Loe ametlikku kirjeldust

Meist

University of Stirling asuvas University of Stirling on erinevus meie DNA-s - hariduse pakkumine eesmärgiga ja teadustöö läbiviimine, mis aitab kujundada ühiskonda.

Me oleme rahvusvahelise ülikooli teerajajaks vaim ja kvaliteetne õpetamine ja teadustöö maailmamaine. Me oleme kirglikud, et luua mõju kõiges, mida me teeme.

Stirling on koht, kus võime, mitte taust, hinnatakse.

Meie maine

Mõjutades meid erinevalt

Alates meie asutamisest 1967. aastal University of Stirling alati juhitud ümberkujundava mõtlemise ja innovatsiooni vaimus. Meie missiooniks on teha kõik endast oleneva, et anda oma õpilastele teadmised ja oskused, et muuta nende mõju kogu maailmas.

Kõik, mida me teeme, muudab positiivseks inimeste elu. Me oleme muutuste tegija, inimeste ühendamine, meie õpilaste, personali ja globaalsete kogukondade, mida teenime, elude uuendamine ja muutmine. Meil on pidev soov uuendada ja parandada, et ühiskonnale midagi muuta. See on see, kuidas me oleme teeninud meie ülemaailmse maine kvaliteetsete õpetuste ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustöö jaoks.

Stirlingi uurimus: elu muutmine

Meie eesmärk on lihtne. Alates maailma toitmisest psühholoogiasse, et püüda kurjategijaid, tahame tegeleda meie aja globaalsete probleemidega. Meie multidistsiplinaarteadlased seavad üleskutseid, mõtlevad uuendusi ja otsivad lahendusi.

Meie teadustöö teemad on:

  • Elagu hästi
  • Kultuurid, kogukonnad ja ühiskond
  • Globaalne turvalisus ja vastupidavus

Meie nägemus

Et olla tunnustatud kogu maailmas ülikoolina, mis tegeleb ühiskonna vajadustega uuenduslike ja interdistsiplinaarsete teadusuuringute kaudu; kõrgeima kvaliteediga õppimine ja õpetamine; ja jagades oma teadmisi maailmaga.

Positsioneerimise avaldus

University of Stirling meie mõtlejad heledad, uudishimulikud ja uuenduslikud.

Kõik, mida me teeme, kui asutus ja üksikisikud, on eesmärk ja mõju. See kujundab meie kultuuri, meie isikupära ja meie mõtteviisi. See julgustab meid vaidlustama praeguse olukorra ja panustama normi. Meil on pidev soov uuendada ja täiustada, et saada kasu ühiskonnale ja muuta oma teenitud kogukondade hulka.

Me kasutame oma mõtteid, et kõik paremaks muuta. Ühendades, uuendades ja muutes, usume, et meie mõtlemine võib muuta maailma.

Meie missioon

Meie panust ja lähenemist määratlevad:

  • Inimeste arendamine ja ühiskonna toetamine teadmiste otsimise ja mõistmise kaudu. Me loome tingimused uuenduslikeks, interdistsiplinaarseteks teadusuuringuteks ja anname teada, mida oleme õppinud laiemale maailmale selgelt ja kasulikul viisil.
  • Muutes oma õpilaste ja personali elu, andes neile võimaluse jõuda oma potentsiaali intellektuaalselt ja emotsionaalselt; muutes need vastupidavaks ja andes neile kaasaegse maailma jaoks vajalikud oskused; ning luues neile vastutuse tunnet avaliku hüve edendamiseks.
  • Ülemaailmsete kodanike loomine, töötades koostöös valitsuste, ettevõtete ja tööstuse, avaliku ja kolmanda sektoriga ning teiste institutsioonide kolleegidega, et välja selgitada ja rahuldada ühiskonna muutuvaid vajadusi.

Meie väärtused

Tippkvaliteet

Leading the way globaalselt meie valdkondades teadustöö ekspertteadmiste ja eduka väljapaistva õppe kogemus.

Avatus

Oleme avatud kõigile, mida me teeme, edastades Ülikooli töö ja väärtuse laiemale maailmale ning kaasates inimesi meie nägemuse saavutamisse.

Ambitsioon

Ülikool kasvab uuenduslikel viisidel, kaasates jätkusuutlikkust ja muutes selle sektori eeskujuks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Stirling

Sellel magistrikursusel saate õpetada suurepäraseid, nüansse kirjutama ja töötama nii luule, ilukirjanduses kui loomingulises mitte-fiktsioonis. ... [+]

Ülevaade

Sellel magistrikursusel saate õpetada suurepäraseid, nüansse kirjutama ja töötama nii luule, ilukirjanduses kui loomingulises mitte-fiktsioonis. Me ühendame intensiivse kirjanike õpitoad, tehnikaid keskendunud klassid ja üksteisega õppetundid väljapaistvate kirjanike poolt koos autorite, agentide ja kirjastajate põnevate ja kasulike külastustega, mis aitavad teil teie loovat teekonda.

Kursuse eesmärk on arendada oma kirjalikku talenti. See võimaldab teil projekti intensiivselt keskenduda, kaasates erinevaid žanre ja tööviise, mis tuginevad meie rikkalikele teadmistele kaasaegses kirjanduses, kirjastamises, filmides, meedias ja ajakirjanduses. Samuti arendate kuulamis-, redigeerimis- ja vastastikuse tagasiside oskusi.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See magistrikursus on osa SASP programmist - mis on Šotimaa juhtiv filosoofiateaduste kraadiõpingute keskus ja üks Ühendkuningriigi kõrgelt hinnatud ja suurimatest filoso ... [+]

Ülevaade

See magistrikursus on osa SASP programmist - mis on Šotimaa juhtiv filosoofiateaduste kraadiõpingute keskus ja üks Ühendkuningriigi kõrgelt hinnatud ja suurimatest filosoofiakoolidest. Samuti on selle lõpetanute jaoks silmapaistva paigutuse rekord.

Kursus on mõeldud eeskätt hiljutistele filosoofia lõpetanutele ja on mõeldud ettevalmistavaks aastaks kraadiõppe uurimistööks, andes teile kindla filosoofia üldise mõistmise ja oskuste aluse. Need oskused annavad teile kindla aluse filosoofilisele uurimistööle.

MLitt on üheaastane õpetatud kursus, mis on peamiselt St Andrews'is välja pakutud mõlema ülikooli töötajad. Pärast MLitti omandamist võite jätkata doktorikraadi kas Stirlingis või St Andrews'is. Eelmised kõrgharidusega õpilased on õppinud ka Suurbritannias ja välismaal.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

University of Stirling MLitt Gothic Imagination kursus annab teile ainulaadse võimaluse kastuda gooti stipendiumi teaduslikuks hindamiseks. Meie on üks väheseid Masters k ... [+]

Ülevaade

Kaasaegne kultuur tõstab esile pööratava huvi gooti jaoks - praegusest horror-filmide moerist ja kirjanike nagu Stephen Kingi ja Stephenie Meyeri erakordsest edust kuni moodi, muusikale ja elustiili alternatiivse gooti impulsi ilmutamiseni.

University of Stirling MLitt Gothic Imagination kursus annab teile ainulaadse võimaluse kastuda gooti stipendiumi teaduslikuks hindamiseks. Meie on üks väheseid Masters kursusi kogu maailmas, mis on pühendatud ainult teaduslikule uurimusele dünaamilise ja üha laieneva gooti õppetöö valdkonnas.

Pakume põhjalikku ja intensiivset gooti kirjandusliku päritolu ja arengute ajaloolist ülevaadet ning kaardistavad selle hajutamist paljudes meediaväljaannetes ja rahvuslikes kontekstides.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Stirlingi University of Stirling rahvusvahelise kirjastamise ja kommunikatsiooni keskus University of Stirling on ülemaailmne kraadiga kirjastamisuuringute keskus, pakkud ... [+]

Ülevaade

Stirlingi University of Stirling rahvusvahelise kirjastamise ja kommunikatsiooni keskus University of Stirling on ülemaailmne kraadiga kirjastamisuuringute keskus, pakkudes kõikehõlmavat ja ühtset lähenemist kõigile kirjastamisvormidele.

Te arendate ekspertteadmisi kogu kirjastamisprotsessi kohta nii printimis- kui digitaalkeskkonnas - alates planeerimisest, redigeerimisest ja tootmisest kuni turunduse ja väljaannete haldamiseni. Me uuendame selle kursuse sisu igal aastal, et kajastada tööstuses muutuvaid kiireid muutusi, nii et saate lõpetada praeguste kirjastustööstuse tavade ja standardite tipptaseme oskused ja teadmised.

See kursus on nõudlik, stimuleeriv ja mõnus, mistõttu paljud kirjastajad peetakse nüüd võrdväärseks aasta väljaandmisettevõtte väärtusega. Meie lõpetajad hõivavad kõrgemaid positsioone nii kaubanduslikus kui ka mittetulunduslikus väljaandmisorganisatsioonis kogu maailmas.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Šotimaa poliitilise staatusega jätkuvas arutelus uurib Šoti kirjanduse magistriõpe kirjanduse rolli rahva kujutise ja reaalsuse kujundamisel. Õpid vaatama Šoti kirjutamis ... [+]

Ülevaade

Šotimaa poliitilise staatusega jätkuvas arutelus uurib Šoti kirjanduse magistriõpe kirjanduse rolli rahva kujutise ja reaalsuse kujundamisel. Õpid vaatama Šoti kirjutamist, kriitilise teooria kujundatud perspektiivist, samuti traditsioonilisest kirjandusajaloost.

Selles kursuses vaadeldakse Šoti kirjanduslikus kujutluses nelja sajandi jooksul põhjalikke näiteid, tekste ja arutelusid alates Regal Liidu (1603) perioodist kuni praeguseni - sageli pannes kirjanduslik kirjandus kultuurilise ja poliitilise arutelu keskmesse.

Vaadates mitmesuguseid kirjanikke, tekste ja debatte alates varajasest tänapäevast kuni tänapäevani - kaasa arvatud Robert Burnsi, Walter Scott ja James Hoggi teosed - tänapäevaste autoritena nagu James Kelman, Janice Galloway ja Kathleen Jamie. Uurime ka Robert Louis Stevensoni, Nan Shepherdi, Muriel Sparki ja paljude teiste seas mainitud töö.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie avaliku poliitika magistrid võimaldavad teil arendada kontseptuaalseid, analüütilisi ja praktilisi oskusi, mida peate poliitikakujundamise maailma uuesti määratlema. ... [+]

Ülevaade

Meie avaliku poliitika magistrid võimaldavad teil arendada kontseptuaalseid, analüütilisi ja praktilisi oskusi, mida peate poliitikakujundamise maailma uuesti määratlema. Me valmistame teid karjäärile avalikus sektoris ja kutsumeid, mis aitavad kaasa avaliku korra väljatöötamisele ja elluviimisele.

See kursus on äärmiselt paindlik ja võite seda kohandada vastavalt oma huvidele. Poliitikateooria ja -praktika peamised moodulid on ühendatud sotsiaalteaduste ja poliitikaga seotud erialade valikuliste moodulitega. Kui soovite jätkata huvi teiste poliitikaga seotud valdkondade vastu, võite ka keskenduda poliitikale ja teadustööle valikutega sellistes valdkondades nagu:... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Ajalooliste uuringute magistrikraad on üheaastane kursus, mis on orienteeritud teadusele ja võimaldab teil spetsialiseeruda teatud uurimisvaldkondadele. ... [+]

Ülevaade

Ajalooliste uuringute magistrikraad on üheaastane kursus, mis on orienteeritud teadusele ja võimaldab teil spetsialiseeruda teatud uurimisvaldkondadele.

MRes on loodud selleks, et:

võimaldada teil saada hästi koolitatud ajaloolanenäidata oma võimet uurida doktorikraadi Stirlingis või teistes Suurbritannia ja välismaal asuvates ülikoolides

Mõlemad eesmärgid saavutatakse sõltumatute õppemoodulite, seminaride ja oskuste väljaõppe kaudu, mis viiakse läbi järelevalve all. Samuti antakse teile individuaalne juhendaja, kes suunab teie iseseisvat õpet ja planeerib õppekava, mis kajastab teie huve ja vajadusi.

Meie kursus valmistab teid edasiseks uurimiseks, hõlmates mitmeid erinevaid teemasid, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See uuenduslik magistrikursus valmistab teid karjäärile haridusuuringutes, kas kavatsete jätkata doktorikraadi või uurida teisi suundi. ... [+]

Ülevaade

See uuenduslik magistrikursus valmistab teid karjäärile haridusuuringutes, kas kavatsete jätkata doktorikraadi või uurida teisi suundi.

Juhtivate õppejõudude meeskonna eksperdijuhiste all arendatakse välja paljude teadustöö oskuste. Õppige kavandama ja planeerima uurimisprojekte ning koguma, analüüsima, tõlgendama ja esitama kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid. Ajal, mil te lõpetate, on teil sügavam ülevaade haridusuuringute läbiviimise teoreetilisest, eetilisest, poliitilisest ja võrdlusasjast.

Kursus hõlmab ka digitaalseid metoodikaid ja teid kaasatakse tipptasemel teadusprojektidega, mida praegu tegelevad sotsiaalteaduste teaduskonna töötajad.... [-]

Suurbritannia Stirling
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Humanitaarteaduste magister pakub teile võimalust jätkata individuaalset, spetsiaalset magistritööde programmi struktureeritud, interdistsiplinaarse ja teadustööga seotud ... [+]

Ülevaade

Humanitaarteaduste magister pakub teile võimalust jätkata individuaalset, spetsiaalset magistritööde programmi struktureeritud, interdistsiplinaarse ja teadustööga seotud keskkonnas. See on keskendunud teie huvidele ja on saadaval kunsti- ja humanitaarteaduste teaduskonna laia valiku erialadel. Te võtate läbi uurimisprogrammi, mis on teie ja teie juhendaja (te) vahel kokku lepitud. MResid saab sooritada isikliku või karjääri kujundamise eesmärgil või doktoriõppes (PhD).

MRes on üheaastane teadustööga õpetatav kursus. Teile on määratud juhendaja või juhendajad ning koos kavatsete õppekavade, mis kajastavad teie huve ja vajadusi. Suur osa teie tööst koosneb iseseisev teadustööst, kus on plaanilised järelevalvekoosolekud, mis aitavad teil juhendada, arutleda teie tööd ja tutvuda eelnõude esitamisega. Teil on erinevad õppimisvõimalused, mis täiendavad teie uurimisprojekti.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Stirlingi University of Stirling rahvusvaheline kirjastamine ja kommunikatsioonibüroo Stirlingi keskus on ülemaailmne aspirantuuride õpetamise keskus, pakkudes kogemusi k ... [+]

Ülevaade

Stirlingi University of Stirling rahvusvaheline kirjastamine ja kommunikatsioonibüroo Stirlingi keskus on ülemaailmne aspirantuuride õpetamise keskus, pakkudes kogemusi kaasaegses ja ajaloolises kirjastuses Ühendkuningriigis ja mujal.

MRes Publishing Studies on teadustöö ettevalmistus magistriõpe, mis pakub üliõpilastele võimalust kohandada magistriõppes väljaõppe valdkonnas. Samuti pakub see võimalust doktoriõppesse ettevalmistamiseks kontsentreeritud teadustööga, mis on spetsialiseerunud kirjastamisele.

Kursus aitab teil välja töötada analüütilisi ja teadusuuringutega seotud lähenemisviise kirjastamiseks. Samuti pakub see maksimaalset paindlikkust, et saaksite kohandada kursust vastavalt oma uurimistöödele ja kutsepraktikale. MRe kursuste lõpetajad lähevad sageli edasi õppima, näiteks doktorikraadi taotlemisega läbi kontsentreeritud teadustöö, mis on spetsialiseerunud kirjastamisele. Sellest võib öelda, et see kursus võimaldab teil uurida oma praegust tava puudutavaid põhjalikke küsimusi.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See interdistsiplinaarne magistriõpe on ühiselt õpetanud juhtivad teadlased meedias ja sotsiaalteaduste uurimistöös. Te saate sotsiaalteaduste uurimismeetodite teoreetili ... [+]

Ülevaade

University of Stirling on 1. koha Šotimaal ja 10. kohal Suurbritannias meedia- ja filmiauuringute jaoks (The Guardian University Guide 2018).

See interdistsiplinaarne magistriõpe on ühiselt õpetanud juhtivad teadlased meedias ja sotsiaalteaduste uurimistöös. Te saate sotsiaalteaduste uurimismeetodite teoreetilisi ja praktilisi arusaamu ning õppida, kuidas neid rakendada meedias ja kultuuritööstuses. Sotsiaalteadused ja humanitaarteadused hõlmavad meie meistrid teile põhjaliku ja põhjalikku koolitust arenenud meediumiuuringute meetodites. Teile julgustatakse uurima oma uurimisprojekte, omandama reaalmaailma teadustöö kogemusi ja arendama kogu oma kursuse läbiviimiseks oma teadusuuringuid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie ärijuhtimise ja juhtimise uurimismeetodite meistrid on akrediteeritud majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) ja sotsiaalteaduste Šotimaa kõrgkoolis doktorantid ... [+]

Ülevaade

Meie ärijuhtimise ja juhtimise uurimismeetodite meistrid on akrediteeritud majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) ja sotsiaalteaduste Šotimaa kõrgkoolis doktorantide koolitamiseks.

Õpid, kuidas:

korraldama doktoriõpinguid äri- ja juhtimisalases tegevusesvarustada end akadeemilise või kaubandusliku karjääri äri-ja juhtimise teadusuuringudkorraldada, hinnata, tellida või juhtida teadusuuringuid äri-, avaliku või vabatahtliku sektoris

MRe kursusel on tugev praktiline fookus ja teil on ette nähtud ettevõtlus-, juhtimis-, majandus- ja poliitikauuringuteks vajalikud arenenud oskused. Meie eesmärgiks on aidata teil saada teadlane, kes on:

peegeldav ja teadlik teie teadustöö eeldustest, tugevustest ja piirangutestkõrge kvalifikatsiooniga paljude juhtimis-ja organisatsiooniliste uuringute tehnikatoskab neid teadmisi rakendada uutes ja erinevates valdkondades... [-]
Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Teeni Šotimaa kriminoloogiaülikoolis magistrikraadi kriminoloogiliste uuringute alal (The Guardiani ülikooli juhend 2020). Saate uusimate meetodite ja lähenemisviiside ek ... [+]

Teeni Šotimaa kriminoloogiaülikoolis magistrikraadi kriminoloogiliste uuringute alal (The Guardiani ülikooli juhend 2020). Saate uusimate meetodite ja lähenemisviiside ekspertkoolituse.

See kursus pakub teile ekspertkoolitust uusimatest kriminoloogiliste uuringute meetoditest ja lähenemisviisidest. Oleme Šotimaal 1. kohal ja Ühendkuningriigi kriminoloogia edetabelis 10. kohal (The Guardiani ülikooli juhend 2020).

Me käsitleme kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumise, analüüsimise ja aruandluse põhimõtteid, võttes arvesse ka eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Kriitiliselt uurite teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogiat ja sotsiaalõiguslikke uuringuid, samuti võrdlevate uuringutega seotud probleemide uurimist ning arusaamist kriminoloogiaalaste teadusuuringute ja poliitika kujundamise vahelistest suhetest.... [-]

Suurbritannia Stirling
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Stirling

Osana väga paindlikust õppemeetodist pakutakse järgmisi kraadiõppe tulemusi, mis kõik pakuvad marsruudi MSc, kraadiõppe ja kraadiõppe kvalifikatsiooniks. Kõik üliõpilased ... [+]

Sissejuhatus

Osana väga paindlikust õppemeetodist pakutakse järgmisi kraadiõppe tulemusi, mis kõik pakuvad marsruudi MSc, kraadiõppe ja kraadiõppe kvalifikatsiooniks. Kõik üliõpilased registreeruvad esmakordselt jätkusuutliku vesiviljeluse kraadina ja saavad võimaluse muuta haridusalaseid tulemusi sihtasutus moodulite lõpus. Kõik võimalused oma kvalifikatsiooni saavutamiseks on võimalikud täiskohaga või katkendlikult, et need vastaksid teie individuaalsetele vajadustele.

Akvakultuuride ärijuhtimineVesiviljelus ja arengVesiviljelus ja keskkondAkvakultuuride ärijuhtimine

Vesiviljeluse ettevõtluse juhtimine pakub sobivaid ja paindlikke õppimisvõimalusi, mis võimaldavad õpilastel vesiviljeluse ökonoomika tundmaõppimist ja uute ja olemasolevate vesiviljelusettevõtete loomiseks ja konsolideerimiseks vajalikke äriplaane. Loomulikult pannakse rõhku investeeringutele, finantsjuhtimisele ja turustamisega seotud kaalutlustele, mis on olulised kaubanduslike vesiviljelustoimingute edukaks toimimiseks mis tahes töökorralduses.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrid haridusjuhtidel on praktikapõhine kursus ambitsioonika ja varakult karjääri koolijuhtide jaoks. ... [+]

Ülevaade

Meie magistrid haridusjuhtidel on praktikapõhine kursus ambitsioonika ja varakult karjääri koolijuhtide jaoks.

Kursus kasvatab teadmisi ja mõistmist, mida peate teadliku strateegilise nägemuse, väärtuste ja eesmärkide saavutamiseks praktikas rakendama - aitamaks teil muutusi juhtida, et kõik seal, kus te töötate. Oma õpingute abil arendate edasi oma juhtimis- ja juhtimispraktikat toetavas, loomingulises ja väljakutselises õppekeskkonnas.

Paindlik õppemetlus ning näost näkku ja online-õpetuse kombinatsioon lihtsustavad teie kursuste kohandamist olemasolevate kohustustega, samal ajal kui praktikapõhine õpe on teie kutsestandardite raamistikus.

Pange tähele: kandidaadid kraadiõppe tunnistustele "Into Headship" ja "Headship" peavad olema sponsoritud nende kohaliku omavalitsuse poolt, et taotleda selle magistriõpinguid Scottish College of Educational Leadership kaudu.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
36 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pär ... [+]

Ülevaade

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pärandi ja poliitika praktiliste ja intellektuaalsete elementide vahel.

Loomulikult uuritakse kultuurilist, looduslikku, käegakatsutavat ja immateriaalset pärandit, keskendudes eriti keskkonnakoolile. Kogu kursuse käigus saate välja töötada suuri praktilisi oskusi nii valdkonnas kui ka klassiruumis ning teete individuaalse uurimisprojekti.

Meil on tugevad sidemed tööstusega, nii et saate kasu külalisesinejate hulgast, kes on oma valdkonna eksperdid, samuti välispartnerid, kes pakuvad tööpõhistele projektidele võimalusi.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

University of Stirling MSc Media Management kursus areneb pidevalt, et olla kursis maailma kiiresti muutuva meediamaastikuga. Samuti valmistab see meediajuhid ette, et tu ... [+]

Ülevaade

University of Stirling MSc Media Management kursus areneb pidevalt, et olla kursis maailma kiiresti muutuva meediamaastikuga. Samuti valmistab see meediajuhid ette, et tulla toime enneolematu muutusega ja suurema konkurentsiga kogu meediumi keskkonnas.

Üliõpilasega saate kasu sellest, et õpetaksid kõrgelt kvalifitseeritud, rahvusvaheliselt tunnustatud juhendajad ja lõpetaks tugevate juhtimisoskuste ja analüütilise vaatenurgaga meediatööstuse. Samuti saate arendada kindlat arusaama muutuvast regulatiivsest ja poliitilisest keskkonnast, milles meedia töötab.

See kursus annab teoreetilise ja juhtumiuuringute baasi meediasökonoomika, rahanduse ja äristrateegia valdkonnas - kaasaegses meedias täiendatud uuringute, kultuuriteooriate ja sobivate uurimismeetodite väljaõppega.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Kursus annab teile võimaluse arendada teadmisi, mis on seotud teie rolli ja seadetega. Asjaomaseid mooduleid tunnustavad ja akrediteerivad sellised organisatsioonid nagu ... [+]

Ülevaade

Kui teil on kvalifitseeritud sotsiaaltöö või sellega seotud eriala, on meie rakendusliku erialaõppe kursus ideaalne võimalus oma teadmisi laiendada.

Kursus annab teile võimaluse arendada teadmisi, mis on seotud teie rolli ja seadetega. Asjaomaseid mooduleid tunnustavad ja akrediteerivad sellised organisatsioonid nagu Šoti sotsiaalteenuste nõukogu (SSSC) . Sul on võimalus ehitada suunas bakalaureusekraad koos hulga spetsialist Pathways uuring, mis keskendub valdkondades nagu:

Laste heaolu ja kaitseJuhtimine ja juhtimine sotsiaalteenustesTäiskasvanuteenused, tugi ja kaitseLaste heaolu ja kaitsega seotud täiustatud praktikaoskusedSotsiaaltöö tava haridus

Sõltumata sellest, kas teete tööd põhiteadmiste magistrantide suunas või järgite Pathway , leiad end õppimise Pathway ja usaldusväärse õpetamise meeskonna juhendamisel, kes on aidanud kindlustada, et University of Stirling on järjestatud Suurbritannia ühiseks sotsiaaltööks - National Õpilaste uuring 2017. Nii et kõikjal, kus te loodate, et teie karjäär viib, võime teid aidata.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
36 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie elamumajanduse õpingute kursus aitab teil oma karjääri edasi arendada, eesmärgiga neid, kes juba töötavad eluasemesektoris. Erakorralise elamuinstituudi poolt akredi ... [+]

Ülevaade

Meie elamumajanduse õpingute kursus aitab teil oma karjääri edasi arendada, eesmärgiga neid, kes juba töötavad eluasemesektoris. Erakorralise elamuinstituudi poolt akrediteeritud õppekava hõlmab kõiki eluasemeteenuste aspekte, sealhulgas:

püsivad kogukonnadjuhtimine ja õiguselamumajanduse organisatsioonidtervis ja heaolu

Keskendudes paremate eluasemete saavutamisele kõigile, omandate Šotimaal ja kogu Ühendkuningriigis esmased teadmised ja oskused, mis on vajalikud elamumajanduse ja kodutuse probleemide lahendamiseks. Teile tutvustatakse kõige ajakohasemaid eluasemega seotud ideid ja arutelusid.

See marsruut seob ülikoolilinnakust juhtuvaid õppetunde, kus on oluline osa online-uuringust, mis annab teile ideaalse õppimisvõimaluse vormis, mis on ligipääsetav ja kaasav.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
24 - 36 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See MSc / PgDip Eluaseme uuringud (koos internatuuri) kursus täielikult integreerib kõik akadeemilise ja praktika osad kutsekvalifikatsiooni Chartered Institute of Housin ... [+]

Ülevaade

See MSc / PgDip Eluaseme uuringud (koos internatuuri) kursus täielikult integreerib kõik akadeemilise ja praktika osad kutsekvalifikatsiooni Chartered Institute of Housing. See hõlmab 10-nädala struktureeritud, hinnatud töökogemust praktikat, mis loob haridustöötajate karjääri kiireks väljaarendamiseks sotsiaal-, vabatahtlikus ja erasektoris.

Teile tutvustatakse kõige ajakohasemaid eluasemega seotud ideid ja arutelusid ning pakuti võimalust õppida eluasemetööstuse tipptasemest.

Erakorralise elamuinstituudi poolt akrediteeritud kursus hõlmab eluasemeteenuste kõiki aspekte, jätkusuutlikke kogukondi, valitsemistava ja seadusi, elamumajanduse organisatsioone ning tervist ja heaolu.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 21 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Sotsiaalteaduskonna teaduskonna professionaalne haridus- ja juhtimisrühm on töötanud koostöös kohalike omavalitsuste ja teiste sidusrühmadega mitmete aastate jooksul, et ... [+]

Ülevaade

Sotsiaalteaduskonna teaduskonna professionaalne haridus- ja juhtimisrühm on töötanud koostöös kohalike omavalitsuste ja teiste sidusrühmadega mitmete aastate jooksul, et arendada seda kõrgelt hinnatud erialaõppe kursust. Professionaalse hariduse ja juhtimise magistriõppe eesmärgiks on otseselt mõjutada kutsealaseid tavasid ja õpilaste õpikogemusi ja -tulemusi.

See kursus tugineb praegustele uuringutele, mis aitavad teil välja arendada kriitilise ja küsitava lähenemisviisi juhtivatele erialadele praeguses poliitilises kontekstis.

Varasemate kursuste edukuse ja mõju tuginedes võtavad selle kursuse moodulid arvesse praegust poliitikat ja Šotimaa üldise õpetamise nõukogu (GTCS) kutsestandardite raamistikku (2012), mis annab võimaluse juhtida kõiki tasandeid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
36 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See inim-loomade koostoime meister tutvustab teile interdistsiplinaarseid lähenemisviise ja mitmesuguseid meetodeid, mida kasutatakse meie suhete uurimiseks teiste liikid ... [+]

Ülevaade

See inim-loomade koostoime meister tutvustab teile interdistsiplinaarseid lähenemisviise ja mitmesuguseid meetodeid, mida kasutatakse meie suhete uurimiseks teiste liikidega. See hõlmab mitmesuguseid teemasid ja uurib inimeste ja loomade koostoimeid mitmesugustes kontekstides - alates lemmikloomade manustamisest kuni loomade abistamise sekkumiste, loomaaedade, kasvanduste ja konserveerimiseni.

Te saate viia läbi paigutuse ja uurimisprojekti, et saada otsene kogemus, mis on kohandatud teie individuaalsetele karjääri eesmärkidele. Õppida ka meie tunnustatud ekspertidest inimeste ja loomade koostoimes, mille erialade hulka kuuluvad:

vesiviljeluskaitseinimeste ja loomade konfliktloomatoidetav raviloomkäitumise ja loomade heaolu uuring... [-]
Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja eri ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja erinevates vormides. Seda interdistsiplinaarset kurssi on välja arendanud spetsialistid, kes on kirglikult seotud soolise, feministliku ja haruldase probleemiga.

Põhiliste moodulite kaudu, nagu soo mõistmine, feministlikud teadusuuringud ja võtmefeministide mõtlejad, uurite mitmesuguseid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisviise soo õppimiseks. Te saate ka uurida viise, kuidas akadeemiline arutelu teavitab, on kujundatud ja vahel vaheldumisi sellest, kuidas sool tegelikult töötab reaalsetel kontekstidel.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Õppimine maailmakuulsas akvakultuuri instituudis - juhtiv rahvusvaheline jätkusuutliku mereandide tootmise keskus ja selle maailma suurim liider. Instituut ühendab maailm ... [+]

Ülevaade

Õppimine maailmakuulsas akvakultuuri instituudis - juhtiv rahvusvaheline jätkusuutliku mereandide tootmise keskus ja selle maailma suurim liider. Instituut ühendab maailmatasemelist valdkondadevahelist teadustöötajat, et tegeleda tööstuse ja ühiskonna ees seisvate laiaulatuslike globaalsete väljakutsetega.

Meie jätkusuutliku akvakultuuri meistrid uurivad akvakultuuri põhimõtteid ning veeloomakasvatuse ja toiduainete tootmissüsteemide elujõulisust mõjutavaid võtmetegureid. Sa arendate arusaamist veeloomade bioloogiast, keskkonnaküsimustest, toitumisest, reproduktsioonist ja geneetikast, haigustest ja tervisehaldusest.

Praktilisel rakendamisel, mis on teie õpingute tuum, võite keskenduda jätkusuutliku vesiviljeluse konkreetsetele aspektidele, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie akvatoorioloogia akadeemiline kraad annab teile ainulaadse võimaluse uurida veeloomuliste haiguste ennetamist, diagnoosimist ja ravi kultiveeritud organismides. Õppi ... [+]

Ülevaade

Meie akvatoorioloogia akadeemiline kraad annab teile ainulaadse võimaluse uurida veeloomuliste haiguste ennetamist, diagnoosimist ja ravi kultiveeritud organismides. Õppige akvakultuuri instituudis, mis on üks selle valdkonna juhtivatest asutustest. Instituut on rahvusvaheliselt tunnustatud nii teadustööks kui ka õpetamiseks ning tal on üle 70 töötaja ja 80 kraadiõppe üliõpilast. Seda magistriõhtut Aquatic Pathobiology on õpetanud Instituut peaaegu 40 aastat ja on ainus kraadi selline astme maailmas.

Kursus ühendab kõrgekvaliteedilised praktilised töökohad ja väliskülastused klassikalise koolitusega veehaiguste diagnoosimisel ja tervisehalduse väljakutsetega, mis on saadud reaalsetest olukordadest. Samuti saate arendada arusaamist tehistingimustes peetavate veeloomade bioloogiast, kasvatusest ja keskkonnast.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie MSc kriminoloogia kursus kehtestab selged seosed kuritegevuse ja õigluse kontseptuaalsete teooriate vahel ning näitab, kuidas need mõjutavad kaasaegseid ühiskondi. K ... [+]

Ülevaade

Meie MSc kriminoloogia kursus kehtestab selged seosed kuritegevuse ja õigluse kontseptuaalsete teooriate vahel ning näitab, kuidas need mõjutavad kaasaegseid ühiskondi. Kursusel on rahvusvaheline siht, mis läheb kaugemale Ühendkuningriigi või Šoti piiridest, muutes selle huvitava mitmekülgse üliõpilaskohordi jaoks.

Kursuse sisu soodustab uuenduslike ja sotsiaalselt õiglaste reageerimist kuritegevuse probleemile tänavatel või kodus asuvatel kuritegudel, võimsate piiriüleste kuritegude või üle-euroopalise kuritegevuse palju uuemate nähtuste vastu. Kogu selle käigus rõhutatakse vajadust tugeva kriitilise arusaamise järele, kuidas teadusuuringuid kujundatakse, kasutatakse ja arendatakse, mis edastatakse moodulite kaudu andmete analüüsi ja uurimistöö kavandamisel, samuti kriminoloogiliste ja sotsiaal-õiguslike uurimismeetodite abil. Teil on võimalus uurida kriminaalõiguse mõisteid, kuritegevuse sotsiaalseid kontekste ning mitmesuguseid kriminoloogilisi teoreetilisi perspektiive ning rakendatud teadmisi.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikraadiga digitaalmeedia ja ühiskonnas on suurt rõhku multiplatvormse sisu arendamise kaasaegse keskkonna mõistmisele ning mitme kanaliga võrkude potentsiaali ... [+]

Ülevaade

Digitaalide, globaliseerumise, veebiühenduse ja sotsiaalse meedia tagajärjel muutub maailm kiiresti, muutes selle digitaalse meediumi õppimiseks põnevaks ajaks.

Meie magistrikraadiga digitaalmeedia ja ühiskonnas on suurt rõhku multiplatvormse sisu arendamise kaasaegse keskkonna mõistmisele ning mitme kanaliga võrkude potentsiaalile ja nende tarbimisele. Kursus annab teile digitaalse meediumieksperdi jaoks vajaliku oskuse ja kogemuse, pakkudes ideaalset Pathway edukaks digitaalseks karjääriks erinevates valdkondades.

MSc on osa meie kasvavasse teadustöö ja õpetamise portfellist digitaalses valdkonnas. Selle käigus, saate omandada ülekantavaid oskusi digitaalse karjääri, paindlikkuse valida oma õppe Pathway ja õppimise eesmärke.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Finantsjuhtimine on ettevõtte otsuste tegemise keskmes. See eriala magistriõpe annab teile teooria ja analüütilised tehnikad, mis on vajalikud edukaks karjääriks finantse ... [+]

Ülevaade

Finantsjuhtimine on ettevõtte otsuste tegemise keskmes. See eriala magistriõpe annab teile teooria ja analüütilised tehnikad, mis on vajalikud edukaks karjääriks finantseerimisprofessionaalina.

Saate omandada praktilisi kogemusi finantsotsuste tegemisel ja praktilistest teadmistest finantsturgude toimimise ja rolli kohta kapitali jaotamisel. See kursus annab teile arusaamise ka kvalitatiivsetest ja kvantitatiivsetest meetoditest, mida on vaja, et tõlgendada turu reaktsioone geopoliitilistele sündmustele, nagu Brexit, naftahinna šokid ja finantskriisid.

Kogege reaalset elu

Meie finantsaruannete analüüsi moodulis töötate meeskonna osana, et välja töötada investeeringute ostu- või müügi soovitus. Teie doktoritöös saate identifitseerida ja vastata reaalmaailma küsimusele või laiendada oma ettevõtte analüüsi oskusi, mis on välja töötatud finantsaruannete analüüsis.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Fintech võtab üle panganduse ja finantseerimise tööstuse. Raha käsitlemine muutub ja kogu tööstus võtab teadmiseks rahvusvaheliste pankade ja tugikeskuste alustavate ette ... [+]

Ülevaade

Fintech võtab üle panganduse ja finantseerimise tööstuse. Raha käsitlemine muutub ja kogu tööstus võtab teadmiseks rahvusvaheliste pankade ja tugikeskuste alustavate ettevõtete. Et teha fintechis hästi, peate mõistma tehnoloogia, rahanduse ja ettevõtete loomist.

Meie uus MSc Finantstehnoloogia (Fintech) pakub tugeva aluse arvutitehnoloogia, finantsteooria, eetiliste ja regulatiivsete piirangute ja ettevõtlusoskuste osas. See on innovaatiline kursus, mis on mõeldud neile, kes soovivad karjääri minna fintech tööstusele.

Fintech ühendab tehnoloogia suurte andmete ja analüüsi, mobiilse andmetöötluse ja kaasaegsete finantsteenustega. Mõnda sektori tegevust teostavad suured olemasolevad finantsasutused, kuid enamus neist pärineb väikestest ettevõtetest, kes arendavad häirivaid tehnoloogiaid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikraad ärijuhtimises ja inglise keele õpetuses on mõeldud praegustele ja tulevastele inglise keele õpetajatele, kes näevad end keeleõppe osakondade või koolid ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikraad ärijuhtimises ja inglise keele õpetuses on mõeldud praegustele ja tulevastele inglise keele õpetajatele, kes näevad end keeleõppe osakondade või koolide potentsiaalsete juhtidega. See magistrikursus on Ühendkuningriigis üks väheseid selliseid kraate.

Selle magistrikursuse käigus õpiksite põhiteadmisi ja -oskusi, mis on vajalikud inglise keele kui võõrkeele professionaalseks õpetajaks. Lisaks sellele arendate välja oskused mitmekultuurilise töökeskkonna juhtimiseks University of Stirling juhtimiskooli rahvusvaheliselt tunnustatud University of Stirling poolt välja antud moodulite kaudu.

Oleme siin algajatele ja kogenud õpetajatele

Keskendume nii algajate kui ka kogenud õpetajate koolitamisele, teooria ja praktika tasakaalustamisele ning innovatiivsele lähenemisele õpetamisele, mis sisaldab erilist tuge inglise keele mitte-emakeelele.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Kui teil on juba mõni õpetamise kogemus või haridustase, kuid soovite rohkem teada saada, on see magistriõpe teile ideaalne. See ühendab tugeva haridusliku elemendi, kesk ... [+]

Ülevaade

Kui teil on juba mõni õpetamise kogemus või haridustase, kuid soovite rohkem teada saada, on see magistriõpe teile ideaalne. See ühendab tugeva haridusliku elemendi, keskendudes inglise keele õpetamisele teiste keelte kõnelejatele (TESOL). Kursuse ülesehitus sobib ka siis, kui soovite õpetada muid aineid peale inglise keele.

Lõpetate keeleõppe ja -õpetuse põhimõtete põhjaliku aluse, aga ka TESOL-i uurimismeetodite mõistmise. Õppimise ajal õpivad TESOL-i spetsialistid, kellel on kogu maailma töökogemus, samuti õpivad kohalike koolide külastamisel õpetajate pastoraalset rolli, eriti seoses erinevuste, mitmekesisuse ja kaasamisega.

Kui kavatsete õpetada kohalikku või rahvusvahelist kooli, annavad meie haridusuuringud ja TESOL-i kraad laialdasema arusaamise haridusteooriast ja -praktikast, mis aitab teil paremini suhelda erinevate taustaga õpilastega.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See põnev MSc Data Science for Business on Šotimaal esimene, kes hakkab juhtima partnerlust SAS-iga, mis on ülemaailmne ärianalüütika lahenduste liider. Oleme töötanud ko ... [+]

Ülevaade

See põnev MSc Data Science for Business on Šotimaal esimene, kes hakkab juhtima partnerlust SAS-iga, mis on ülemaailmne ärianalüütika lahenduste liider. Oleme töötanud koos juhtivate finantsteenuste organisatsiooniga HSBC ja Data Lab eesmärgiga arendada kurssi nii, et see vastaks tööstuse vajadustele.

See MSc kursus annab teile sügava arusaama tööstuslikust ja teaduslikust olulisusest arenenud analüütikute ja nende kohaldamise strateegiliste ja operatiivsete otsuste tegemisel. Kursus käsitleb äriringkondade juhtide ja juhtide tunnustatud puudust üksikasjalike teadmistega andmeanalüütika kohta. Lõpetajana on teil väga soovitud andmete analüüsi, ärihariduse ja täiustatud juhtimisoskuste segu.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Uurige keerukaid keeleoskusi, uurige selle keskset rolli ühiskonnas ja omandage ekspertteadmised kaasaegsetest lingvistilistest teooriatest. ... [+]

Uurige keerukaid keeleoskusi, uurige selle keskset rolli ühiskonnas ja omandage ekspertteadmised kaasaegsetest lingvistilistest teooriatest.

Ülevaade

Meie inglise keele ja keeleteaduse kraadiõpe annab teile suurepärase võimaluse õppida keerukaid keeleoskusi ja uurida selle keskset rolli ühiskonnas. Ekspertide juhendamisel uurite, kuidas keel toimib, kuidas inimesed seda kasutavad, mida inimesed seda kasutavad, kust see tuli ja kuidas see muutub.

Õppige sõltumatute uuringute läbiviimist ja teiste teadlastega suhtlemist, arutledes ja esitades suulisi ja kirjalikke ettekandeid.

Kursus annab ka aluse teooriatele ja meetoditele, mis on olulised mitmesuguste karjääri jaoks. Te lõpetate asjatundliku teadmisega kaasaegsetest lingvistilistest teooriatest ja nende rakendamisest laiemas kultuurilises kontekstis - kaasa arvatud nii generatiivsed kui kognitiivsed lähenemised keelelise kirjelduse juurde, samuti kontekstid, milles need teooriad toimivad.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie TESOL kursus on kõrgkoolitus ja kutsekvalifikatsioon inimestele, kes töötavad või kavatsevad töötada mis tahes valdkonnas inglise keele kõnelejaid teistes keeltes. L ... [+]

Ülevaade

Meie TESOL kursus on kõrgkoolitus ja kutsekvalifikatsioon inimestele, kes töötavad või kavatsevad töötada mis tahes valdkonnas inglise keele kõnelejaid teistes keeltes. Lõpetate teadmiste ja praktilise klassiruumi oskustega, et olla kindel, kriitiliselt peegeldav ja ettevõtlik õpetaja.

Kogu maailmas elanud ja õpetanud kogenud spetsialistid pakuvad suurepärast tasakaalu teooria ja praktika vahel, kasutades mitmeid tipptasemel uuenduslikke õpetamismeetodeid. Samuti põhineb see TESOL-i sektori parimale praktikale, keskendudes keeleõppe ja -õpetuse arenenud ametialaste võimete ja teadmiste arendamisele.

University of Stirling asuvas TESOL üliõpilasel on teil ka võimalus taotleda praktikat mõnes meie partnerülikoolis Saksamaal või Ungaris ja panna oma õppimine praktikasse.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

University of Stirling MSc Investeerimisanalüüs on maailmatasemel maine ja on Suurbritannia pikaajalisem kraadiõppe kursus selles valdkonnas. See on ka üks väheseid magis ... [+]

Ülevaade

University of Stirling MSc Investeerimisanalüüs on maailmatasemel maine ja on Suurbritannia pikaajalisem kraadiõppe kursus selles valdkonnas. See on ka üks väheseid magistriõppeid Suurbritannias, mida tunnustatakse liitunud ülikooliga Chartered Financial Analyst (CFA) Instituudi ülikoolide liitumisprogrammi (UAP) raames. See tunnistab, et kursus hõlmab vähemalt 70 protsenti CFA programmi kandidaadi teadmiste kogumist (CBOK) ja pannakse rõhku CFA Instituudi eetikakoodeksile ja tegevuspõhimõtetele. Loomulikult on õpilastel hea meel omandada Chartered Financial Analyst nimetus, mis on muutunud kõige kinni ja tunnustatud investeeringute mandaat kogu maailmas.

Meie investeerimisanalüüsi õpilased on edukalt võistlesid maineka CFA Instituudi teadusuuringute väljakutsega, võites ühe viimase üheteistkümne aasta jooksul Ühendkuningriigi finaalis. Võistlust peetakse üliõpilaste jaoks "investeerimisolümpiaks" ja see nõuab osalejatelt investeerimisanalüütikute rolli võtmist ja aruande avalikult kaubeldava ettevõtte kohta, kus on soovitusi osta, hoida või müüa. Võimalus olla meie CFA Instituudi teadlaste uurimismeeskonna üksus annab teile ainulaadse võimaluse testida oma teadmisi "reaalse maailma" stsenaariumis.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikursus keskkonnajuhtimises (energeetika) põhineb meie lugupeetud ja pikaajalise keskkonnajuhtimise kursusel, millel on üle 600 lõpetaja. Kursus tugineb meie ... [+]

Ülevaade

Suurbritannia püüab taastuvenergia ülemaailmset juhti ja selle tekitavat potentsiaali tunnustatakse kogu maailmas, kuid see on võrdselt tuntud ka looduskeskkonna kvaliteedi eest. See loob konfliktide potentsiaali. Selle tulemusena peame paremini mõistma 21. sajandi energiatehnoloogiatega seotud erinevaid keskkonnakulusid, olgu need siis taastuvad või mittetaastuvad ning kuidas neid kulusid hinnata, hallata ja leevendada.

Meie magistrikursus keskkonnajuhtimises (energeetika) põhineb meie lugupeetud ja pikaajalise keskkonnajuhtimise kursusel, millel on üle 600 lõpetaja. Kursus tugineb meie olemasolevatele teadmistele ja teadustöö tugevatele külgedele keskkonnamõju hindamisel, süsinikdioksiidi heitkogustega kauplemisel, tuule-, hüdro- ja tuumaenergia planeerimisel ning mõjutel ning meie teadmistel energiajuhtimise ja keskkonnaökonoomika valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Oleme pakkunud oma uuenduslikku keskkonnajuhtimiskursust spetsialiseerumist "Conservation" alates 2013. aastast. Selle magistrikraadi abil saate teaduslikke tea ... [+]

Ülevaade

Oleme pakkunud oma uuenduslikku keskkonnajuhtimiskursust spetsialiseerumist "Conservation" alates 2013. aastast. Selle magistrikraadi abil saate teaduslikke teadmisi ja õppida lähenemisviise looduskaitse ja loodusteaduste alal.

Teil on võimalus spetsialiseeruda teatud valdkondadele, valides asjakohased moodulid ja oma uurimisprojektis. Võimaliku spetsialiseerumise valdkonnad on järgmised:

ökosüsteemi teenusedkeskkonnaökonoomikakaitsealased konfliktidelupaikade ja bioloogilise mitmekesisuse kaitsegeograafiliste infosüsteemide (GIS) ja kaugseire rakendamine

Saate palju praktikat keskkonnakaitse ja -juhtimise alal, sest Cairngormi rahvuspargis toimub kohustuslik majapidamisreis. Pakume ka kahe nädala välikursusi troopilises ökoloogias ja looduskaitse valdkonnas Gabonis. Lisateavet Gaboni väljaku kursuse kohta .... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus loodi üle 25 aasta tagasi ja on nüüdseks laialdaselt tunnustatud rahvusvahelisel juhtijana keskkonnajuhtide koolitamisel nii avalikus kui ka erasektoris. Keskk ... [+]

Sissejuhatus

See kursus loodi üle 30 aasta tagasi ja on nüüdseks laialdaselt tunnustatud rahvusvahelise juhina keskkonnajuhtide koolitamisel nii avalikus kui ka erasektoris. Keskkonnajuhtidel on oluline roll ressursside kaitsmisel ja säästval kasutamisel. Õpilased õpivad tegelema sellistes küsimustes nagu kliimamuutustega kohanemine, bioloogiline mitmekesisus ja säästlik energiajuhtimine. Keskkonnajuhtimine keskendub kohalikul tasandil maa ja veevarude ning looduslike elupaikade kaitsele ja kaitsele.

Stirlingi lõpetajad töötavad sellistes organisatsioonides nagu keskkonnakaitseagentuurid, suuremad kaitseorganid, kohalikud omavalitsused ja sõltumatud keskkonnaalased konsultatsioonifirmad, paljud juhtivatel kohtadel.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie kursus pakub vajalikku teaduslikku alustamist ja tehnilist koolitust nende probleemide uurimiseks ja lahenduste leidmiseks. See viib otseselt kraadiõppe kvalifikatsi ... [+]

Ülevaade

Keskkonnateadus on kasvanud keskkonna kasvavast murettekitavusest ja vajadusest teadusliku lähenemisviisi järele, et uurida inimeste mõju loodusvaradele. Kuidas rahuldada meie kasvavat ressursside vajadust, kaitstes neid tulevaste põlvkondade jaoks?

Meie kursus pakub vajalikku teaduslikku alustamist ja tehnilist koolitust nende probleemide uurimiseks ja lahenduste leidmiseks. See viib otseselt kraadiõppe kvalifikatsioonini ja on mõeldud spetsiaalselt õpilastele, kes soovivad jätkata karjääri keskkonnasektoris. See pakub keskkonnaalast praktikat ja tööstusharu seotud projekti, mis annab teile põhiteadmisi, oskusi ja teadlikkust keskkonnateaduste õnnestumiseks.

... [-]
Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus tugineb meie ülemaailmselt tunnustatud akadeemilise personali teadmistele University of Stirling käitumisteaduskonna University of Stirling - ainus käitumishar ... [+]

Ülevaade

Vaadates, et saada järgmiste põlvkondade juhtideks? Uuesti määratlege oma tulevikku, õppides meie magistriõhtul käitumisteaduses juhtimise jaoks.

See kursus tugineb meie ülemaailmselt tunnustatud akadeemilise personali teadmistele University of Stirling käitumisteaduskonna University of Stirling - ainus käitumisharrastuse ökonoomika grupp Šotimaal. See on uurimiskeskus, mis võimaldab kursusel integreerida majanduse, psühholoogia, juhtimise ja poliitika kujunduse.

Te uurite käitumisteaduse ja käitumishäri põhiteooriat ja -meetodeid ning seda, kuidas neid saab rakendada äri- ja poliitikakujundusega seotud küsimustes ning kriitilistel probleemidel ärimaailmas. Lõpetajad nende asjakohaste käitumisteaduse oskused on kõrgelt hinnatud juhtimise rollid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Andmeteaduste valdkond on viimastel aastatel olnud kiire kasvu, kus suurte ettevõtete ja teenusepakkujate poolt on praegu tohutu hulga andmeid. ... [+]

Ülevaade

Andmeteaduste valdkond on viimastel aastatel olnud kiire kasvu, kus suurte ettevõtete ja teenusepakkujate poolt on praegu tohutu hulga andmeid.

Samal ajal tunnustatakse ka seda, et Ühendkuningriigis ja kogu maailmas on kvalifitseeritud analüütikute puudus, et kasutada neid andmeid kõige enam. Oluliselt on nüüd matemaatika lõpetajate puudus andmete analüüsi oskusi, mis on vajalikud tööstuse vajaduste rahuldamiseks.

Meie magistrikraad matemaatika ja andmeteadus on üks esimesi kursusi, mis ühendavad matemaatika ja andmeteaduse kahte põhivaldkonda, muutes selle ainulaadse positsiooni, et aidata teil seda nõudlust rahuldada.

Loomulikult annab teile tugeva aluse matemaatilise analüüsi andmetöötlussüsteemide ja aidata teil arendada oma arvuti oskusi rakendada tehnikaid, mida õppida suurel määral. Õppige meetodeid, mida kasutatakse andmete töötlemiseks arvutusanalüüsi abil, ja mõistke nende meetodite aluseks olevat matemaatika.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

MSc Media & Communications Management on University of Stirling teadlased andnud inglise keeles, kus õpetatakse rahvusvaheliselt tunnustatud kohalikke meediaspetsiali ... [+]

Ülevaade

MSc Media & Communications Management on University of Stirling teadlased andnud inglise keeles, kus õpetatakse rahvusvaheliselt tunnustatud kohalikke meediaspetsialiste ja juhtivaid Vietnami meediatöötajaid. See hõlmab näost näkku õpetamist, samuti online-õpetust.

Kogu kursuse käigus saate põhjaliku arusaamise kommunikatsioonijuhtimise alustest, sealhulgas:

turundusbrandingsise- ja kriisiohjemeediasäästlikkusrahastadaärijuhtimise strateegiasotsiaalmeedia kogukonna juhtimine

Sul on ka võimalus parandada oma juhtimisoskusi, samuti oma analüütilist perspektiivi side- ja meediatööstuses. Teid koolitatakse sobivate uurimismeetodite abil, nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
16 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie MSc Banking and Finance kursus sobib kõigile, kas teil on juba vastavat kvalifikatsiooni või kogemusi või soovite oma karjääri suunda muuta. See kursus aitab teil sa ... [+]

Ülevaade

Meie MSc Banking and Finance kursus sobib kõigile, kas teil on juba vastavat kvalifikatsiooni või kogemusi või soovite oma karjääri suunda muuta. See kursus aitab teil saavutada Chartered Bankeri Instituudi akrediteeritud tunnustatud kutsekvalifikatsiooni, mis muudab meie kursuse üheks väheseks Ühendkuningriigi programmiks selle tunnustuse taseme pakkumiseks.

Teil on arusaam pangandustegevuse kontseptsioonidest ja metoodikatest, teadusuuringute väärtuse ja piirangute hindamine ning kriitiline teadlikkus praegustest ja potentsiaalsetest probleemidest, millega tööstus silmitsi seisab. Samuti parandate oma võimet mõista ja koostada majandusaruandeid, ettevõtte kontosid ja finantsprognoose.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See on intensiivne magistrikraadi psühholoogia ümberkujundamine. See on mõeldud üliõpilastele, kellel on mõni teine ​​teema ja kes soovivad psühholoogiasse teisendada. Ku ... [+]

Ülevaade

See on intensiivne magistrikraadi psühholoogia ümberkujundamine. See on mõeldud üliõpilastele, kellel on mõni teine ​​teema ja kes soovivad psühholoogiasse teisendada. Kursus pakub põhjalikku ja kiirendatud koolitust psühholoogia alustes.

Õpid psühholoogia põhikontseptsioone ja põhiteadmisi, sealhulgas sotsiaalset psühholoogiat, tunnetust, arengut, individuaalseid erinevusi, meeleolu ja käitumise bioloogilisi aluseid. Samuti arendate oma teadustöö oskusi oma spetsiaalselt loodud uurimismeetodite moodulitega.

Kursus sisaldab ühekuulist praktikandit, et laiendada oma praktilisi kogemusi psühholoogias. Teil on kolm kuud sõltumatu empiiriline uurimisprojekt juhtiva akadeemilise spetsialisti juhendamisel.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Pakume ainult Šotimaal asuvat spordi psühholoogia magistrit, mille on akrediteerinud Briti psühholoogiline ühing. Meie interdistsiplinaarne kursus on mõeldud selle kasvav ... [+]

Ülevaade

Pakume ainult Šotimaal asuvat spordi psühholoogia magistrit, mille on akrediteerinud Briti psühholoogiline ühing. Meie interdistsiplinaarne kursus on mõeldud selle kasvava tööstuse praeguste vajaduste rahuldamiseks ja valmistab teid paljudele rahuldust pakkuvatele töökohtadele.

Te arendate kriitilist arusaamist tänapäevasest spordi psühholoogia teooriast ja teadustööst, mida saate kasutada üksikisikute ja meeskondade paremaks toimetulekuks. Lõpetate valdkonna laialdased teadmised ning saate selgeid teadmisi valdkondadest, mis teile kõige rohkem huvitavad. Sul on ka kasu eli taseme sportlaste ja spordiasutuste olemasolust, mis asuvad siin ülikoolilinnakus.

... [-]
Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Autism on arenguhäire, mis on diagnoositud sotsiaalse kommunikatsiooni puuduste, fikseeritud huvide ja korduvate käitumiste alusel. Autismide spektrihäirete uurimine on o ... [+]

Ülevaade

Autism on arenguhäire, mis on diagnoositud sotsiaalse kommunikatsiooni puuduste, fikseeritud huvide ja korduvate käitumiste alusel. Autismide spektrihäirete uurimine on oluline mitte ainult autismi põhjuste ja sümptomite mõistmiseks, vaid selleks, et tagada, et autismiga inimesed saavad parima võimaliku toetuse.

MSc Psühholoogilised uurimismeetodid (spetsialiseerunud Autism Research) on ainulaadne kursus, mille eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam nii psühholoogilistest uurimismeetoditest kui ka praegusest autistliku spektrihäireid ümbritsevate uuringute valdkonnas. Õppida autistlikus teoorias ja teadustöös olulistes valdkondades, alates klassifikatsioonist ja diagnoosist kuni sotsiaal-kognitiivsete ja arenguteooriate juurde.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Selles MSc-s saate kasu evolutsioonilise psühholoogia juhtivate teadlaste erialastest teadmistest, kellel on eriline huvi kultuurilise evolutsiooni ja keele, sotsiaalse õ ... [+]

Ülevaade

Selles MSc-s saate kasu evolutsioonilise psühholoogia juhtivate teadlaste erialastest teadmistest, kellel on eriline huvi kultuurilise evolutsiooni ja keele, sotsiaalse õppimise ja "kaaslase valiku" vastu. Meie töötajad on ka esirinnas evolutsiooniliste põhimõtete rakendamisel, et tegelda reaalmaailma küsimustega.

Õpilased, kes on huvitatud võrdlevatest lähenemisviisidest ja loomade käitumisest, saavad kasu meie käitumise ja evolutsiooni uurimisrühma teiste liikmete teadmistest. Nende maailma juhtivad primaatide, koerte ja elevantide käitumist ja tunnetamist käsitlevad uuringud on rakendatud reaalmaailma probleemidele, sealhulgas kaitsele, inimeste ja loomade suhtlemisele ja loomade heaolule.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Need magistriõppe psühholoogilised uurimismeetodid (kakskeelsuse uuringud) annavad teile kakskeelsuse üksikasjaliku teoreetilise tausta ning aitavad teil kursis selle tee ... [+]

Ülevaade

Need magistriõppe psühholoogilised uurimismeetodid (kakskeelsuse uuringud) annavad teile kakskeelsuse üksikasjaliku teoreetilise tausta ning aitavad teil kursis selle teemaga seotud uusimate uuringutega. Te saate usalduse, et verbaliseerida argumente ekspertide arvamuse ja eksperimentaalsete avastuste vastu, ja teete eksperimendi asjakohase uurimisküsimuse käsitlemiseks.

Teie edasijõudnute uuringud viiakse läbi kakskeelsuse valdkonnas ja antakse nõu kakskeelsuse küsimustes, näiteks koolide teise keele pakkumine.

Teid asute spetsialiseeritud magistriõppe büroos või vastava uurimisrühma sees ja määrate peer mentori. Psühholoogia akadeemiline juhendaja toetab ja juhendab teie arengut, sealhulgas teadustöö väitekirja projekti. Me oleme siin selleks, et julgustada teid üleminekuks, et saada täielikult sõltumatuks teadustöötajaks.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See MSc õpetab meie ekspertide meeskond psühholoogide spetsialiseerunud varases lapsepõlves areng. Selle eesmärk on õpetada teid lapse arengut käsitlevate teadusuuringute ... [+]

Ülevaade

See MSc õpetab meie ekspertide meeskond psühholoogide spetsialiseerunud varases lapsepõlves areng. Selle eesmärk on õpetada teid lapse arengut käsitlevate teadusuuringute läbiviimiseks. See kursus sobib psühholoogia või sellega seotud aineõppe lõpetanutele, samuti lastega töötavatele professionaalidele, kes osalevad nende jätkuvas ametialases arengus.

Me käsitleme mitmesuguseid teemasid, alates sotsiaalsest ja kognitiivsest arengust kuni autismi ja muude ebatüüpiliste arenguprobleemidega, imikute toitumise tervise psühholoogiasse.

Õppimine põhineb praktikas sotsiaalpsühholoogide, tervisepsühholoogide, neuropsühholoogide ja primatoloogide sisendiga. Lisaks ühe kuu pikkusele praktikale saate kasu ka praktilisest õppimisest meie sisemises mängurühmas, mis on MSc õpetamise ja teadustöö lahutamatu osa.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

University of Stirling on pikk kogemustepagas nägude uurimise mitmesugustes aspektides. See kursus aitab teil paremini mõista psühholoogilisi uurimismeetodeid ja võimalda ... [+]

Ülevaade

University of Stirling on pikk kogemustepagas nägude uurimise mitmesugustes aspektides. See kursus aitab teil paremini mõista psühholoogilisi uurimismeetodeid ja võimaldab suunata enamikku oma jõupingutustest näo uurimistöös.

Meie rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide meeskond uurib peaaegu kõiki nägemisskeeme, sealhulgas:

madala tasemega visuaalne töötleminekohaneminepilgu ettekujutussotsiaalne ettekujutus, näiteks abielupaaride eelistus ja atraktiivsustunnustamise mehhanismidkohtuekspertiisi aspekte, nagu võõras näo sobitamine ja nägemise mälestuste silmakülastajate taastamine

Meie uuringud on toonud kaasa EvoFIT - ainulaadse süsteemi kuritegude tunnistajate ja kuriteoohvrite õigusrikkujate näo komposiitide ehitamiseks, mille kahtlusalune identifitseerimisnäitaja on kümme korda kõrgem kui politsei traditsioonilised meetodid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kapten tutvustab teid peamised mõtlemise mõõtmise meetodid ja julgustab teid kaaluma nende tugevusi ja nõrkusi. Te saate psühholoogiliste meetodite ulatuslikku väljaõ ... [+]

Ülevaade

Me oleme pidevalt otsuseid tegemisel ja meelelahutusorganite tegevuste läbiviimisel. Meie maailmavaade ei ole mitte ainult sensoorne teave - see on tõlgendus, mis põhineb meie ajul ja mida mõjutavad meie meeleorganid. Need pertseptsiooniprotsessid suhtlevad kompleksselt, et toetada meie käitumist ja võimaldada meie tegevusi.

See kapten tutvustab teid peamised mõtlemise mõõtmise meetodid ja julgustab teid kaaluma nende tugevusi ja nõrkusi. Te saate psühholoogiliste meetodite ulatuslikku väljaõpet, samuti arusaamist pertseptuaalse kogemuse ja raamistiku kohta, mille abil mõõta pertseptuaalselt juhitavaid tegevusi erapoolikult. Saate ka praktilisi kogemusi mõtte ja tegevuse mõõtmiseks uurimisprojekti ja paigutuse võimaluse abil laboratooriumis.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Psühholoogilise uurimismeetodi (tunnetuse ja neuropsühholoogia) magistrikraad pakub psühholoogilise teaduse põhialuste ulatuslikku väljaõpet - kaasaegset lähenemist meele ... [+]

Ülevaade

Psühholoogilise uurimismeetodi (tunnetuse ja neuropsühholoogia) magistrikraad pakub psühholoogilise teaduse põhialuste ulatuslikku väljaõpet - kaasaegset lähenemist meele ja käitumise uurimiseks. Kursus õpetab teid psühholoogilisse teooriasse ja arendab oma praktilisi oskusi, valmistub teid tulevaseks karjääriks psühholoogias. Individuaalsed moodulid annavad põhjaliku ülevaate kvantitatiivsest ja kvalitatiivsest uuringust, andmete analüüsi ja tõlgendamisest ning kriitilisest ja skeptilistest lähenemisviisidest psühholoogilisele teadusele.

Teil on palju võimalusi praktilise praktilise oskuste arendamiseks, ulatudes madala kõrgtehnoloogilisest vaatlusest kuni kõrgtehnoloogiliste silmade jälgimiseni. Suuliste ettekannete andmiseks on olemas ka väljaõpe. Soovitatav on isereguleeruv lähenemine isiklikule arengule.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie psühholoogilise uurimismeetodi (üldine) kursus ühendab psühholoogilise teooriaga koolituse praktiliste oskuste arendamise, psühholoogilise karjääri ettevalmistamiseg ... [+]

Ülevaade

Meie psühholoogilise uurimismeetodi (üldine) kursus ühendab psühholoogilise teooriaga koolituse praktiliste oskuste arendamise, psühholoogilise karjääri ettevalmistamisega. Saate põhjalikult tutvuda kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete uuringute, andmete analüüsi ja tõlgendamise ning kriitilise ja skeptiliselt lähenemisega psühholoogilisele teadusele.

Selle General Pathway ainulaadne omadus on paindlik - saate uurida mitmesuguseid teemasid kogu distsipliini piires. See julgustab mõistma erinevaid meetodeid ja perspektiive psühholoogia valdkonnas.

Praktilisi praktilisi oskuste arendamise võimalusi on võimalik ehitada, ulatudes madala tehnoloogilise vaatlusuuringust kuni kõrgtehnoloogiliste silmade jälgimiseni. Teil on töökoht, tavaliselt välisettevõttes, heategevusfirmas või kolmanda sektori organisatsioonis. See annab teile suurepärase võimaluse arendada asjakohaseid tööalaseid oskusi ja arendada oma tulevaste karjääri eesmärkide saavutamiseks vajalikku kontaktide võrgustikku. Õpilased saavad sellest kogemusest tohutult kasu, ühendades oskused ja kogemused isikliku ja tööalase arenguga.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikursus rahvusvahelises ajakirjanduses tutvustab globaalses kontekstis ajakirjanduse teooria ja praktika õpilasi paljudest akadeemilistest ja erialastest taus ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikursus rahvusvahelises ajakirjanduses tutvustab globaalses kontekstis ajakirjanduse teooria ja praktika õpilasi paljudest akadeemilistest ja erialastest taustadest. Kursus on rahvusvaheliselt keskendunud ja tegeleb ajakirjanduse praktikaga erinevate meediakanalite, kultuuriliste ja regulatiivsete keskkondade lõikes.

Praktilise ja teooria kombinatsiooniga võimaldab MSc rahvusvahelisel ajakirjandusel Stirlingis teie õpinguid kohandada, valides praktika- või teooriapõhise marsruudi sõltuvalt teie huvidest ja karjääri ambitsioonidest.

Kursuse annab meie kommunikatsiooni, meedia ja kultuuri osakond, millel on tugev rahvusvaheline profiil ja tugineb meie olemasolevatele tugevatele õpetamis- ja teadustöös. Ainult ajakirjanduses on osakonnas töötajad Lõuna-Aafrikas, Venezuelas, Pakistanis, Hiinas ja Iirimaal ning ka Ühendkuningriigis.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie kogenud praktikute ja juhtivate teadlaste poolt pakutavate rahvusvaheliste konfliktide ja koostöö magistrikraad valmistab teid täna vastu mitmesugustele probleemidel ... [+]

Ülevaade

Meie kogenud praktikute ja juhtivate teadlaste poolt pakutavate rahvusvaheliste konfliktide ja koostöö magistrikraad valmistab teid täna vastu mitmesugustele probleemidele, millega seisavad silmitsi riigid ja rahvusvahelised organisatsioonid. See kursus vaatleb rahvusvaheliste konfliktide ja koostöö dünaamikat, pidades silmas suuri sündmusi, nagu külma sõja lõpp, 11. septembri terrorirünnakud ja araabia kevad.

Võtame temaatilise lähenemisviisi konfliktide lahendamisele ja rahvusvaheliste organisatsioonide rollile, et keskenduda konfliktide ennetamisele ja juhtimisele teatavates geograafilistes piirkondades. Loomulikult uuritakse ka konfliktide arendamist ja reguleerimist seoses loodusvarade ja rändega.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie magistrikraad Rahvusvaheline personalijuhtimise kursus põhineb inimressursside juhtimise teoorial ja praktikal, et uurida rahvusvaheliste operatsioonidega seotud uni ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikraad Rahvusvaheline personalijuhtimise kursus põhineb inimressursside juhtimise teoorial ja praktikal, et uurida rahvusvaheliste operatsioonidega seotud unikaalseid tegureid ja kultuurilist tundlikkust.

Kogu meie MSc saate uurida kaasaegseid arutelusid personali juhtimise tavasid ja uurida lähenemisviise, mida tööandjad võtavad inimressursside juhtimiseks. Sa saad aru, mida on vaja kohalike ja ülemaailmsete HR-süsteemide arendamiseks, mis kaaluvad ettevõtete sotsiaalset vastutust, innovatsiooni ja osaluspraktikat.

See kursus annab kriitilise akadeemilise hinnangu lähenemisviisidele, mida rahvusvahelised tööandjad võtavad HRM-ile. Keskendutakse sellele, kuidas vastutus ja jätkusuutlikkus mõjutavad personalihaldust, samuti uuritakse, kuidas organisatsioonid HR-tavasid mõjutavad.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Raamatupidamisarvestuse ja rahanduse rollid on üha enam muutunud rahvusvahelisel tasandil. Koos kasvava globaliseerumise ja rahvusvaheliste raamatupidamistavade lähenemis ... [+]

Ülevaade

Raamatupidamisarvestuse ja rahanduse rollid on üha enam muutunud rahvusvahelisel tasandil. Koos kasvava globaliseerumise ja rahvusvaheliste raamatupidamistavade lähenemisega vastab see kursus ärimaailma nõudlusele lõpetanutena, kes on haritud magistri tasemel rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses.

Kursus pakub spetsialiseeritud koolitust rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses ning aitab teil arendada spetsialiseeritud aruandluse ja analüüsi oskusi, mida vajavad ülemaailmsed organisatsioonid. See võimaldab teil saada ka rahvusvaheliste investeerimisküsimuste tunnustamist mitmetest vaatenurkadest.

Kursuse lõpus saate pakkuda tööandjatele arusaama rahvusvahelistest aruandlusstandarditest, millel on üha rohkem globaalne tähendus ja rahvusvaheliste finantsturgude teadlikkus.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Kogu selle rahvusvahelise ärijuhtimise magistri raames arendate välja probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise oskused piiriülese kaubanduse kontekstis. Kursuse lõ ... [+]

Ülevaade

Oleme siin, et aidata teil ette valmistada õitsengu karjääri rahvusvahelises äris.

Kogu selle rahvusvahelise ärijuhtimise magistri raames arendate välja probleemide lahendamise ja kriitilise mõtlemise oskused piiriülese kaubanduse kontekstis. Kursuse lõpus on teil laialdased teadmised selle kohta, kuidas organisatsioonid tegutsevad majanduste, valuutade ja reguleerivate raamistike kaudu. Te saate ka eksperdiks erinevate kultuuride sidusrühmadega tegelemiseks ja tõhusaks toimimiseks mitme asukoha meeskonnas.

Meie rahvusvaheline äri magistrikursus suurendab teie teadlikkust uutest kauplemisklubidest ja nende mõjust ettevõtetele ja juhtidele.

Kursus hõlmab peamisi ärivaldkondi, nagu raamatupidamine, rahandus ja strateegia, rahvusvaheliste reguleerivate raamistike ja äritavade kontekstis. Samuti rõhutatakse eetilisi ja keskkonnaalaseid küsimusi, mis on globaalses ärikeskkonnas üha olulisemad.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See magistrikursus pakub teile oskusi ja teadmisi, mida vajate usaldusväärsete sotsiaalsete uuringute ja hindamise läbiviimiseks. ... [+]

Ülevaade

See magistrikursus pakub teile oskusi ja teadmisi, mida vajate usaldusväärsete sotsiaalsete uuringute ja hindamise läbiviimiseks.

Õppige, kuidas koguda, analüüsida ja esitada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid, võttes arvesse eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Samuti uurite kriitiliselt teoreetilisi aluseid, mis toetavad sotsiaalseid teaduslikke uuringuid ja uurivad sotsiaalse võrgustiku uurimistööga seotud küsimusi. Lõpuks arendate arusaamist teadusuuringute ja poliitika kujundamise vahelistest suhetest.

Meie majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) tunnustab meie magistrikraadi sotsioloogias, sotsiaalpoliitikas, sotsiaaltöös või sotsiaalõiguslikes õpingutes doktorikraadi juhendamisel ning samuti ettevalmistamisel ESRC-d tunnustatud interdistsiplinaarse doktoriõppe jaoks perekondades, suhete ja demograafiliste muutuste ning sotsiaalhoolekande valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Sotsiaalstatistika ja sotsiaalteadused pakuvad poliitikakujundajatele, teadlastele ja teistele väärtuslikke teadmisi inimeste käitumisest. See magistrikursus annab teile ... [+]

Ülevaade

Sotsiaalstatistika ja sotsiaalteadused pakuvad poliitikakujundajatele, teadlastele ja teistele väärtuslikke teadmisi inimeste käitumisest. See magistrikursus annab teile arusaama sotsiaalsetest uuringutest, pöörates erilist tähelepanu kvantitatiivsetele meetoditele ja sotsiaalsele statistikale.

Saate õppida sotsiaalsete uuringute meetodite ja nende taga olevate teooriate kohta, korraldades üksikasjalikku koolitust mitmesuguste statistiliste meetodite jaoks. Samuti saate omandada põhjalikke statistilise tarkvara tundmisi ja õppida mitmesuguseid kõrgelt hinnatud tehnilisi oskusi, sealhulgas ligipääsu keerukate kvantitatiivsete andmekogude juurdepääsetavusele, nende koostamisele, analüüsimisele ja kokkuvõttele.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev k ... [+]

Ülevaade

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev kursus, mis on suunatud spetsialistidele, kes töötavad sotsiaalettevõtetes, nõustajad, ametnikud, arendusjuhid ja sektori esindajad. Kursus on ka hea valik kõigile, kes soovivad arendada karjääri või huvi sotsiaalse ettevõtte vastu.

Keskendudes ühiskondlikele ettevõtetele olulistele teemadele, saate teada, kuidas pakkuda kvaliteetset teenust ja kõrget sotsiaalset väärtust, luua ja säilitada sidusrühmade toetus, kindlustada rahastamine ning mõõta ja edastada edu. Need on määratletud laiemas kontekstis, milles sotsiaalsed ettevõtted tegutsevad, sealhulgas poliitiline, turu- ja kogukondlik kontekst. Kursuse paindlikkus võimaldab teil omandada teadmised konkreetsetest sektoritest või funktsionaalsetest ärivaldkondadest sõltuvalt teie isiklikest nõuetest või teie organisatsiooni vajadustest.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus pakub integreeritud akadeemilist ja kutsealast kursust, mis arendab sotsiaaltöötaja jaoks vajalikke intellektuaalseid ja praktilisi oskusi. ... [+]

Ülevaade

See kursus pakub integreeritud akadeemilist ja kutsealast kursust, mis arendab sotsiaaltöötaja jaoks vajalikke intellektuaalseid ja praktilisi oskusi.

Me edendame sotsiaaltöö mõistmist, mida teavitatakse sotsiaalsest õiglusest ja inimõigustest, kutsealast, mis tunnustab avalike probleemide ja eraviisiliste probleemide vahelist seost ning püüab neid lahendada. Me hindame sotsiaaltöö praktikat, mille ennetamine on südames, ning tunnistab kollektiivsete lähenemisviiside tähtsust, aktiivselt kaasates kasutajaid ja õppides kasutaja liikumistest.

Meie kursust õpetavad kvalifitseeritud sotsiaaltöötajad, sealhulgas maailma juhid oma teadusvaldkonnas, ja teadlased, kellel on tihedad sidemed praktikaga. Sotsiaaltöötajaid ja sotsiaaltöötajaid harrastavate inimeste poolt on õppinud inspiratsiooni.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Kick-start oma karjääri spordisektoris meie kõrgelt hinnatud magistrikraadi Sport Management. ... [+]

Ülevaade

Kick-start oma karjääri spordisektoris meie kõrgelt hinnatud magistrikraadi Sport Management.

Selle ülikooli õpilaste kaasamine kogu maailmast on mõeldud selleks, et rahuldada spordi valdkonna vajadusi hästi kvalifitseeritud juhtide jaoks, kes suudavad kombineerida juhtimis- ja finantsoskusi erialaste teadmistega. Õppige, kuidas rakendada oma arusaamu spordi juhtimise olemuslikest väljakutsetest - alates uuringute korraldamisest kuni sündmuste planeerimisest kuni organisatsioonide nõustamiseni poliitiliste muudatuste mõju kohta.

Kursuse õpetavad selle valdkonna juhtivad eksperdid, kelle teadustöö aitab teil tagada kõige uuemate tööstussuundade õpetamine. Teil on ka hindamatuid võimalusi korraldada internatuuri spordiorganisatsiooniga ja korraldada kohalike spordiürituste koos oma tööstuspartneritega. Selleks ajaks, kui olete lõpetanud, saate hästi varustatud, et muuta oma kirg spordiks teie elukutseks.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie käigus uurime säästvat strateegilist juhtimist ja selle keskkonnaalaseid, sotsiaalseid ja majanduslikke aspekte. ... [+]

Ülevaade

Meie käigus uurime säästvat strateegilist juhtimist ja selle keskkonnaalaseid, sotsiaalseid ja majanduslikke aspekte. Õppimine tegelikest olukordadest ja inspireerivatest praktikutest keskendub teie uuringud kolmele põhivaldkonnale:

jätkusuutlik äristrateegiline juhtimineettevõtlus jätkusuutlike muutuste juhtimiseksUnikaalne, praktiline õpe

Keskendume jätkusuutlikkuse muutmise ja praktilise juhtimise väljakutsetele ja võimalustele. Teooria ja praktika tasakaal on säästva juhtimise ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse töökohtade ettevalmistamiseks. Meie partnerlus säästvalt juhitud organisatsioonidega annab teile võimaluse näha, kuidas need tavad reaalses maailmas toimivad.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Uurige erinevaid kultuure, kui õpiksite selle interdistsiplinaarse ja täiustatud kraadiõppe kursustel strateegilises teatises ja avalikes suhetes, mille esitasid ühiselt ... [+]

Ülevaade

Uurige erinevaid kultuure, kui õpiksite selle interdistsiplinaarse ja täiustatud kraadiõppe kursustel strateegilises teatises ja avalikes suhetes, mille esitasid ühiselt University of Stirling ja Pompeu Fabra Ülikool. Teil on kasu rahvusvaheline perspektiiv, millel on võimalus õppida nii Stirlingis kui ka Barcelonas.

Kursus on täielikult inglise keeles, kursus pakub praktilisi lähenemisviise, pakkudes samal ajal teoreetilisi aluseid, mida peate avalike suhete haldamiseks juhtimisalal tasemel.

Saad University of Stirling ja Pompeu Fabra ülikoolis ühine magistrikraad. Sa veedad University of Stirling 1. semester ja seejärel kolivad Pompeu Fabra ülikooliks 2. semester. Võite siis otsustada, kas soovid, et teie väitekiri oleks Stirlingi või Pompeu Fabra personali järelevalve all.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus annab teile võimaluse kujundada, rakendada ja hinnata avalike suhete kampaaniaid, mis aitavad teil arendada praktilisi ja analüütilisi oskusi, mida vajate stra ... [+]

Ülevaade

See kursus annab teile võimaluse kujundada, rakendada ja hinnata avalike suhete kampaaniaid, mis aitavad teil arendada praktilisi ja analüütilisi oskusi, mida vajate strateegilise kommunikatsiooni edukaks karjääriks. Te arendate kriitiliselt hinnangut avalike suhete rollist ühiskonnas, analüütilistest ja professionaalsetest oskustest. Samuti saate kindlasti mõista avalike suhete teooriat ja neil on palju võimalusi seda teooriat praktikas rakendada.

Uuringute lõppedes on teil avalikes suhetes juhtimisalaseks tööks vajalikud oskused. Saate analüüsida keskkonda, probleeme, organisatsioonilisi kultuure ja suhteid, samuti seada eesmärgid ning kujundada ja rakendada suhtekorraldusstrateegiaid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Suured andmed on üha olulisemad tänapäeva kommertsmaastikul. Suurte andmete spetsialiseerunud andmeteadlana aitavad ettevõtetel mõista suure hulga struktureeritud ja stru ... [+]

Ülevaade

Suured andmed on üha olulisemad tänapäeva kommertsmaastikul. Suurte andmete spetsialiseerunud andmeteadlana aitavad ettevõtetel mõista suure hulga struktureeritud ja struktureerimata andmeid, pakkudes kiireid teadmisi, mis võimaldavad neil paremini ja kiiremini otsuseid teha.

MSc Big Data on õpetanud arenenud magistrikraadi, mis hõlmab Big Data tehnoloogiat ja andmeanalüütika teadust. Te omandate praktilisi oskusi suurtes andmetöötluses, täiustatud analüüside ning tööstuslikes ja teaduslikes rakendustes.

Kursus õpetab teile, kuidas koguda, hallata ja analüüsida suuri ja kiireid andmeid teaduse või kaubanduse jaoks. Sa õpid oskusi tipptasemel tehnoloogias, nagu Python, R, Hadoop, NoSQL ja Machine Learning. Samal ajal võtate te ka olulisi matemaatika ja arvutustehnika teooriaid ning õpiksite arenenud arvutusmeetodeid, mida on vaja arendada oma karjääri andmeteadustes.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Kas teil on televisioonis kirg? Kas oled huvitatud värske ja põneva sisu ideetega? Kas soovite teada, kuidas saada ideid oma pealt ja ekraanilt välja? See võib olla teie ... [+]

Ülevaade

Kas teil on televisioonis kirg? Kas oled huvitatud värske ja põneva sisu ideetega? Kas soovite teada, kuidas saada ideid oma pealt ja ekraanilt välja? See võib olla teie jaoks kursus.

Šotimaa esimene selline koolitus keskendub televisioonis oleva materjali arendamisele ja tootmisele. Kogenud praktikute poolt välja töötatud tööstus ja õpetatud kursus keskendub telesaadete praktilisele küljele - kasvavad ideed, ettepanekute väljatöötamine ja programmide koostamine.

Õppige, kuidas luua suurepäraseid ideid ja kvaliteetset faktilist sisu, kuidas toimib kaasaegne televisiooni tegevus ja kuidas toimetuse ja eetika küsimusi tänapäeval programmeerijaid mõjutavad.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie University of Stirling juhtimiskooli turundusosakond kuulub ühe riigi tippu. Me oleme Šotimaal 2. kohal ja Suurbritanniast 10 parimat (Complete University Guide 2019 ... [+]

Ülevaade

Meie University of Stirling juhtimiskooli turundusosakond kuulub ühe riigi tippu. Me oleme Šotimaal 2. kohal ja Suurbritanniast 10 parimat (Complete University Guide 2019).

Turundus on ettevõtte, kliendi, organisatsiooni ja kogu ühiskonna jaoks klientide jaoks vajalike väärtuste vahetamise loomine, edastamine ja edastamine. Meie magistrikraad turunduse kursusel annab teile võimaluse omandada teoreetiline ja praktiline arusaam turundusest ja selle rollist organisatsioonides.

Tutvuge kaasaegse turunduse praktikaga ja teooriaga, samuti praeguste ärisuundumustega brändi identiteedi loomise, mitmekanalilise turunduse ja spordi turunduse valdkonnas.

Meie magistrikraadi turunduskursus oli üks esimesi riigis akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM). Meie CIM akrediteerimine tähendab seda, et kui kursust edukalt lõpule viia, on turunduse professionaalse diplomi omandamine lihtsam. Kaks diplomi moodulitest loobutakse, mis tähendab, et teil on vaja lõpule viia ülejäänud kaks moodulit (versus kõigi nelja täitmine), et saada turunduse kutsetunnistus. See annab teile karjääri alustamisel konkurentsieelise.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie professionaalselt orienteeritud magistriõpe avab ukse põnevatele karjäärivõimalustele, pakkudes laialdast praktikat kahes nõudmise tegevuses, tõlkes ja konverentsitõ ... [+]

Ülevaade

Registreeru nüüd meie veebiseminarile teisipäeval, 21. mail 2019, kursusejuhiga professor Raquel de Pedro, et saada rohkem teavet kursuse kohta ja saada vastuseid küsimustele, mis teil võib olla Stirlingis õppimise kohta.

See kursus hõlmab kahte professionaalset valdkonda, mis muutuvad üha olulisemaks nii avalik-õiguslikele kui ka eraettevõtetele; tõlke- ja konverentsitõlge. Lisaks ulatuslikule praktikale mõlemas tegevuses, kasutades tööstusharu standardseid seadmeid ja tarkvara, annab see aluse teaduse praegusele tasemele, mis ühendab praegused arutelud ja erialased oskused.

See programm varustab teid oskustega, mida vajate, et töötada kahest keelest inglise keelde, või ühest keelest inglise keelde ja sealt välja. Teil peab olema emakeel või lähedane pädevus inglise keeles ja vähemalt ühes järgmistest keeltest: hiina, prantsuse, saksa ja hispaania. Nõutav on vähemalt teise klassi kiitusega diplom või samaväärne. Taotlejatel soovitatakse taotleda neid ametlikke kvalifikatsioone, kellel on märkimisväärne asjakohane / asjakohane töökogemus.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie AMBA-akrediteeritud MSc ärijuhtimine (MBM) kursus võimaldab teil omandada teadmisi ja oskusi, mis peavad olema inspireerivad, tõhusad ja vastupidavad juhid. Me ühend ... [+]

Ülevaade

Meie AMBA-akrediteeritud MSc ärijuhtimine (MBM) kursus võimaldab teil omandada teadmisi ja oskusi, mis peavad olema inspireerivad, tõhusad ja vastupidavad juhid. Me ühendame juhtimisteooria oma praktiliste juhtimisoskuste arendamisega ja meie kursust õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud valdkonna eksperdid.

Meie MBM keskendub toimingutele ja strateegilisele juhtimisele ning uurib vajadust tõhusalt piiratud ressursside juhtimiseks, millel on suur mõju ettevõtlusele. See on ideaalne rada, kui otsite oma esimesi samme juhtimisse. Me katame organisatsioonide peamised ülesanded - raamatupidamine, turundus, toimingud, inimesed ja andekate juhtimine. Rahandus ja majandus integreeritakse meie strateegilise suunitlusega.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See uus magistrikursus on teistele erinev: see paneb suurema rõhu majandusliku mõtlemise rakendamisele reaalmaailma äri- ja poliitika väljakutsetele. Meie kursus sobib kõ ... [+]

Ülevaade

See uus magistrikursus on teistele erinev: see paneb suurema rõhu majandusliku mõtlemise rakendamisele reaalmaailma äri- ja poliitika väljakutsetele. Meie kursus sobib kõigile, kellel on edu majanduses, isegi kui teil pole selles valdkonnas eelnevat koolitust.

Vaadeldakse rahvusvaheliste institutsioonide, valitsuste ja leibkondade vahelisi suhteid ning arenevad teadmised, mida majandusanalüüs võib tuua ärile ja poliitikale. Meie kursus kasvatab ka teie oskusi otsuste tegemisel ja analüüsimisel, suurendades samal ajal oma kriitilise mõtlemise suutlikkust, hinnates ettevõtte toimivust, juhtimisstiili ja statistikat, samuti avalikku, sotsiaalset ja makromajanduslikku poliitikat ning nende mõju ettevõtetele ja leibkondadele.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus on mõeldud teile oskuste omandamiseks, mida peate töötama kahes keeles inglise keelde või professionaalsel tasemel inglise keelt emakeeles või mitte. Te peate ... [+]

Ülevaade

See kursus on mõeldud teile oskuste omandamiseks, mida peate töötama kahes keeles inglise keelde või professionaalsel tasemel inglise keelt emakeeles või mitte. Te peate olema emakeelena kõneleja või võõrkeelne oskus hiina, prantsuse, saksa, hispaania või inglise keeles või omandada kraad hiina, prantsuse, saksa või hispaania keeles.

Oleme Inglise kirjaliku ja suulise tõlke (ITI) liikmed, kogu maailmas tunnustatud kutseorganisatsioon. Meie liikmeskond ITI-s võimaldab meil hoida kursis pakutavate teenuste tööstuse mitmekesiste põnevate arengute ja võimalustega. Oleme ka lingvistide erakorralise instituudi (CIOL) liikmed.

Meie TESOL-i kirjaliku kraadiõppe kraad on kõrgeim. Mitte ainult ei varusta teid professionaalsete tasemete tõlkimisoskustega rahvusvahelistel dialoogidel, vaid annab teile algtaseme õpetamise, millega saate alustada karjääri inglise keele õpetamisega.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB