Loe ametlikku kirjeldust

Meist

UWE Bristol on University Alliance'i ülikool, kellel on ühine ülesanne muuta meie linnad ja piirkonnad vahelduseks. Me kasutame oma kogemust kõrgekvaliteedilise õpetamise ja uurimistöö tegemiseks reaalse maailma jaoks, et kujundada kõrghariduse ja teadustöö poliitikat meie õpilastele ning äri- ja kodanikuühiskonna partneritele. Me innovatsiooni koos, õppida üksteiselt ja toetada iga liikme muuta elu ja saavutada majanduskasvu.

Meie õpetus

Pakume rohkem kui 600 kursust nii bakalaureuse-, magistri- kui ka professionaalsete ja lühikeste kursuste tasemel, pakkudes laia teemade ringi kogu kunsti, loomemajanduse, tervishoiu, teaduse, äri-, õiguse, keskkonna ja tehnoloogia valdkondades. Oleme tuntud oma õpetuse kvaliteedi ja meie üliõpilaste kogemuse kui terviku poolest.

Oleme loonud tihedad sidemed juhtivate tööandjatega, nagu CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation ja BBC, et aidata meie kursustel õige sisu kujundada ja pakkuda meie õpilastele erinevaid kutsealaseid võimalusi.

"Me tahame, et meie õpilased saaksid valmis ja võimelised lõpetajad, kes tunneksid ennast oma võimete ja osa, mida nad peavad maailmas mängima."

Professor Steve West, asekantsler

Meie ülikoolilinnakud

Meie 14 erinevat osakonda jagunevad kolme ülikoolilinnakut Bristoli ja selle ümbruses - meil on ülikoolilinnakud Gloucesteris ja Hartpury kolledžis ning pakutakse kursusi kohalike õpipartnerite ja globaalsete partnerorganisatsioonide kaudu.

Oleme investeerinud uusimatesse rajatistesse ja ressurssidesse, et anda oma õpilastele juurdepääs kõigele, mida neil on vaja edu saavutamiseks - 300 miljoni naelani kulutatakse uutele kaasaegsetele õpperuumidele ja majutusele vastavalt meie 2020. aasta strateegiale, et meie pakkumine veelgi paremaks muuta edasi.

Meie teadustöö ja laiem mõju

Meie õpetamise kõrval töötavad meie akadeemikud riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil tuntud teadustöös paljudes huvitavates valdkondades - alates robottikast kuni välimuseni. Lisaks meie õpetuse rikastamisele tagame, et meie teadusuuringud aitavad kaasa ühiskonna ja majanduse arendamisele teadmiste vahetamise, teadussuhtluse, partnerluste ning ettevõtete innovatsiooni ja majanduskasvu toetamise kaudu.

Samuti mängime väga aktiivset rolli meie linnas ja laiemas piirkonnas ning paljud tööandjad ja organisatsioonid näevad seda ülikoolina ülikooli lõpetanute värbamiseks.

Meie asukoht

Bristol on nii õpilaste kui ka tööandjate jaoks suur tõuge. Üks Ühendkuningriigi kõige mitmekülgsematest ja soovitavatest linnadest õppida ja elama, see on ka linn, kus on tööstuse hulk - huvitavate võrgustike, võimaluste ja lõpetanute tööhõivevõimalustega siinsamas meie lähiümbruses.

Meie regioon

Kokku on Ülikool hinnanguliselt 2014.-1515. Aastal Inglismaa lääneosa SKP-le andnud üle 400 miljoni naelsterlingi brutolisandväärtuse. See vastab 1,3% -le linna regiooni majanduslikust tootlusest.

Meie raportis "Inglismaa lääne ülikooli majanduslik mõju" uuritakse UWE Bristoli panust kohalikule majandusele 2014/15.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University Of the West Of England, Bristol

Selle kursuse ainulaadne omadus on see, et teil on võimalus viia BIMi organisatoorse strateegia ja BIM-i rakendusplaani elluviimisega ettevõte. Samuti pakute ettevõtetele ... [+]

Umbes

Ehituse teabe modelleerimine (BIM) projekteerimise, ehitamise ja käitamise valdkonnas muutub kiiresti tööstusharu standardseks lähenemiseks hoone elutsükli kavandamisele, analüüsimisele ja haldamisele. Sellel kursusel õpitakse igakülgset lähenemist kõigile, alates disainist ja ehitusest kuni hoolduse, tegevuse ja jätkusuutlikkuse saavutamiseni tööstuses ja teadustöö ekspertidelt, kes kasutavad nüüdisaegset BIM-tarkvara. Samuti saate kasu BIMi ekspertide korrapärastelt kõnelustelt ja tihedalt seotud tööstusharuga ja BIM Regional Hubiga: South West.

Käte kogemus ja maailmatasemel teadustöö

Selle kursuse ainulaadne omadus on see, et teil on võimalus viia BIMi organisatoorse strateegia ja BIM-i rakendusplaani elluviimisega ettevõte. Samuti pakute ettevõtetele BIM-i teadusuuringuid, millel on tõeline äriline väärtus, mis loob organisatsioonilise strateegia ja rakendamise plaani, et tagada nende BIM-i vastavus äristrateegiaga. Seejärel uurib oma dissertatsiooni põhjaliku BIMiga seotud teemat põhjalikult.... [-]

Suurbritannia Stoke Gifford
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of the West Of England, Bristol

Magistrikraadi ehitusprojektide juhtimine on loodud spetsiaalselt teie arusaamiseks projektide juhtimisest ja praktikute ehituse spetsialistide ja kliendiorganisatsioonid ... [+]

Umbes

Tänapäeva pidevalt muutuvas turul vajavad ehitustöötajad rohkem kui kunagi varem omandatud teadmisi ja oskusi kraadiõppe kaudu. Edukad projektijuhid peavad suutma mõelda, juhtida ja tegutseda ebakindlates ja dünaamilistes ärikeskkondades, neil on juurdepääs uusimale teabele, mõistlikele tehnikatele ja süsteemidele ning neil on kogemused nende rakendamiseks turuvajaduste ja ärivõimaluste jaoks.

Magistrikraadi ehitusprojektide juhtimine on loodud spetsiaalselt teie arusaamiseks projektide juhtimisest ja praktika ja kliendiorganisatsioonide ehitustöötajate toetamisest. See on suunatud arhitektidele, inspektoritele, teenindusinseneridele, ehitusinseneridele, ehitusjuhtidele ja olemasolevatele projektijuhtidele, kes soovivad vormistada koolitus kliendi ja pakkumise poolel.... [-]

Suurbritannia Stoke Gifford
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 28 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of the West Of England, Bristol

Maamõõtmine on väljapaistev eriala - see on hästi austatav, see annab hea elu ja pakub võimalust töötada kõikjal maailmas. See kursus annab teile ülevõetavate oskuste kog ... [+]

Umbes

Maamõõtmine on väljapaistev eriala - see on hästi austatav, see annab hea elu ja pakub võimalust töötada kõikjal maailmas. See kursus annab teile ülevõetavate oskuste kogumi, mis muudab teid kõrgelt tööotsijana tööturul, ning pakub õppeprogrammi, et pakkuda mitte-assotsieerunud kraadi lõpetajale põhilisi tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis võivad viia Royali liikmeks Chartered Surveyors (RICS) asutamine. Selles kursuses üliõpilasega saate omandada RICS-i tasuta üliõpilaste liikmeks.

Andke oma karjäärile konkurentsieelis

Saate omandada kinnisvara hindamise, hindamise, arendamise ja juhtimise kontseptsioonide põhjaliku arusaama ja õppida, kuidas rakendada teooriat reaalses maailmas, et saaksite oma karjääri jätkata ja arendada. Samuti arendate välja magistri tasandi teadustöö ja analüüsi oskused.... [-]

Suurbritannia Stoke Gifford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 32 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of the West Of England, Bristol

Kõik organisatsioonid vajavad tõhusat juhtpositsiooni, ja juhid, kes suudavad tõendada teadlikkust globaalsete äriküsimuste kohta, soovivad alati tööandjad. See üheaastan ... [+]

Umbes

Kõik organisatsioonid vajavad tõhusat juhtpositsiooni, ja juhid, kes suudavad tõendada teadlikkust globaalsete äriküsimuste kohta, soovivad alati tööandjad. See üheaastane täistööajaga MSc rahvusvahelises juhtimises annab teile kogemusi, teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud juhtiva rolli täitmiseks rahvusvahelises organisatsioonis.

Kas see on karjäärivõimaluste muutmine või karjäärieesmärkide tõstmine, tõuseb teid teiste tööandjate turul olevate kandidaatide kohal ja varustab teid mitmesugustes ametikohtades, mitte ainult riigisiseselt, vaid kogu maailmas.

Arenenud ärialased oskused

Kursuse eesmärk on anda teile põhjalikud teadmised ja analüüsi- ja teadustöö oskused, et saaksid rahvusvahelises keskkonnas edukalt töötada moodulitega, mis hõlmavad kõike alates globaliseerumisest kuni inimeste juhtimise eest rahvusvahelises kontekstis. Samuti on olemas terviklik isikliku arengu programm, mis varustab teid juhtimisalaste tegevuste jaoks vajalike enesejuhtimise ja probleemide lahendamise oskustega.... [-]

Suurbritannia Stoke Gifford
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UWE Bristol overview

Bristol's views

Frenchay campus open day

University Of the West Of England, Bristol
Koduleht
Telefon
+44(0)1179656261