Loe ametlikku kirjeldust

Meist

 • Kõrgeim 50 ülikooli Guardiani ülikooli juhendis 2019.
 • Londonis tipptundlik ülikool. *
 • Aasta kõrgkoolide auhinnad 2018. aasta kandidaadiks "Aasta ülikoolis"
 • Londoni ülikool kaasaegse üliõpilase rahulolu **

Lääne-Londoni Ülikool pakub mitte ainult kvaliteetset haridust, mis on tihedalt seotud tööhõivega, vaid loob õpilase sõbralikku ja toetavat kogukonda. Ülikool on oma Ealingi saidil investeerinud 150 miljonit uut ülikoolilinnakut, et parandada õpilaste õppimist ja sotsiaalseid kogemusi; Arengusse kaasati uus raamatukogu, renoveeritud üliõpilasliit, uued õppevahendid ja uued stuudioud õpilase raadiojaamale.

 • Lääne-Londonis asuv ülikool on üks Ühendkuningriigi kõige edukamaid äripiirkondi "Golden Mile", mis on suurepäraselt ühendatud linnaga. 20-minutilise toru või rongireis viib teid Londonisse või Londonisse või Heathrow lennujaama.
 • Lääne-Londoni ülikool, Karjääriuuringute Ülikool on Londonis kaasaegne ülikool tööalaseks otstarbeks: 98% õpilastest on tööle asumisel või täiendõppes kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.
 • UWL on tihedad sidemed tööstusega, sealhulgas riiklikud ja mitmeriiklikud organisatsioonid.
 • Kõigil koolidel on kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kellel on oma valdkonna kogemused oma valitud valdkonnas ja kes on pühendunud õpilaste oskuste ja karjäärivõimaluste arendamisele.
 • Ülikoolil on oma sihtotstarbelised majutusasutused oma Brentfordi saidil, kus on tasuta bussiliin ülikoolilinnakute ja Ealing Broadway vahel.
 • Ülikoolil on elav üliõpilaste kogukond ja kõigil õpilastel on võimalus osaleda üliõpilaste ühingus, kus on palju erinevaid ühiskondi ja üritusi.

UWL pakub kahte peamist tarbimist; iga jaanuar ja september ning mai laiendatud magistriprogrammide jaoks. UG või PG-uuringu esimesel aastal pakub ülikool ka igal aastal kuni 100 rahvusvahelist suursaadiku stipendiumi (maksumus kuni 5000 naela), mis annab teile kõik põhjused, et taotleda oma õpinguid Lääne-Londonis.

Elav asukoht

Ülikool asub Lääne-Londonis elavas ja turvalises piirkonnas, kus üliõpilased võivad oodata rahvusvahelisi kogukondi nende lähiümbruses. Hotellis on suurepärased ühistranspordiühendused ja tasuta bussiliin UWL i Lääne-Londoni alade ja Ealing Broadway jaama vahel. See on vähem kui 30 minutit Underground linna südames ristraalaga, et parandada veelgi transpordiühendust.

UWL on kokku kolm saiti. Lääne-Londonis - Brentfordis ja Ealingis - leidub kahte saiti ning Readingis kolmandat, kes korraldab spetsiaalselt õendusabi ja ämmaemandaõppe üliõpilasi. Ealingi ala asub paljudes kohvikutes ja pargidelt atraktiivses ajaloolises piirkonnas ning on lähedal Ealing Broadway Shopping Centerile (koduks moe-, ilu-, elektri-, telekommunikatsiooni- ja toidukaupadele). Sait ise on UWL esmane UWL kuid see on koduks ka erinevatele kohvikutele ja restoranidele, üliõpilaste ühingu jõusaalile ja baarile. Ealingis võib leida ka muid spordirajatisi nagu jalgpalli ja kriketirohelist.

Brentfordi sait on tänapäevane 11-korruseline rajatis, mida saab hõlpsasti mööda M4 koridorist mööda minna, samuti asub see Paragon Lets; ülikooli eesmärgistatud majutus. Brentfordi rongijaam - vähem kui 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel - pakub otselende rongiliinidesse London Waterloole või linnast väljas Windsori suunas.

In ja ümber Campus

Uued rajatised

Osana uuendusprojektist, mille UWL hiljuti lõpetas, loodi Ealingi ja Brentfordi saitidel mitmeid uusi õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Nende seas on ööpäevaringselt avatud juurdepääsuteekogu, salakamber, spetsiaalsed raadiostuudiod, täisvarustusega teatrid ja spetsiaalsed simulatsioonikeskused üliõpilaste, ämmaemandate ja tervishoiu kolledžiga õppivate õpilaste jaoks. Hiljuti käivitati toidutööstuse laboratoorium, nagu ka Westmont Enterprise Hub - alustava inkubaator ja The Faringdoni keskus, kus on maapealne sissetungiv radaritehnoloogia. Uue lennusimulaatoriga (Flight Pad) avaneb ka peatselt.

Üliõpilasliit

UWL Üliõpilasliit (UWLSU) tunnistati 2017. aastal Inglismaal parimaks üliõpilasliidiks **. Üliõpilasliidu peamine eesmärk on esindada nii üksikute õpilaste kui ka kogu üliõpilaskonna tervikuna. Õpilased võivad ka liituda ülikoolilinnaku üliõpilaspõhise ühinguga, mille valikul on valida. UWLSU-l on ka oma baar, kohvik ja jõusaal, kus õpilased saavad kogu aasta jooksul kasu.

Eluase

Ohutu ja turvaline eluase on ülikoolis õppides vajalik rahvusvahelistele üliõpilastele. Londonis õppivate rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks on olemas mitmesuguseid võimalusi, sealhulgas eramajutus, ühine majutus või Paragon Lets.

Paragon Lets on UWL kohapealne üliõpilaste majutuskoht, mida juhib Notting Hill Housing ja on väga soovitatav esimese aasta õpilastele. See sihtotstarbeline üliõpilaste elamu asub Brentfordi saidil. Igas toas on lairibaühendusega internetiühendus ja vannituba ja dušš. Kommunaalköögid ja söögituba on varustatud iga kaheksa tuba.

Liinibuss

Ülikool tunnistab, et üliõpilased soovivad uurida, mida London võib õppimise ajal pakkuda, ja aitab seda hõlbustada, pakkudes tasuta bussiteenust saitide ühendamiseks peamiste transpordiliinidega. UWL marsruuteri teenus ühendab Ealing Broadway (keskne joon, piirkonna rida, ringjoone, rist raudtee ja põhiliinide rongid) Brentfordi saiti (Brentfordi rongijaama 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel). Vahepeal peatub ka Ealingi ja Lõuna-Ealingi jaama (Piccadilly liin) vahel, pakkudes õpilastele igati võimalust kasutada oma aega linnas kõige rohkem.

Õppevaldkonnad

Lääne-Londoni ülikool on ametlikult tunnustatud Ühendkuningriigi avalik asutus, mis pakub akrediteeritud kursusi järgmistes õppekavades:

 • Undergraduate
 • Aspirantuur

Samuti on pakutud integreeritud sihtasutuse kursused (osana kraadist), laiendatud magistriõppes ja eelseisundi inglise keele kursused.

Ülikool pakub mitmekülgset bakalaureuse- ja magistriõppesse järgmiste akadeemiliste koolide hulgast:

 • Londoni Muusikakolledž
 • Londoni filmi-, meediakool
 • Humanitaar- ja sotsiaalteaduskond
 • Õendus, ämmaemandus ja tervishoid
 • Claude Littneri ärikool
 • Õigusteaduskond ja kriminoloogiakool
 • London Gelleri külalislahkuse ja turismi kolledž
 • Computing and Engineering School

Sisenemistee

Lääne-Londoni Ülikooli kursuste küsitluste meeskond on alati valmis aitama õpilastel valida õige kursuse kogu kunsti-, äri-, tervishoiu- ja meediumikursuste hulgast - see hõlmab sobivat sihtasutuse või inglise keele kursust, kui üliõpilasel ei ole klassid minna otse kraadini.

Bakalaureuse rakendused

Rahvusvahelised üliõpilased, kes taotlevad bakalaureuse kursusi, saavad taotleda UWL otse, kasutades Ülikooli online-taotlusvormi . Teise võimalusena saavad üliõpilased taotleda ülikoolide ja kolledžide vastuvõtuteenuste kasutamist (UCAS).

Aspirantuurrakendused

Kursuste kraadiõppe taotlejad peavad esitama otse ülikoolile veebipõhise vormi kaudu . Magistriõppe taotlusi kaalutakse koos kohtunike aruannete (kui vaja) ja õpilased võivad samuti vaja osaleda intervjuus.

Tasud ja stipendiumid

Õppemaksud

Lääne-Londoni ülikooli üliõpilased peavad maksma oma õppetöö maksumus. Tasu suurus, mida õpilane peab maksma, sõltub teatud nõuetest. Nõuded varieeruvad sõltuvalt õppe tasemest ja valitud kursusest.

Üliõpilased peavad tasuma 3000 naelsterlingi tasu tagastamatu tagatisena, kui nad aktsepteerivad ülikooli pakkumist. Need, kelle tasu maksab ülemere sponsor, on tasuliste tasude maksmine registreerimise ajal või enne seda kohustuslik.

Lisateavet õppemaksu nõuete kohta leiate ülikooli veebisaidilt.

Suursaadiku stipendiumid

Lääne-Londoni Ülikool pakub igal üliõpilasel kuni 100 rahvusvahelist suursaadiku stipendiumi üliõpilastele kas UG või PG-uuringu esimesel aastal. Need stipendiumid pakuvad rahalist toetust (esimese aasta õppemaksu allahindlusega) väljapaistvatele üliõpilastele, kes soovivad saada ülikooli suursaadikuteks.

Hoiatused:

* T He Times / Sunday Times Hea ülikooli juhend 2018.
** National Student Survey (NSS) 2017.
Need on viimased andmed vastavalt tööhõive tulemuslikkuse näitajatele (EPI), mille avaldas kõrghariduse statistikaamet HESA 2018. aastal.
NB: tänapäevaseid ülikoole määratletakse kui kõrgharidusasutusi, kellele anti ülikooli staatus 1992. aastal ja pärast seda. UWL sai ülaltoodud pingeread võrreldes kõigi teiste tänapäevaste ülikoolidega, millele on viidatud juhendites / uuringutes.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

UWL University of West London

Kommertslik edu ja püsiv karjäär muusikatööstuses sõltuvad üha enam kunstniku võimest luua oma väikesed rekordmärgid, hallata nende autoriõigusi, hõlbustada elusündmusi, ... [+]

Ülevaade

Kommertslik edu ja püsiv karjäär muusikatööstuses sõltuvad üha enam kunstniku võimest luua oma väikesed rekordmärgid, hallata nende autoriõigusi, hõlbustada elusündmusi, arendada oma karjääri ja säilitada oma tervis.

Režissöör pühendunud tööstusharu spetsialistide meeskonnaga, kellel on ainulaadsed teadmised ja enneolematu kogemus selles valdkonnas, on teil võimalus õppida oma karjääri juhtimiseks ja arendamiseks võtmekontseptsioone - või teie poolt esitatavat toimingut.

Miks valida see kursus?

Asume Lääne-Londonis, Ühendkuningriigi muusika- ja meediatööstuse keskuses - nii pole muusikatööstuse juhtimise ja kunstnikuarenduse uurimiseks parem koht.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaa ... [+]

Ülevaade

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaamu kas turismi- või lennundustööstuses.

MA pakub võimalust tõhustada teadustöö oskusi, et edendada tööhõivet turismi- või lennundussektoris. Seda pakutakse üheaastase täiskoormusega ja kaheaastase osalise tööajaga kursusena. See kursus viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud asutuses.

Miks valida see kursus?

Kursuse kestel võtate kasutusele interdistsiplinaarse lähenemisviisi turismi ja lennunduse juhtimise uurimiseks, tuginedes rahvusvahelisele juhtumiuuringute materjalile, et mõista nii turismi kui ka lennundussektori ülemaailmset tegevust.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

See magistrikraad auhind toidutööstuses ja juhtimine on mõeldud selleks, et toota lõpetajaid, kes on erakordselt hästi varustatud oskustega ja pädevustega, mis on vajalik ... [+]

Ülevaade

21. sajandil on toidutööstus ja toidutööstused tohutult kasvanud ja vastupidavad ning nõudlus kvalifitseeritud töötajate järele kasvab jätkuvalt. VKEd (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted) on majanduskasvu aeglustumisega vaatamata märkimisväärselt arenenud.

See magistrikraad auhind toidutööstuses ja juhtimine on mõeldud selleks, et toota lõpetajaid, kes on erakordselt hästi varustatud oskustega ja pädevustega, mis on vajalikud toiduainetööstuse arenguks vajaliku kujundamise, juhtimise ja juhtimise alal.

Teile pakutakse nii järjepidevat akadeemilise õppe programmi kui ka põhjalikku haridustöö kogemust, mis keskendub juhtkonna rollile ja juhtimisküsimustele rahvusvahelises toiduainetööstuses, toitlustusteenuse sektorites, külalislahkusena ja tipptasemel toiduainete uurimise uurimisel. .... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

Lääne-Londoni ülikooli MA reklaami, brändide ja kommunikatsiooni kursuse üliõpilaseks saab strateegiline mõtleja ja kommunikaator tipptasemel reklaami-, brändi- ja disain ... [+]

Ülevaade

Nendel päevadel ei tule häid asju neile, kes ootavad - nad tulevad neile, kes liiguvad.

Lääne-Londoni ülikooli MA reklaami, brändide ja kommunikatsiooni kursuse üliõpilaseks saab strateegiline mõtleja ja kommunikaator tipptasemel reklaami-, brändi- ja disainikampaaniate loomiseks. Me teeme teie arusaama kaubamärgi kommunikatsioonist, professionaalsest graafilisest disainist, reklaamstrateegiast ja loovusest, et aidata teil oma tulevase karjääri ette valmistada. Sellise inspireeriva ja kriitiliselt peegeldava kogukonna keskmes on segatud õpikeskkond.

Miks valida see kursus?

Suhtlus on meie elus elamise keskmes. Tänased kommunikatsioonisüsteemid ja -vahendid on keerukad, keerukad ja äärmiselt võimsad. Kuid nende süsteemide ja vahendite kasulikkus sõltub sellest, kes teab, kuidas neid kõige paremini kasutada loovalt ja strateegiliselt.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

UWL University of West London

Meie magistrikraad digitaalse turunduse kursus on kavandatud tööstuse keskenduma. Meie eesmärgiks on anda teile väga konkurentsivõimeline kvalifikatsioon kaasaegsele tööt ... [+]

ÜlevaadeMeie magistrikraad digitaalse turunduse kursus on kavandatud tööstuse keskenduma. Meie eesmärgiks on anda teile väga konkurentsivõimeline kvalifikatsioon kaasaegsele tööturule, elujõulises ärisektoris, millel on märkimisväärne oskuste lõhe.Kursus pakub suurepärast tasakaalu praktilises ja teoreetilises töös kogu kursuse kestel ning sisaldab ka arusaamist viimastest digitaalsetest suundumustest ja tehnikatest. Vaatame põhjalikult:sotsiaalse meedia turunduse-turundusInterneti-turundussuundumuseddigitaalse turunduse strateegia.Miks valida see kursus?UWL digitaalse turunduse magistrikraad annab teile suurepärased teadmised uusimate veebiturunduse suundumustest jatehnikaid digitaalsel turul.Sa õpid:sotsiaalse meedia ja digitaalkanalite tõhus kasutaminekuidas luua veebikogukondauusim digitaaltehnoloogia ja innovatsioon.Meie magistriõppes digitaalturunduses on suurepärane algus karjääri toomisele. See praktiline kutsekursus annab teile usalduse, mida on vaja edukate digitaalstrateegiate loomiseks.Kursuse käigus on teil palju võimalusi digitaalturundusprojektide käivitamiseks tegelikele ettevõtetele. Kursus toetab ka uuringupõhist õppesuunda ja seetõttu kasutatakse õpetamismeetodeid, nagu juhtumiuuringud ja simulatsioonimängud.See annab suurepärase tasakaalu praktilises ja teoreetilises töös kogu kursuse kestel ning sisaldab ka arusaamist viimastest digitaalsetest suundumustest ja tehnikatest.Meie digitaalse turunduse MSc on:töötatud Chartered Institute of Marketing (CIM) nõuetelemida toetavad juhtivad tööandjad selles sektoris, nimelt:Grain Ltd.Simon Inc LtdTarget Internet Ltdväga konkurentsivõimeline kvalifikatsioon, mis võimaldab jätkusuutlikku värbamist.Laiendatud MSc Digital MarketingKui olete lõpetanud bakalaureusekraadi ja ei vastanud MSc Digital Marketingi kursuse sisenemise kriteeriumidele, võite saada kvalifitseerumiseks laiendatud MSc Digital Marketingi võimalusele. See sisaldab kahte täiendavat moodulit. Nemad on:Laiendatud õpingute oskusedKriitiline mõtlemine, analüüs ja hindamineSelleks, et aidata teil oma õpinguid maksimaalselt ära kasutada, on vajaduse korral ka inglise keele tugi.Kui olete ülaltoodud moodulid edukalt sooritanud ja olete osalenud kõikides keele tugisessioonides (vajaduse korral), lähete automaatselt edasi selle lehe vahekaardil "Kursuse üksikasjad" loetletud moodulitele.Laiendatud magistriõppe digitaalse turunduse kursus algab 13. mail 2019 ja selle kestus... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

See kursus on ideaalne raamatupidamise ja rahanduse lõpetanutele, kes soovivad parandada oma tööhõivet ja isiklikke arenguvõimalusi. Kutsekvalifikatsioonide taotlejad ja ... [+]

Ülevaade

See kursus on ideaalne raamatupidamise ja rahanduse lõpetanutele, kes soovivad parandada oma tööhõivet ja isiklikke arenguvõimalusi. Kutsekvalifikatsioonide taotlejad ja tööstuse kogemused on samuti soovitatavad.

Harta sertifitseeritud raamatupidajate assotsiatsiooni (ACCA) liikmetel on eriline eelis, kuna nad võivad taotleda erandite tegemist teatud MSc Finance ja Accounting kursuste moodulitest, mis põhinevad ACCA professionaalse taseme dokumentide valmimisel.

UWL rahandus ja raamatupidamine õpib otsekontaktis meie kursuste juhendajatega, kellel on teoreetiliste teadmiste ja reaalse kogemuse võimas segu. Üle 85% meie õppejõududest on doktorikraad, millele lisandub üle 100 aasta kombineeritud tööstusharu kogemus.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

Küberjulgeolek on teenuste osutamise põhiküsimus, alates rakenduskihist kuni arvuti- ja võrgussüsteemide põhiliste ehitusplokkide juurde. ... [+]

Ülevaade

Küberjulgeolek on teenuste osutamise põhiküsimus, alates rakenduskihist kuni arvuti- ja võrgussüsteemide põhiliste ehitusplokkide juurde.

Küberjulgeoleku magistriõppe kursust pakub Computing and Engineering School ning see on välja töötatud vastuseks kõrgele nõudlusele küberjulgeoleku spetsialistide jaoks, kellel on süstemaatiline arusaam praeguste IT-süsteemide aluseks olevatest põhimõtetest ja tehnoloogiatest.

Computing and Engineering School on partnerinud julgeolekutööstuse juhtidega, et pakkuda teile kursust, mis võimaldab teil omandada põhjalikud teadmised ja kriitilised oskused arvuti turvalisuses. See kursus võimaldab teil jätkata karjääri avaliku või erasektori küberjulgeoleku spetsialistidena.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

Selle kursuse eesmärk on valmistada õpilasi ette professionaalse karjääri selles tähtsas valdkonnas tarkvara süsteeme. Tutvuge paljude praeguste stipendiumitöödega tarkva ... [+]

ÜlevaadeSelle kursuse eesmärk on valmistada õpilasi ette professionaalse karjääri selles tähtsas valdkonnas tarkvara süsteeme. Tutvuge paljude praeguste stipendiumitöödega tarkvaratehnika valdkonnas, õppides avaldatud töö uurimist ja ülevaatamist.Teie õpingud annavad teile ka praktilisi arusaamu tänapäevaste tarkvarasüsteemide kavandamise, analüüsimise ja rakendamise küsimustest ning teil on võimalused kohtuda kõnelejatega tööstusest, sealhulgas potentsiaalsetest tööandjatest.Lühidalt, see kursus valmistab teid ette professionaalse karjääri või teadusuuringute selles tähtsas valdkonnas.Miks valida see kursus?Kuna infotehnoloogia sektor kiiresti laieneb kogu maailmas, ei ole kunagi olnud paremat aega spetsialiseerunud tarkvaratehnika oskuste arendamiseks.See kursus annab teile ülevaate viimaste tarkvaratehnika tehnoloogiatest, mida kasutatakse tänapäeva tarkvaraarenduse väljakutsetega tegelemisel, samuti annab teile praktilist arusaamist kaasaegsete tarkvarasüsteemide kavandamise, analüüsimise ja rakendamise küsimustest.Õpilasel on juurdepääs tööstusharu standardtehnoloogiatele ja neile antakse võimalus spetsialiseeruda teemadele, mis ulatuvad tarkvararhitektuuri ja rakendustehnikadeni, tuginedes vajalikele oskustele, mis on vajalikud tänapäevaste tarkvarasüsteemide lahendamiseks tööstuslikus kontekstis.Valdkonna kõikide aspektide uurimiseks kasutatakse mitmesuguseid meetodeid. Kursuse juhendajatel on tugev toetav kultuur, mis võimaldab õpilastel oma potentsiaali saavutada.Kasutatavad õppematerjalid: arvutitarvikutele juurdepääsu hea tase. Akadeemilisi ja erialaseid elemente toetab ülikooli raamatukogu ja digitaalsete ressursside hulk.Laiendatud MSc Software EngineeringKui olete lõpetanud bakalaureusekraadi ja ei vasta MSc Software Engineering kursuse sisenemise kriteeriumidele, võite saada meie laiendatud MSc Software Engineering võimaluse. See sisaldab kahte täiendavat moodulit. Nemad on:Laiendatud õpingute oskusedKriitiline mõtlemine, analüüs ja hindamineSelleks, et aidata teil oma õpinguid maksimaalselt ära kasutada, on vajaduse korral ka inglise keele tugi.Kui olete ülaltoodud moodulid edukalt sooritanud ja olete osalenud kõikides keele tugisessioonides (vajaduse korral), lähete automaatselt edasi selle lehe vahekaardil "Kursuse üksikasjad" loetletud moodulitele.Laiendatud MSc Software Engineering kursus algab 13. mail 2019 ja kogu kestus... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UWL University of West London

See kursus on ette nähtud analüütiliste oskuste edendamiseks tsiviilehituse põhiteemadel, sh struktuurianalüüs, jätkusuutlikkus ja hüdraulika. Moodsate IT-tehnikate raken ... [+]

ÜlevaadeSee kursus on ette nähtud analüütiliste oskuste edendamiseks tsiviilehituse põhiteemadel, sh struktuurianalüüs, jätkusuutlikkus ja hüdraulika. Moodsate IT-tehnikate rakendamine keerukate probleemide lahendamiseks on teema, mis läbib muidugi. Kursus hõlmab ka tsiviilehituse projektide ja protsesside juhtimise laiemaid teemasid.Miks valida see kursus?Meie MSc Civil Engineering ja Environmental Engineering kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Civil Engineering Inspektorid (ICES), ja edukas lõpuleviimine vastab akadeemilistele nõuetele prahitud staatus.Kursuse eesmärk on edendada oma analüütilisi oskusi ja anda teile parem ülevaade praeguste keskkonnaküsimuste ja tsiviilehituse omavahelistest suhetest. Loomulikult ühendab need uuringud tsiviilehituse põhiteemadega, sealhulgas (kuid mitte ainult) jätkusuutlikkus, geotehnika ja hüdraulika.Teil on ligipääs spetsiaalsele infotehnoloogialaborile kahes kohas ning ülikooli raamatukogu toetab hästi kursuse akadeemilisi ja professionaalseid elemente.Teil on ka teie käsutuses olevad digitaalsed ressursid, sealhulgas spetsiaalsed simulatsioonipakendid täielike litsentsidega, näiteks:ANSYSETABSSAFELiusad.See kursus pakutakse uurimispõhises koolis, kus on umbes kolmkümmend doktoranti, ja see hõlmab tsiviilehituse projektide ja protsesside juhtimise laiemaid teemasid.Täislitsentside, sealhulgas Ansys, ETABS, SAFE ja LUSAS, spetsialiseeritud simulatsioonipaketid. Erinevaid meetodeid kasutatakse erinevate valdkondade uurimiseks. Kursuse juhendajatel on tugev toetav kultuur, mis võimaldab õpilastel oma potentsiaali saavutada.Teil on juurdepääs spetsiaalsele arvutipabereile kahes kohas. Akadeemilisi ja erialaseid elemente toetab ülikooli raamatukogu hästi ning saadaval on palju digitaalseid ressursse.Laiendatud MSc Civil and Environmental EngineeringKui olete lõpetanud bakalaureusekraadi ja ei vasta sisenemise kriteeriumitele MSc Civil and Environmental Engineering muidugi, võite kvalifitseeruda meie laiendatud MSc tsiviil-ja keskkonnainstituut valik. See sisaldab kahte täiendavat moodulit. Nemad on:Laiendatud õpingute oskusedKriitiline mõtlemine, analüüs ja hindamineSelleks, et aidata teil oma õpinguid maksimaalselt ära kasutada, on vajaduse korral ka inglise keele tugi.Kui olete ülaltoodud moodulid edukalt sooritanud ja olete... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of West London
Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF London, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 (0) 20 8231 2440