonna või jätkusuutliku ettevõtluse.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 60 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Eripäraks on see muidugi on selle väga aktuaalne laadi. Glasgow on toimumas ulatuslikud linnaelu taaselustamine. See hõlmas hoone maa, mis on olnud saastunud minevikus. S ... [+]

MSc Environmental Engineering

Tihedalt seotud tööstuse nõudmisi, see muidugi vastab vajadustele:

linnade taaselustamise keskkonnakaitse infrastruktuuri investeeringute portfelli Šotimaal ja mujal maailmas

Eripäraks on see muidugi on selle väga aktuaalne laadi. Glasgow on toimumas ulatuslikud linnaelu taaselustamine. See hõlmas hoone maa, mis on olnud saastunud minevikus. Sul on raske "reaalses maailmas" küsimused õppima ligi Ülikool.

See MSc pakub teadmisi ja oskusi õpetada teid karjääri kas keskkonnatehnika või teadust.

Sa õppida

Sul järgima õppekava viie tuum klassid ja laia vabatahtlik klassid. Iga klass on õpetanud kaks kuni kolm tundi nädalas üle kaheksa kuni 12 nädalat.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad omandada arenenud teadmisi pa ... [+]

Miks seda muidugi?

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad omandada arenenud teadmisi paljusid valdkondi laeva- ja avamere tehnoloogiaid.

See kahe aasta jooksul pakutakse koos Hamburgi Tehnikaülikool (TUHH) Saksamaal. Aasta 1 on lõpule Strathclyde'i ja 2. aasta Hamburgis. Sõlmitakse nimel nii ülikoolides.

Rajatised

Meil on väga hea õpetamise võimalus Ülikooli Strathclyde'i, sealhulgas:

Catalina - meie osakondade võidusõidu jaht Kelvin hüdrodünaamika Lab - suurim laev-mudel eksperiment tank igal Ühendkuningriigi ülikoolis Puksiir / laine tank ainult õppeotstarbel Marine mootori labor Vesinik kütuseelemendiga labor Tipptasemel arvuti rajatised Tööstuse standard tarkvara ... [-]
Suurbritannia Glasgow Saksamaa Hamburg
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See täisajaga kursus hõlmab teoreetilisi ja praktilisi aspekte side teooria ja võrgud, põhiõiguste kontrolli tehnoloogia ja digitaalne signaalitöötlus (DSP). Kõik need te ... [+]

MSc in Communications, Control & Digital Signal Processing

See täisajaga kursus hõlmab teoreetilisi ja praktilisi aspekte side teooria ja võrgud, põhiõiguste kontrolli tehnoloogia ja digitaalne signaalitöötlus (DSP). Kõik need teemad on olulised info- ja kommunikatsioonitehnoloogia vanusest.

Sul saada arenenud teadmised põhimõtetest kommunikatsiooni, kontrolli ja DSP domeenid. Sul on ka arendada arusaamist praeguste ja tulevaste arengutega ja tehnoloogiaid need kolm erialadel.

Koos täieliku akrediteeringu Institution for Engineering and Technology (IET), seda muidugi võimaldab teil ära töövõimalusi erinevates sektorites, sealhulgas:

kontroll telekommunikatsioon signaalitöötluse elektroonika IT kasutaja firmad Sa õppida ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Akrediteerimine Rajatised Student võistlused ... [+]

Akrediteerimine Rajatised Student võistlused [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 36 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Tarneahela juhtimine on laialdaselt tunnustatud kui kriitiline äri kompetentsi. Tarneahela juhtimine hõlmab: ... [+]

Miks seda muidugi?

Tarneahela juhtimine on laialdaselt tunnustatud kui kriitiline äri kompetentsi. Tarneahela juhtimine hõlmab:

eskiisistaadiumi materjalide hankimine ja teenused töötlemise ja turustamise kliendile kas otse või läbi edasimüüjate võrgustikku

Paljudes ettevõtetes, 80% või rohkem nende käive on veetnud väljaspool organisatsiooni.

See kursus aitab teil saada tõhus juhtimisel seda. See on mõeldud neile, kes töötavad või kavatsevad töötada tarneahela juhtimine. Samuti sobivad need, kellel on taust tugifunktsioonide, nagu näiteks:

käive hooldus rahandus turundus

Sul saada mõistmisele, kontseptsioone, mudeleid, tööriistu ja tehnikaid, mis on seotud tarneahela juhtimine.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus on mõeldud, et rahuldada laia inseneri. Nagu magistrant, saate omandada spetsialist ja üldoskuste vaja viia edasisi arenguid. Ühe aasta MSc tsiviilehituses sob ... [+]

MSc in Civil Engineering (koos vabatahtlik spetsialist ojad)

Ehitus lõpetajad on suur nõudlus värbamisel ettevõtted kogu maailmas.

See kursus on mõeldud, et rahuldada laia inseneri. Nagu magistrant, saate omandada spetsialist ja üldoskuste vaja viia edasisi arenguid.

Ühe aasta MSc tsiviilehituses sobib lõpetajale taust tahes distsipliini tsiviilehitus. Taotlejad kraadi keskkonnatehnika, maateaduste, matemaatika, füüsika ja masinaehitus võib kaaluda ka.

Võite koolilõpetaja MSc in Civil Engineering või valida jälgida spetsialist nimega oja:

Tsiviilehituse struktuurifondide ehitus ja projektijuhtimine Civil Engineering Geotehnilised & Project Management Tsiviilehituse Geoenvironmental ehitus ja projektijuhtimine Sa õppida ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See MSc on ambitsioonikas insenere, kes soovivad tugevdada, plii ja muuta suure kasvu globaalse tuuleenergia tööstusharu. See kursus pakub insenere võimalus õppida üks Eu ... [+]

MSc Tuuleenergia Systems

See MSc on ambitsioonikas insenere, kes soovivad tugevdada, plii ja muuta suure kasvu globaalse tuuleenergia tööstusharu.

See kursus pakub insenere võimalus õppida üks Euroopa suurimaid ja juhtiv ülikooli võimsuse ja energia tehnoloogia grupid - Institute for Energy & Environment.

Instituut on koduks üle 200 töötaja ja teadlased läbi strateegilise ja rakendusuuringuid peamisi tehnilisi ja poliitilisi aspekte energiasüsteemide. Samuti maja Ühendkuningriigi ainult valitsuse rahastatud keskused doktoriõpet Wind & Marine Energy Systems ja tulevik Elektrivõrgud ja arukad võrgud, mis mõlemad on pühendatud teerajaja teadusuuringute ja täiustatud oskusi. ... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles