University of Stirling

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Stirling on rahvusvaheline ülikool, mis on pühendunud tudengite olukorra muutmisele maailmas. Me loodame kirglikult mõjutada kõike, mida teeme - tegelike ühiskondlike probleemidega tegelemist, lahenduste pakkumist ja kogukondade kujundamist.

Šotimaa südames asuv Stirling on koht, kus väärtustatakse võimeid, mitte tausta, ning õpetamine, tööalane konkurentsivõime ja võimalused on kõik hinnatud viie tärniga (QS World University Rankings 2020). Rohkem kui 90 kraadiõppe kursusega pakume oma lõpetajatele teadmisi, teadmisi ja tööalaseid oskusi, mis on vajalikud töökohal edu saavutamiseks.

Pühendumus tööalasele konkurentsivõimele

Sageduselt 1. Šotimaal ja top 15 maailma karjääri teenused (UK ISB Benchmark ja Global ISB Benchmark 2018), meie kraadiõpet pakkuda praktilisi kogemusi, karjäärinõustamise ja võimalusi töö tööstusharudes üle kogu maailma.

Mõju hindamine

Meie maailma juhtiv õppejõud on oma ala eksperdid ja meie õppetöös uuritakse seda tipptasemel uurimistööd, et avaldada mõju ühiskonnale. Seetõttu klassifitseeriti kolm neljandikku Stirlingi uurimistööst maailma juhtivaimaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks kõige värskemas teaduse tipptaseme raamistikus (REF2014).

Meie eesmärk on lihtne: alates maailma toitmisest kuni psühholoogia kasutamiseni kurjategijate tabamiseks tahame tegeleda oma aja globaalsete probleemidega. Meie multidistsiplinaarsed teadlased seavad välja eeldused, uuendavad mõtlemist ja leiavad lahendusi.

Ülikooli elu

University of Stirling on hinnatud 1. Ühendkuningriigis ja 5 th maailmas selle ülikooli keskkond (UK ISB Benchmark ja Global ISB Benchmark 2018), ja see ei ole raske mõista, miks.

Vähem kui tunni kaugusel Glasgow ja Edinburgh, meie kaunis 330-aaker campus on koduks renoveeritud majutus, toitlustus müügikohtades, kauplused, edukas kunsti keskus, golfiväljak ja isegi 18. sajandi loss.

Investeerime ka 41,7 miljonit naelsterlingit, et veelgi parendada oma maailmatasemel spordivõimalusi ja kõrgtehnoloogilisi spordirajatisi ning luua uus ülikoolilinnaku keskus, mis peaks valmima 2020/21.

Globaalne väljavaade

University of Stirling on selle sõna igas mõttes tõeliselt globaalne. Meie mitmekesises ja kaasavas ülikoolilinnas on esindatud enam kui 120 rahvust ja peaaegu pool meie kraadiõppe kogukonnast ühineb meiega välismaalt. Teeme koostööd asutustega kogu maailmas - õpetades teadusuuringute partnerlussuhteid enam kui 60 riigis, et aidata meie õpilastel saada tulevikku mõtlevaid lõpetajaid, kellel on oskused, mida tööandjad nõuavad kogu maailmas.

Sportlik tipptase

University of Stirling on aasta spordiülikool (The Times ja Sunday Times Hea University Guide 2020) ja Šotimaa ülikool sportliku tipptaseme ülikooliks. Oleme koduks ka viiele riiklikule juhtimisorganile ja oleme Šotimaal 1. kohal ja Suurbritannias viie parima spordirajatiste osas (Suurbritannia rahvusvaheline õpilasbaromeetri võrdlusnäitaja ja Global ISB Benchmark 2018). Meie õpilased saavad kasu ka enam kui 50 spordiklubist, kümnetest iganädalastest treeningtundidest ja meie võistlusprogrammist „Get Active“.

Kas olete valmis olema Stirling?

Leidke oma kursus, lugege lähemalt kraadiõppe rahastamisvõimaluste, stipendiumide ja selle kohta, miks University of Stirling on see, kuhu te kuulute.

Asukohad

Segamine

Address
University of Stirling,
FK9 4LA Segamine, Šotimaa, Suurbritannia

Programmid

MSc